forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 234 - Negromanti iz Kusha
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 16/04/2015 : 23:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by ike666

Dobro je ovo, vrlo dobro...
Priča drži visoku tenziju i u drugom nastavku, veselim se trećem.




To si sarkastičan, ili što?



Ne. Zašto?

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2015 : 01:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Prvi put vidim da si nešto pozitivno napisao za modernijeg Zagora. Čudno mi je bilo. ;)
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 17/04/2015 : 08:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Pročitao, crtež je dobar, priča ima napetost i smisao, jedva cekam nastavke!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/04/2015 : 08:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Prvi put vidim da si nešto pozitivno napisao za modernijeg Zagora. Čudno mi je bilo. ;)


To je nešto slično situaciji kada bi ti pohvalio epizode Posljednji viking, Tropical Corp, Svemirska braća i tako neke klasike.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2015 : 09:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by nagor

Prvi put vidim da si nešto pozitivno napisao za modernijeg Zagora. Čudno mi je bilo. ;)


To je nešto slično situaciji kada bi ti pohvalio epizode Posljednji viking, Tropical Corp, Svemirska braća i tako neke klasike.



Pa i nije baš. Ja ne dajem automatske jedinice jer crta Donatelli i priča Nollita. Jednostavno, pokušavam objektivno ocjeniti priču.
Evo, sad baš crtam Troglavu aždaju. Priča mi je bolja od ove prve dvije koje si gore naveo. Nema veze za zdravom pameću, ali baš je simpatičan trash - drveće, koje jede kamene? Odlično!


I zašto se stalno spominje taj Posljedni viking. Kakve veze ima ta priča sa best of serijala?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/04/2015 : 09:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U stvari, nema neke veze ali sam se sjetio priča koje si kritizirao pa bacio usporedbu sa onima koji kritiziraju novije razdoblje.
Meni se nije svidjela Troglava aždaja iako sam je čitao u istome razdoblju kao ove koje sam naveo maloprije, prema njoj Tropical Corp mi djeluje kao remek-djelo svjetske književnosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2015 : 09:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Jedino je kritika, a drugo je popišati se na najbolje priče novijeg doba samo zato jer ih crtaju Chiraolla, Marcello ili Cassarovi. Nije to kritika.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/04/2015 : 10:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda to neki rade ali ja ne, uvijek posebno ocjenjujem priču a posebno crtež i ne utječe mi jedno na drugo, ali ako se potrefi da mi se ništa od toga ne sviđa... e jebiga, onda nema pomoći.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 17/04/2015 : 13:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Jedva cekam ovu epizodu, cuo sam dosta pozitivnog misljenja o njoj a kada su u pitanju Boselli i Rubini mislim da nema dvojbe da smo tek na pocetku jedne odlicne sage.




Bure i Bosi su mi izjednaceni, zavisi samo kakav ti je smek za scenario - da li vise volis akciju ili pripovjedku.

Boseli ??
Buratini je zakon!!!

Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4108 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 18/04/2015 : 18:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Pročitao danas. Slutim da će ovo biti priča u rangu Cainovog povratka koji je za mene čvrsta četvorka. Zadovoljan ali ne više i nabrijan ko prije. Što je zapravo dobra stvar :)

quote:
Originally posted by Leonid
Inače kod Rubinija mi je jedina zamjerka kako crta noseve. Široki su,sa preširokim nosnim hrptom...nemaju baš svi na svijetu crnačke noseve haha.


Meni odgovara ta njegova lagana stilizacija ali složio bih se za ovo s nosevima :D Nekad ga stvarno zna pretjerati usprkos činjenici da bi ˝pravi˝ Cain i Zagor kao borci prije imali boksačke nego manekenske noseve.
U jednoj sceni je Cainu iz profila čak nacrtao mačji nos.
Očekujem od nagora priznanje da je slao mail Rubiniju.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9193 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 21/04/2015 : 21:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ah, dobra stara Bosellijeva pustolovina sa velikim P. da, i ovo je još jedan poprilično uvodan broj i da, ima prepričavanja kojih se ni Bure ne bi postidio ali i dalje uspijeva držati radnju napetom i pripovijedanje dinamičnim. Rubini crta ko da mu je zadnja. Nakon viđenog nije mi žao što je Rubini napustio Zagora, odlaskom Bosellija teško da bi dobio priču vrijednu ilustriranja.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000