forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Malo CRNOG HUMORA sa aukcija.stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 07/09/2015 : 12:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by wanderer

Rijec je o Libelusovom MM63

http://www.stripovi.com/aukcije/libellus-martin-mystere-broj-63-o-svim-tim-bojama-glanc/10615037/



ja ovdje nigdje ne vidim da piše glanc
kvalitet slike je upitan

mada ja na svoje artikle stavljam još gore slike


Piše GLANC u gornjem lijevom uglu, ispod naslova.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 07/09/2015 : 12:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by wanderer

Rijec je o Libelusovom MM63

http://www.stripovi.com/aukcije/libellus-martin-mystere-broj-63-o-svim-tim-bojama-glanc/10615037/



ja ovdje nigdje ne vidim da piše glanc
kvalitet slike je upitan

mada ja na svoje artikle stavljam još gore slike



Piše ti u naslovu aukcije
Go to Top of Page

CheddarBob
Starting Member



74 Posts

Member since 12/05/2015

Posted - 07/09/2015 : 12:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send CheddarBob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko


ja ovdje nigdje ne vidim da piše glanc



Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 07/09/2015 : 12:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by wanderer

Rijec je o Libelusovom MM63

http://www.stripovi.com/aukcije/libellus-martin-mystere-broj-63-o-svim-tim-bojama-glanc/10615037/



ja ovdje nigdje ne vidim da piše glanc
kvalitet slike je upitan

mada ja na svoje artikle stavljam još gore slike


Piše GLANC u gornjem lijevom uglu, ispod naslova.



i na linku koji je linkao

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/09/2015 : 12:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
Tako je, pise u naslovu i na linku.
Jer strip je kod slikanja, slanja i primitka bio glancer...

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/09/2015 : 13:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Svakome je moguće da mu se dogodi neki sitni propust kod slanja stripova...i striparnicama i libellusu i fibri, a kamoli nebi svakom malom prodavaču preko aukcija...samo trebamo biti ljudi i dogovoriti se o svemu.


Evo qotam sam sebe kako bi u biti prokomentirao osmanov prvi post na ovom topicu.
Osmo je u biti htio napomenuti upravo ovo...da se svakome može dogoditi propust.
Recimo, kupiš strip direktno od izdavača, a sa stripom nešto nije u redu jer je isti sjebala tiskara već u startu ne poštujući sami proces tiskanja ili sušenja, ili je pak netko maznuo strip u tiskari prije nego što je on sazrio za daljnju distribuciju...nevažno.
...i ja da stavljam tako nevin strip na aukcije, bez razmišljanja bih napisao da je isti u glanc stanju,no ono najglavnije, svaki strip dobro pregledam prije naplačivanja i slanja i onda nema greške. Da sam se opekao na svojim propustima, to itekako jesam.
Znalo mi se dogoditi da dogovorim prodaju nekog lms-a ili zs-a za ljepih 70-tak kuna po komadu,a on mi netom kod zadnje provjere prije slanja jednostavno pukne na dva djela. Jebiga, dogodila se nezgoda, pošaljem strip besplatno i kažem oprosti.
Također, neki puta je čovjek kratak sa vremenom, pa se može dogoditi da i pošalje strip s nedostatkom a da to ne primjeti, pogotovo ako kompenziraš sa stripovima za koje očekuješ da nemaju nedostatke pošto su novi.
Sada kada pogledaš kakvi smo svi mi koji se pojavljujemo na aukcijama i koji se bavimo kolekcionarstvom stripova, nitko mi ne može reći da nas barem 90% prisutnih nije picajzla po pitanju očuvanosti stripova.
Evo, meni se neku večer kolega na poslu smijao kada sam pred njim odpakirao paket i ustvrdio da mi jedan strip ima oštečenje na naslovnici koje gotovo ne možeš vidjeti golim okom, ali ja taj strip ne mogu gladiti i paziti i maziti jer mi na tih pola cm kvadratnih naslovnice zapinje prst. Žalio sam se prodavaču tek danas (4 dana od preuzimanja paketa).
Prodavač je vjerovatno pročitao ovaj topic od početka te me je odmah optužio da sam na stripu rezao meso za roštilj, ali mi je ipak pristao obaviti zamjenu. Nadam se da se neće predomisliti kroz dan,dva za ovu zamjenu.
Uglavnom, reakcija poput ove gdje se nekog optužuje za prevaru je pogrešna i ishitrena, te nanosi veću daljnju štetu i prodavaču i kupcu.
Svi mi kolekcionari i sakupljači smo po mnogočemu slični, ali je jedno sigurno, a to je da smo mi vrsta koja izumire, zato, stanite malo na loptu;)
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/09/2015 : 13:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
pih za ono glanc se nisam ni obazirao jer mislio reklama neka ili baner

a dole u opisu bi opet trebalo pisati glanc ili dodatno objašnjenje

ne znam ni sto sam se ukljucio u ovu raspravu nit prodajem nit kupujem tako skupe naslove


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/09/2015 : 14:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by osmo

Ti si sam otvorio ovaj post ( ja stvarno ne vidim razlog zašto si to učinio ako si upravu kako tvrdiš )


E to je jedino što je i meni od samog početka u negativnom smislu zapalo za oko.
Moje mišljenje je da stvarno nije bilo potrebe otvarati ovakvu javnu raspravu o transakciji koja je, u biti već finalizirana, no u potpunosti ipak još neriješena. Bar ne u tom obliku kao što je urađeno, dakle incl. one "ankete" na kojoj ljudi mogu glasati o eventualno mogućim prestupima, greškama ili propustima kupca, a sve to bez da je dotični (prije toga) dobio mogućnost iznošenja svojih argumenata. U neku ruku čovjek je postavljen na lomaču kao netko tko je kupio prvi strip u životu, dobio prvu aukciju, pročitao strip i, nepoznavajući osnovna pravila kupovine po aukcijama, sad ga želi vratiti. U najmanju ruku, datim mogućnostima glasanja dotične "ankete" izložen je javnom podsmijavanju.
Ako bi već (uz pogled Fairplay-a) trebali glasati, nekako mi je nedostajao barem još jedan mogući odgovor, nešto poput: "Greška/propust od strane prodavača" ili sl. Ovako, a pogotovo nakon svega u međuvremenu iznešnoga i s druge strane, sve više se stiče dojam pokušaja manipuliranja javnog mišljenja (unaprijed), što nekome kome je savijest "čista" definitivno ne bi trebalo biti potrebno. "Manipularanje", pogotovo kada si predočimo ograničen izbor mogućnosti davanja odgovora na tvoje uvodno pitanje topica.
Sorry wanderer, nemoj me krivo shvatiti, stvarno sebi ne uzimam za pravo optužiti ili "odbraniti" tvoje stavove (kao sigurno većina članova koji ovo prate), no mislim da si pogriješio i samom startu. Imao si npr. i mogućnost upisa u "crnu listu" na kojoj se, ako sam pažlivo pratio, mogu upisati ne samo prodavači nego i kupci, no ovo "glasanje" ti naizgled definitivno nije pomoglo. Mislim da je čak i suprotan efekat postignut. Mnogi ljudi su rešerširali, pogledali dosadašnje transakcije dotičnog kupca, zaključili da ipak nije tu neki "novajlija" koji nema pojma o rukovanju sa skupim stripovima, jer su ustanovili da je čovjek do sada kupovao isključivo "skupa" izdanja, a komentari dotadašnjih prodavača bili su isključivo pozitivni. Jbg., "picajzla" izgleda jeste, no to je shvatljivo i potpuno legitimno obzirom na toliku lovu koju na njih troši.
No kao što napisah, nema razloga za ljutnju jer ne krivim jednoga niti stajem na stranu drugoga, bez obzira kako tko moje riječi intepretirao, ovo je samo moje (neutralno) mišljnje.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/09/2015 : 14:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, hajmo rezimirati u čemu je stvar:
Wanderer tvrdi da je poslao glanc stripove i da su postali valoviti kod Boba.
Bob tvrdi da je takve stripove dobio.
Wanderer pita zašto se nije javio 12 dana. Bob tvrdi da te stripove ranije nije ni vidio i da ih je prvi put vidio tek tada i da su bili valoviti.
Dakle, još jednom da potvrdimo, da li je Bob rekkao da su stripovi postali valoviti (kao što kaže Wanderer u prvom postu) ili ih je primio takve?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/09/2015 : 14:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
cinjenice:

1) stripovi su poslani glanc
2) bob je 24.8 primio glanc stripove
3) 4.9 se bob HVALI kako je dobio glancere, znaci imao ih je u rukama i pospremio na policu
4) 5.9 su dosli valovi i on mene zove...

to su cinjenice..
a sva ostala njegova laprdanja su prodavanje muda pod bubrege.

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/09/2015 : 14:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
svih tih 12 dana dok su stripovi bili kod njega je bilo jako vruce vrijeme sa malo vlage u zraku...

pala prva kisa - stripovi dobili valove i sad odmah su mu svi krivi

to je to - pravi hrvatski mentalitet :-) uvijek su nam drugi sve krivi...
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/09/2015 : 14:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
a ona pricica da je dobio 10 stripova i da od tolike "GOMILE" LOL nije uspio vidjeti ovako velike valove koje je poslikao sada...

znaci da se ne lazemo - covjek je potvrdio da je u rukama imao stripove, nakon toga se hvalio na drugom forumu kako je kupio glancere

da bi onda drugi dan dosli valovi.

ne znam... to valjda moze pricati u djecjem vrticu

da jos jednom napisem - TOPIC SAM OTVORIO DA SKRENEM PRODAVACIMA NA PROBLEMATICNOG KUPCA tako da se bar oni spase problema s njim


Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/09/2015 : 14:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
i ne kuzim cemu je poslikavao potvrdu o uplati?

pa ja sam u prvom postu sve cinjenice napisao, da sam ja poslao stripove i da je nakon toga uplatio novac.

ali kada covjek nema argumenata, onda mora dizati galamu i laprdati sa cijenjicama koje nisu ni upitne bile...

isto prema mojem misljenju je bilo skroz retardirano da trazti potrdu od slanja, a potvrdio da je stripove dobio 24.08 i da je pakiranje bilo odlicno i da su docli super ocuvani, bez ogrebotina i ostecenja...

ali bitno da ima jezicinu za blacenje i pricanje lazi...

u biti kad malo razmislim - i moj pas u dvoristu laje po cijele dane bez razloga - samo da galamu dize ;-)
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/09/2015 : 14:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
oki, da se covjek normalno javio u roku par dana - ja bih mu drage volje vratio novac i uzeo stripove nazad, ali 12dana je ipak malo previse...

mozda mu je stara drzala kutiju sa stripovima na terasi, mozda ih je drzala kraj otvorenog prozora, mozda ih je on otvarao u dnevnoj sobi punoj vlage od susenja vesa... ja to neznam
ali ZNAM da su poslani glanceri i nece me uvjeriti u nesto drugo... jer sve ostalo je laz sa njegove strane... sad ostaje pitanje, da li iza toga blacenja stoji on ili je samo pijun nekog drugog prodavaca u sjeni...

mozda nekog kome smeta moja prodaja rasprodanih stripova po jako visokim cijenama...

a s obzirom da se i jedan od vecih prodavaca na aukcijama javio sa """"""""dobronamjernom"""""" kritikom, vjerujem da je tu u pozadini svasta...

Edited by - wanderer on 07/09/2015 14:56:23
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/09/2015 : 14:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
isto tako - onaj prvi post, sa kojim sam otvorio temu...
on je preprican od rijeci do rijeci, sa svim cinjenicama...

on je meni srao sa pricama kak su navukli vlagu kraj otvorenog prozora, kak drzi stripove u super suhoj prostoriji gde se susi ves... (kasnije je malo korigirao neke stvari)...

isto tako spominjao privatnu tuzbu i prijetio rocistima..

uglavno, jako jako kompliciran i problematican covjek... za izbjegavanje u svakom slucaju...

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/09/2015 : 15:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Wanderer poslao stripove, CheddarBob ih primio i stavio na policu, da bi se nakon desetak dana sjetio da stripovi nisu glanc i želi povrat love. I da je wanderer stvarno poslao "valovite" stripove (u što stvarno sumnjam, jer tip ima dobru reputaciju s razlogom), nakon desetak dana gubiš "garanciju" i stvarno moraš imati obraza ići tražiti povrat love. Desetak dana imaš stripove kod sebe i onda se sjetiš reklamirati. Ne ide to tako. Sljedeći put će biti dvadeset dana, mjesec, godina...

Uostalom, previše je negativne tinte proliveno za stvar koja će se riješiti sama. I moji "libellusi" su bili valoviti, kad mi mama ostavila otvoren prozor preko noći. Nakon tjedan dana svi valovi se izravnali.

Edited by - nagor on 07/09/2015 15:21:02
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
953 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 07/09/2015 : 15:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message  Reply with Quote
wanderer,

postavio si poll u kojem je 6 opcija i u svih tih 6 si ti u pravu i kupac je u krivu.

Ako vec hoces misljenje clanova ovdje, onda si trebao staviti i opciju da je kupac mozda ipak u pravu.

Ovako poll nije korektan i objektivan.

Inace ne poznajem niti jednog, niti drugog, nikad kupovao, prodavao,kontaktirao, nista.

Ako si poslao strip - a u aukciji pise da ga nisi ni prelistao - kako mozes biti siguran da su ta 2 predlista bila u redu?

Kod stripa u tvrdom uvezu, koji pritisne predlist, a i uvez je dosta siri od samog stripa odnosno papira (sto se vidi i na fotkama aukcije na kojima se ovaj problem i spor ne vidi jer strip nije tako slikan), ne mozes biti 100 % siguran da je predlist u redu.

Imam ih hrpu, znam kako izgledaju i sta se strane vidi, a sta ne, zato me zanima.

Edited by - surfer on 07/09/2015 16:08:16
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/09/2015 : 16:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor
Uostalom, previše je negativne tinte proliveno za stvar koja će se riješiti sama. I moji "libellusi" su bili valoviti, kad mi mama ostavila otvoren prozor preko noći. Nakon tjedan dana svi valovi se izravnali.


Ako misliš na Ludens onda je to normalno, njihov jeftini papir se brže izravna nego skupi Libellusov, koliko god to čudno zvučalo.
Zapravo, ja se i ne sjećam da sam sa Ludens stripovima imao takvih problema iako na njih slabije pazim.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 07/09/2015 : 16:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by surfer


Kod stripa u tvrdom uvezu, koji pritisne predlist, a i uvez je dosta siri od samog stripa odnosno papira (sto se vidi i na fotkama aukcije na kojima se ovaj problem i spor ne vidi jer strip nije tako slikan), ne mozes biti 100 % siguran da je predlist u redu.

Imam ih hrpu, znam kako izgledaju i sta se strane vidi, a sta ne, zato me zanima.



jel ti to govoris da ja trebam raditi reklamaciju i za greske iz tiskare??

jel ti citas sta pises?

100% sam siguran da nije bilo niti jednog jedino vala na stripu.
ovakvi valovi bi se vidli i sa bocne strane...


ovo je situaciju gdje su covjeku svi drugi sve krivi...
Go to Top of Page

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 07/09/2015 : 16:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer
3) 4.9 se bob HVALI kako je dobio glancere, znaci imao ih je u rukama i pospremio na policu


Pratim ovaj topic, čisto jer mi je zanimljivo. Ovako plastično kroz upise sa obje strane, svi imaju svoje moguće pros i cons, te sa svim pročitanim ne držim ničiju stranu.

Jedna od stvari mi je par puta u diskusiji zapela za oko, a kako si je sada po treći ili četvrti put pet naveo kao jedan od "dokaza" (disclaimer: i ja da sam na tvoj mjestu, isto bi učinio) eto:

Gle, da ja kupujem na aukcijama nešto što prodaje respektabilan član kao ti, čovjek sa brdo pluseva i pozitivnih komentara - i da mi ta osoba u naslovu i opisu svoje aukcije napiše da je nešto glanc - i ja bi se (da kojim slučajem brijem na to) nekome sa guštom pohvalio da sam dobio glancera. Radi gornje navedenih razloga, asumirao bi da je glancer i bez da otvorim paket.
Go to Top of Page

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 07/09/2015 : 16:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

oki, da se covjek normalno javio u roku par dana - ja bih mu drage volje vratio novac i uzeo stripove nazad, ali 12dana je ipak malo previse...


i da to je to - iz perspektive prodavača, par dana je OK, ovo je previše. ista stvar na paypalu, imas odredjeni rok (iako malo veći, ali računajte da vrijeme što je paket u tranziciji proguta većinu tih dana) da digneš "bunu". Ako zakasniš, gotovo je. Kaput. Desilo se i meni jednom tako kada sam bio deset dana van hr na poslovnom putu, kada sam se vratio sa nečim nisam bio zadovoljan, ali eto prošao je rok i ja sam pošteno prešutio. Eventualno što sam mogao je ostaviti loš komentar, ali uopće nisam razmišljao da tražim povrat novca ili šta već.
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
953 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 07/09/2015 : 16:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message  Reply with Quote
Hej, nemoj pizditi, otvorio si topic, optuzio si covjeka da te zeli prevariti, otvorio poll u kojem je samo on kriv, pa odgovaraj, pristojno.

Ti nisi procitao sto je pisem, odnosno ignoriras.

Kakve greske iz tiskare, o cemu ti pricas, tko je to spomenuo?

Ali ako prodajes kao glanc, onda trebas provjeriti je li i je tako pa ako i je greska tiskare, onda to trebas navesti.


Nisam siguran da li bi valovi samo na predlistu bili vidljivi bez otvaranja stripa.

Tvrdis da strip nisi ni prelistao.

Ima ovdje dosta strucnjaka pa neka daju svoje misljenje.

Neuobicajeno je da se to dogodi samo na predlistu.

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by surfer


Kod stripa u tvrdom uvezu, koji pritisne predlist, a i uvez je dosta siri od samog stripa odnosno papira (sto se vidi i na fotkama aukcije na kojima se ovaj problem i spor ne vidi jer strip nije tako slikan), ne mozes biti 100 % siguran da je predlist u redu.

Imam ih hrpu, znam kako izgledaju i sta se strane vidi, a sta ne, zato me zanima.



jel ti to govoris da ja trebam raditi reklamaciju i za greske iz tiskare??

jel ti citas sta pises?

100% sam siguran da nije bilo niti jednog jedino vala na stripu.
ovakvi valovi bi se vidli i sa bocne strane...


ovo je situaciju gdje su covjeku svi drugi sve krivi...


Edited by - surfer on 07/09/2015 16:36:12
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 07/09/2015 : 16:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Privukao mi pažnju ovaj topik i sa pažnjom sam pročitao svih pet stranica komentara. Nakon toga moram reći da bih pre poverovao rečima kupca.

Dodao bih još svoje mišljenje da je srž ovog problema, kao i dosta drugih sa kojima sam se susretao, subjektivno shvatanje pojma "GLANCER".

Ono što je zapravo jedina "činjenica", ne postoji jasan kriterijum u svetu strip kolekcionarstva šta je to glancer, pa onda po onoj narodnoj "što je babi milo, to joj se i snilo" ljudi se frljaju tim terminom.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4092 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 07/09/2015 : 17:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Samo da potvrdim da sam i ja na jednom Nathanu imao valovitu prvu stranicu (cover). Da li je stvar bila u drugačijem papiru koji se koristi ili nečemu drugom- nemam pojma. Samo znam da se s vremenom to izravnalo samo od sebe. I da, nije se skužilo izvana dok sam pregledavao strip u striparnici. Znači moguće je da je greška još iz tiskare.
Dolazimo do toga da bi preprodavači trebali bi provjeriti svaki primjerak da ne dođe do ovakvih situacija, ali onda hehe ne mogu ocijeniti taj primjerak kao ˝glancer˝

Iz ovoga svega što je izneseno može se primjetiti da wandereru ne ide u prilog stav svisoka (dečko, amateru itd), da je izvadio neke riječi iz konteksta (mislim na poruke odnosno ovo što se vidi, telefonske razgovore ne komentiram) + također neka dobacivanja koje nemaju veze s vezom. Ali ok, mogu razumijeti da je iznerviran.

CheddarBobu ne ide u prilog očito visoko uznapredovala kolekcionarska bolest i možda ipak prerano spominjanje tužbe i sličnih sranja. Da je malo pročeprkao po forumu već bi našao da se valovitim stripovima stanje vrati u normalu nakon nekog vremena.

Po mom mišljenju dio krivice mogu snositi svi 3, i tiskara, i wanderer i Cheddar.
Jedino što je sigurno jest da mi se riga i od preprodavača i od strip picajzla zvanih kolekcionari.
Ponekad nužno ali ipak zlo tzv. strip scene.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
953 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 07/09/2015 : 17:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno, tako nesto moze biti greska tiskare i ne mora se vidjeti na prvi pogled, bez otvaranja i provjere.





Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000