forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 251 - Ratnici pokopanog grada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2342 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 18/08/2015 : 13:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

Koliko sam čitao Mr. NO-a Binjoti mi je bio uvek bolji od Disa



+1

Carpe diem
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2942 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 18/08/2015 : 17:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Razumijem Krugera jer Bignottijev crtež sam oduvijek i sam obožavao ,ali podjednako mi je odličan, malo i bolji, Diso. Ima ona epizoda "Plaćenik", "U krugu smrti" u kojoj je Bignotti odličan, pa Gusari Amazona, Zla kob, Mambo mambo.... Bignottijev crtež ima poseban štih koji mi se jako sviđa, ali najbolje epizode ipak je crtao Diso-Crna reka, Drama u zalivu, Umreti na Kapriju, Eturski demon, Krvavi sneg. a to je samo šlag na vrhu torte. kasnije je crtež opao, ni jedan ni drugi nisu na visini u periodu SD, ali.... klasa je uvijek vječna. Diso se vratio odličnim "Matadorom", meni top priča Mister Noa, na visini najvećih klasika, a osobno meni i vjerovatno najbolji Mister No, kojega je isto radio Nolitta. Ta stara garda... njih je nemoguće nadmašiti
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 22/08/2015 : 13:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
Tek danas ovaj strip stigao u Maribor. Ne znam, kako je u drugim gradovima u SLO.
Bojao sam se, da ce ga preskocit.
Inace izlaze dan, dva kasnije od najave za HR (kiosci), a dogadjalo se, da su dosli u SLO i prije datuma najave za HR!

Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/08/2015 : 10:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by magnus

Tek danas ovaj strip stigao u Maribor. Ne znam, kako je u drugim gradovima u SLO.
Bojao sam se, da ce ga preskocit.
Inace izlaze dan, dva kasnije od najave za HR (kiosci), a dogadjalo se, da su dosli u SLO i prije datuma najave za HR!



ja nabavio kiosk turu u Crikvenici a koliko vidim na striparni, danas došla roba (hrpa toga) i u Sloveniju...
Ma bar ču malo dignut prodaju i u Hrvatskoj.
Ionako sam one valjao po plaži pa sad doma potraga na glancere.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/08/2015 : 10:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
dobra prica,malo predvidljiva tko je tajanstveni "obasjani"

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/08/2015 : 14:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
upravo pročitao, meni to ne valja...nije ni čudno da se ne prića o njoj več o kakav je crtač Bignotti...
takvu priću je bilo Tonineliju lako napisati...
dva brata, jedan dobar jedan loš, loš prognan iz gnjezda ljut preuzme komandu nad plemenom i
osvečuje se ocu i dobrom bratu...
Zagor i onaj dobar pronađu skrovište "lošeg" brata i spreme jim zasedu...
na kraju dobro po 100 put pogjedi zlo bez neke velike žrtve...
Naivno i nezanimljivo i ko da nije dosta još je Ferri naslovnicu nacrtao preko ku*ca.
Donateli na visini zadatka iako...
Taj obasjani ili što več nosi masku ko zvonce na glavi, čak nema izrez za nos ko na Ferrijevoj naslovnici...
I šeprtljavi Zagor na 59 stranici šeta sa zarobljenikom nad provalijom...
Zarobljenik ima vezane ruke ali trapavi Zagor se spotakne i pada u ponor ko drvo...uz ono italijansko neprevedeno NNOOOOOOO
pade u rijeku i pronađe špilju koju mu je jednom slučajno odkrio dobri indijanac i vidi čuda za nju kazao Zagoru ko da je znao da če mu zatrebati ubrzo....
Ma znam da je Zagor pun nelogičnosti ali brate...toliko naive nema ni u Kapetan Mikiju...
U ovom stripu čak ni Čiko nije zabavan...pojede neku ljutu i papriciranu čorbu i bljuje vatru....i to je sve od njega...
Jedino Donatelli je na nivoju, ostalo veliki prosjek.
Možda idući broj KARAVANE U BORBI vrate onu dozu užitka čitanja dobrog starog Zagora...

Edited by - teller on 23/08/2015 14:04:28
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

385 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 23/08/2015 : 14:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
I ja kupujem stripove u Mb,dolaze oko 14 dana kasnije od najave(Zagor extra i redovni)ostali malo ranije,evo danas kupio Horror Chico...
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

385 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 23/08/2015 : 14:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Da ne zaboravim,HC izdanja kod nas ne izlaze,jer bi vrlo rado koje kupio.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/08/2015 : 12:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
nisam to čitao u Zlatnoj seriji ali sam odmah znao tko se krije kao poglavica ovi maskiranih,....inače zanimljivo zamišljeno ali loše napravljeno a i taj rat (konačni okršaj) je jako naivno napravljen......priča za 10 godišnjake.....
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 31/08/2015 : 15:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Mogle bi najave za sljedeci broj i brojeve ostalih junaka

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/08/2015 : 16:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Pa da, možda je Tromislawski na godišnjem.
Samo da opet ne počnu priče da je Ludens propao :)
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 31/08/2015 : 16:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Sutra.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 03/09/2015 : 08:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Izašao #252 extra jutros, tromislawski na godišnjem pa nas ne uveseljava unaprijed
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/09/2015 : 10:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Može on to napraviti sa zakašnjenjem, valjda i bude uskoro.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/09/2015 : 11:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Prvi strip koji sam kupio bio je Bubnjevi smrti.
Zlatna serija broj 804.
Uspomene, uspomene...

I dan danas se sjećam svega. Npr. kako u ZS varijanti ona sqaw na početku kad je Chico traži nekaj za varenje kaže "Eikaneh ku?", a u ovom izdanju je drukčije.

I takve stvari...

Ah...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 03/09/2015 11:27:55
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000