forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 podforum "Zagor" - GLASANJE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/06/2015 : 16:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Vecina Zagorovaca je ocito protiv, ne znam zasto bi brojali glasove drugih clanova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11342 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/06/2015 : 16:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Novi pdf će nas izolirati, dok smo dio cjeline na Zagor-teme će svratiti i oni koji nisu fanovi, ako nekad pretjeramo u pametovanju dobro dođe doza objektivnosti od drugih forumaša.
Posebni pdf je ogromno mjesto u kojem će se namnožiti hrpa spamerskih topica/postova, razvodnit će se kvaliteta i rijetko će ostatak ekipe tu zalaziti.



Potpuno se slazem sa solarom!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 29/06/2015 : 17:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Vecina Zagorovaca je ocito protiv, ne znam zasto bi brojali glasove drugih clanova.



E pa kad King nije isključio opciju da glasaju neZagorovci...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 29/06/2015 : 17:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Uostalom, 29-22 je.


Upravo tako.
Malo manje od polovice ljudi nije za nikakve promjene što je jedan argument više da se stvari ostave kakve i jesu, a sad sve funkcionira.
To što trenutačno postoji nekoliko obljetnica/važnih priča (jubilarac, novi Hellingen, južnoamerička odiseja itd.) se ne ponavlja toliko često, sve će se vrlo brzo vratiti u normalu.



Ne kužim te, možemo reći i malo više od polovice jest za promjene.

A ovo o dužini trajanja tih obljetnica/priča zbog kojih je otvoren topic isto zavisi od člana do člana, njihovog doživljavanja vremena.

loading...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/06/2015 : 17:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ne kužim te, možemo reći i malo više od polovice jest za promjene.

Poanta je u tome da (po mom mišljenju) malo više od polovice ljudi nije ni približno dovoljno da bi se uvela tako velika promjena, a i pitanje je koliko među ovima ima samih Zagor-fanova koji će biti najviše "pogođeni" promjenama.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 29/06/2015 : 17:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Koliko tu ima "samih Zagor-fanova".. eh tu dolazimo do elitizma i isključivosti od neki dan.
Zato je svačiji glas važan bez obzira čiji je i potaknut kojom željom je dat

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 29/06/2015 17:33:35
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/06/2015 : 17:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Kažem, "Zagor-fanovi" će biti najviše "pogođeni" što ne znači da ostali nemaju pravo glasa.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/06/2015 : 17:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne razumijem zasto bi nezagorovci odlučivali što će biti sa zagorovcima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 29/06/2015 : 17:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ne razumijem zasto bi nezagorovci odlučivali što će biti sa zagorovcima.




Nije ovo referendum o otcjepljenju već prijedlog kako da se uredi forum na zadovoljstvo većine. I šta bi sad, trebalo testirati sumnjivce koji za sebe kažu da su Zagor-fanovi da li oni to kenjaju kako bi dobili pravo glasa ili uistinu jesu?

loading...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/06/2015 : 17:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Začepi, Bushido, ne uzurpiraj mu manipulaciju


Nema frke, brate. Na stranu ciji je duzi i po cijem ce biti, ali razmisli malo ti, kao veliki fan, protiv cega si glasao ovdje, to stoji kao naslov teme. ;)
Bez obzira sta i kako, sve se moglo, svaka prepreka i problem tog podforuma bi mogla biti prevazidjena.
Zajedno mozemo sve...ili u ovom slucaju nista.
Darkwood ima Zagorov podforum, malo previse dikatotorski zbog previse ogranicenja doduse, ali opet fukcionalan i na kojem si i ti jedan od glavnih aktivista. Nix manipulacija, nema potrebe za okolisanjem, jos manje da dokazujem sebe ili slicno, nadam se da shvatas o cemu govorim. ;)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/06/2015 : 18:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

E moji Zagorovci, imamo jedinstvenu priliku da dobijemo sopstveni podforum, ma da je ne znam kakva prepreka na putu (a sve nabrojane su nista drugo do sitnice) ovo je odlicna prilika da se tako nesto ostvari.
Ne samo to, vec bi to u prvoj liniji bio i humani gest prema drugim SBE fanovima, kao sto je to Jerry Krause na drugoj temi fino objasnio.
Nikad neslozniji nismo bili, podjele i grupacije na sve strane. Ne govorim samo o ovoj temi vec o trenutnoj situaciji uopste. Mogli smo barem jednom da ostavimo balkanske komplekse po strani, ujedinimo se i izguramo nesto do kraja.



Au čoveče, ti kao da govoriš na Daytonu 2.
Ne znam zašto bi sad "emocionalno ucenjivao" ostale Zagorovce i ne znam koje su ovde silne podele u pitanju?
Ljudi su glasali po svom ubeđenju, a sad što nije ubedljivije pobedio tvoj predlog ne bih baš nazvao "balkanskim kompleksom"...

Sad svim Zagorovcima (i ja sebe ubrajam u njih) spočitavaš da su nešto pogrešno uradili, samo zato što nisu ostvarili tvoja očekivanja da svi listom glasaju za tvoj predlog? Iskreno, ne vidim razlog tolikom nezadovoljstvu, većina je za novi pdf (a ne mora da znači da su samo Zagorovci glasali tako), sačekaj kraj glasanja, pa onda pitaj Markosa, i to je to.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/06/2015 : 19:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Znas i sam koliko sam emotivan kad je Zagor u pitanju, to je jace od mene. Malo sam razocaran zbog pojedinaca, ali ok, jbg, vratio sam se u realnost.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/06/2015 : 20:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
protiv sektastva.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/06/2015 : 20:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Začepi, Bushido, ne uzurpiraj mu manipulaciju


Nema frke, brate. Na stranu ciji je duzi i po cijem ce biti, ali razmisli malo ti, kao veliki fan, protiv cega si glasao ovdje, to stoji kao naslov teme. ;)
Bez obzira sta i kako, sve se moglo, svaka prepreka i problem tog podforuma bi mogla biti prevazidjena.
Zajedno mozemo sve...ili u ovom slucaju nista.
Darkwood ima Zagorov podforum, malo previse dikatotorski zbog previse ogranicenja doduse, ali opet fukcionalan i na kojem si i ti jedan od glavnih aktivista. Nix manipulacija, nema potrebe za okolisanjem, jos manje da dokazujem sebe ili slicno, nadam se da shvatas o cemu govorim. ;)



U jbt King. Na stranu to sto sam svestan da moja ironija ovde rezultat napetih dana van kompa, ali nisam nikada-i niti cu-napisati na forumu nesto da prcam ikoga, a kamoli nipodostavam ili "merim ciji je duzi". Ovo zadnje pogotovo.

A moje protiv nema veze sa Darkwoodom koji nisam posetio evo ima sigurno godinu dana. Moje protiv je zbog toga sto znam ljude ovde, kako disu i pisu, i ako se ikada ovde ikakva rasprava povede u nekom interesantnom smeru to je kada istupi cetiri ili pet clanova, a to uglavnom slucajno. Ako das ovim ljudima odredjene teme, kao sto smo i ti i ja i solar svojevremeno uludo iako ambiciozno radili jer bi uglavnom sve skrenulo na komentarisanje crteza ili naslovnice, dobices pdf koji ima vise otvorenih tema/pollova nego razumnih komentara. Ovako, kada diskusija nikne spontano, kada se ljudi ne osete primorani da ista pisu na odredjenu temu, bude nam svima divota jedna. Ogranici ih, dobices nista.

Moje misljenje. Zagorovanje nije neki plemenski izraz. Zagorovanje je i citanje Zagora i ostavljanje svog misljenja za sebe, off line.

Zao mi je sto imas utisak da se nadmecem u necemu sa tobom ili sa bilo kime. Ovde smo da se druzimo a ne da merimo pimpeke. A ovo sa manipulacijom je pod smileyem, dakle cista zajebancija, i to ne na tvoj racun koliko je nadovezivanje na Bushidov post.

Opusti se brate

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/06/2015 : 22:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
kako rekoh, meni je svejedno
ja bih bio za pruskodisciplinirani pdf sa najstrožom sistematikom, ali to više ne bi bio "forum". naime, i da vas sablaznim, kako sam stariji (i pametniji), vidim da masa, narod, raja, ekipa, forumaši, kako god hoćemo ne ide nikud i ne radi ništa... na pruskom pdf zagor realno bi mogla pisati jedino elita koja je prošla misterijske inicijacije. na tom stupnju ipak scomsvijest još nije, pa bio pdf poseban ili ovako kako je sad - svejedno je.

jedino što nije svejedno - ne treba ništa ograničavati, nikakav određen broj topica. to je bezveze, jer mega topici postaju mega ruševine - nepregledna glomaznost za mumificirane lešine. tko želi, nek otvara topice kako mu se svidi (jedino ultrabezvezne zaključati, a to treba raditi sa puno takta. recimo, današnje manhunterovo zaključavanje dj-ovog topica je slabotaktno, tj. loša procjena.)
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 29/06/2015 : 22:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

kako rekoh, meni je svejedno
ja bih bio za pruskodisciplinirani pdf sa najstrožom sistematikom, ali to više ne bi bio "forum". naime, i da vas sablaznim, kako sam stariji (i pametniji), vidim da masa, narod, raja, ekipa, forumaši, kako god hoćemo ne ide nikud i ne radi ništa... na pruskom pdf zagor realno bi mogla pisati jedino elita koja je prošla misterijske inicijacije. na tom stupnju ipak scomsvijest još nije, pa bio pdf poseban ili ovako kako je sad - svejedno je.

jedino što nije svejedno - ne treba ništa ograničavati, nikakav određen broj topica. to je bezveze, jer mega topici postaju mega ruševine - nepregledna glomaznost za mumificirane lešine. tko želi, nek otvara topice kako mu se svidi (jedino ultrabezvezne zaključati, a to treba raditi sa puno takta. recimo, današnje manhunterovo zaključavanje dj-ovog topica je slabotaktno, tj. loša procjena.)



Slažem se da ne treba ograničavati broj tema jer je strogo držanje jedne sticky teme pomalo ograničavajuće.
Tko bi to odredio tko je prošao "Zagor-inicijaciju"?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/06/2015 : 22:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
na pruskom pdf zagor realno bi mogla pisati jedino elita koja je prošla misterijske inicijacije. na tom stupnju ipak scomsvijest još nije, pa bio pdf poseban ili ovako kako je sad - svejedno je.

Najidealnije bi bilo napraviti jedan topic na kojem bi pisali samo oni s "pozivnicom", ali čisto sumnjam da je to teoretski i praktično moguće na ovom forumu...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/06/2015 : 22:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
edit: za zoroa

kaj pitaš kad znaš

Edited by - stinky on 29/06/2015 22:17:42
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 29/06/2015 : 22:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
na pruskom pdf zagor realno bi mogla pisati jedino elita koja je prošla misterijske inicijacije. na tom stupnju ipak scomsvijest još nije, pa bio pdf poseban ili ovako kako je sad - svejedno je.

Najidealnije bi bilo napraviti jedan topic na kojem bi pisali samo oni s "pozivnicom", ali čisto sumnjam da je to teoretski i praktično moguće na ovom forumu...



I opet, forumaši bez "pozivnice" bi se osjećali kao da su im uskraćena prava pisanja, a oni unutar teme bi se vjerojatno izolirali od ostatka foruma. Možda Stinky to i želi, ali nisam siguran da je to ono što je King namjeravao kada je započeo s ovim.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/06/2015 : 22:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Najidealnije bi bilo napraviti jedan topic na kojem bi pisali samo oni s "pozivnicom", ali čisto sumnjam da je to teoretski i praktično moguće na ovom forumu...



nigdje, solare, nigdje
eventualno da se osnuje Kamena Loža
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/06/2015 : 22:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Zoroasterixx
Baš je maloprije stinky govorio o taktu, pa vidiš da sam stavio smajlija što bi značilo da sam na taktičan način pokušao dati do znanja da se (manje-više) šalim.

Edited by - solar on 29/06/2015 22:23:10
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/06/2015 : 22:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
nigdje, solare, nigdje
eventualno da se osnuje Kamena Loža

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/06/2015 : 22:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma ne želim ja to, čovječe božji, ne na forumu
kada ću htjeti zapravo, onda ću i osnovati Misterijske Inicijacije i izaći sa manifestom
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 29/06/2015 : 22:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Predlažem novi topic "Uvođenje u misterije Sjekire by Stinky"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/06/2015 : 22:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ali na elitnom pdf-u
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000