forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Automobil
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/08/2019 : 15:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/auto/clanak/vozacki-je-polagao-1904-upoznao-je-prelijepu-mercedes-a-radio-je-s-porscheom/2108368.aspx
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/08/2019 : 00:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

https://www.index.hr/auto/clanak/vozacki-je-polagao-1904-upoznao-je-prelijepu-mercedes-a-radio-je-s-porscheom/2108368.aspx



Zanimljivo jer baš sam nedavno neupućenim kolegama objasnila da je najprije bilo žensko ime, onda automobil.

a možete mi dati svoje mišljenje ili iskustvo s A 170 cdi?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 25/08/2019 : 21:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

https://www.index.hr/auto/clanak/vozacki-je-polagao-1904-upoznao-je-prelijepu-mercedes-a-radio-je-s-porscheom/2108368.aspx



Zanimljivo jer baš sam nedavno neupućenim kolegama objasnila da je najprije bilo žensko ime, onda automobil.

a možete mi dati svoje mišljenje ili iskustvo s A 170 cdi?



Izbjegni u širokom luku. Katastrofa od automobila.

Wtf?
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/08/2019 : 21:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

https://www.index.hr/auto/clanak/vozacki-je-polagao-1904-upoznao-je-prelijepu-mercedes-a-radio-je-s-porscheom/2108368.aspx



Zanimljivo jer baš sam nedavno neupućenim kolegama objasnila da je najprije bilo žensko ime, onda automobil.

a možete mi dati svoje mišljenje ili iskustvo s A 170 cdi?



Izbjegni u širokom luku. Katastrofa od automobila.



Bježi što dalje
Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 26/08/2019 : 17:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
Uopšteno, pridružujem se partibrejkerstvu.
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 26/08/2019 : 19:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
https://www.njuskalo.hr/auti/mazda-6-sport-combi-cd150-2017-31000km-oglas-29312086

Evo ako tko traži😀
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/08/2019 : 01:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

https://www.index.hr/auto/clanak/vozacki-je-polagao-1904-upoznao-je-prelijepu-mercedes-a-radio-je-s-porscheom/2108368.aspx



Zanimljivo jer baš sam nedavno neupućenim kolegama objasnila da je najprije bilo žensko ime, onda automobil.

a možete mi dati svoje mišljenje ili iskustvo s A 170 cdi?



Izbjegni u širokom luku. Katastrofa od automobila.



[url=https://ibb.co/Br1MGVB][/url]

A stvarno si gad, znaš to? I znaš dobro gdje sam ovo vidjela i učinilo mi se da znam odakle ti inspiracija


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/08/2019 : 07:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote

Wtf?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/09/2019 : 23:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 05/09/2019 : 00:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/12/2019 : 02:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Riknuo mi servo. Zašto mi je riknuo servo?

Jedini majstor na planeti, za moj autić, kome bezrezervno vjerujem je udaljen par stotina kilometara daleko i znam da bi me dobrano izgrdio i ismijao ali i takav bi mi to napravio i ja bih bez trunke sumnje zadovoljna izašla iz servisa.

Srećom imam još auta ali ja sam se zaljubila u ovog i spremna sam u njega ulagati sve do zadnjeg centa, nikad još nisam voljela svoj autić kao što volim ovog.

Ne vjerujem više nikome oko sebe tko ima servis nakon što sam davno na jednom autu radila servis svega što ima veze s kočnicama i dva puta ostala doslovno bez kočnica. Naplatili su mi sve što je trebalo, da bih kod drugog mehaničara dobila na uvid stare, nepromijenjene dijelove koji nisu taknuti ali su naplaćeni, a u prvom servisu pokvarili mi novi kočioni cilindar prilikom montaže i ulje mi iscurilo u servo, koliko se sjećam, pa se to sranje trebalo čistit i u trgovini sam dobila novi besplatno, ali sam ga trebala čekati iz Njemačke, dok su mi (u povjerenju) rekli da će to riješiti sa servisom (koji je od njih nabavljao dijelove, valjda..) samo da zataškaju ogroman propust koji je mogao završiti filmski (kobno), da ja nisam znala odvoziti nizbrdo kroz grad, bez kapi ulja u kočnicama, koje je iscurilo u servo - 2 puta.. Jer sam nakon prvog puta odvezla auto na reklamaciju. Nisu napravili ništa, osim nasuli ulja.. drugi put sam shvatila da propada kočnica pa sam ju štedjela koliko sam mogla za nuždu, da stignem do novog servisa..

Nije lako biti žena, kad te ugleda "majstor" kao onu koju će da zajebe jer se žensko ne kuži..

I što sada? Riknuo mi servo na a 170 cdi. Nisam luda zbog kvara, luda sam zbog iskustva s mehaničarima.

Nedavno sam kod auto električara mijenjala (valjda) remenice i još nešto mi kazali, na alternatoru, to je popravljeno, sjebali mi kompjuter. Odbrojavalo mi je da imam još 4700 km do servisa. Dođem po auto, upalim, sve ok radi, na displeju mi pokazuje -(minus)720 km, da sam prešla limit do servisa i sad mi prilikom svakog paljenja svira i pokazuje oznaku ključa, koji me upućuje na servis.. i ta brojka stoji.. ne mijenja se, pa da ode barem tih 4000 u minus pa ću znati kad je vrijeme. Pa jebem te živote. Kome sada povjerit da mi dira u servo a ne sjebe cijeli auto?

Ništa, malo sam se došla ispuhati.. Nije problem kvar, događa se. Problem mi je servis.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 03/12/2019 02:26:18
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/01/2020 : 08:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Vidim Bagi viri tamo po drugom topiku,pa da mu javim neke kerefeke oko mog auta.
Onaj focus cistim na 3000 o/min u cetvrtoj na od 100-120km/h, zastopao se diesel partikelfilter na 76%,pokazala dijagnostika kod jednog novog mehanicara ( nemoj biti ljubomoran, daleko si mi Bags,kao i Charlici,samo meni puno vise!😭)
Jedan mehanicar mi malo dalje,a sad se odselio jos kojih 30-tak sjevernije,pa sam nasao preko frenda drugog blize.
Uglavnom,otkrio da mi je mis usao u kuciste prednjeg svjetla napravio gnijezdo,grickao kablove i zmigavac mi isao prebrzo,ono, tikatakatikataka, kao aritmija srca,to je rijeseno. Razmisljam nabaviti kakvu macku lovca u kvartu☺, ove sto ih ima su neke whiskas aristokrate s manirima😜.
Ispuhao na 24% zacepljenja,a mech veli na oko 15% da ostane je ok.
Idem sad na autoban,pa sa AC-DC-om u cetvrtu...
Sad je auto-show aktuelan, nisam isao u Bruxelles prosli vikend,nisam stigao, a sad mislim da se rijesim ovoga starca i zamijenim za Seat Aronu ili Skoda Karoq...🤒

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 24/01/2020 16:59:18
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/02/2020 : 06:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote

https://novac.jutarnji.hr/incoming/smijali-su-mi-se-kad-sam-rekla-da-cu-prijaviti-pravnica-se-obracunala-s-mutnom-praksom/9986764/
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/03/2020 : 22:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
ova moja fotka ima priču, istinitu kao i sve stvari ovih dana koje zvuče nevjerojatno ali su istinite.
Znate li prepoznati što je na fotografiji, za igru?


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/03/2020 : 22:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nosac motora?
Pojma nemam

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/03/2020 : 23:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Nosac motora?
Pojma nemam


obzirom da pojma nemam kako izgleda nosač motora, to znači da to nije

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 28/03/2020 : 23:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Jel uopće dio auta, da nije vešmašina?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/03/2020 : 23:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Jel uopće dio auta, da nije vešmašina?



O, itekako je.. pa ne bih na ovu temu stavila drugo osim automobilskih zgoda.
Štoviše, sama sam si morala pomoć i popravila a fotke su mi služile za detekciju kvara..ono..upalila kameru na mob i zumirala..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 28/03/2020 : 23:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Sad si mislim, nešto što bi žena pomoću mobitela mogla popraviti, da nije bregasta osovina?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/03/2020 : 23:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Sad si mislim, nešto što bi žena pomoću mobitela mogla popraviti, da nije bregasta osovina?



ne znam trenutno ni kako izgleda ali vjeruj mi, skužila sam kako brzo učim tako da vjerujem da bih i tu bregastu uspjela da sam morala.
Još uvijek mi nije smiješno jer je taj dan to bilo samo jedno u nizu što mi je krenulo naopako..i rekoh u sebi: Nećeš razbojniće! I primila se dijagnostike, bilo me u svim pozama a nije seks u autu bio u pitanju.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 28/03/2020 : 23:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Meni ti uvijek bude smiješno nakon tih stresnih dogadjaja.
Sad ekipa prepričava kak su im se protuprovalna vrata pomakla u potresu i zaglavila, ono ekipa u neboderu pred vratima koja se nikako ne daju otvoriti.
Drugima je ormar pao pred vrata, pa dok su stvari izbacali i pomaknuli.
Meni popadale tegle sa kaktusima od žene sa polica.
Ono sve popadalo, trese se stan ja se digo i krenuo bos da vidim kako dalje, a ono mislim si oću ku**c, vraćaj se po šlape.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/03/2020 : 00:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
evo nova fotka, možda pomogne..
ni u snu nisam tada pomišljala da će mi poslužit za igru ovdje, dok sam ih radila

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/03/2020 : 00:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Hrcek ti je nesto izgrizao.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/03/2020 : 00:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Vidim rucnu kocnicu i nekoliko sijedih dlaka,od macke ili psa.
Nista ekstra se ne vidi.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/03/2020 : 01:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Je, ručna je. I vidi se problem do kog je došlo jer mi je kemijska olovka upala unutra kroz otvor za pepeljaru i nisam ju mogla locirati jer je i sama crne boje, među žicama i koječime.. pokušala sam izvaditi cijelu plastiku ali se samo malo dala izvući, dok bi za vađenje trebalo deinstalirati jedno sjedalo jer sužava manevarski prostor. tako sam otkrila da se može skinuti dio plastike napravljen kao postolje za dvije čaše i kroz to sam slikala mobitelom s upaljenim svjetlom i tražila okolo kemijsku jer nisam znala u kom je položaju i koju štetu može napraviti, ne znajući kako to unutra izgleda uopće i kako bi mogla možda blokirati mijenjač.. Nisam ju mogla naći pa sam upalila auto i lagano krenula i upalio se alarm i crvena lampica za ručnu i tako sam shvatila da se nešto dogodilo senzoru,. Ovo su fotke u kojima pokušavam shvatiti gdje se on nalazi i što mu se dogodilo i kako funkcionira. Onda sam dugo proučavala fotke i skužila da onaj maleni crni dio nije u onom metalnom okviru i da spuštena ručna više ne komunicira s onim dugmetom koje stvarno jako treba pritisnuti da bi se alarm ugasio. Plastika je jako tvrda a okvir joj uzak i nisam ju mogla pritisnuti dovoljno snažno da uđe nazad i klikne unutra. Onda sam razmatrala opciju da oprezno precvikam žice, da alarm zašuti do odlaska kod nekog tko bi mi to još više pokvario, odn majstora, jer bi to bio kraj problema za moje živce. Ali, znam da dovoljno ne znam i nisam sigurna što bi se dogodilo s ostatkom sustava, kompjutera, senzora, ako se jednog jednostavno seljački precvika. Onda sam uzela tanji šarafciger, plastiku malkice ukoso ugurala u okvir dok sam drugu stranu pritisla šarafcigerom koji je uspio ono što ja prstima nisam i to maleno sranje je samo uklizalo i kliknulo u okvir i alarm više nije svirao.
Sve ovo je snimljeno i odrađeno dok sam sjedila na stražnjem sjedalu. Dok sam sve to otkrila, pronašla položaj u kom se to najbolje radi, prošlo je više od sat vremena. kemijsku sam pronašla lijevo od senzora i pravo muški, onako baš majstorski psovala.
I tako..
upravo sam pitu ispekla, tijesto preko cijelog stola razvukla, sinu pala na pamet krumpiruša, premda nemam pojma kako se točno radi, ispala je fina i jestiva. I mast i kapulu sam koristila.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000