forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Markos
Webmaster



Croatia
28913 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/09/2019 : 09:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Slali smo mu nekoliko privatnih poruka. Nije se udostojio niti ih pročitati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/09/2019 : 10:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Mozda ne zna otvoriti PM ili i ne zna da takvo nesto postoji?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 10/09/2019 : 11:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Zaista zabrinjavajući okret, čovjek se do ovog "niza +1" bavio samo stripom, na simpatičan način obavještavao kad je nešto izašlo na kioske itd. Kako god, ipak mislim da je mjesec dana strogo. Možda nije strogo kad se vidi broj spamova ali ga je trebalo u startu kazniti, npr. da je sasječen odmah nakon 15-20 tih spamova s 2 dana pa onda redom. Kakve privatne poruke i molbe... ali dobro, nadam se da će se vratiti sebi i broj postova povećavati pametnije.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 10/09/2019 11:09:33
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/09/2019 : 11:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Da je bilo posle 15-20 spam objava, opet ne bi bilo dobro. Većina bi rekla da je prestrogo, da smo mogli da ga upozorimo..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 10/09/2019 : 12:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
Moderne inačice foruma danas obično imaju opciju "like" kojom se može lajkati tuđi post, što automatski "+1 i smajlić" postove čini potpuno nepotrebnima u svakoj situaciji. Evo da ovdje ima ta opcija, lajkao bih Reemov post sa prethodne stranice: i forumski bonton je vrsta bontona koju treba naučiti, mene su učili da je bonton jedna od civilizacijskih stečevina koju je poželjno što više usavršiti ;). Također vjerujem kad bi postojala ta opcija da bi ju ljudi češće koristili nego što sad daju neki vid podrške kad im se tuđi post sviđa, pa bi to međusobno lajkanje moglo doprinijeti prijateljskoj forumskoj komunikaciji (ljudima je drago vidjeti da im drugi lajkaju post, a vidjeti će i tko im lajka). No za to bi vjerojatno trebalo prijeći na drugu platformu što vjerujem da nije ni jednostavno ni besplatno (novčano i vremenski).

No možda bi se moglo uvesti pravilo kao što mnogi forumi imaju, da se definira minimalni dozvoljeni broj znakova u postu: npr. ako post nema minimalno 10 (ili 20 ili koliko već) znakova ne može se objaviti. Postoji li mogućnost da se to implementira?

Edited by - vukozec on 10/09/2019 12:55:17
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/09/2019 : 12:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Možda da se uvede ukor kao najblaža kazna?
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 10/09/2019 : 12:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
A nakon ukora ga šaljemo direktoru Markosu na razgovor u 4 oka? :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28913 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/09/2019 : 13:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

Moderne inačice foruma danas obično imaju opciju "like" kojom se može lajkati tuđi post, što automatski "+1 i smajlić" postove čini potpuno nepotrebnima u svakoj situaciji. Evo da ovdje ima ta opcija, lajkao bih Reemov post sa prethodne stranice: i forumski bonton je vrsta bontona koju treba naučiti, mene su učili da je bonton jedna od civilizacijskih stečevina koju je poželjno što više usavršiti ;). Također vjerujem kad bi postojala ta opcija da bi ju ljudi češće koristili nego što sad daju neki vid podrške kad im se tuđi post sviđa, pa bi to međusobno lajkanje moglo doprinijeti prijateljskoj forumskoj komunikaciji (ljudima je drago vidjeti da im drugi lajkaju post, a vidjeti će i tko im lajka). No za to bi vjerojatno trebalo prijeći na drugu platformu što vjerujem da nije ni jednostavno ni besplatno (novčano i vremenski).

No možda bi se moglo uvesti pravilo kao što mnogi forumi imaju, da se definira minimalni dozvoljeni broj znakova u postu: npr. ako post nema minimalno 10 (ili 20 ili koliko već) znakova ne može se objaviti. Postoji li mogućnost da se to implementira?


Ova verzija foruma se prestala razvijati tamo negdje 2004 ili 2005, više ni ne znam sam, i apsolutno je zastarjela, ali prebacivanje na neki novi forum, skupa s brdo korisnika i postova i debelom integracijom u stripovi.com sajt (aukcije, recenzije itd itd itd) jednostavno ne dolazi u obzir. A ja nemam vremena ići programirati "like" opciju za postove. Ni volje. Ako se to promijeni u međuvremenu, napravit ću. Ne bi to trebalo biti ne znam kako problematično. Valjda.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/09/2019 : 13:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

No možda bi se moglo uvesti pravilo kao što mnogi forumi imaju, da se definira minimalni dozvoljeni broj znakova u postu: npr. ako post nema minimalno 10 (ili 20 ili koliko već) znakova ne može se objaviti. Postoji li mogućnost da se to implementira?


Znaci, u topicu Pogodi grad, napisati jos 10 (ili 20) znakova na temu grada kojeg se pogađa?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 10/09/2019 : 13:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by vukozec

No možda bi se moglo uvesti pravilo kao što mnogi forumi imaju, da se definira minimalni dozvoljeni broj znakova u postu: npr. ako post nema minimalno 10 (ili 20 ili koliko već) znakova ne može se objaviti. Postoji li mogućnost da se to implementira?


Znaci, u topicu Pogodi grad, napisati jos 10 (ili 20) znakova na temu grada kojeg se pogađa?



Bude li limit 10, vjerujem da neće ni u toj situaciji biti teško, npr.: "Mislim da je ovo Rim". Svakako manja muka nego otvaranje topica koji te zanima a vidiš da je bilo aktivnosti na njemu, samo da otkriješ još jedan +1.

Edited by - vukozec on 10/09/2019 13:49:39
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/09/2019 : 13:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Mislio sam vise na toga koji postavi sliku (i slicne "topice"). Ali da, +1 i samo smajlici znaju biti nadlezni, POGOTOVO ako se pri tome quotuje neki kilometarski post, koji se vec ionako sastoji od vise quota. Ili ne daj boze, post sa hrpetinom slika, a onda netko to quotuje i stavi +1 ili Gdje si to kupio? *facepalm*

Ali... i toga se brzo naviknes pa mozda ponekad i sam takvu glupost napravis. Upsss...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/09/2019 : 14:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
I pogađanje gradova je na neki način spam. (Kao i većina tema ovdje) Hajmo postavljati tamo neke slike i pogađati koji je to grad.
Sumnjam da je ta ekipa posjetila sve te gradove po Aziji, Africi, Americi i ostalim kontinentima. A ako nisi bio, recimo u Ulan Batoru, Iasi, Vankuferu ili Splitu, kako znaš da je to taj grad.
Onda si vidio negdje na nekoj slici, valjda. Uz Google je nađeš u tren, čemu pogađanje!

Hajmo za promjenu pogađanje sela! Puno je zahtjevnije.

Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/09/2019 : 14:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

I pogađanje gradova je na neki način spam. (Kao i većina tema ovdje) Hajmo postavljati tamo neke slike i pogađati koji je to grad.
Sumnjam da je ta ekipa posjetila sve te gradove po Aziji, Africi, Americi i ostalim kontinentima. A ako nisi bio, recimo u Ulan Batoru, Iasi, Vankuferu ili Splitu, kako znaš da je to taj grad.
Onda si vidio negdje na nekoj slici, valjda. Uz Google je nađeš u tren, čemu pogađanje!

Hajmo za promjenu pogađanje sela! Puno je zahtjevnije.

Ako ćemo se držat isključivo stripova onda Markos može odma ukinit npr sport i svaštaru i rješen problem.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/09/2019 : 14:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
I pogađanje gradova (uklj. i guglanje u pogledu na iste) često je zanimljivije i zabavnije od mnogih drugih sranja koja poneki ovdje godinama prakticiraju i gledaju samo da ili nekome uvale kajlu, napadnu ili uvrijede nekoga, ili pak, traže ljudima bilo kakvu drugu dlaku u jajetu.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/09/2019 : 15:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Nema potrebe za imperativom minimalnog broja znakova u postu. A lajkovi o kojima vukozec priča bi eksponirali kaotičnost sukoba i međuodnosa u ovoj krhkoj i napaćenoj zajednici. :)


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/09/2019 : 15:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

Ili ne daj boze, post sa hrpetinom slika, a onda netko to quotuje i stavi +1 ili Gdje si to kupio? *facepalm*

To mi je najžešće piše odmah ispod slika i ne treba ni qoutati, ali qouta svih 5-6 slika i postavi pitanje? Kao da ovaj što je stavio slike ne bi to skužio da ga je pitao bez citiranja

Možda kako nema Tellera na forumu, da Teller sad Mogorovicu na ovih mjesec dana iznajmi svoj profil sve dok se Mogorovicev profil ne otključa. Možda ne bi bila loša ideja.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/09/2019 : 16:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Nema potrebe za imperativom minimalnog broja znakova u postu. A lajkovi o kojima vukozec priča bi eksponirali kaotičnost sukoba i međuodnosa u ovoj krhkoj i napaćenoj zajednici. :)





+1
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 10/09/2019 : 16:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Nema potrebe za imperativom minimalnog broja znakova u postu. A lajkovi o kojima vukozec priča bi eksponirali kaotičnost sukoba i međuodnosa u ovoj krhkoj i napaćenoj zajednici. :)





Ne bi, jer ne bi bilo dislikea, samo like :)

Al stvarno, na forumima gdje to ima nisam primjetio da ti likeovi utječu na sukobe na ikakav način. Kako bi to uopće izgledalo? Moralo bi biti nešto na razini vrtića: ej, njemu si lajkao a meni nisi?

Naprotiv mislim da bi bile češće situacije u kojima bi se ljudi pozitivno iznenadili, u smislu da dobiju lajk od nekoga od koga ga ne bi očekivali ;)

Edited by - vukozec on 10/09/2019 16:40:39
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/09/2019 : 17:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vukozec

Moderne inačice foruma danas obično imaju opciju "like" kojom se može lajkati tuđi post, što automatski "+1 i smajlić" postove čini potpuno nepotrebnima u svakoj situaciji. Evo da ovdje ima ta opcija, lajkao bih Reemov post sa prethodne stranice: i forumski bonton je vrsta bontona koju treba naučiti, mene su učili da je bonton jedna od civilizacijskih stečevina koju je poželjno što više usavršiti ;). Također vjerujem kad bi postojala ta opcija da bi ju ljudi češće koristili nego što sad daju neki vid podrške kad im se tuđi post sviđa, pa bi to međusobno lajkanje moglo doprinijeti prijateljskoj forumskoj komunikaciji (ljudima je drago vidjeti da im drugi lajkaju post, a vidjeti će i tko im lajka). No za to bi vjerojatno trebalo prijeći na drugu platformu što vjerujem da nije ni jednostavno ni besplatno (novčano i vremenski).

No možda bi se moglo uvesti pravilo kao što mnogi forumi imaju, da se definira minimalni dozvoljeni broj znakova u postu: npr. ako post nema minimalno 10 (ili 20 ili koliko već) znakova ne može se objaviti. Postoji li mogućnost da se to implementira?


Ova verzija foruma se prestala razvijati tamo negdje 2004 ili 2005, više ni ne znam sam, i apsolutno je zastarjela, ali prebacivanje na neki novi forum, skupa s brdo korisnika i postova i debelom integracijom u stripovi.com sajt (aukcije, recenzije itd itd itd) jednostavno ne dolazi u obzir. A ja nemam vremena ići programirati "like" opciju za postove. Ni volje. Ako se to promijeni u međuvremenu, napravit ću. Ne bi to trebalo biti ne znam kako problematično. Valjda.


Ma da ti nije palo na pamet da to uradis! Jos nam samo treba da od foruma napravis jbni fejsbuk.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 10/09/2019 : 17:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
Protiv sam lajkova, ali ono što nam treba su- novi smajlići, postojeće je vrijeme pregazilo.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/09/2019 : 17:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by vice

Nema potrebe za imperativom minimalnog broja znakova u postu. A lajkovi o kojima vukozec priča bi eksponirali kaotičnost sukoba i međuodnosa u ovoj krhkoj i napaćenoj zajednici. :)





Ne bi, jer ne bi bilo dislikea, samo like :)

Al stvarno, na forumima gdje to ima nisam primjetio da ti likeovi utječu na sukobe na ikakav način. Kako bi to uopće izgledalo? Moralo bi biti nešto na razini vrtića: ej, njemu si lajkao a meni nisi?

Naprotiv mislim da bi bile češće situacije u kojima bi se ljudi pozitivno iznenadili, u smislu da dobiju lajk od nekoga od koga ga ne bi očekivali ;)



Naravno da bi bilo zamjeranja i infantilnih ispada. Evo ja prvi. Ti meni nećeš lajkat nešto, je li, a onom tamo si moga? Šta si se onome u guzicu uvuka? Di njegova završava, a tvoja počinje? Dobro, dobro. Doć ćeš ti na svoje, selektivni lajkatoru.

U konačnici, taj like karcinom nek ostane u šta ranijem stadiju metastaziranja po virtualnom internet organizmu, barem šta se mog đira tiče.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 10/09/2019 17:34:26
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/09/2019 : 17:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

Protiv sam lajkova, ali ono što nam treba su- novi smajlići, postojeće je vrijeme pregazilo.


Tako je, pogotovo thumb-up.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 10/09/2019 : 18:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
Thumb je isti k ko i like, samo što like ne generira spam postove.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/09/2019 : 18:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by vice

Nema potrebe za imperativom minimalnog broja znakova u postu. A lajkovi o kojima vukozec priča bi eksponirali kaotičnost sukoba i međuodnosa u ovoj krhkoj i napaćenoj zajednici. :)





Ne bi, jer ne bi bilo dislikea, samo like :)

Al stvarno, na forumima gdje to ima nisam primjetio da ti likeovi utječu na sukobe na ikakav način. Kako bi to uopće izgledalo? Moralo bi biti nešto na razini vrtića: ej, njemu si lajkao a meni nisi?

Naprotiv mislim da bi bile češće situacije u kojima bi se ljudi pozitivno iznenadili, u smislu da dobiju lajk od nekoga od koga ga ne bi očekivali ;)



Naravno da bi bilo zamjeranja i infantilnih ispada. Evo ja prvi. Ti meni nećeš lajkat nešto, je li, a onom tamo si moga? Šta si se onome u guzicu uvuka? Di njegova završava, a tvoja počinje? Dobro, dobro. Doć ćeš ti na svoje, selektivni lajkatoru.

U konačnici, taj like karcinom nek ostane u šta ranijem stadiju metastaziranja po virtualnom internet organizmu, barem šta se mog đira tiče.



Haha koji dobar izraz!
Ono, "Znam ti ja njega sa foruma, on je selektivni lajkator, lajka samo onima iz xy kuće".
"Daj me mojne!? Kaj fakat?"
Aha, kad ti velim".


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 10/09/2019 : 18:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
Ovaj forum nosi određeni šarm s tim staromodnim pristupom. Spam je inače problem za moderatore.Činjenica da je mister mnogogovoric naspamao 600 postova u 66 dana je pokazatelj njihovog manjka obazrivosti i angažiranosti, a ne manjkavosti foruma per se.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000