forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 10/09/2019 : 18:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message
bilo je diskusija na ovu temu
moja malenkost inace smatra da je uvodjenje like opcije korisno (i to nema nikakve veze sa fb-om)
neka misljenja i stavove sa kojima se u potpunosti slazes ne mozes drugacije podrzati a da izbegnes smajli/+1/thumb up

evo starijih tema

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44277

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48895

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4699 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 10/09/2019 : 19:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Mogorović je bio jedan od najartikuliranijih sugovornika na ovom forumu, što i ne čudi budući da ima negdje oko 60 godina, ako se ne varam. Šta mu bi....

Go kneel and weep
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/09/2019 : 19:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ako su vama lajkovi i smajlići najbitnije stavke...
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2520 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 10/09/2019 : 20:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Ako su vama lajkovi i smajlići najbitnije stavke...


+1

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/09/2019 : 22:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Jos nam samo treba da od foruma napravis jbni fejsbuk.



quote:
Originally posted by Dexters

Ovaj forum nosi određeni šarm s tim staromodnim pristupom.

Sa staromodnim forumašima. Kakav forum, takvi i forumaši. Šalim se, ja ovdje ne bih ništa mijenjao. Koliko god imamo te "moderne" verzije foruma, ovaj mi je najdraži. Nema reklama, nema nikakvih gluposti koje bi na neki način usporile forum, kako je recimo na forum.hr. Tamo komotno mogu stisnut reply i otić' si napravit cedevitu (okus limun) i vratit se, post još nije poslan. Ovdje stisnem i iste sekunde je objavljen. Ovo sa dodavanjem smajlića može, to ne smeta. Iako je Dodsferd dao dobru stranicu, pa uz malo truda, svako može stavit smajlić koji poželi, zaista ih ima mnogo: http://www.planetsmilies.com/

Ovaj forum je i ovako dobar, dovoljno da odete u onu temu sa recenzijama pa da vidite kako to Sarghan radi, pa Solarove teme (uvodni postovi), ona tema popisa Kit Tellera od Spocka.. uz malo truda, može se puno dobrih stvari napraviti i sa ovom, sadašnjom verzijom foruma.
quote:
Originally posted by Dexters

Spam je inače problem za moderatore.Činjenica da je mister mnogogovoric naspamao 600 postova u 66 dana je pokazatelj njihovog manjka obazrivosti i angažiranosti, a ne manjkavosti foruma per se.


Krivim najviše Globinja ovdje. Čovjek prima punu moderatorsku plaću, a navrati na posao/forum jednom ili dvaput godišnje (a i rjeđe). Eh, i ja bi tako. Ne treba svu krivicu svaljivat na Mladju i Solara.

quote:
Originally posted by drogsy

Mogorović je bio jedan od najartikuliranijih sugovornika na ovom forumu, što i ne čudi budući da ima negdje oko 60 godina, ako se ne varam. Šta mu bi....

52 godine.

Ovo je onaj pravi Mogorovic: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=49754&REPLY_ID=2153784

Samo jedan primjer, a ima ih. A i ono što je Dwayne spomenuo na prošloj stranici, njegovo simpa javljanje da je nešto došlo na kioske i sl. Volio bi da se taj Mogorovic vrati.

quote:
Originally posted by verab

+1


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/09/2019 : 22:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ma da ti nije palo na pamet da to uradis! Jos nam samo treba da od foruma napravis jbni fejsbuk.


Slažem se.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4699 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 10/09/2019 : 23:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by ReemCP



quote:
Originally posted by drogsy

Mogorović je bio jedan od najartikuliranijih sugovornika na ovom forumu, što i ne čudi budući da ima negdje oko 60 godina, ako se ne varam. Šta mu bi....

52 godine.

Ovo je onaj pravi Mogorovic: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=49754&REPLY_ID=2153784

Samo jedan primjer, a ima ih. A i ono što je Dwayne spomenuo na prošloj stranici, njegovo simpa javljanje da je nešto došlo na kioske i sl. Volio bi da se taj Mogorovic vrati.



Ma nemam pojma koliko čovjek ima godina. Prcam ga malo jer pretpostavljam da čita ovo


Go kneel and weep
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/09/2019 : 09:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

Moderne inačice foruma danas obično imaju opciju "like" kojom se može lajkati tuđi post, što automatski "+1 i smajlić" postove čini potpuno nepotrebnima u svakoj situaciji. Evo da ovdje ima ta opcija, lajkao bih Reemov post sa prethodne stranice: i forumski bonton je vrsta bontona koju treba naučiti, mene su učili da je bonton jedna od civilizacijskih stečevina koju je poželjno što više usavršiti ;). Također vjerujem kad bi postojala ta opcija da bi ju ljudi češće koristili nego što sad daju neki vid podrške kad im se tuđi post sviđa, pa bi to međusobno lajkanje moglo doprinijeti prijateljskoj forumskoj komunikaciji (ljudima je drago vidjeti da im drugi lajkaju post, a vidjeti će i tko im lajka). No za to bi vjerojatno trebalo prijeći na drugu platformu što vjerujem da nije ni jednostavno ni besplatno (novčano i vremenski).

No možda bi se moglo uvesti pravilo kao što mnogi forumi imaju, da se definira minimalni dozvoljeni broj znakova u postu: npr. ako post nema minimalno 10 (ili 20 ili koliko već) znakova ne može se objaviti. Postoji li mogućnost da se to implementira?



ti se šališ, vukozec
čekaj malo, vukozec, maltene jedini suvisli fibraš, priča o smajlićima, lajkanju, o propisivanju minimalnog broja znakova???!??

ni lajk ni smajlić ni 'normiranje' broja znakova neće riješiti problem smislene, ozbiljne komunikacije. ne može se zapravo ni dogovoriti što bi to bio 'standard', kako bi trebalo pisati postove. nije ni zamislivo kako bi došlo do tog dogovora (kongresom ili osnivanjem ekspertne radne skupine).

nema se što učiniti, osim tamo gdje ti je stalo, voditi smislene diksusije i to je to. većina ljudi ovdje i bilo gdje drugdje su neobavezni pisači pošalica, općih mjesta, gluposti, bezveznih preganjanja koja ne znače ništa, mali uvredljivki, znatiželja, niveliranje i dvosmislenost. opća razina je niska, ali nema ni prevelikog problema, jer ne ideš tamo gdje nema ničega zanimljivog. tko ima volje, sposobnosti i zna kako se to radi, taj nađe puteve i ljude i osmisli si stvar. ostali se igraju kaladont i pišu +1 i sve je to u redu, svakom svoje.

jedino oko čega se vrijedi truditi je da se ne miješaju razine diskusija. tamo gdje se priča ozbiljno, srezati dosadnjakoviće i nerazumne ljude. a tamo gdje je raspašoj, pustiš tu ekipu da se iživi. oni imaju svoja pravila, ondje moraju važiti druga. i to je sve.

Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4845 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/09/2019 : 11:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
A može i tako.

No ako pustimo načas generacijsku averziju prema modernim oblicima komunikacije, fejsima, lajkovima, emotikonima itd. koja se osjeti kod dijela forumaša (a koju ja kao netko tko nema ni facebook, ni tweeter, ni instagram, ni snapchat, ni štajaznam, nesumnjivo također osjećam od prvog dana :) ), možemo malo promotriti što su ti lajkovi (ili zahvale, ili palac gore ili kako ih već hoćete zvati) dugmići na forumima.

Pustite facebook i slično, nije to isto. Dakle što je forum? Forum se još zove i tribina i po definiciji je "Svako javno mjesto odakle se netko obraća javnosti. - Javna rasprava o nekom pitanju na kojoj sudjeluje više govornika." Na tribinama publika plješće govorniku kad im se sviđa što govori. Like na digitalnom forumu je digitalna inačica pljeska, prastarog komunikacijskog standarda.

No broj mojih postova oko ove teme već je neproporcionalan sa tim koliko mi je stvarno stalo do nje :)

Edited by - vukozec on 11/09/2019 11:11:03
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/09/2019 : 21:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Nekako se osjećam prozvanim kod nekih pojedinaca, nije mi to ni najmanji problem, već želim objasniti zašto zaredam nekada 4-5 postova za redom.
Kako nisam baš često aktivan u zadnje vrijeme, odem na jednu temu koja me zanima i vidim ispisane dvije stranice i onda odgovaram kako čitam i nabije se 4-5 postova jedan za drugim. Pokušao sam dosta puta raditi kao što to radi Reem i nije mi baš uspjelo, sve da i prokužim, trenutno stvarno nemam vremena slagati jedan postao kao slagalicu odgovarajući u njemu deset ljudi. Svjestan sam da puno preglednije izgleda kada tako Reem posta, ja za sada ne mogu.
Ne radim to iz forumaške nekulture, nabijanja postova i slično, već nemam vremena toliko, imam puno važnijih stvari na internetu od slaganja puzli postajući, ovime nikome ne prebacujem niti koga želim uvrijediti, kako sam napisao, tako bolje izgleda no za mene, barem za sada to ne dolazi u obzir.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/09/2019 : 21:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ma mene ništa posebno ne smeta na forumu osim kad ljudi kvotaju kilometarsku sliku koja je odmah post iznad. Takvi zaslužuju da ih se pošalje direkt u forumaški pakao. To vam je inače posebno mjesto u dimenziji spama di vam na svaki post odgovaraju tinton ili valter. Grozno mjesto.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/09/2019 : 21:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Neki spomenuti su stvarno nemogući, meni ne smetaju, ali ima jedno ali.
Zašto dvostruka mjerila, zašto nepravda čak i na forumu?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12483 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/09/2019 : 22:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
Nisam ja mislio na tebe Tonka, drugo je to kad citiraš nekoga pa mu ideš odgovorit, iako bi se i to dalo svesti u jedan ili dva posta. Ali tu nije toliki problem jer većina ljudi ne zna kako to napravit (ili im se jednosatvno neda) pošto nema te funkcije, ali i većina piše preko moba pa je to praktički onda nemoguće napravit. Ja ti nekad jednostavno znam napravit, pogotovo kad sam preko moba ovako:

@osoba A - bla bla bla
@osoba B - bla bla bla
@osoba C - bla bla bla itd.

Pa si na taj način olakšam kad želim nekome odgovorit.

Ja sam mislio na one koji dođu i nešto napišu, pa se sjete za 5 sekundi i napišu još par riječi, pa tako u kratkom roku opet. A sve je mogao samo editirat i strpat u isti post. I recimo ovo što Nagor kaže u citiranju slika, to je tako nezgrapno i trebalo bi to izbjegavat. Iako, eto, neka svatko radi kako hoće i zna. Ne bih htio nikome pametovat što i kako radi, možemo bit na kraju dana sretni da ima ljudi koji žele komentirati na forumu jer forumi polako odumiru i ljudi više vole koristit društvene mreže.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/09/2019 : 23:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Dobro si rekao sve, ne znam zašto mi je izgledalo da si mislio na mene, ali manje važno.
I dobro razmišljanje ovaj zadnji dio da možemo biti sretni što ljudi uopće komentiraju.

Ja kada se sjetim "dodatka" jednostavno editiram.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4845 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 12/09/2019 : 10:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by ReemCP

Nisam ja mislio na tebe Tonka, drugo je to kad citiraš nekoga pa mu ideš odgovorit, iako bi se i to dalo svesti u jedan ili dva posta. Ali tu nije toliki problem jer većina ljudi ne zna kako to napravit (ili im se jednosatvno neda) pošto nema te funkcije, ali i većina piše preko moba pa je to praktički onda nemoguće napravit. Ja ti nekad jednostavno znam napravit, pogotovo kad sam preko moba ovako:

@osoba A - bla bla bla
@osoba B - bla bla bla
@osoba C - bla bla bla itd.

Pa si na taj način olakšam kad želim nekome odgovorit.

Ja sam mislio na one koji dođu i nešto napišu, pa se sjete za 5 sekundi i napišu još par riječi, pa tako u kratkom roku opet. A sve je mogao samo editirat i strpat u isti post. I recimo ovo što Nagor kaže u citiranju slika, to je tako nezgrapno i trebalo bi to izbjegavat. Iako, eto, neka svatko radi kako hoće i zna. Ne bih htio nikome pametovat što i kako radi, možemo bit na kraju dana sretni da ima ljudi koji žele komentirati na forumu jer forumi polako odumiru i ljudi više vole koristit društvene mreže.



I old-school društvene mreže umiru, sad su u điru appovi koji služe za slanje šaljivih sličica i dosjetki za instant upotrebu i brzi zaborav.

A prije nego je umro, Facebook (na što 99% ljudi misli kad kaže "društvena mreža") je ionako odavno bastardizirao u čudovište koje je sve manje bilo "društvena" mreža iz svojih početaka kad je služio da se ljudi međusobno digitalno druže, a sve više agresivna marketinška platforma. Tako da neka krepa što prije. Ove nove tzv. "društvene mreže" (appovi sa početka priče) su već u startu po svom dizajnu još infatilnije od facebooka, a odmah ih je zahvatila i ista vrsta bastardizacije.

Tako da kad se sve zbroji i oduzme još uvijek ne postoji zamjena za dobri stari Internet forum. Zato on "umire" već 15 godina, no baš i nije umro. Sigurno je forum manje popularan oblik komunikacije nego što je bio u pre-facebook dobu kad nije imao toliko alternativa kao danas, no za one koji traže mogućnost malo konkretnije i direktnije razmjene mišljenja preko Interneta, k tome lišene "sugestije" sadržaja, forum je i dalje najbolje mjesto za to. Zato njega neće dokrajčiti nikakav faacebook ni snapchat, kao što kino nisu dokrajčili ni televizija, ni vhs, ni dvd ni blu-ray. Jer je alternativa inferiorna.



Edited by - vukozec on 12/09/2019 10:28:26
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/09/2019 : 11:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Ne bi reka da fb umire. I za ovaj forum su govorili da će ciknit pa je još živ. Manje nego prije al ipak radi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 12/09/2019 : 12:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Da je bilo posle 15-20 spam objava, opet ne bi bilo dobro. Većina bi rekla da je prestrogo, da smo mogli da ga upozorimo..


Kad ste vi uopće primijetili da on to radi? Rekla bih - nedavno. Ne vjerujem da ste ga ubrali već na 15.-20. postu pa rekli - "Ma pustit ćemo ga do 600, a onda je to već previše. Ako ga sad opomenemo ljudi će kazati kako smo strogi."


Poanta je u tome da on nije bio zloćudan, provokatorski i bezobrazan, nikog nije iritirao pa se kao takav uspio prošetati po forumu i namlatiti 600 spamova. Daj pravom iritantnom spameru da pokuša napisati 600 postova u 2 mjeseca. Taj neće stići ni do broja 30 već će izbiti neki nered i vi ćete reagirati po proceduri. (1. kazna 48 h itd...) Nije vam u redu, da zbog zakašnjele reakcije odmah preskočite dvije kazne i zalepatite mu mjesec dana. Dajte mu 48 h, prva mu je kazna, ne može biti kriv i za vaš previd. Ponašate se kao HRT inkasatori. "Oh, vi imate televiziju, sad ćemo vam naplatiti sve rate unatrag 6 mjeseci." Također, ako vjerujete da se valter može dozvati k pameti pomoću pustih magarećih klupa, onda bi još više trebalo vjerovati da će se i Mogorovic normalizirati pomoću blaže kazne. Lako ga opet kaznite nastavi li spamati po starom. Barem to nije neki problem.


Inače, zbilja ne mogu shvatiti koji se vrag dogodio u Mogorovićevoj glavi kada je odlučio komunicirati na ovako blesav način. Je l' on bio kivan na nekog ili nešto, pa odlučio ne reći ni riječi više, a opet nekako postojati na forumu, jer voli biti ovdje. Pitaj dragog Boga. Teško je dokučiti ovako bez da se popriča s njim.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10107 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/09/2019 : 12:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by grofica Varga




Inače, zbilja ne mogu shvatiti koji se vrag dogodio u Mogorovićevoj glavi kada je odlučio komunicirati na ovako blesav način. Je l' on bio kivan na nekog ili nešto, pa odlučio ne reći ni riječi više, a opet nekako postojati na forumu, jer voli biti ovdje. Pitaj dragog Boga. Teško je dokučiti ovako bez da se popriča s njim.



Je, naljutija se se na topicu "Pogodi grad", i to ja mislin na Lwooda.
Slažen se da ga nije tribalo odma kaznit sa misec dana, ali pretpostavljen da je moderaturu iziritira više time šta je ignorira njihove poruke nego svojin spamon koji ni meni nije posebno smeta.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 12/09/2019 12:38:46
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/09/2019 : 13:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Ban se nije desio iz vedra neba, solar mu je u vise navrata skretao paznju na to da prestane sa smajli spamom. Dakle to je bio proces koji je trajao izvjesno vrijeme u cilju izbjegavanja sankcija.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/09/2019 : 13:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Mislim da je Ivanlo zbog sveg svog spama (i to ne samo onoga koji se sastoji od "LL" poruka) prije zaslužio jedno jednomjesečno hlađenje.

Edited by - VALTER on 12/09/2019 13:18:52
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/09/2019 : 13:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Mislim da je Ivanlo zbog sveg svog spama (i to ne samo onoga koji se sastoji od "LL" poruka) prije zaslužio jedno jednomjesečno hlađenje.



Zar tvoj integritet ne podrazumijeva odbojnost prema cinkerima i tužibabama?
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 12/09/2019 : 14:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ban se nije desio iz vedra neba, solar mu je u vise navrata skretao paznju na to da prestane sa smajli spamom. Dakle to je bio proces koji je trajao izvjesno vrijeme u cilju izbjegavanja sankcija.


Pa je uspio nalijepiti 600 komada?! Prevelika je to brojka da bih vjerovala kako nije bilo previda. Šetkao se on ispod radara duže vrijeme. 600 komada, 2 mjeseca. Ja bi mu dala nagradu kako je to uspio, a ne ban. Poslala bi mu paket kokica, da ima što grickati dok lijepi smajlije.
Al nevezano i za ovo što ti kažeš i što kaže nesvrstani o ignoriranju poruka i dalje mu je to kazna broj 1. Mjesec dana je zbilja brutalan. Gle, ako sam uspila maknuti nos i Zagorovih topika i imam volje ovdje pisati, onda možeš misliti koliko mi tih mjesec dana izgleda prebrutalno. Ovdje inače ne pišem, jer me zaboli za one redovite posjetitelje kazni i njihova palamuđenja. Al mogorovića mi je žao jer nije bio zločest i pokvaren spamer. Bar kako po forumu djeluje. A sad, što je bilo iza kulise, je l' tu bilo nekih svađa i neugodnosti. To ne mogu znati.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/09/2019 : 14:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Čuj, ako želiš da mu pošalješ kokice, adresa je

Spam Mogorović
Smileystreet +1
+1111 Emoticontown

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 12/09/2019 : 14:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Čuj, ako želiš da mu pošalješ kokice, adresa je

Spam Mogorović
Smileystreet +1
+1111 Emoticontown


Može, al onda ga otključaj. Jebeš i kokice ako nema gdje lijepit smajlije.

Edit: By the way, dao si mi krivu adresu
ulica je: Šetalište ispod radara +1

Edited by - grofica Varga on 12/09/2019 14:15:53
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/09/2019 : 14:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Nije, to mu je stara adresa. :D

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000