forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Evolucija (surogat istinskih osjecaja)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 21:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Uvod i sve ostalo potrebno, da ova guscarica ne pise previse, nalazi se na originalnom topicu, gdje se jos mislilo da je evolucija jedina istina. Sad imate evoluciju s naslovom istim, samo iz zenskog ugla.
Izvolite, nastavite

edit:

Dobro jutro Ne dogodi se često da prvim klikom na forumu dođem u punisher tražiti svoje ime na crvenoj listi.
Nema ga. Znači da je tema o evoluciji otvorena i sve vam piše u manhunterovim pravilima, samo je lakše ovdje kuknjavom, o svom zlu koje je nekoga snašlo, danima pisati, nego se usuditi.

Naslov je taki kaki je, stinky mu je kumovao, jer sam se s njim sinoć dobro zabavljala na temu evolucije muškaraca. I kako to obično biva, tema o evoluciji u naslovu ima purane, ni dužna ni kriva. Ime se lako promijeni, ovisno o razvoju situacije i stupnju evolucije u razvoju purana u nešto plemenitije.


quote:
Originally posted by manhunter

Već sam par puta napisao murdocu: topic nije zaključan zbog same teme (da je tako ne bih i ja sâm u njemu aktivno učestvovao u njemu). Da budemo načisto sa tim. Murdocu verovatno odgovara ova druga verzija, zločesti moderator teroriše nevine forumaše dok oni fino jašu u sedlu dok im vetar mrsi kosu...

Istina je sledeća: SVAKO može da otvori novi topic o evoluciji. Bilo ko. Ali pod onim smernicama koje sam naveo: otvarač topica je istovremeno i moderator istog. Nema uvreda, niti insinuacija. Sagovornik se poštuje, bez obzira kakve "nebuloze" pisao. Pa i da neko napiše da veruje da je Zemlja stara 6000 godina, to je njegovo mišljenje. Ili pokušate da ga činjenicama ubedite, bez podsmeha i sličnog, ili ne reagujete na njegov post. I nema drugog. Samo zbog toga je taj topic zaključan, ni zbog čeg drugog.

Ako se murdocu ili bilo kome ne sviđaju ovako nenormalni i nerazumni uslovi, imate na indexu fini forum gde možete da jašete na ovu i slične teme. A ovde dođite da pričate o stripovima. Tu nema nekih veliki ograničenja.




~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 29/08/2015 22:46:49

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 22:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Znaci ljudi su nastali od purana??? Zovite BBC!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2015 : 23:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Labudovi uopće nisu istrijebljeni, a ne mogu ni biti jer u zalihama postoji dovoljan broj...


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/08/2015 : 07:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Nemojte biti smijesni


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/08/2015 : 09:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ljudi se dele u dve kategorije..jedni misle da su nastali incestom drugi pak od majmuna...

Ćimpanzo brate mili...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/08/2015 : 09:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Ljudi se dele u dve kategorije..jedni misle da su nastali incestom drugi pak od majmuna...

Ćimpanzo brate mili...


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/08/2015 : 11:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
al naslov je ono...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/08/2015 : 11:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

al naslov je ono...



Imate izazov, zaraditi bolji naslov :)




Inace, lijepo bih zamolila nekog od moderatora, ako im nije problem, da obrisu prva tri posta, nakon uvodnog posta.
Kraseva cimpanza treba biti prvi post jer prvi ima veze s temom, sto je bitno.
Hvala:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/08/2015 : 11:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nema brisanja postova. Svaki post je slika i potpis onoga koji ga je ostavio.
Znaš kako se kaže: "ne pada sneg da pokrije breg...".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 29/08/2015 : 12:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
vi tvrdite da su ovi komadi



nastali od ovih komada??




pa vi niste normalni

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 29/08/2015 12:10:40
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/08/2015 : 12:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
dvije kurvice i dvije ljepotice..naravno, samo je evolucija otisla malo u krivo

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/08/2015 : 12:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

al naslov je ono...


...naslov bi trebao biti obrnut...labudovi su izdržljiviji od purana
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 29/08/2015 : 12:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

dvije kurvice i dvije ljepotice..naravno, samo je evolucija otisla malo u krivo



jok,ide baš po špagi,

jer da nema ovakvih kurvica,mnogi od nas umočili ne bi

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/08/2015 : 13:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
@igor12: nemoj vrijeđati čimpanze molim te

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/08/2015 : 13:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by mr murdoc

dvije kurvice i dvije ljepotice..naravno, samo je evolucija otisla malo u krivo



jok,ide baš po špagi,

jer da nema ovakvih kurvica,mnogi od nas umočili ne bi

i to sto kazes

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/08/2015 : 13:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Molim vas, sjetite se prosle dokone subote i da sam rekla da su vam zabranjene :)

Koji orangutani!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2015 : 14:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

dvije kurvice i dvije ljepotice..naravno, samo je evolucija otisla malo u krivo


Naravno da je otišla u krivo jer ove dvije dolje sigurno nisu bile lezbe.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/08/2015 : 15:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Sledeći offtopic, spam ili neka nebuloza: najmanje MESEC DANA ODMORA.

Ovo nije ni prvo ni poslednje upozorenje, već JEDINO upozorenje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 29/08/2015 15:02:04
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/08/2015 : 15:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by mr murdoc

dvije kurvice i dvije ljepotice..naravno, samo je evolucija otisla malo u krivo


Naravno da je otišla u krivo jer ove dvije dolje sigurno nisu bile lezbe.



Dodo, mislim da se varas jer ima vrsta majmuna koja je biseksualna. Gledala sam dokumentarac u kom oni rade - to, jedan drugome.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/08/2015 : 15:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nisam vidjela upozorenje na vrijeme jer mi ovo bilo otvoreno za odgovor, duze vrijeme.:(

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/08/2015 : 22:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Da..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/08/2015 : 23:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Eto, sad imamo odakle krenuti do novih destinacija.
A mozda i Krasu malo pomoci da na sebe gleda bez tih kompleksa, da je isti medju jednakima, da se prestane iza kompleksa sakrivati i da sam sebe pocne cijeniti barem koliko ga cijenim ja.
Svi smo goli ispod koze i svi smo jednom dopuzali iz Oceana.
Svi smo ovdje duse, bica virtualna i svi smo isti medju jednakima.

Voljela bih da u tom duhu bude prihvacena ova nasa tema.:)


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/08/2015 : 23:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Naravno .
Za mene je knjiga Porijeklo vrsta ono sto je za neke izmedu nas Biblija.
Nisam skeptik vec jednostavno propitujem i nisam zadovoljan odgovorima koji u mojim ocima ne drze vodu.
Uz sve to sam i vuk samotnjak i nemam apsoolutno nikakvu potrebu za dinamikom grupe.
Propitujem konstantno cak i stvari sa cijim sam odgovorima jucer bio zadovoljan.
Parabola i krivulja znanja nije zatvoreni krug, i vjerovatno nikad nece dostici tu konstantu.
Bog za mene nikad nije postojao,no vrata su mu jos uvijek odskrinuta.
To je moj mentalni sklop, mozda ne jednostavan,ali ne i pokoran.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/08/2015 : 00:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Mozda je stvarno trebala nova tema, da se stane na loptu i krene iz pocetka. I ti sam da se udaljis od nametnutog pritiska stare teme i rasterecen progovoris.

Sad si mnogo blize sebi, samo da znas. Mislim da to shvacas i da ti ne treba reci da se ponovo procitas. :)

Edit: a ja sam svakim danom sve bliza istini da je covjek poput vinove loze i to mi se stalno mislima provlaci i sve se povezuje u jednu nit.
I nije to nikakvo epohalno otkrice. Samo zrnce mudrosti i ponesto znanja oko odrzavanja vinograda. Vidjet cete, tako je jednostavno povezati lozu i ljudsko bice.:)

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 30/08/2015 00:12:56
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/08/2015 : 00:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ova verzija mene je samo znak dobre volje,no kao sto dobro znas mene postoji u puno vise verzija.
Bijah grub,ovo je moj nacin da kazem sory

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/08/2015 : 00:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Je, je, je..dosadno mi vec ponavljati: The mask you wear is one.
Nema vise verzija nas. Svakog trenutka imamo samo izbor odabrati kakvi cemo biti.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000