forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/09/2019 : 21:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Sledeća kazna će biti po redu, ili i preko reda, ne brini. ;) Samo nastavite ovu priču i dalje.

Nisam odavno nikog izbacio, pa sam malo ispao iz forme. Evo, vežbam malo, pa ću tek bljesnuti u punom sjaju.



Držimo se ovih riječi.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/09/2019 : 21:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Da, to bi ti htio. Da se sad krene salvom prigovora na tebe kako bi si podigao ego. Ali varaš se. Od mene nećeš čuti baš ništa. Ti si svoje pokazao izjednačavanjem jednog od najpozitivnijih članova sa pacijentom koji ni sam više ne zna što bi sa sobom. A da ne spominjem i to kako si morskog uredno izostavio iz cijele priče.

Ne, ti mi nisi ni najmanje bitan. Ono što je u cijeloj priči puno bitnije je to što su praktično svi oni koje se tamo prozivalo i nazivalo svim i svačim pokazali da nemaju svoje ja, niti muda da bilo što kažu. Kako bi jedan rekao 'Nešto sam napisao ali sam brže bolje obrisao.' Dno dna. Slali mi neki čak i mailove i poruke tipa 'Svaka čast kako si ih razvalio.' Nisam ja nikoga razvalio. Razvalili ste sami sebe što niste imali hrabrosti izboriti se da vas se ne ponižava i ne vrijeđa.
A vlasnik portala je tu posebna priča. Dok se kupuju Fibra izdanja sve je ok, a kad se i te kupce naziva bolesnicima za stati istima u obranu on nema vremena jer su to dječja posla.

Pa kad je tako vrijeme je da odrastem i maknem se odavde. Ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zapravo pretposljednji, jer još ću se obratiti ljudima s kojima sam imao ili još uvijek imam suradnju kroz aukcije.

Zbogom i svako dobro onima koji to zaslužuju.


Ja sam taj koji je poslao poruku.
Mislim da nisi u pravu, dobro se zna ovdje da ja među prvi redovima a i još poneki, nemaju nimalo straha reći spomenutima što ih ide.
Ali nema to svrhe, samo možeš izazvati sebi kaznu i dobiti ban, iako me i za to briga.
Takve koji šire negativu i ljigavizam po forumu, treba samo ignorirati, to im je najveća kazna.
Da samo uživo, obračunao bih se s njima za stolom u dva oka, uz piće, kulturno ili još bolje, uz šetnju prirodom.
A ako imaju agresivniji pristup, i na to sam potpuno otvoren, ali na civilizirani i legalan način- hvala Bogu, ima dvorana i iznajmiti za stotinjak kuna ring, rukavice i vlasnika kao suca.
Sve se može dogovoriti.


PS: nemoj da ideš nigdje. Što te briga, ako znaš da si u pravu, radi po svome, nema smisla da odlaziš, a pogotovo ne zbog takvih ljudi.
Iako se ne volimo nas dvoje, meni si ipak u redu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 21/09/2019 21:46:35
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/09/2019 : 21:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Ko ti je reka da nisi poželjan?
Zašto nisi bija poželjan?


Više ne sećam, najozbiljnije. Ti si sigurno bio u toj raspravi, ali nisi mi ti lično rekao da ne ulazim na taj topic. Zašto nisam bio poželjan? Zato što sam rekao da je doček bio bezveze.




Dwayne Looney je reka da smatra da Srbi nemaju šta tražit na topicu o hrvatskoj reprezentaciji.
Ja san samo napisa da mislin da si postupija ispravno kad si se đentlmenski povuka. Ne zato šta ti ne bi triba moderirat topic, nego san i ja naivno mislija da će situaciju riješit neko drugi i da je zbog fašista bolje da se makneš.
Doček s tin nema veze jer si se povuka puno prije kraja prvenstva.



quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI



Globinjo ne moderira forum već godinama,


U trenutku kada su mi ljudi pričali da nemam šta da tražim na topicu o hrvatskoj reprezentaciji i dok su veličali određene pesme, globinjo je došao na topic o reprezentaciji Srbije i mene upozoravao da pripazim na politiku u tom topicu. (???)




Globinjo navrati tu i tamo kad mu dozvoli žena.
Ali on je u sličnoj situaciji ka ti. Tebe ljudi uvik mogu optužit da si pristran jer si Srbin, njega da je HAjdukovac.

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI




Forum je prošlo lito dotaka dno.

Nije forum, ali određeni ljudi jesu.




Je, forum je dotaka dno jer niste na vrime zaustavili nazivanje ljudi jugonostalgičarima, izdajicama, frustriranin bolesnicima, prištavcima, pičkama, judama, i brdon drugih epiteta.
Zahvaljujući vama topic se pritvorija u cirkus. Retorika koja je prihvaćena i dozvoljena tada je danas nažalost postala standard.

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI



Čisto hipotetski.
Da si odlučija moderirat ko je triba letit?
Thompsonovci ili orjunaši?


Svi do jednog. Apsolutno sam apolitičan i nisam nešto nacionalno ostrašćen. A i da jesam, na forumu je zvanično zabranjena politika. A mislim da sam više puta pokazao da sam nepristrasan. Tako da bi svi leteli po minimum mesec dana. Kao i sad, kad vidim šta se sve piše u tom topicu. Ali ja ga moderirati neću, to je sigurno.


A zašto svi po misec dana?
Najniže strasti su ispoljavane uglavnon sa iste strane.
Ono šta vidiš da se sada piše u tome topicu ti je rezultat ovoga šta san već gore napisa.
Nedjelovanje na vrime.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 21/09/2019 21:47:01
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 21/09/2019 : 21:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Wolfe, neka si otišao. Samo ti nick ne stoji.
Bolje ti pristaje bunny. Jbg

Have mercy
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/09/2019 : 21:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Dakle, zbog Valterovog kompleksa manje vrijednosti, tipa, koji je ionako morao biti trajno izbačen još prije par godina, odlaze ljudi iz foruma. Ma super...


Slažem se sa drugim djelom, ima nas ovdje svakakvih, ali taj tip uz veraba i još njih par, ne mogu se sjetiti sada, doslovno ugrožavaju druge.
Meni je sve jasno kada pored hlađenja, dođu i nastavljaju po starome.
Hajde verab koliko toliko ali Valter, ja ne znam što treba još napraviti da mu se da zasluženih godinu dana.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/09/2019 : 22:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
@nesvrstani


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39981&whichpage=532

Ja sam se tek ovde uključio. Nisam pratio topic, ali je globinjo bio tu stalno. A povukao sam se dan-dva posle dočeka. Ali više nije ni bitno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 21/09/2019 22:10:40
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/09/2019 : 22:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Dobro zašto ne moderiraš sport sada?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/09/2019 : 22:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Moderiram ja sport, samo ne taj topic.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/09/2019 : 22:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
A tako znači, sada su mi jasni upisi pojedinaca, mogu raditi što ih je volja uz blagoslov moderatora jer su iste okupacije.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2019 : 22:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by nagor

Dakle, zbog Valterovog kompleksa manje vrijednosti, tipa, koji je ionako morao biti trajno izbačen još prije par godina, odlaze ljudi iz foruma. Ma super...


ali taj tip uz veraba i još njih par, ne mogu se sjetiti sada, doslovno ugrožavaju druge.





Olabavi malo, kakvo ugrožavanje, ovo je internetski forum. Trebao bi ga manje ozbiljno shvaćati.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/09/2019 : 22:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

A tako znači, sada su mi jasni upisi pojedinaca, mogu raditi što ih je volja uz blagoslov moderatora jer su iste okupacije.



???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 21/09/2019 : 23:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Razlog mog samoizgnanstva od godinu dana je bio pokušaj moderiranja tamo. Ljudi su mi fino i biranim rečima rekli da nisam poželjan na tom topicu, tako da se snalazite. Ili čekajte globinja.



Šta si se uvrijedio oko male gužve u šesnaestercu, pa i tebe ponešto zakačilo.
Moji su tu od stoljeća sedmog, dio i nastradao pa bi me svejedno pravovjerni ugurali na listu da u četveroredu pognute glave sa svojim istomišljenicima odem gdje nam je i mjesto.
I to sve zbog neplatiše poreza medjugorskog lopova i zmija me za srce ujela plagijatora.

Nije važno što se borimo za dno eu jer nam kruha ionako ne treba, nego igara.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/09/2019 : 01:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonka24

A tako znači, sada su mi jasni upisi pojedinaca, mogu raditi što ih je volja uz blagoslov moderatora jer su iste okupacije.



???


Mislio sam na Globinja i njegovo moderiranje na toj temi.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/09/2019 : 01:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by manhunter

Razlog mog samoizgnanstva od godinu dana je bio pokušaj moderiranja tamo. Ljudi su mi fino i biranim rečima rekli da nisam poželjan na tom topicu, tako da se snalazite. Ili čekajte globinja.



Šta si se uvrijedio oko male gužve u šesnaestercu, pa i tebe ponešto zakačilo.
Moji su tu od stoljeća sedmog, dio i nastradao pa bi me svejedno pravovjerni ugurali na listu da u četveroredu pognute glave sa svojim istomišljenicima odem gdje nam je i mjesto.
I to sve zbog neplatiše poreza medjugorskog lopova i zmija me za srce ujela plagijatora.

Nije važno što se borimo za dno eu jer nam kruha ionako ne treba, nego igara.


Ne borimo se nego smo na dnu, Bugari i Rumunji su nas prešli ima godinu dana skoro.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6946 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 22/09/2019 : 05:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Je, forum je dotaka dno jer niste na vrime zaustavili nazivanje ljudi jugonostalgičarima, izdajicama, frustriranin bolesnicima, prištavcima, pičkama, judama, i brdon drugih epiteta.
Zahvaljujući vama topic se pritvorija u cirkus. Retorika koja je prihvaćena i dozvoljena tada je danas nažalost postala standard.


quote:

A zašto svi po misec dana?
Najniže strasti su ispoljavane uglavnon sa iste strane.
Ono šta vidiš da se sada piše u tome topicu ti je rezultat ovoga šta san već gore napisa.
Nedjelovanje na vrime.



Ma vidi tko se javlja, kralj spama i glavni provokator koji napada tek kad mu se čopor već aktivirao, nikad sam i direktno, već dobacujući cinične nebuloze.
Svatko objektivan vidi tko napada i provocira, a tko se brani na topicu koji spominješ i da - ja nisam bio uopće prošle godine upleten u bilo kakvu raspravu na sport forumu. U biti, tamo uopće nisam ni ulazio.
Nisi u stanju kao muško reći što misliš. Svi se okomili na VALTERA, čovjeka koji ima muda, svoje stavove koje brani, ljubav prema stripovima i provocira samo ciljano, ali i suvislo, a ne vide tebe - pticu kukavicu.
Sad se uvlačiš u dupe Manhunteru. Znam da te Globinjo neće izbaciti, pa da se dodatno osiguraš.

Ne znam što ti uopće radiš na strip-forumu? Ja nikad nisam pročitao jednu crticu o stripovima od tebe!!
Eto, sad mene možete izbaciti, a blago se ovome sajtu ako takvi kao ti ostanu - odnosno kad potjerate većinu ljudi koji svojim radom i ljubavi prema stripovima doprinose sajtu i forumu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 22/09/2019 05:43:37
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 22/09/2019 : 09:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Hajde verab koliko toliko ali Valter, ja ne znam što treba još napraviti da mu se da zasluženih godinu dana.



ovo nije u redu. molit ću lijepo da me se ne šikanira...


Marko, Neno, Mladene, reakcija?

hejt, jal & rock 'n' roll

Edited by - verab on 22/09/2019 09:14:39
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/09/2019 : 09:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Tko je Mladen?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 22/09/2019 : 09:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
kad se najedem pure skužit ću :))


i nećemo sad cjepidlačiti. jer, Mladen, Daniel, Dejan... Irak, Iran, Sudan

hejt, jal & rock 'n' roll

Edited by - verab on 22/09/2019 09:39:40
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/09/2019 : 09:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Mladjo od Mlađenović a ne od Mladen (ime je Daniel, molim lepo:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/09/2019 : 10:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Uglavnom, ja tamo pomažem kolegama (iako formalno nisam mod u sportkom pdf-u) ali sad nisam dva dana tamo zalazio (jbga, deslio se) i odmah su opet isti počeli sa orjunašima/politikom/blablabla...Pa dosta više.VALTER je ponovo na hlađenju a ovo mu je valjda jubilarni pedeseti put.
Fakat ne znam kaj da delamo više s tim čovjekom.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 22/09/2019 : 10:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
izuzmite ga od pravila. svaki forum treba svog valtera, uostalom kao i tonku. čisto zbog dinamike foruma.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/09/2019 : 10:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Čekaj, iz cijelog onog kupusa si samo Valtera izbacio?
Po kojoj logici? Svi smo u ovoj ili onoj mjeri spominjali orjunaše, jugozomboide, jugonostalgičare ispod kamenja, petokraku, kralja i otadžbinu.
Ako već ideš globinju preko leđa, onda si mogao izbaciti sve, a ne samo njega. Još će se poslije ljudi čuditi kako Valter ima tako puno kazni mimo rasporeda. Pa još najbolje da mu se daje godina iz ničega.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/09/2019 : 10:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Evo diplomiranog inženjera prava, u obrani svog idejnog vođe.
Čovjek treba letjeti na godinu dana, kakve više magareće klupe?

Usput, bravo Spock! Dosta je šutnje i izbjegavanja teme radi par baraba.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 22/09/2019 10:41:00
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/09/2019 : 10:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ajde, molim te mi objasni, kako je moguće da je od svih nas koji smo tamo raspravljali (ja, verab, NESVRSTANI, Spock, ivanl, nagor...) samo Valter bude izbačen?
Doslovno nitko od nas nije prekršio pravila u manjoj mjeri od Valtera.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/09/2019 : 10:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Je, forum je dotaka dno jer niste na vrime zaustavili nazivanje ljudi jugonostalgičarima, izdajicama, frustriranin bolesnicima, prištavcima, pičkama, judama, i brdon drugih epiteta.
Zahvaljujući vama topic se pritvorija u cirkus. Retorika koja je prihvaćena i dozvoljena tada je danas nažalost postala standard.


quote:

A zašto svi po misec dana?
Najniže strasti su ispoljavane uglavnon sa iste strane.
Ono šta vidiš da se sada piše u tome topicu ti je rezultat ovoga šta san već gore napisa.
Nedjelovanje na vrime.



Ma vidi tko se javlja, kralj spama i glavni provokator koji napada tek kad mu se čopor već aktivirao, nikad sam i direktno, već dobacujući cinične nebuloze.
Svatko objektivan vidi tko napada i provocira, a tko se brani na topicu koji spominješ i da - ja nisam bio uopće prošle godine upleten u bilo kakvu raspravu na sport forumu. U biti, tamo uopće nisam ni ulazio.
Nisi u stanju kao muško reći što misliš - ptico kukavico.
Sad se uvlačiš u dupe Manhunteru. Znam da te Globinjo neće izbaciti, pa da se dodatno osiguraš.

Ne znam što ti uopće radiš na strip-forumu? Ja nikad nisam pročitao jednu crticu o stripovima od tebe!!
Eto, sad mene možete izbaciti, a blago se ovome sajtu ako takvi kao ti ostanu - odnosno kad potjerate većinu ljudi koji svojim radom i ljubavi prema stripovima doprinose sajtu i forumu.




Da, to je to.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000