forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/02/2019 : 09:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Nogomet i tadasnja nacionalna vrucica (fibra) koja se prolila na mnostvo tema, ako me sjecanje ne vara.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/02/2019 : 09:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by gerilac1

Sta je sa Manhunterom? Nije da sam ga pozelio, samo pitam



Doživio je trenutak samoosviještenja.
Nakon šta se godinama ljutio na komentare o lošoj moderaturi napustio je forum zbog loše moderature.

Da nije manično zatvara topice bija bi odličan moderator.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/02/2019 : 12:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by gerilac1

Sta je sa Manhunterom? Nije da sam ga pozelio, samo pitam



njega se mlađo elegantno resio
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 05/02/2019 : 22:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
Recimo da sam ja spanjolac i zivim u hrvatskoj i nekim cudom odaberu me kao moderatora na portugalskom forumu kao bratski narod i onda se namusim jer portugalci na portugalskom forumu velicaju svoje, a znaju cak i ispljuniti otrovnu strelicu spanjolcima.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/02/2019 : 22:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ne znam sta ti bi
bio si ok forumas

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/02/2019 : 21:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Recimo da sam ja spanjolac i zivim u hrvatskoj i nekim cudom odaberu me kao moderatora na portugalskom forumu kao bratski narod i onda se namusim jer portugalci na portugalskom forumu velicaju svoje, a znaju cak i ispljuniti otrovnu strelicu spanjolcima.


Ne trebamo to reći, jer ti niti si Portugalac niti imaš veze s Španjolcem.
A pošto se u svojem tijelu osjećaš kao stranac, sebi si umislio da si Francuz a glumiš i dalje nekog kao Španjolca.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/02/2019 : 23:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Recimo da sam ja spanjolac i zivim u hrvatskoj i nekim cudom odaberu me kao moderatora na portugalskom forumu kao bratski narod i onda se namusim jer portugalci na portugalskom forumu velicaju svoje, a znaju cak i ispljuniti otrovnu strelicu spanjolcima.


Ne trebamo to reći, jer ti niti si Portugalac niti imaš veze s Španjolcem.
A pošto se u svojem tijelu osjećaš kao stranac, sebi si umislio da si Francuz a glumiš i dalje nekog kao Španjolca.


Pogubljen lik u vremenu i prostoru. Fighter veliki. Sileđija prema starijim ljudima. Što meni ne uputi challenge.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 07/02/2019 : 11:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Recimo da sam ja spanjolac i zivim u hrvatskoj i nekim cudom odaberu me kao moderatora na portugalskom forumu kao bratski narod i onda se namusim jer portugalci na portugalskom forumu velicaju svoje, a znaju cak i ispljuniti otrovnu strelicu spanjolcima.


Ne trebamo to reći, jer ti niti si Portugalac niti imaš veze s Španjolcem.
A pošto se u svojem tijelu osjećaš kao stranac, sebi si umislio da si Francuz a glumiš i dalje nekog kao Španjolca.



opsjeda te moj identitet

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 07/02/2019 : 13:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
Inace predlazem ti da zakopamo ratnu sjekiru. uvijek sam mislio da se radi o mladom i nadobudnom napuhanku , dok mi nedavno jedan forumas nije putem pm-a ukazao da se radi o tipu s vec prilicno godina, a evo i djentleman en croissance to potvrdjuje.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/02/2019 : 13:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Recimo da sam ja spanjolac i zivim u hrvatskoj i nekim cudom odaberu me kao moderatora na portugalskom forumu kao bratski narod i onda se namusim jer portugalci na portugalskom forumu velicaju svoje, a znaju cak i ispljuniti otrovnu strelicu spanjolcima.


Ne trebamo to reći, jer ti niti si Portugalac niti imaš veze s Španjolcem.
A pošto se u svojem tijelu osjećaš kao stranac, sebi si umislio da si Francuz a glumiš i dalje nekog kao Španjolca.


Pogubljen lik u vremenu i prostoru. Fighter veliki. Sileđija prema starijim ljudima. Što meni ne uputi challenge.



ti i Guido ? ne bi dobro proša.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/02/2019 : 14:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Nego šta je sa inz-om,timberom,kako već?
Doživotno trajno izbačen?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 07/02/2019 : 17:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Recimo da sam ja spanjolac i zivim u hrvatskoj i nekim cudom odaberu me kao moderatora na portugalskom forumu kao bratski narod i onda se namusim jer portugalci na portugalskom forumu velicaju svoje, a znaju cak i ispljuniti otrovnu strelicu spanjolcima.


Ne trebamo to reći, jer ti niti si Portugalac niti imaš veze s Španjolcem.
A pošto se u svojem tijelu osjećaš kao stranac, sebi si umislio da si Francuz a glumiš i dalje nekog kao Španjolca.


Pogubljen lik u vremenu i prostoru. Fighter veliki. Sileđija prema starijim ljudima. Što meni ne uputi challenge.



Da ti ipak pitaš Markosa može li pronaći način da ti blokira pisanje na forumu a omogući aukcije?

loading...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/02/2019 : 21:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Inace predlazem ti da zakopamo ratnu sjekiru. uvijek sam mislio da se radi o mladom i nadobudnom napuhanku , dok mi nedavno jedan forumas nije putem pm-a ukazao da se radi o tipu s vec prilicno godina, a evo i djentleman en croissance to potvrdjuje.


Dobre godine, jako dobre, ma najbolje! 😍
A džentlmenu je valjda, sve što je prešlo 31 u kategoriji “već prilično”? 🤔
Pozdravi ti meni dotičnog forumaša informanta i reci da mu se zahvaljujem na, mislim ipak, komplimentu.
A zakopavat ja neman ništa šta nikad nisan ni iskopa. Osim jesenas pet maslina, a i njih san samo presadija.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 07/02/2019 : 21:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Inace predlazem ti da zakopamo ratnu sjekiru. uvijek sam mislio da se radi o mladom i nadobudnom napuhanku , dok mi nedavno jedan forumas nije putem pm-a ukazao da se radi o tipu s vec prilicno godina, a evo i djentleman en croissance to potvrdjuje.


Dobre godine, jako dobre, ma najbolje! 😍
A džentlmenu je valjda, sve što je prešlo 31 u kategoriji “već prilično”? 🤔
Pozdravi ti meni dotičnog forumaša informanta i reci da mu se zahvaljujem na, mislim ipak, komplimentu.
A zakopavat ja neman ništa šta nikad nisan ni iskopa. Osim jesenas pet maslina, a i njih san samo presadija.



Ipak prije Les vieux fourneaux u Fibrinom prijevodu.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/02/2019 : 02:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Recimo da sam ja spanjolac i zivim u hrvatskoj i nekim cudom odaberu me kao moderatora na portugalskom forumu kao bratski narod i onda se namusim jer portugalci na portugalskom forumu velicaju svoje, a znaju cak i ispljuniti otrovnu strelicu spanjolcima.


Ne trebamo to reći, jer ti niti si Portugalac niti imaš veze s Španjolcem.
A pošto se u svojem tijelu osjećaš kao stranac, sebi si umislio da si Francuz a glumiš i dalje nekog kao Španjolca.


Pogubljen lik u vremenu i prostoru. Fighter veliki. Sileđija prema starijim ljudima. Što meni ne uputi challenge.



ti i Guido ? ne bi dobro proša.


Prije svega vrlo važan uvod bez kojeg ne želim ni pomišljati pisati o ovakvim stvarima. A staviti ću i na kraj komentara.
Da napomenem zbog mojih dežurnih dušebrižnika i povjesničara forumske prošlosti- postoji mjesto i vrijeme za to. Niti jedan vlasnik bilo koje dvorane uz nekih 150-200 kuna ti neće uskratiti zadovoljstvo da bude deset minuta sudija u svojoj dvorani Iza toga možemo popiti pivo ( u mojem slučaju kola ili voda ). Sve legalno i bez loših osjećaja ili loše krvi, dosta puta se na taj način rađaju velika prijateljstva.

Po čemu to zaključuješ? Da li si me ikada vidio uživo?
Zaključuješ po njegovih 190 cm...sređivao sam i veće i punoo jače, barem po onim slikama što vidim po forumu.
Ne valja nikoga podcjenjivati, tu školu sam isto prošao gdje sam od dosta slabijih od sebe dobio po nosu.
Loši su ti argumenti. Prvo mene nikada nisi u životu vidio. Drugo fizička snaga u tome ima malu ulogu. Po tvojoj izjavi se vidi koliko imaš iskustva kod toga, čak ti ni to ne treba baci pogled na koju borbu pa ćeš shvatiti o čemu pričam.
Ne znam Guida, ali da mislim kao što ti misliš ne bi to napisao sigurno, pa kad bi me i izazvao a znao da je puno jači ne bi se povukao.
Ono što vidim, odmah ti mogu reći da čovjek ne bi bio na nogama deset sekundi, a na podu je moj i to ti je to.
Može biti da se varam, možda je dečko trenirao ili trenira kickboxing pa bi me dočekao koljenom i zdravo. Ali njegova fizionomija jasno govori da nema govoru o nekom borilačkom sportu.
Obožavam, volim naletjeti na takve likove kao što si recimo ti Iwoode. Tebe isto ima. I onda, znaš ljudi nemaju nikakvog ili malo iskustva u tome ili podcjenjivački se upuste u takve stvari pa dobiju po nosu i to dobro.
Takve sam uvijek smatrao dobrodošlim, na račun svoje stomačine ili na račun svojih dva metra te podcijeni i onda to bude zalet kao bik pa ga dočeka koljeno ili apekart ili lagano pomicanje u stranu pa kroše iza uha. Sve to ovisi, ovakve kao ti obično pustiš da se zaleti kao sivonja ili ako misliš da nešto zna, sačekaš ga da se ispuše pa ga nalupaš kao boksačku vreću. Nemoj se uvrijediti nisam mislio na tebe osobno nego na fizički izgled poput tvoga u paketu s takvim razmišljanjem. Ovakve kao Guido koji su slabi na nogama jednostavno rušiš i dovoljno da prođeš 3-4 treninga BJJ-a, zbog predugačkih ekstremiteta ili će tapkati ili ćeš ga slomiti.
Naravno postoji uvijek mogućnost da naletiš na šaku takvoga e onda si tu u problemima, ovisi o bradi .
Da pričam o psihološkom stanju u glavi?
Moj uvijek rado viđeni Iwoode prošla su vremena krčmarskih tuča.
Da napomenem zbog mojih dežurnih dušebrižnika i povjesničara forumske prošlosti- postoji mjesto i vrijeme za to. Niti jedan vlasnik bilo koje dvorane uz nekih 150-200 kuna ti neće uskratiti zadovoljstvo da bude deset minuta sudija u svojoj dvorani

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 08/02/2019 02:15:50
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/02/2019 : 02:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Nego šta je sa inz-om,timberom,kako već?
Doživotno trajno izbačen?


Koliko ja znam, izbačen je trajno. Iako to ne piše.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/02/2019 : 02:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Inace predlazem ti da zakopamo ratnu sjekiru. uvijek sam mislio da se radi o mladom i nadobudnom napuhanku , dok mi nedavno jedan forumas nije putem pm-a ukazao da se radi o tipu s vec prilicno godina, a evo i djentleman en croissance to potvrdjuje.


Dobre godine, jako dobre, ma najbolje! 😍
A džentlmenu je valjda, sve što je prešlo 31 u kategoriji “već prilično”? 🤔
Pozdravi ti meni dotičnog forumaša informanta i reci da mu se zahvaljujem na, mislim ipak, komplimentu.
A zakopavat ja neman ništa šta nikad nisan ni iskopa. Osim jesenas pet maslina, a i njih san samo presadija.


Izvini ako te uvrijedio moj komentar. Mislio sam na razliku u godinama između tebe i Guide.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/02/2019 : 02:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Recimo da sam ja spanjolac i zivim u hrvatskoj i nekim cudom odaberu me kao moderatora na portugalskom forumu kao bratski narod i onda se namusim jer portugalci na portugalskom forumu velicaju svoje, a znaju cak i ispljuniti otrovnu strelicu spanjolcima.


Ne trebamo to reći, jer ti niti si Portugalac niti imaš veze s Španjolcem.
A pošto se u svojem tijelu osjećaš kao stranac, sebi si umislio da si Francuz a glumiš i dalje nekog kao Španjolca.


Pogubljen lik u vremenu i prostoru. Fighter veliki. Sileđija prema starijim ljudima. Što meni ne uputi challenge.



Da ti ipak pitaš Markosa može li pronaći način da ti blokira pisanje na forumu a omogući aukcije?


Nemoj mi aludirati. Reci otvoreno kao čovjek ono što misliš. " Tonka divljak si bio divljak ćeš i ostati ". Puno više ću te poštivati, i ja i drugi.

Malo si se zaletio. Sigurno je da se sa svojih 32 godine ne bi potukao na ulici ili u nekom neprimjerenom objektu.
Za takve stvari postoje dvorane i dogovori. Kulturno uz još jednog čovjeka ( obično vlasnika dvorane koji bude sudac ), sve legala. Kasnije ruka ruci pa i cuga, zašto ne? Naprotiv.
Kad bi me netko napao na ulici, pokušao bi se izmaknuti i odšetati ili gestikulacijama/riječima. Kad bi me nakon toga napao branio bih se kao i sav normalan svijet.
Neću pričati o nekim promjenama, kulturi itd. Volim se potući, nebitno dobio po nosu ili ne. Takav sam i ne bih to mijenjao za ništa. Hvala Bogu ima načina potući se pošteno i ostati gospodin čovjek.
U vezi profila i foruma, ne brini, kad mi stvarno bude puka film, pisati ću Markosu. Ako ne bude rješenja tražiti ću zaključavanje profila i najaviti ću otvaranje novoga samo za aukcije.
Vidiš?
Možeš zaključati profil bez problema i potući se bez problema, sve to a da ostaneš džentlmen.
Vuk sit a ovce na broju...tako nekako ako se ne varam.
Hvala na pomoći.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/02/2019 : 10:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Takve sam uvijek smatrao dobrodošlim, na račun svoje stomačine ili na račun svojih dva metra te podcijeni i onda to bude zalet kao bik pa ga dočeka koljeno ili apekart ili lagano pomicanje u stranu pa kroše iza uha. Sve to ovisi, ovakve kao ti obično pustiš da se zaleti kao sivonja ili ako misliš da nešto zna, sačekaš ga da se ispuše pa ga nalupaš kao boksačku vreću.


Nisi mu trebao odavati taktiku, sada ce se pripremiti sa drugim napadom.
Mozda proba nesto kao Bud Spencer:


Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 08/02/2019 : 13:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by gerilac1

Sta je sa Manhunterom? Nije da sam ga pozelio, samo pitam



njega se mlađo elegantno resio


Vidi mladje vraga, postaje mi sve drazi.
Nisam vidio kad je pukla tikva sa manhunterom. Ima li gdje pisani trag o povlacenju istog.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/02/2019 : 13:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Pa nije tesko pogledati posljednje postove clana.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/02/2019 : 14:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24

Takve sam uvijek smatrao dobrodošlim, na račun svoje stomačine ili na račun svojih dva metra te podcijeni i onda to bude zalet kao bik pa ga dočeka koljeno ili apekart ili lagano pomicanje u stranu pa kroše iza uha. Sve to ovisi, ovakve kao ti obično pustiš da se zaleti kao sivonja ili ako misliš da nešto zna, sačekaš ga da se ispuše pa ga nalupaš kao boksačku vreću.


Nisi mu trebao odavati taktiku, sada ce se pripremiti sa drugim napadom.
Mozda proba nesto kao Bud Spencer:






Momci s foruma koje bi izdvojio po onome što sam vidio.
-Reem CP
-Pijani Patak
-King Warior

King ti si i trenirao nešto? Mislim da sam negdje pročitao da imaš crni pojas neke vještine?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/02/2019 : 09:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Da, i ja sam fighter kao i ti.
Ne nasjedaj samo na zeznacije forumasa, u 90% slucajeva upali ako im odgovoris sa humorom. U onih preostalih 10% treba preduzeti radikalnije mjere.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/02/2019 : 10:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Da, i ja sam fighter kao i ti.
Ne nasjedaj samo na zeznacije forumasa, u 90% slucajeva upali ako im odgovoris sa humorom. U onih preostalih 10% treba preduzeti radikalnije mjere.


Zaprijetiti batinama? Putem foruma? Sigurno je bilo tušta i tma tuča forumaša, poslije kojih razni bezobraznici nisu više smjeli fajterima pisati šta hoće
Ili si mislio na radikalne mjere pozivanja moderatora da reaguju
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/02/2019 : 10:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing


Zaprijetiti batinama? Putem foruma?


Da, naravno. Zaprijetiti batinama, hladnim ili toplim oruzjem. Probaj jednom, vidjeces da funkcionise.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000