forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kojim stripovima se nadate u Fibrinom izdanju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 91

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 20/07/2018 : 10:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by anto

dobro je,sad mi je lakše - kukam za Ralfa ravno 4 godine,15000 molbi,vapaja i šta već ne,i puška.
dođe alanfordius,prva želja, i već se prevodi

i taman pomislim,Bože,ima li te,kad evo,stiže odgovor.



Kucas na kriva vrata. Odgovor je Nika.






znaci da apsloviramo - tata je konzultirao kci, a kci je odlucila - fair enough

mozda da je tata potpise kao ko-urednika na ovom izdanju ???
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/07/2018 : 11:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
I više od toga:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/07/2018 : 14:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by anto

dobro je,sad mi je lakše - kukam za Ralfa ravno 4 godine,15000 molbi,vapaja i šta već ne,i puška.
dođe alanfordius,prva želja, i već se prevodi

i taman pomislim,Bože,ima li te,kad evo,stiže odgovor.



Kucas na kriva vrata. Odgovor je Nika.





hmmmm
sredićemo i to ako treba - tu su mi dva sina,lepa ko upisana,pametna ko pčelice,harizma u fullHD-u...
doći će dan kad ćemo se možda i oroditi,a onda ću preko sina,to jest snajke,da urgiram Trondhajmova sabrana dela.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/07/2018 : 14:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Imas vremena da smislis dobru strategiju, a onda bude i kutije i omnibusa i naljepnica i privjesaka...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/07/2018 : 15:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Imas vremena da smislis dobru strategiju, a onda bude i kutije i omnibusa i naljepnica i privjesaka...






Kad Antu sinovi stasaju on će taman biti u krizi srednjih godina, pa će prodati stripove da kupi kakvu bijesnu "makinu" s kojom će se kočoperiti pred mlađahnim djevojkama, tako da ova dugoročna taktika i nije baš sigurna .
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/07/2018 : 16:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Definitivno se nadam Gray/Palmiotti runu na Jonahu Hexu, meni najbolji western serijal ikad napisan..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 20/07/2018 16:28:20
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/07/2018 : 17:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo


Nolanda sam kompletirao preko slovenskog Bumeranga (hvala tintonu i troluodtroje još jednom na pomoći).

Kelly Green imam kolorce (američki NBM/Dargaud prastaro izdanje). Nedostaje mi zadnji 5., koji mislim da nije ni tiskan od ovog izdavača.

Percevana imam mikro izdanje od Fantasy Flighta.

Ipak sve bih kupio u Fibrinom izdanju ako se to ikada realizira.


Nolanda sam čitao prva dva albuma,i tada mi je bio fenomenalan strip;posebno kec - kakve su ostale epizode?

Keli Grin - Sten Drejk&Leonard Star rade za francuze - jel može bolje??

Persevana sam uvek čitao u fragmentima,tako da nikada nisam ni mogao da formiram mišljenje o ovom stripu;osim da vizuelno izgleda prelepo.
Kakav je kad se čita u kompletnim albumima?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 24/07/2018 : 11:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
Pošto je već postovano više puta na temi, koja je priča sa Družinom od vješala?

Kada bih mogao birati najviše bih volio da idu pojedinačno samo u tvrdim koricama, istog dizajna kao što ih je Vjesnik VPA objavljivao (kao Alan Ford Klasik i Superklasik u tvrdim koricama). Mislim da bi sličice u A4 formatu bile premale a i čitanje je drugačije...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 24/07/2018 : 19:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Peyo


Nolanda sam kompletirao preko slovenskog Bumeranga (hvala tintonu i troluodtroje još jednom na pomoći).

Kelly Green imam kolorce (američki NBM/Dargaud prastaro izdanje). Nedostaje mi zadnji 5., koji mislim da nije ni tiskan od ovog izdavača.

Percevana imam mikro izdanje od Fantasy Flighta.

Ipak sve bih kupio u Fibrinom izdanju ako se to ikada realizira.


Nolanda sam čitao prva dva albuma,i tada mi je bio fenomenalan strip;posebno kec - kakve su ostale epizode?

Keli Grin - Sten Drejk&Leonard Star rade za francuze - jel može bolje??

Persevana sam uvek čitao u fragmentima,tako da nikada nisam ni mogao da formiram mišljenje o ovom stripu;osim da vizuelno izgleda prelepo.
Kakav je kad se čita u kompletnim albumima?


Ima par godina kako sam ga čitao pa se ne sjećam baš dobro priče.
Ali crtež je grom gromova.

A ovog Persevana nisam čitao ali tu je. U Njemačkoj izlazio pod imenom Tassilo. Pogledat ću ovih dana kad ga hvalite.

Have mercy
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/07/2018 : 22:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
@Anto

Što se tiče Nolanda priča ne popušta, naprotiv čini mi se da je i sve bolja.
U Thomasu Nolandu se kroz povijest obitelji Noland prikazuju uglavnom svi bitni događaji u SAD-u u periodu od Divljeg zapada i zlatne groznice do krata u Vijetnamu. Irski doseljenik uprivučen zlatnom groznicom dolazi na Divlji zapad. Nije se uspio obogatiti, a njegov sin voli kocku i žene povezuje se s kriminalcima. Prikazan je i pokolj na dan Svetog Valentina, Capone i drugi kriminalci. Puno je akcije, golotinje, bogatstva se brzo stječu i gube, ima dosta tragičnih ljubavi i neprestanog ispreplitanja prošlosti i sadašnjosti, fantazije i snova. Franzov crtež nikad bolji, ni sam ne znam da li je ovo bolje crno-bijelo ili u boji. Meni odličan strip.

Što se tiče Percevana on je nekakva kombinacija između Peyovog Johana i Pirlouita i Smithovog Bonea. Dobar crtež (vrlo detaljan, svakako za veći format), avanture, humor, ljepotice i magija. Sa svakom epizodom priča postaje sve kompleksnija, uz pomalo neočekivan dramatičan epski zaplet i rasplet. Preporuka.
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1050 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 24/07/2018 : 22:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alaniusfordius

Pošto je već postovano više puta na temi, koja je priča sa Družinom od vješala?


Ajmo peticiju za Družinu od vješala. Meni je fenomenalan i ovaj velikoknjiški format. Dva integral taman. Radi se o djelu maestra Magnusa i sa publikom koja je naučena i odrasla uz ovaj strip tako da bi sigurno bila dobra prodaja.

Edited by - petarStripovi10 on 24/07/2018 22:55:55
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 26/10/2018 : 14:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Tonto

http://www.muzika.hr/nick-cave-dobiva-roman-stripu/





Ovo verujem da bi pre objavio Komiko jer su vec od Riharda Klajsta objavili Boksera.

Pitao sam ja bas bio pre godinu ili dve mislim bas Vuka na Salonu stripa da li ce raditi jos nesto od Klajsta i rekao je da bi voleo jedan strip ali sad ne mogu da se setim koji je bio u pitanju.


Izašlo je u izdanju IPC Media:

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/10/2018 : 14:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Citao sam slovensko/slovenacko izdanje, ali me nije nesto posebno impresioniralo (u poređenju sa ostalim Kleistovim biografijama, meni je ova mozda i najslabija, barem od procitanih). Nemam nista protiv Cavea, ali daleko da bi bio neki vatreni fan, pa je mozda i do toga. Ima dosta jave i sna unutra, njegovih pjesama koje zive svoj zivot... Vjerujem da ce se fanovima dopasti.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 26/10/2018 19:35:32
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/10/2018 : 07:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ah, zaboravio sam da ovaj topic postoji, ovo bi bilo fino u Fibrinom izdanju, pročitao sam skenove i strip me ugodno iznenadio:

https://www.bedetheque.com/serie-23760-BD-Metronom.html

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/11/2018 : 17:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sa obzirom da će Fibra naredne godine objaviti genijalne Plašteve i očnjake,ali i da smo nedavno dobili od ovog izdavača Decu kapetana Granta,sve redom stripove sa životinjama umesto ljudi,malo sam čačkao po bedeteci i našo još dva jako zanimljiva stripa ovog fazona:
https://www.bedetheque.com/serie-23550-BD-Epee-d-Ardenois.html
https://www.bedetheque.com/serie-44145-BD-Solo-Martin.html

sjajni crteži,dobre ocene,završene priče,prva je završena,druga nije(glavni lik podseća na Smogi boja).
pa eto,možda jednog dana...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/11/2018 20:34:36
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 04/11/2018 : 18:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Solo je meni odličan http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=34842&REPLY_ID=1954224

Od Martina imaš još jednoga sa životinjama, isto jako dobar https://www.bedetheque.com/serie-13127-BD-Guilde.html

Have mercy
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 04/11/2018 : 19:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Tonto

http://www.muzika.hr/nick-cave-dobiva-roman-stripu/





Ovo verujem da bi pre objavio Komiko jer su vec od Riharda Klajsta objavili Boksera.

Pitao sam ja bas bio pre godinu ili dve mislim bas Vuka na Salonu stripa da li ce raditi jos nesto od Klajsta i rekao je da bi voleo jedan strip ali sad ne mogu da se setim koji je bio u pitanju.


Izašlo je u izdanju IPC Media:





To je bilo jedno od iznenađenja sajma, uz grafički roman Sat, na Sajmu je Kejv koštao samo 1100 din, očekivao bih da će biti mnogo više.
Prelistao i deluje super, al nisam kupio jer nisam Kejvov fan, niti znam puno o dotičnom.

Da je pak izašao neki strip o Tomu Waitsu ili Dorsima...


Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/11/2018 : 19:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Zar postoji netko tko voli Waitsa a ne voli Cavea...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/11/2018 : 20:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Sara Lone

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 06/11/2018 : 21:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Zar postoji netko tko voli Waitsa a ne voli Cavea...


Evo ja na primer.

A apropo teme...znam da je bilo sa japancima bilo problema, ali ovo bi bilo dobro i adekvatno u Fibrinoj kolekciji...
https://www.drawnandquarterly.com/showa-1926-1939
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/11/2018 : 21:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Zar postoji netko tko voli Waitsa a ne voli Cavea...



Ja volim Cavea a ne volim Waitsa :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/11/2018 : 21:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis


A apropo teme...znam da je bilo sa japancima bilo problema, ali ovo bi bilo dobro i adekvatno u Fibrinoj kolekciji...
https://www.drawnandquarterly.com/showa-1926-1939



Slažem se. I to, naravno, sva četiri dijela.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/11/2018 : 22:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonto

Zar postoji netko tko voli Waitsa a ne voli Cavea...



Ja volim Cavea a ne volim Waitsa :D

ok..nisam mjerodavan, ja znan napamet obe diskografije...i raritete.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/11/2018 : 22:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Meni je to kao da neko rece da voli Girauda a ne voli Moebiusa:)Ok salim se naravno.Ali mi je malo cudno da volis jednog,a ne volis drugog.Cohen,Cave i Waits.Otac i dva sina.
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 06/11/2018 : 22:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Meni je to kao da neko rece da voli Girauda a ne voli Moebiusa:)Ok salim se naravno.Ali mi je malo cudno da volis jednog,a ne volis drugog.Cohen,Cave i Waits.Otac i dva sina.



Nisam rekao da ne volim, samo da ga nisam nikada nešto slušao, iz ko zna kog razloga me muzički ukus nije odveo u tom pravcu. Ali dobro, mlad sam pa ima vremena
Gotivim i Vejtsa i Koena, i Boba Dilana. I naravno njihov domaći pandan - Balašević.
Dok na primer od Lua Rida, Džonija Keša i Igi Popa znam tek nekoliko najpoznatijih pesama, ako ne računam obrade.



Go to Top of Page
Page: of 91 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000