forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kojim stripovima se nadate u Fibrinom izdanju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 91

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 19/01/2019 : 17:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Markos

Jaki će se obradovati, a vi svi ostali, malo ozbiljnosti, molio bih. Možemo se šaliti na za to predviđenim topicima:)


To! Napokon Shang-Chi!

Inače, ja se ne zajebavam. Meni je velika želja vidjeti sve gornje naslove u domaćem izdanju.



Slottova She-Hulk je odlična, u istom duhu mi je i Palmiotti/Gray/Conner run na Power Girl.

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."

Edited by - Witchblade on 19/01/2019 17:48:17
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 19/01/2019 : 18:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ajde momci paljba sa moje teme sa tim bezveznim predlozima - znate već na šta mislim.


Moram da se složim ovde s Antoanom, znate i sami da te stvari ni u milion godina neće Fibra objaviti.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/01/2019 : 19:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Dakle, nastavljam lobirati, do sada mi se uvijek isplatilo...
Invincible. Nepobedivi ili Nepobjedivi.
Svojevremeno izlazio kao svesčica NeOm u izdanju Lavirinta iz Srbije. I koliko god da sam se veselio danas svjetskoj i lokalnoj uspješnici Okružen mrtvima (The walking dead, Živi mrtvaci), Nepobedivi mi je bio jednako dobar. Za one koji ne znaju, Nepobedivi je Spider-man, ustvari ono što bi Spider-man trebao biti. Bez previše naive, bez prežvakavanje istih priča po stoti put, bez ustaljenog tijeka događaja, bez smrti ujaka Bena od kojeg su valjda samo Wajneovi više umirali...Nepobedivi je sirov, direktan, svjež, maštovit, surov, krvav, suptilan, šarmantan i tjera vas na čitanje, Kirkman u svojem najboljem izdanju. I kao takav debelo zaslužuje da ga netko izda i kod nas. Dobar je i za mlade i za stare i ne ispušta se iz ruku, a kada ispustite, kažete samo "jebote ovo rastura".
Uz sve što sada već izlazi kod nas, zločin je ne izdavati Invincible-a. Postoje ljudi kojima je taj strip bolji od svih ostalih stripova, a meni je definitivno pri vrhu. Čitanje mi je stalo jer su strana izdanja postala jednostavno preskupa pa mi je ovo apsolutno prvo što bih volio vidjeti u domaćem izdanju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 19/01/2019 19:01:33
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/01/2019 : 22:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
https://www.bookdepository.com/Sixth-Gun-Deluxe-Edition-1-Cullen-Bunn/9781934964842?ref=grid-view&qid=1547934034211&sr=1-5

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/01/2019 : 00:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by anto

ajde momci paljba sa moje teme sa tim bezveznim predlozima - znate već na šta mislim.


Moram da se složim ovde s Antoanom, znate i sami da te stvari ni u milion godina neće Fibra objaviti.



Pa mopže se pitati valjda
A i to je i ontopic - čemu se nadamo u Fibrinim izdanjima

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 20/01/2019 : 01:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by anto

ajde momci paljba sa moje teme sa tim bezveznim predlozima - znate već na šta mislim.


Moram da se složim ovde s Antoanom, znate i sami da te stvari ni u milion godina neće Fibra objaviti.



Pa mopže se pitati valjda
A i to je i ontopic - čemu se nadamo u Fibrinim izdanjima


Pa postoje normalne želje, a ovih nekoliko Alien/Star Trek/SW postova je u rangu pitanja"hoće li Betmen hronološki, od prvog broja?".
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/01/2019 : 17:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo


Pa mopže se pitati valjda
A i to je i ontopic - čemu se nadamo u Fibrinim izdanjima




quote:
Originally posted by Anto


Nazvao sam temu "Kojim stripovima se nadate ..." a ne "Koje stripove bi voleli da vidite u ..." kao što vidite,da bi izbegli navođenje svega i svačega što nam se dopada,već samo onoga što mislimo da postoji šansa da Markos uvrsti u Fibrin katalog,a voleli bi da vidimo to na "domaćem" jeziku.


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/01/2019 : 19:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Znaci, za sve ostalo je tu topic Markos nam se nesto ucutao... :D :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/01/2019 : 21:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Znaci, za sve ostalo je tu topic Markos nam se nesto ucutao... :D :D






Treba otvoriti topic"Kojim stripovima se nadate u Fibrinom izdanju, a Marko ih nikada neće izdati":))

Povlačim se taktički, živili/serbus:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/01/2019 : 22:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Dakle, nastavljam lobirati, do sada mi se uvijek isplatilo...
Invincible. Nepobedivi ili Nepobjedivi.
Svojevremeno izlazio kao svesčica NeOm u izdanju Lavirinta iz Srbije. I koliko god da sam se veselio danas svjetskoj i lokalnoj uspješnici Okružen mrtvima (The walking dead, Živi mrtvaci), Nepobedivi mi je bio jednako dobar. Za one koji ne znaju, Nepobedivi je Spider-man, ustvari ono što bi Spider-man trebao biti. Bez previše naive, bez prežvakavanje istih priča po stoti put, bez ustaljenog tijeka događaja, bez smrti ujaka Bena od kojeg su valjda samo Wajneovi više umirali...Nepobedivi je sirov, direktan, svjež, maštovit, surov, krvav, suptilan, šarmantan i tjera vas na čitanje, Kirkman u svojem najboljem izdanju. I kao takav debelo zaslužuje da ga netko izda i kod nas. Dobar je i za mlade i za stare i ne ispušta se iz ruku, a kada ispustite, kažete samo "jebote ovo rastura".
Uz sve što sada već izlazi kod nas, zločin je ne izdavati Invincible-a. Postoje ljudi kojima je taj strip bolji od svih ostalih stripova, a meni je definitivno pri vrhu. Čitanje mi je stalo jer su strana izdanja postala jednostavno preskupa pa mi je ovo apsolutno prvo što bih volio vidjeti u domaćem izdanju...



dobar prijedlog
potpisujem ga

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/01/2019 : 01:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=MqeaTLkWBsQ
Normalno ova veličina na mat papiru

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/01/2019 : 01:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A moga bi BD Conan:
https://www.youtube.com/watch?v=7axp9uMIR5I

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 21/01/2019 : 07:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A moga bi BD Conan:
https://www.youtube.com/watch?v=7axp9uMIR5I


Conan u Orku i Kolorku
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 21/01/2019 : 08:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

https://www.youtube.com/watch?v=MqeaTLkWBsQ
Normalno ova veličina na mat papiru



pa da
treba zaokružit Moebiusa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/01/2019 : 13:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley

quote:
Originally posted by jaki

A moga bi BD Conan:
https://www.youtube.com/watch?v=7axp9uMIR5I


Conan u Orku i Kolorku


Nice

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/01/2019 : 16:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Dakle, nastavljam lobirati, do sada mi se uvijek isplatilo...
Invincible. Nepobedivi ili Nepobjedivi.
Svojevremeno izlazio kao svesčica NeOm u izdanju Lavirinta iz Srbije. I koliko god da sam se veselio danas svjetskoj i lokalnoj uspješnici Okružen mrtvima (The walking dead, Živi mrtvaci), Nepobedivi mi je bio jednako dobar. Za one koji ne znaju, Nepobedivi je Spider-man, ustvari ono što bi Spider-man trebao biti. Bez previše naive, bez prežvakavanje istih priča po stoti put, bez ustaljenog tijeka događaja, bez smrti ujaka Bena od kojeg su valjda samo Wajneovi više umirali...Nepobedivi je sirov, direktan, svjež, maštovit, surov, krvav, suptilan, šarmantan i tjera vas na čitanje, Kirkman u svojem najboljem izdanju. I kao takav debelo zaslužuje da ga netko izda i kod nas. Dobar je i za mlade i za stare i ne ispušta se iz ruku, a kada ispustite, kažete samo "jebote ovo rastura".
Uz sve što sada već izlazi kod nas, zločin je ne izdavati Invincible-a. Postoje ljudi kojima je taj strip bolji od svih ostalih stripova, a meni je definitivno pri vrhu. Čitanje mi je stalo jer su strana izdanja postala jednostavno preskupa pa mi je ovo apsolutno prvo što bih volio vidjeti u domaćem izdanju...


dodajem i ja na spisak želja Nepobedive,i to na sam vrh - ako je jednako napeto i dramatično kao WD,a ne sumnjam u Obijeve reči,to je prosto mastmasthevuša.
A i ovo mi dobro zvuči " Nepobedivi je Spider-man, ustvari ono što bi Spider-man trebao biti. Bez previše naive, bez prežvakavanje istih priča po stoti put, bez ustaljenog tijeka događaja, bez smrti ujaka Bena od kojeg su valjda samo Wajneovi više umirali...Nepobedivi je sirov, direktan, svjež, maštovit, surov, krvav, suptilan, šarmantan i tjera vas na čitanje"

Uostalom,potražiću Lavitintovo izdanje da vidim na šta liči strip

edit:opa,izdato je 12 svesčica,dva cela trejda - odlično!

edit edit:napolju je zadnji 26.trejd;znači već ima materijala za 3 omnibusa - mada bi tu bio problem što je strip u boji,pa bi omnibus košta u p.materinu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/01/2019 16:25:41
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/01/2019 : 16:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Nadam se ČELIČNOJ PANDŽI .

Edited by - RAKOSI4 on 21/01/2019 16:55:04
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 21/01/2019 : 16:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ajde momci paljba sa moje teme sa tim bezveznim predlozima - znate već na šta mislim.

Skrušeno ispovijedam sve svoje grijehe i obećavam da ću se popraviti i više neću griješiti.

P.S.
Monster and Madman ( Niles/ Worm)

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 21/01/2019 : 17:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley

quote:
Originally posted by jaki

A moga bi BD Conan:
https://www.youtube.com/watch?v=7axp9uMIR5I


Conan u Orku i Kolorku



Moj čo'ek

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/01/2019 : 17:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by anto

ajde momci paljba sa moje teme sa tim bezveznim predlozima - znate već na šta mislim.

Skrušeno ispovijedam sve svoje grijehe i obećavam da ću se popraviti i više neću griješiti.

P.S.
Monster and Madman ( Niles/ Worm)


+ tri očenaša i pet marijo djevo!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 21/01/2019 : 17:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Koliko zguza? ;o))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 21/01/2019 : 18:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by anto

ajde momci paljba sa moje teme sa tim bezveznim predlozima - znate već na šta mislim.

Skrušeno ispovijedam sve svoje grijehe i obećavam da ću se popraviti i više neću griješiti.

P.S.
Monster and Madman ( Niles/ Worm)


+ tri očenaša i pet marijo djevo!

.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/01/2019 : 14:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

https://www.youtube.com/watch?v=MqeaTLkWBsQ
Normalno ova veličina na mat papiru



Baš nedavno ga pročitao i razočarao se koliko je strip bzvz.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/01/2019 : 21:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
markos se u frančiji divio corbenu
pa eto, bilo što od njegovih starih radova bi me razveselilo
ali to je navodno, iz nekih razloga, gotovo nemoguće otkupiti
pa može onda i nešto novo, a što je dobro

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 26/01/2019 : 09:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Lijepo bi bilo vidjeti Spirita.
Go to Top of Page
Page: of 91 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000