forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kojim stripovima se nadate u Fibrinom izdanju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 91

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/12/2018 : 23:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma sve jasno - rekoh,sa tipom sa dw foruma (bezimeni mu je nik),imam dosta poklapanja sa ukusom,pa mu verujem da je u najmanju ruku Trent jako dobar serijal.
Odavno sam prestao da se obazirem na izjave "ne valja ništa","smeće","đubre" i slično - jer su ljudi vrlo često prestrogi sa ocenjivanjem,a još češće pričaju napamet i daju paušalne ocene - ne mislim ovde na Red Markiza,vidim da je čovek u materiji sa Leom,već generalno.

A i ovde kod RM top liste mi je sumnjivo nisko mesto Kentaurusa - prosto ne mogu da verujem da je recimo Namibija bolja;ali opet,100 žena,200 sisa.

Što se mene tiče,voleo bih da vidim većinu stripova koje je Leo radio,bilo sam,bilo sa nekim.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11581 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 27/12/2018 : 00:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
I Monica Bellucci bi dosadila kamoli neće Leo.

Have mercy
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 27/12/2018 : 03:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
A i ovde kod RM top liste mi je sumnjivo nisko mesto Kentaurusa - prosto ne mogu da verujem da je recimo Namibija bolja;ali opet,100 žena,200 sisa.


To je samo pokazatelj koliko je Kentaur klimav, a ne kvalitet prosečne Namibije
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/12/2018 : 10:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

I Monica Bellucci bi dosadila kamoli neće Leo.




Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/12/2018 : 10:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

I Monica Bellucci ne bi dosadila kamoli neće Leo.




Ispravak krivog navoda .
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11581 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 27/12/2018 : 11:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by izivko

I Monica Bellucci ne bi dosadila kamoli neće Leo.




Ispravak krivog navoda .


Normalno da ne bi, samo zezam Antu.

Have mercy
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/12/2018 : 12:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Već si me zabrinuo .
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 27/12/2018 : 16:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by anto
A i ovde kod RM top liste mi je sumnjivo nisko mesto Kentaurusa - prosto ne mogu da verujem da je recimo Namibija bolja;ali opet,100 žena,200 sisa.


To je samo pokazatelj koliko je Kentaur klimav, a ne kvalitet prosečne Namibije

Centaurus, prva tri toma su mi ok, četvrti su brate ukenjali s digitalnim bojanjem, neda gledat u sebe.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/12/2018 : 17:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by izivko

I Monica Bellucci ne bi dosadila kamoli neće Leo.




Ispravak krivog navoda .


Normalno da ne bi, samo zezam Antu.


oližeš mi kantu
zezam Anta a ne Antu!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/12/2018 : 18:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by anto
A i ovde kod RM top liste mi je sumnjivo nisko mesto Kentaurusa - prosto ne mogu da verujem da je recimo Namibija bolja;ali opet,100 žena,200 sisa.


To je samo pokazatelj koliko je Kentaur klimav, a ne kvalitet prosečne Namibije

Centaurus, prva tri toma su mi ok, četvrti su brate ukenjali s digitalnim bojanjem, neda gledat u sebe.


ako je to problem,onda ga i nema.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 27/12/2018 : 18:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Da se vratimo na temu.
Ovo bi realno, verovatno jedino Fibra mogla da izgura..


Iako 2000 AD strip, šmekom pa i humorom nekako više pripada francuskoj no anglosaksonskoj školi stripa.
27 vek, Imperijalna Rusija i šarmantni avanturista, zavodnik i lopov Dante,od majke vođe pirata, saznaje da je nezakoniti potomak dinastije Romanov. Pljačke, švaleracije, pirati...sve u sred večne bitke za prevlast Romanova i Makarovih..
11 trejdova.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11581 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 27/12/2018 : 20:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by anto
A i ovde kod RM top liste mi je sumnjivo nisko mesto Kentaurusa - prosto ne mogu da verujem da je recimo Namibija bolja;ali opet,100 žena,200 sisa.


To je samo pokazatelj koliko je Kentaur klimav, a ne kvalitet prosečne Namibije

Centaurus, prva tri toma su mi ok, četvrti su brate ukenjali s digitalnim bojanjem, neda gledat u sebe.


ako je to problem,onda ga i nema.


Ima. U prva dva ništa se ne događa.

Have mercy
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 29/12/2018 : 19:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ja bih zapravo volio da se izbaci reprint nekih rasprodanih naslova -
ima li šanse da se to desi u skorije vrijeme?
Ili reprint ugovorom nije dozvoljen?

Usputno pitanje:
kako su orijentirane Fibrine mange,
originalno ili s lijeva na desno?

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 29/12/2018 : 20:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
A nadao sam se da će Fibra jednog lijepog dana izdati Adele Blanc-Sec od Tardija i evo ga kod Bookglobea ;o))

Jedino što se sada nadam je da će biti izdat i Segrellesov "Najamnik" ... tko zna, možda jednog dana ....

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/12/2018 : 22:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by fler

Usputno pitanje:
kako su orijentirane Fibrine mange,
originalno ili s lijeva na desno?


I jedno i drugo.

edit: Uf, barem mislim da je tako. Vecina ih je ipak "na nase" orijentirana, ali mislim da ima i "onih" među njima.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 29/12/2018 22:36:15
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 30/12/2018 : 12:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote


Bilo bi lijepo vidjeti Emily Carroll u Fibrinom izdanju.

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 30/12/2018 : 13:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kornboy

Vrh bogova i Bosonogi Gen su u originalu.




OK, super - a Tezuka?

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/12/2018 : 09:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Ja bih zapravo volio da se izbaci reprint nekih rasprodanih naslova -
ima li šanse da se to desi u skorije vrijeme?
Ili reprint ugovorom nije dozvoljen?

Usputno pitanje:
kako su orijentirane Fibrine mange,
originalno ili s lijeva na desno?



Rade se re-rpintovi, evo ja se trenutno uz Aldebaran koji je upitan najviše radujem Metabarunima i to na mat papiru tako da ga i Jaki mora kupit

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/12/2018 : 10:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nadam se da Marko pokrene BLEK u KOLORU!
Nisam izgubio povjerenje u njegov ukus.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/12/2018 : 11:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ti se zezaš, ali ja spremam jednu dizertaciju na temu markosa i fibrine publike preko koje bih najozbiljnije sugerirao markosu da objavi probrane Nolittine epizode Mister Noa i Texa (u konzulataciji sa ekspertom, tj. sa mnom). jer, kako god okrenemo, i koliko god uvažili markosovo djelo, ostaje činjenica da je i debelo profulao i da mu je koncept samo dobrih stripova na klimavim nogama.

pa i ovo sad će njemu djelovati kao još jedna moja zezancija, ali nije tako. svi vi dobro znadete da se ja već dugo bavim fenomenološkom redukcijom strip scene i dajem, takoreći, čiste biti na uvid širem auditoriju. te biti bi prošle nezamijećene, da nema mene. ne baš laskavu sliku fibrine publike, kada je propustimo kroz aparat fenomenološke redukcije i izvučemo čistu bit, nitko drugi ne bi dao (ni mali mate, da budemo precizni), bez mog skromnog doprinosa.

znam, sve ovo zvuči kao dobra šala ili čista ludost, ali kažem, nije to, nego je to samo duhoviti uvod u važne stvari.

važna stvar: gdje je to markos tako grdno profulao?
e meni je to intuitivno bilo poznato odmah, čim je pokrenuo fibru, ali sam jasnije obrise dobio na mjestu koje ne biste pogodili ni da sto puta gađate: naime, na mom putu traženja Boga. još određenije, kada sam nedavno proučavao Hegelova Predavanja o filozofiji religije, nisam mogao vjerovati da tu gledam, do u slovce, opisane temeljne marksovoe propuste i razornu kritiku fibrine publike, taj disparatni agregat individualaca koji se nije digao do zajednice.

da, sve ovo zvuči ludo, čak fantastično, ali samo zato jer niste u stanju misliti mojom glavom.
u kakvoj je vezi Mister No, otužna slika fibrine publike, strip zajednica i moja sugestija markosu, o tome čitajte u Novom Kvadratu broj 0 u integralnom tekstu. Zašto sam ubio markosa (u pojam).
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/12/2018 : 12:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Taranisov integral ništa?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 31/12/2018 : 12:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Rade se re-rpintovi, evo ja se trenutno uz Aldebaran koji je upitan najviše radujem Metabarunima i to na mat papiru tako da ga i Jaki mora kupit



Saznao u drugoj temi

Gledao sam ono Humanoids kompletno izdanje,
za svaki slučaj -
ali Fibrino je većih dimenzija,
što mi je odmah privlačnije.
Tako da .. ipak čekanje.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/12/2018 : 12:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@Stinky:

Pa ne bi se baš složio da Fibra provodi lošu politiku izdavanja, jer bi očito onda izdavala manje i rijeđe.
Očito je da posluju dobro (osim fijaska sa Algoritmom, ali tu nije kriva politika kuće nego poduzetništvo u Hrvatistanu), ali tu Marko može više reći.
Fun Fact (za one koji kao i ja nisu znali): Turci nas zovu Hrvatistan, na starom poslu kad bi došle pošiljke iz TR uvijek je tako pisalo. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 31/12/2018 12:13:11
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/12/2018 : 12:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Rade se re-rpintovi, evo ja se trenutno uz Aldebaran koji je upitan najviše radujem Metabarunima i to na mat papiru tako da ga i Jaki mora kupit



Saznao u drugoj temi

Gledao sam ono Humanoids kompletno izdanje,
za svaki slučaj -
ali Fibrino je većih dimenzija,
što mi je odmah privlačnije.
Tako da .. ipak čekanje.



Imam ja to Humanoidsovo izdanje Metabaruna i stvarno je odlično, nije glomazno, nije toliko teško, ali da format je premali za onaj vrhunski crtež. Inače unutra su izbačene cenzurirane table što u Fibrinom izdanju dolazi po difoltu koliko se sjećam, i na kraju ima u 10-ak stranica turbo skraćeno Genesis: Castaka. Strip o samom nastanku Metabaruna koji inače ima u normalno izdanju od 120 stranica i isto je jako dobar (imam cijeli Jodoverse jer mi je to jedan od, ako ne i najdraži serijal). Tako da uzimam Fibrino samo da imam veliki format i mat papir, Humanoids je sjajni. Isto takvo izdanje imam i prvih 7 Bouncera (integral), ali tamo je tekst dosta sitan, apa ću sa vremenom preći na CRŠ.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/12/2018 : 12:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
diskach, ja govorim o čistim bitima fibre, a ne o izdavačkoj politici.
izdavačka politika u tom vulgarnom smislu je stvar koja se tiče markosa i meni je drago ako on tebe uspije oderati. to uopće nije naivno s njegove strane.

no moje je mišljenje, s kojim se ne morate složiti (ako ste nemači pojma), da markos nije_uspio. polovičan uspjeh, jer je zanemario to o čemu bih mogao kroz mister noa. njegova publika su jergovići i slični individualci, ali nije stvorio zajednicu. izdaje gluposti ili hitove, ne bih znao, jer nema - živoga glasa o tim glupostima ili hitovima.

ali jedan Mister No ima to: život.
neka njegova, davno potonula i zaboravljena kolorka orka, bah: neka mrtvi pokapaju mrtve.

da, ovo je zanimljiva problematika, ali opet će na djelu biti niveliranje i fraze o poludjelosti. čak mi uopće nije jasna ta marksovoa predaja, to ravnodušno gacanje kroz plićake: šutke, stoički podnesimo da misternoovci ne postaju larcenetovci, to je kriza srednjih godina, zadovoljimo se kunama i lažnim izvještačenim, tu i tamo, pohvalama od individualaca padobranaca.

umjesto da pokrenemo sebe i preokrenemo, iz larcenetovca u misternoovca i odlučno živimo snove. umjesto posrane filozofije malih pobjeda i malih poraza svagdanjeg marka, ono od čega se i pošlo te došlo do projekta fibra: slavlje i veselje, svetkovina iz koje još i danas umorni markos crpi žilicama. možda sam ja lud, ali meni markos izgleda tužan i slomljen čovjek.
Go to Top of Page
Page: of 91 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000