forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 43 - Treći zavjet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/08/2019 : 16:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
nije zavet za anta, morace dabelo da se pomuci da pohvata konce, a korist stripa ce biti minimalna
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/08/2019 : 17:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A meni je treći zavjet totalno bzvz strip. Ajd Anto pročitaj, živo me zanima tvoje mišljenje.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/08/2019 : 17:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A meni je treći zavjet totalno bzvz strip. Ajd Anto pročitaj, živo me zanima tvoje mišljenje.


To treba poštivati isto kao što je za mene Indijansko ljeto nepotreban strip.
Može se iz njega izvuči nešto malo znanja, ali mislim da bi trebalo više, zabave i ne baš, i kada se to zbroji onda je nepotreban strip.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/08/2019 : 18:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Loše je ovo Anto.
Ovo je bija moj dojam kad san ga pročita prije godinu i po dana:
Utrpano svega i svačega, a na kraju nezanimljvo. Ćušpajz Da Vincijevog koda, Imena ruže i puno već ranije pročitanih ili pogledanih djela.
Brdo sulude akcije bez puno smisla. Crtež standardni BD mainstream.

Ne osobito zanimljivo 5/10



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/08/2019 : 20:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Jedina "korist" proizašla iz ovog stripa je šta je vinjeta jedne scene s početka bila na kvizu CRŠ-a. To je otprilike to.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/08/2019 : 21:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Anto, ne slušaj ove namćore i neznalice .

Na bedetheque.com ne misle tako:
https://www.bedetheque.com/serie-23-BD-Troisieme-Testament.html

Ne bi bilo ni nastavaka da nema interesa.

Pročitaj pa prosudi sam.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/08/2019 : 22:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Treći zavjet super počinje, ali se poslije razvodni. No nastavak, koji je u biti prequel, je puno konstantniji i, bar meni, bolji.

Trouble will find me
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/08/2019 : 22:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Je, nastavak je puuno bolji.

Have mercy
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/08/2019 : 12:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
A gdje, zapravo koji je to nastavak?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/08/2019 : 12:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

A gdje, zapravo koji je to nastavak?



Izlazi na jesen:

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-148-treci-zavjet-julije/567/

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/08/2019 : 14:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
cekamo ogledne stranice da vidimo na sta lici nastavak
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/08/2019 : 14:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ako neko zeli da se odrekne Treceg zavjeta u nekoj zameni ili povoljnoj ceni neka se meni javi :)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2019 : 19:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ako neko zeli da se odrekne Treceg zavjeta u nekoj zameni ili povoljnoj ceni neka se meni javi :)


Hoćeš Indijansko ljeto?
Uff, nije mala cijena nastavka...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/08/2019 : 22:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Anto ne razumijem kako možeš za nešto reći da je bolje od nečega a nisi pročitao?


ma jedem govna.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2019 : 19:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ako neko zeli da se odrekne Treceg zavjeta u nekoj zameni ili povoljnoj ceni neka se meni javi :)



šta imaš za minjanje?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 24/08/2019 : 16:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
Treba procitati i sam ocjeniti. O ovom stripu ima vise negativnih nego pozitivnih komentara. Naletio u knjiznici, posudio i procitao strip. Meni osobno se jako svidio i kupit cu si ga prvom prilikom. Neke stripove pak o kojima sam citao hvalospjeve nakon sta sam ih procitao, vratio ih u knjiznicu i zaboravio prvom prilikom. Eto da sam se vodio komentarima i preporukama drugih, fulao bih.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/08/2019 : 18:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro

Treba procitati i sam ocjeniti. O ovom stripu ima vise negativnih nego pozitivnih komentara. Naletio u knjiznici, posudio i procitao strip. Meni osobno se jako svidio i kupit cu si ga prvom prilikom. Neke stripove pak o kojima sam citao hvalospjeve nakon sta sam ih procitao, vratio ih u knjiznicu i zaboravio prvom prilikom. Eto da sam se vodio komentarima i preporukama drugih, fulao bih.



Ne drugih, nego nekih.

To je ispravan pristup, pročitaj pa ocijeni.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 24/08/2019 : 18:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa valjda se svi vidimo tom logikom, ja ako mogu cu uvijek prvo baciti oko na sken ili posuditi u knjižnici.
A ako ima privju i svidi mi se, kupujem odmah. :)
Poanta je da svi ovdje izrazavamo svoje misljenje; ne tjeramo ljude na kupnju/citanje ili suprotno.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/08/2019 : 19:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pa valjda se svi vidimo tom logikom, ja ako mogu cu uvijek prvo baciti oko na sken ili posuditi u knjižnici.
...
Poanta je da svi ovdje izrazavamo svoje misljenje; ne tjeramo ljude na kupnju/citanje ili suprotno.




Slažem se.

Čitanjem ocjena može se otprilike procijeniti tko preferira kakve stripove, izdavače ili žanrove, pa vidjeti koliko je to blisko s onim što sami volimo.

Kada sam već kod toga, DiSkAcH pomalo sam iznenađen da ti se ovaj strip nije svidio, očekivao sam suprotno.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/08/2019 : 22:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro

Treba procitati i sam ocjeniti. O ovom stripu ima vise negativnih nego pozitivnih komentara. Naletio u knjiznici, posudio i procitao strip. Meni osobno se jako svidio i kupit cu si ga prvom prilikom. Neke stripove pak o kojima sam citao hvalospjeve nakon sta sam ih procitao, vratio ih u knjiznicu i zaboravio prvom prilikom. Eto da sam se vodio komentarima i preporukama drugih, fulao bih.


Super rečeno, evo ja sam pročitao jedan Fibrin strip, ( uskoro ću podignuti temu ) nije na nekom glasu, ali meni je stvarno odličan strip.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/08/2019 : 22:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Tonka24

Anto ne razumijem kako možeš za nešto reći da je bolje od nečega a nisi pročitao?


ma jedem govna.



Dobro nemoj tako, samo sam pitao, dobronamjerno.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/08/2019 : 12:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pa valjda se svi vidimo tom logikom, ja ako mogu cu uvijek prvo baciti oko na sken ili posuditi u knjižnici.
...
Poanta je da svi ovdje izrazavamo svoje misljenje; ne tjeramo ljude na kupnju/citanje ili suprotno.




Slažem se.

Čitanjem ocjena može se otprilike procijeniti tko preferira kakve stripove, izdavače ili žanrove, pa vidjeti koliko je to blisko s onim što sami volimo.

Kada sam već kod toga, DiSkAcH pomalo sam iznenađen da ti se ovaj strip nije svidio, očekivao sam suprotno.



Ma nekako mi je naporan strip, ne znam, baš mi nije legao.
A sada gledam scenaristu, i Učitelj Mačevanja, a pogotovo Pogrebnik su mi odlični stripovi.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/08/2019 : 14:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Ma nekako mi je naporan strip, ne znam, baš mi nije legao.
A sada gledam scenaristu, i Učitelj Mačevanja, a pogotovo Pogrebnik su mi odlični stripovi.



Možda nisi bio raspoložen za takvo štivo ili ne voliš te teme.

Pogrebnik je i meni dobro sjeo, čak me drugi pozitivno iznenadio.

Učitelja mačevanja još nisam čitao, ali slutim da bi mi se mogao svidjeti.

Možda će se tebi Treći zavjet bolje uklopiti nakon Julija.
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 25/08/2019 : 14:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pa valjda se svi vidimo tom logikom, ja ako mogu cu uvijek prvo baciti oko na sken ili posuditi u knjižnici.
A ako ima privju i svidi mi se, kupujem odmah. :)
Poanta je da svi ovdje izrazavamo svoje misljenje; ne tjeramo ljude na kupnju/citanje ili suprotno.



Ma nije mi se ni privju od tih prvih 50 stanica pokazao kao referenca. Ima slabijih pocetaka i dobrih pocetaka koji ne moraju nuzno rezultirati zadovoljavajucom sredinom i krajem ako me kuzis. Jedino kad cijeli strip procitam mogu zakljuciti. 2 razlog zasto ne privju je jer kupujem samo stripove koje mislim jos koji put citati bez obzira na kvalitet stripa. Tipa Maus je super strip, ali ga necu kupiti jer znam da ga vise necu dobit zelju ponovno procitati. Pa sta da mi stoji na polici nesto sto necu vise otvoriti. Tako da privju mi nikako nemre pomoci pri odluci da kupim neki strip.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/08/2019 : 15:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
u usto vreme je izasao atentat, mnogo bolji strip od zaveta al sa mnogo manje komentara. stoga uzivajte u zavetu
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000