forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/10/2021 : 17:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Šistaj to sve ća sa foruma, trajni ban i gotovo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/10/2021 : 17:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
a jeste staljinisti...
mjesec dana je dovoljna "kazna" za bilo što i bilo koga.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/10/2021 : 17:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Bome nije.
Nekima je to malo i premalo. Drago mi je recimo da je Vronski odletio i nadam se da ga više ovdje nećemo viđati.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/10/2021 : 22:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
To su sve osobne preference. Za razliku od 7-8 drugih likova vronskog nikad nisan ni pomislija stavit na ignore.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 24/10/2021 : 01:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Šistaj to sve ća sa foruma, trajni ban i gotovo.



Eh, puno tražiš
Za to treba imati cojones
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 31/10/2021 : 09:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Zašto je stinky izbačen?
Njegovo obraćanje Nesvrstanom spada u dio između njega i Nesvrstanog, ovaj ga podbada a stinkx bez okolišanja odgovario.
Ako je trebao biti kažnjene onda je ta kazna trebala biti u periodu od mjesec dana. Zar nije i sam Markos rekao da je godina predug period. Trebalo bi ukinuti kaznu od godinu dana.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2021 : 10:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Zašto je stinky izbačen?
Njegovo obraćanje Nesvrstanom spada u dio između njega i Nesvrstanog, ovaj ga podbada a stinkx bez okolišanja odgovario.
Ako je trebao biti kažnjene onda je ta kazna trebala biti u periodu od mjesec dana. Zar nije i sam Markos rekao da je godina predug period. Trebalo bi ukinuti kaznu od godinu dana.


Slažen se.
Namjerno ga prcan jer bahatin i ne osobito inteligentnin ljudima to volin radit.
Vrati ga hunteru, ionako je sam sebi najveći neprijatelj.
Mene uvridit nemože.
Ako je zbog političko-religijskog trabunjanja u to se neću mišat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/10/2021 10:11:02
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5486 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 02/11/2021 : 05:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by manhunter

Magareća klupa

-frano-30 dana-spam, politika. Poslednja šansa, sledeća je godinu dana - ističe 21.11.2021.



Sta tacno se sada desilo, ovo nije stupilo na snagu, ponisteno je...?






Nije vredno toga da me neko proganja privatno, preti, spominje porodicu u pretećem tonu i vređa.



Manhunter, đizs, stari - rista moj. Ja tek sad ovo vidim.
Ovak. Prosim ponizno. Ispričaj se ovdje i javno za gornju izjavu - proganjanje, preteći ton, spominjanje porodice itd. Kako god znaš i umiješ.
U suprotnom ću prvo tužit stripovi.com pa onda tebe.


Samo je jedan "manhunter" ovdje.
Smiriš se, pročitaš moje poruke, možeš ih i javno postati, te se očituješ pismeno.

Kako god hoćeš.

Tvoja gornja rečenica je meni dovoljna.
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5486 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 02/11/2021 : 05:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message
"Proganja, preti ..."
A ti mene vratiš na scom?
?????

Isti dan?

Di te žulja, rista?

U nadi neke judske koreNspoNdencine,
Prilažem dvije table stripa.







Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5486 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 02/11/2021 : 06:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message
[url=https://postimg.cc/sQ3gB42X][/url][url=https://suwalls.com/comics/angry-red-hulk]red hulk wallpaper[/url]
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/11/2021 : 19:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
A jbt Frano

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 03/11/2021 : 19:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
Pretjerao si za stinkya. Godina dana je zaista nerazumna kazna. Pogotovo kad se uzme u obzir da mogu svakakvi trolovi bez ograničenja konstantno daviti forum.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/11/2021 : 19:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by ordell

Pretjerao si za stinkya. Godina dana je zaista nerazumna kazna. Pogotovo kad se uzme u obzir da mogu svakakvi trolovi bez ograničenja konstantno daviti forum.



Ja njega nisam namerno izbacio na godinu dana. Video sam da vređa, izbacio ga, a onda video u listi kazni da mu je sledeća kazna godina. Pre toga sam mu dvaput pogledao kroz prste, pošto je ignorisao upozorenje.

Inače prošla kazna od godinu dana mu se završila tačno u dan kada sam ga izbacio, možda mu je taj datum važan iz nekog razloga pa je namerno isprovocirao izbacivanje.

Godina jeste preterano, čak i kada je stinky u pitanju, ali ne znam šta drugo da uradim? Šta bi ti uradio na mom mestu, a da moraš da poštuješ pravila foruma?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5486 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 03/11/2021 : 21:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message


Znaš, Dejane, život je prisutan samo tamo gdje ima trenja. Vatre. Otpora. Različitosti. Neslaganja.

Želim reći.
Oćero si Stinkyja.

Nema tu bez njega više kruva.
Nula bodova.

No, s'e to na stranu.
Reči ti meni, kaj bumo nas dvojica?
Buš se ispričal za klevetu, povukel ili potvrdil izjave?

Ruka ruci?
Bilo kaj?
Nikaj?






Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/11/2021 : 21:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by ordell

Pretjerao si za stinkya. Godina dana je zaista nerazumna kazna. Pogotovo kad se uzme u obzir da mogu svakakvi trolovi bez ograničenja konstantno daviti forum.



Ja njega nisam namerno izbacio na godinu dana. Video sam da vređa, izbacio ga, a onda video u listi kazni da mu je sledeća kazna godina. Pre toga sam mu dvaput pogledao kroz prste, pošto je ignorisao upozorenje.

Inače prošla kazna od godinu dana mu se završila tačno u dan kada sam ga izbacio, možda mu je taj datum važan iz nekog razloga pa je namerno isprovocirao izbacivanje.

Godina jeste preterano, čak i kada je stinky u pitanju, ali ne znam šta drugo da uradim? Šta bi ti uradio na mom mestu, a da moraš da poštuješ pravila foruma?



Makni godinu dana.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 03/11/2021 : 22:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by ordell

Pretjerao si za stinkya. Godina dana je zaista nerazumna kazna. Pogotovo kad se uzme u obzir da mogu svakakvi trolovi bez ograničenja konstantno daviti forum.



Ja njega nisam namerno izbacio na godinu dana. Video sam da vređa, izbacio ga, a onda video u listi kazni da mu je sledeća kazna godina. Pre toga sam mu dvaput pogledao kroz prste, pošto je ignorisao upozorenje.

Inače prošla kazna od godinu dana mu se završila tačno u dan kada sam ga izbacio, možda mu je taj datum važan iz nekog razloga pa je namerno isprovocirao izbacivanje.

Godina jeste preterano, čak i kada je stinky u pitanju, ali ne znam šta drugo da uradim? Šta bi ti uradio na mom mestu, a da moraš da poštuješ pravila foruma?



To za poklapanje datuma je valjda slučajno, pa ne možeš sad to ozbiljno razmatrati:)
A poštivati pravila foruma ispada kao da se treba držati Božijih zapovijedi. Sve je to tako relativno, nekima se prilično gleda kroz prste dok su ostali stalno na piku određenih moderatora. Ti možeš nekog upozoriti jednom ili pet puta, često je u pitanju stvar subjektivne percepcije i preferencije, odnosno biranje stajališta u diskusiji.
Pravila su ipak prestroga, možda ne bi bilo loše razmisliti da se malo korigiraju? Takvi koji zaslužuju godinu ili doživotni ban se brzo prepoznaju i tu nema puno razmišljanja, za sve ostale mjesec dana je vrh po meni. Pa tu se slobodno šetaju i svakodnevno truju forum likovi kojima je trenutno 3.nick po redu, što je valjda isto zabranjeno po pravilima?
Kad kažeš: "čak i kad je stinky u pitanju", znači njegov doprinos ovom forumu se ipak prepoznaje. I dobro je to, nema potrebe da ga izbaciš na godinu dana, promijeni u 30 dana ako ga baš moraš kazniti i sve ok. 99% foruma bi se složilo sa tom odlukom.

Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 03/11/2021 : 22:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Kojih 99 posto?
Forum je ionako mrtav i bez trunke nečeg zanimljivog
Osim prepucavanja oko cijepljenja, a i to je dosadno
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/11/2021 : 01:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Forum je zakon. Prava virtualna birtija. Malo zajebancije, malo rasprave, iznosenja misljenja, malo koskanja i prepucavanja... ok ljudi, ok atmosfera. Os o stripu, os o filmu, os o glazbi, uvijek ispliva nesto zanimljivo.
Jedino sto je mrtvo su isprazna filozofska prdjenja u prasinu i nek ostanu mrtva.

Kaznu od godinu dana triba maknut.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5486 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 04/11/2021 : 05:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message
Ovo je već referendumsko stanje duha.

"Jeste li za to da je strip savez papira i tuša?" Bh, šta pričam ...

" Jeste li za ukidanje jednogodišnjeg bana, te uvođenje max.jednomjesečne karantene?"


I dakako, par povika iz mase.

Ua, ua, dole vlada!
Manhunter je curica, buuu!

fijuu, FLJAS! rajčica mu prozuji pored uva
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/11/2021 : 14:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Dobro Frano, ovo je fakat djetinjasto.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/11/2021 : 14:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

Os o stripu, os o filmu, os o glazbi, uvijek ispliva nesto zanimljivo.




Točno, rijetko koji forum ima ovako širok spektar tema
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5486 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 04/11/2021 : 20:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro Frano, ovo je fakat djetinjasto.



E, da.

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/11/2021 : 20:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
nisam bio u toku
ali vidim da su mi bivšeg prijatelja izbacili na godinu dana i mislim da je to pretjerano
slagali se ili ne s njime, neka njega tu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/11/2021 : 20:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
Pretjerano je bilo koga izbaciti na godinu dana, a sa time se složio i Markos ranije ove godine (topic gdje je to rekao je sad zaključan, ali može se naći ako nekome treba screenshot).

Tko to zasluži zbog nekakvog divljanja neka dobije permanentni ban, za sve ostale tzv. "redovne" kazne 30 dana je više nego dovoljno za hlađenje.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/11/2021 : 22:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

Pretjerano je bilo koga izbaciti na godinu dana, a sa time se složio i Markos ranije ove godine (topic gdje je to rekao je sad zaključan, ali može se naći ako nekome treba screenshot).

Tko to zasluži zbog nekakvog divljanja neka dobije permanentni ban, za sve ostale tzv. "redovne" kazne 30 dana je više nego dovoljno za hlađenje.



Tako je!!
Smanjite kaznu Stinkyju, iako bi za forum bilo najbolje kada bi ga se odmah oslobodilo.
Zbog provokacija istog člana smo već ostali bez solara.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 04/11/2021 22:15:32
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.51 seconds. Snitz Forums 2000