forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 22 - Spasilačka ekspedicija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/07/2015 : 10:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mesar

Hvalabogu,da smo ljudi različiti i da nemam isti ukus kao ti,šta se tiče crtača Zagora.



Ferri, Nuccio, Verni, Torricelli, Della Monica, Rubini, Espositovci, Andreuccci, Marcello, Prisco... Eto, to ti je moj ukus.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/07/2015 : 10:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by mesar

Hvalabogu,da smo ljudi različiti i da nemam isti ukus kao ti,šta se tiče crtača Zagora.



Ferri, Nuccio, Verni, Torricelli, Della Monica, Rubini, Espositovci, Andreuccci, Marcello, Prisco... Eto, to ti je moj ukus.


Kakva je to lista, pa na njoj nema niti jednog umjetnika moderno-slobodnog stila (Cassaro, Chiarolla, Laurenti, Gramaccioni)

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 27/07/2015 : 17:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Nabrojao si dobre crtače,svaka čast...ali i ja sam stari fan Zagora(sakupljam i čitam oko 35 godina) i nikad nisam rekao -ovog ču i nekako podnijeti,mislim kako možeš nekako tako i pomisliti kad je riječ o Zagoru!!A DODSDFERD je zakon,nek ti bude za ugled.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 28/07/2015 : 09:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
napokon na kioscima
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/07/2015 : 14:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Kupio, sedioli nije moj tip ali ga ok podnosim....
Sad sr spremam citat, ako me razocara imam tu Malog Rendzera br.10 da popravim okus..ako ne i prica, crtez je kod tellera sigurno bolji...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/07/2015 : 14:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Blago se tebi, ja ću se još načekati dok mi ta izdanja stignu u ruke.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 28/07/2015 : 15:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
nema zurbe

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 28/07/2015 : 18:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Koja katastrofa od distribucije. Izgleda da su ih svugdje slali pakirane u dva primjerka, tako da je svaki uništen vezicama. Ruglo...
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 29/07/2015 : 14:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
U prodaji u SNK od utorka popodne... Koliko sam prolistao i pročitao kraki sadržaj na poleđini, trebalo bi bar biti zanimljivo zbog toga što je stvarno nastavak Uklete zemlje koju sam nakon 30 godina od prvog čitanja opet u extra Zagor izdanju pročitao prije par dana (vrlo zanimljiv tajming izdavanja)... tu su i ona dvojica mutavih profesora biologa koje se sjecate iz Belog jelena Irokeza, a čini mi se da značajnu ulogu ima i lik Staggler (onaj s ruksakom ala Sport Billy iz Uklete zemlje) tako da na stranu Rauch i Sedioli i mišljenje o njima, treba vidjeti....

---

<b></b>
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/07/2015 : 14:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Stigo juce do 88 stranice na plazi pa mi ga danas drpio sin i procitao na dah...i odusevljen...crtez mu je ok a i prica se fino poklopila sa Prokletom zemljom extra koji je na kioscima...
Sedioli nije tako los, kako pricate...pogotovo okolinu i prirodu crta odlicno...ima gorih u zagi staffu.
Ako i mene ne zadovolji vazno da je klinca...od njih zavisi boducnost stripa i zagora kad mi odemo.u vecna lovistva...
Imam dojam da ce se taj maxi vise svidat mladem citateljstvu bez kompleksa ferrija i vestern prica 70--tih.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/07/2015 : 15:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Stigo juce do 88 stranice na plazi pa mi ga danas drpio sin i procitao na dah.


A što je bilo s drugim primjerkom?
Ah da, skoro zaboravih, taj nije namijenjen za čitanje na plaži već za policu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 29/07/2015 : 21:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
uhm...danas malo prelistao na kiosku i nije Sedioli za mene, jednostavno ga ne mogu probaviti i gotovo
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/07/2015 : 23:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

uhm...danas malo prelistao na kiosku i nije Sedioli za mene, jednostavno ga ne mogu probaviti i gotovo


steta,propustas dobar strip, bar sto se mene tice.
Go to Top of Page

DragonSlayer
New Member



Croatia
263 Posts

Member since 22/01/2013

Posted - 30/07/2015 : 02:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DragonSlayer a Private Message  Reply with Quote
Evo,upravo pročitao strip i moram priznati da je ovo vjerojatno najbolji Sediolijev rad uopće jer mu baš leže mutirane životinje, po prvih 20 strana reklo bi se da će priča biti još bolja od prvog dijela, ali ništa od toga. Radnja ne samo da je isforsirana, razvučena i dosadna, nego srozava i "Prokletu zemlju", ima likova koji su djelovali kao da će imati znatno veću ulogu, premalo je akcije, previše priče, a twistovi su glupi da gluplji ne mogu biti. Tko god da pročita ovu epizodu prije "Proklete zemlje" ta odlična epizoda će mu se činiti daleko lošija nego što jest...

When I die, I want to die like my grandfather who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.

Edited by - DragonSlayer on 30/07/2015 02:23:33
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/07/2015 : 10:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nikako neću napraviti takvu pogrešku, prvo se čita Prokleta zemlja pa nakon toga maxi.
Na kraju može ispasti sretna okolnost što je Ludens zamijenio redoslijed izlaska zadnja 2 maxija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 30/07/2015 : 18:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Da, svakako treba procitati prokletu zemlju da bi se bolje skuzio ovaj strip,.. Eto i ovo procitano, radnja jos i kako tako, crtez okolisa i zivine koja je tamo također,.. Ali crtezi lica svih likova, to je katastrofa! Vjerojatno ni karikaturisti to ne bi crtali tako,... Negledljivo,.. I jos hrpa gresaka prilikom upisa razgovora u oblacice,.. Izgleda da starim pa mi pocelo dosta tog smetati,.. Vjerojatno ce biti povika da je nostalgija u pitanju, al ima i boljih novih crtača likova Zagora,.. Eto.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/08/2015 : 07:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Sve mi se čini da ovo neće vrijediti tih para, ali Zagor je to, što da se radi...
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 01/08/2015 : 07:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
meni je crtež vrlo dobar, priča također oke. scenarij malo šepa, posebno u drugom dijelu.

na par mjesta ima greški oko teksta u oblačićima, pa u jednom trenutku zagor vikne "main got" :-)

također referenca na mamića kad chico zlikovcu kaže "mučko đubre" :-)


sve u svemu, može proći ovaj maxi!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/08/2015 : 10:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Sve mi se čini da ovo neće vrijediti tih para, ali Zagor je to, što da se radi...


Ako bude bolje od Sabotera to je već nekakav plus.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 01/08/2015 : 14:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ja još nigdje nisam našao neoštećen primjerak. Katastrofa...
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 02/08/2015 : 17:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

meni je crtež vrlo dobar, priča također oke. scenarij malo šepa, posebno u drugom dijelu.

na par mjesta ima greški oko teksta u oblačićima, pa u jednom trenutku zagor vikne "main got" :-)

također referenca na mamića kad chico zlikovcu kaže "mučko đubre" :-)


sve u svemu, može proći ovaj maxi!


Itekako prolazna ocjena za Maxi izdanje! Zaplet čisto ok, čitljivo i ne previše zamorno, jedino mi je žao Stagglerovog preokreta u odnosu na Prokletu zemlju....

---

<b></b>
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 02/08/2015 : 18:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovaj maxi jako dobar u usporedbi s ostalim pričama iz ove edicije. Priča mi je OK, puno bolja od proklete zemlje, crtež je u redu. Sedioli mi nije najdraži crtač, ali ovdje kao da se malo potrudio. Sve u svemu, ja sam zadovoljan.

No sikiriki
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/08/2015 : 22:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by velka031

Sve mi se čini da ovo neće vrijediti tih para, ali Zagor je to, što da se radi...


Ako bude bolje od Sabotera to je već nekakav plus.



Ne može gore od toga.
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 03/08/2015 : 23:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Solidno. Po mom mišljenju ovo je najbolji Rauchov rad na Zagoru iako inferioran Prokćetoj zemlji.
Sedioli varira od lošeg do podnošljivog. Čini mi se da bi mogao i bolje ...

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 03/08/2015 : 23:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

Solidno. Po mom mišljenju ovo je najbolji Rauchov rad na Zagoru iako inferioran Prokćetoj zemlji.
Sedioli varira od lošeg do podnošljivog. Čini mi se da bi mogao i bolje ...


Uzalud se nadaš. Žešći je to šloser.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000