forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Illuminati - istina ili mit?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/10/2015 : 11:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ok jasno mi je sto zelis reci ne trebas vise shvatio sam. Ugodan dan

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 15/10/2015 : 11:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
znači uz mene si.ti,ja i tompson.kad jurišamo na iluminate?


Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 15/10/2015 11:41:58
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/10/2015 : 11:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
najbolje van je u subotu ujutro dok spavaju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/10/2015 : 11:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Men se čini da je Zdravko Mamić stao na žulj iluminatima. Zato ga napadaju preko svojih medija. I zato što je Hrvat.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/10/2015 : 12:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

Uključivo i odgovor na pitanje je li zebra bijela sa crnim prugama ili crna s bijelim prugama.





Jel u toj knjizi ima i o tigrovima?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/10/2015 : 12:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
http://objavi.net/posts/2488/kontrola-illuminata-i-subliminalne-poruke

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 15/10/2015 : 12:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

znači uz mene si.ti,ja i tompson.kad jurišamo na iluminate?





Treba se dobro pripremiti. Da bi izbjegli iznenadne napade chemtrailsima, a svi znamo da svaki pošteni mason-illuminat-gušter ima u čarapi chemtrails pištolj, mjere predostrožnosti više nego su nužne. (u protivnom riskiramo čitanje mozga)



Dakle, napadamo ih dok spavaju pod ful opremom sa aluminijskom folijom i glogovim kolcem...jasno, uz Thompsonove Gene kamene.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/10/2015 : 12:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote



If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/10/2015 : 13:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Nego, gdje je Risar?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 15/10/2015 : 15:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
tonka,ovo sve što sim stavio su neki bezvezni članci sa portala NSP.to u nas piše novinarka sa portala dnevno,zrinka k.
mene zanima tvoje osobno susretanje sa njima,da li si imao nekih kontakata sa njima,vidio ih na djelu itd.samo tvoje osobno svjedočanstvo mogu uzeti kao relevantno,sve drugo ne mogu prihvatit.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/10/2015 : 15:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Misliš, opservacijska metoda?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/10/2015 : 15:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

http://objavi.net/posts/2488/kontrola-illuminata-i-subliminalne-poruke



samo da izdvojin ovo:
Vatikan je doslovno država u državi, imaju svoju vojsku, svoju banku, svoju državu i zakone.

Mislin koji mudrac je ovo pisa,jebte.
Vatikan je država.
koji q ovaj pisar ne prouči malo papinsku državu,ujedinjenje Italije itd pa onda napiše text?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/10/2015 : 15:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

http://objavi.net/posts/2488/kontrola-illuminata-i-subliminalne-poruke



Ovo je fotografija 60. godišnjice Ujedinjenih Naroda. Uočavate li 666 u pozadini?

O majko mila...Daj mi nemoj reći da ti vjeruješ u išta od ovoga?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/10/2015 : 15:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Vidi stvarno, majku mu. Nisu to čista posla

Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/10/2015 : 15:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
evo prave stvari.sve u jednom

https://youtu.be/r4F2Ho6-934

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/10/2015 : 16:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

http://objavi.net/posts/2488/kontrola-illuminata-i-subliminalne-poruke


Danas je moj dan za pivo. Nije Gricka ali pivo je pivo. Cekam frendicu.
Ne vjerujem da mogu dovesti sebe u to stanje, ma koliko Grickih ispila, u kom ne bih ovo smatrala za bullshit i pretjeranom paranojom "trijeznih ".
Vjerujem jedino u dio o manipulaciji strahom. Mocna emocija za lakovjerne, povodljive slabice koji su u strahu podlegli i opijenosti svim ostalim bullshitima ovdje navedenim pa su sad, kao osvijesteni, u strahu od toga. Krug zatvoren.

Dalje od manipulacije strahom nisam citala. Gledam sebe i svoja posla. Trenutni uzitak mi je opustanje uz pivo. Ne vidim ni jednog iluminata oko sebe koji mi ga kani popiti. I da ga ima, ne bi mi se usudio pribliziti niti neku subliminalnu poruku prodati...rekao bi nesto u stilu:" Vidi ovu bitch!..Ta se ni vraga ne boji."
Svaka propaganda puca na slabice..pa gdje pogodi, pogodi..

Tko se nije skrio...

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 15/10/2015 16:47:42
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 15/10/2015 : 19:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Nego, gdje je Risar?


Evoga stigo Le Grand Paladin masona iz Tri Svijetla lično. Sa'čete vidjet svijetlo svoje svi vi koji se rugate Kuči.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/10/2015 : 21:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tonka24

http://objavi.net/posts/2488/kontrola-illuminata-i-subliminalne-poruke


Danas je moj dan za pivo. Nije Gricka ali pivo je pivo. Cekam frendicu.
Ne vjerujem da mogu dovesti sebe u to stanje, ma koliko Grickih ispila, u kom ne bih ovo smatrala za bullshit i pretjeranom paranojom "trijeznih ".
Vjerujem jedino u dio o manipulaciji strahom. Mocna emocija za lakovjerne, povodljive slabice koji su u strahu podlegli i opijenosti svim ostalim bullshitima ovdje navedenim pa su sad, kao osvijesteni, u strahu od toga. Krug zatvoren.

Dalje od manipulacije strahom nisam citala. Gledam sebe i svoja posla. Trenutni uzitak mi je opustanje uz pivo. Ne vidim ni jednog iluminata oko sebe koji mi ga kani popiti. I da ga ima, ne bi mi se usudio pribliziti niti neku subliminalnu poruku prodati...rekao bi nesto u stilu:" Vidi ovu bitch!..Ta se ni vraga ne boji."
Svaka propaganda puca na slabice..pa gdje pogodi, pogodi..

Tko se nije skrio...



Dda li sam ja negdje napisao da seja icega bojim?
Da li ti izgledam kao netko tko se boji?
Svasta ste u stanju da izmislite...moje cestitke.
Ovo se tice ne samo tebe vec i ovih gore koji pisu o nekakvim strahovima i poremecajima.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/10/2015 : 22:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tonka24

http://objavi.net/posts/2488/kontrola-illuminata-i-subliminalne-poruke


Danas je moj dan za pivo. Nije Gricka ali pivo je pivo. Cekam frendicu.
Ne vjerujem da mogu dovesti sebe u to stanje, ma koliko Grickih ispila, u kom ne bih ovo smatrala za bullshit i pretjeranom paranojom "trijeznih ".
Vjerujem jedino u dio o manipulaciji strahom. Mocna emocija za lakovjerne, povodljive slabice koji su u strahu podlegli i opijenosti svim ostalim bullshitima ovdje navedenim pa su sad, kao osvijesteni, u strahu od toga. Krug zatvoren.

Dalje od manipulacije strahom nisam citala. Gledam sebe i svoja posla. Trenutni uzitak mi je opustanje uz pivo. Ne vidim ni jednog iluminata oko sebe koji mi ga kani popiti. I da ga ima, ne bi mi se usudio pribliziti niti neku subliminalnu poruku prodati...rekao bi nesto u stilu:" Vidi ovu bitch!..Ta se ni vraga ne boji."
Svaka propaganda puca na slabice..pa gdje pogodi, pogodi..

Tko se nije skrio...



Dda li sam ja negdje napisao da seja icega bojim?
Da li ti izgledam kao netko tko se boji?
Svasta ste u stanju da izmislite...moje cestitke.
Ovo se tice ne samo tebe vec i ovih gore koji pisu o nekakvim strahovima i poremecajima.



Zasto si ovo primio tako osobno? Osvrnula sam se na tekst i covjecanstvo. Nista ovdje nije upuceno tebi osobno ali sad hocu da znas prepoznati kako to izgleda: Tonka, pripazi da neke informacije ne preuzmu kontrolu nad tobom odn.tvojim razmisljanjima. One bi trebale biti tu da sluze, ne da vladaju ljudima. No, kao i za seks, netko se dosjetio da je informacija moc uz pomoc koje se moze manipulirati ljudima.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/10/2015 : 22:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne brini drzim ja svoje razmisljanje pod kontrolom kao i informacije...
S obzirom da sam trenutno jedini koji stvarima pristupa ozbiljno, naravno da je upuceno meni...barem dok se ne ukljuci vise osoba u normalniju raspravu...
Ove gore ionako ne smatram adekvatnima jer govori mi dovoljno cinjenica da ismijavaju nesto a sami nisu posvetili 4 sata toj temi...medutim naucio sam kroz zivot da me to ne dira...
Ne smatram sebe iznad nikoga ali trudim se da mi balkanizam ne izvire iz svake pore kao njima

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/10/2015 : 22:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
a ko bi tebi bija dobar sugovornik?
valjda icke?
načita san se ja svačeg al ne znači da u svašta i virujen

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/10/2015 : 22:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ljudi-gmazovi, Iluminati i Hazari su krivi za sve.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/10/2015 : 22:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@Iwood
Ti si svakako pametan momak... dovoljno je pogledati tvoj profil na facebooku...steta sto se previse dajes na temu sprdancije i pod*ebavanja.
To kod tebe na momente ne mogu progutati nikako.
Kazem steta pameti koju predvladava uzavrela juznjacka krv.
Mislis da ja vjerujem u svasta?
Stekao si krivi dojam.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 15/10/2015 22:50:20
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/10/2015 : 23:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Illuminatiji zavijaju viljuske...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/10/2015 : 08:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000