forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Illuminati - istina ili mit?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 20/09/2015 : 18:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Sta vi mislite? Da li zaista postoje? Ili su sve one teorije zavjere lazi?

Choices:

Postoje
Ne postoje
Nisam siguran
De dosta te vise sa ovakvim temama

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 20/09/2015 : 18:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jednom bio u nekoj fabriki u italiji kod milana zloslutnog imena-iluminato...dakle postoje
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/09/2015 : 21:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=r97Z94xNYsk

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/09/2015 : 22:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote




Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 20/09/2015 : 23:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Naravno da postoje!
Pitaj Hulka ako ne vjeruješ.
Momak je prosto pozelenio od muke što su mu napravili



Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/09/2015 : 23:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Naravno da postoje, pitaj momke iz Kataklysma.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/09/2015 : 00:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
pa i po naški - romantična verzija ..ne moru neg` o svemu samo pivat


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 21/09/2015 : 15:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Naravno da postoje!
Pitaj Hulka ako ne vjeruješ.
Momak je prosto pozelenio od muke što su mu napravili







Super strip

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 21/09/2015 : 15:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
I Tom Hanks kaže da postoje
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 21/09/2015 : 17:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Koga god da pitam kazu da postoje.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 22/09/2015 : 08:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
jesu to subotari kojim su nas bake plašile kad povrče ne bi pojeli?




Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/09/2015 : 16:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

jesu to subotari kojim su nas bake plašile kad povrče ne bi pojeli?







Ovo su ti megalomanijaci zapravo...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 22/09/2015 : 16:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
koji su im ciljevi u životu?



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 22/09/2015 : 20:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

koji su im ciljevi u životu?





Pa,da se jede povrće
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/09/2015 : 22:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

koji su im ciljevi u životu?






Ma seljacki u sustini. Uzgoj kukuruza i svinja. U sustini jako mirna skupina iz srednje Bosne.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/09/2015 : 22:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ja san uvik mislija da su oni iz istočne bosne. kako se lako čovik zajebe

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/09/2015 : 22:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
framasoni iz viteza

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/09/2015 : 08:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
imaju li ti iluminati neke tajne inicijacije,obrede,rukovanja?

ja se sjećam da smo se ko djeca često igrali tajnih društava,pa smo imali neke svoje rituale i rukovanja.onaj koji je htio ući u naše društvo morao je počupat sav luk iz bašće susede vrabice,a nje smo se bojali ko što se adezeovci boje ovih izbjeglica,ondak znaš količni je to strah bio.a mene čak izabrali za predsjednika društva,neću lagat ponosan sam bio,najveće životnom dostignuće u mom mladom životu.i trajalo je to naše tajno društvo dobrih tjedan dana,dok suseda vrabica nije kroz prozor vidila ko joj luk čupa iz bašće pa nas cinkala čačama.ajojjjjjj onaj ko je ikad dobio batina od čače zna šta slijedi...

oću reč,ako sumnjate da je neko iluminator il manson,samo mu čaču nazovite sa skrivečkog broja

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/10/2015 : 11:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Činjenica jest kako postoje interesne skupine koje vladaju svijetom ili bolje reći utječu na događanja i gibanja u svijetu. Mnogi to nazivaju Novi svjetski poredak. E sad, treba biti oprezan prema ogromnoj količini informacija koje nam govore o NSP-u. Mnogo tekstova, knjiga i informacija su netočne ili labave, tako da uvijek treba biti oprezan kod donošenja zaključka.
Više bi pažnje trebalo obratiti na istraživačko novinarstvo, mada i u tom dijelu istraživanja ima dosta manipulacije ( najpoznatiji svjetski muljator i majstor manipulacije je onaj M. Moore ).

Knjiga Smrta Zapada od Patricka J. Buchanana je jedna od prvih knjiga istraživačkog novinarstva koje sam pročitao ( kolumnist u raznim američkim novinama, bivši savjetnik trojice američkih predsjednika ) . Kad sam je počeo čitati mislio sam da je neću uspjeti pročitati jer mi je tekst bio dosta težak i pomalo zbunjujući jer sam do tada naučen čitati lakše tekstove, bez velike količine analize. Moram priznati kako je ta knjiga dosta utjecala na moje razmišljanje.
Izdvojit ću još jednu knjigu iz tog djela spisateljstva: Dekodirani Da Vincijev kod od Amy Welborn ( kolumnistica, književna kritičarka više američkih časopisa ). Što reći izvrsno argumentima razbijen bestseler Da Vincijev kod.

Nekako se usput navučeš i na teorije zavjere. Ja ću izdvojiti dvije knjige koje su me razočarale:
John Salza – Masonstvo bez maske ( odvjetnik, publicist, bivši mason 32. stupnja ). Osim detaljnih opisa rituala, načina rada i vrbovanja u knjizi nema ništa zanimljivo i intrigantno.
Daniel Estulin – Istinita priča o Družbi Bilderberg. Također puno opisa načina rada ove organizacije, detaljnih podataka kad su se u sastajali i tko je pozvan na skup, opisa odnosa između Amerike i Rusije i nekih globalnih kretanja iz prošlosti. Jedino što je intrigantno u knjizi su tri osobna opisa spisatelja. Jedan pokušaj ubojstva, maltretiranje na carini i jedne prijetnje.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 07/10/2015 : 12:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja sam gledo dosta dokumentaraca na tu temu, i dosta citao na internetu, iako je 76 posto toga neistinito zabavno je citati...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 07/10/2015 : 12:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/10/2015 : 14:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Teško shvaćam tu priču o "tajnim" društvima. Ako uzmemo da je ona točna, njeni bi vodeći članovi trebali imati novac, jer bez novca nema moći, a oboje imaju oni koji imaju banke i korporacije. Kao oni iz Bilderberg grupe, svi redom. I dakle, što je tako tajnovito u tome? Kad bi na mjestu vlasnika Coca Cole i direktora MMF-a bili "naši dečki", tipa Luka Rajić i Božo Prka, što bi se točno promijenilo? Kapital bi prestao biti globalan? SAD i EU prestali bi zakonodavstvo prilagođavati proizvodnji najjačih? Medijski prostor ne bi bio zatrpan reklamama "potrebnih" proizvoda? Ne razumijem.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/10/2015 : 20:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ssad da ja pocmen ovdje pricati o ciljevima iluminata i svemu ostalom ponovno bi bila neargumentirana ismijavacina.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/10/2015 : 19:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Opisivanje Iluminata spada u Teoriju zavjere.

Puno su opasnije stvarnije manipulacije koje se dotiču istine ili istinitog događaja. Živimo u vremenima kad se istina pokušava prikazati na više načina. Netko će za čašu od dva dcl napunjenom 1 dcl vode reći da je napola prazna, a netko da je napola puna.

Jedan bezazleni primjer: Film o Kralju Arturu ( ovaj noviji ).
U filmu se spominju sarmatrki vitezovi a jedan od njih je obučen kao Skit, modroglavi se neodređeno prikazuju, nije jasno da li se radi o Keltima ili Piktima ( iako je Hadrijanov zid služio za obranu od Pikta ).
Kad Artur sa svojim vitezovima dolazi iseliti rimsku obitelj otkrivaju jednu prostoriju koju su htjeli zazidati u kojoj se nalaze mučene osobe slično kako je to radila inkvizicija, jasno je da u to vrijem nije postojala nikakva inkvizicija.
Kad su Sasi uništili ijedno selo ( opet neodređeno ) jedan vojnik želi silovati ženu poraženih, vođa Sasa dolazi i sprječava ga u tome govoreći kako se ne treba miješati s poraženim ( aluzija na rasizam ) koji sigurno u to vrijeme nije postojao i pravo na ratni plijen je bio sastavni dio ratovanja ( još čudnije je kako je vođa baš tad u tom trenutku to spriječio ) jasno je da se ovdje namjerno manipulira.
Gdje su Angli? Itd, itd, ... Anglo _Sasi su pokorili domicilno stanovništvo i nametnuli im vlast i jezik, a većina stanovništva tada pokorene Britanije su činili Kelti.

Svi će reći kako je to dio fikcije i kako je to sve nebitno. No nije to baš tako nebitno i bezazleno, namjerna manipulacija određenim povijesnim činjenicama ima određenu svrhu.

Upravo mnoge manipulacije stvarnim činjenicama su opasne.

Edited by - Kruger on 08/10/2015 19:54:45
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 08/10/2015 : 21:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Fikuse,džaba trošiš prste od tastaturu,pa raspravljaš se sa the fucking sheep keeper-om...Nisi upućen u problematiku slučaja...

Wtf?

Edited by - bagi on 08/10/2015 21:06:10
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/10/2015 : 21:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Naravno da postoje.
Pogledajte samo koliko je slucaja s zankovitim brojem 666 na tisuce tisuca.Slucajno?
To moze izjaviti samo osoba koja pristupa temi jako plitko,moze se tako reci da je odraz u ogledalu samo zabluda.
Postoje cinjenice,dokazi...
Dugo sam razmisljao zasto ljudi gube toliki novac na ruletu,posebno na ruletu.
Clanovi kao sto je bagi i fikus ce izjaviti nesto tipa " zato sto su budale,misle da ce se obogatiti "...moze biti istina a i ne mora.
Ja sam se zapitao zasto su brojevi oznaceni bas crnom i crvenom bojom?
Takoder dosao sam do zakljucka da je zbroj svih brojeva ruleta 666 za mene dovoljno.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000