forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ROSENCRANTZ predstavlja: DEČAK SA DIVLJEG ZAPADA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/10/2016 : 18:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ovo neka fora ili je stvarno Rosencrantz prestao da ...?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/10/2016 : 18:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ovo neka fora ili je stvarno Rosencrantz prestao da ...?




ako mene lažu,i ja vas lažem

quote:
Originally posted by mike

Anto brate, kamo ide ovaj svijet kad ti to najavljujes .
Nego ako se ikad budemo sreli, darujem ti engleskog Ralpha. Kojeg jos nisam procitao .




najavljujem što znam da su ljudi koji prate serijal poludeli tbog ove pauze,pa da ih obradujem.

ako se budemo sreli,porihvatiću poklon

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 10/10/2016 18:47:19
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/10/2016 : 19:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Konačno, sviđa mi se što je dizajn korica ostao identičan a nadam se da je i papir takav.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/10/2016 : 20:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Odlicno, bravo za FormuB

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 13/10/2016 : 10:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Konačno, sviđa mi se što je dizajn korica ostao identičan a nadam se da je i papir takav.


A ja se nadam da je hc uvez bolji jer je ono bio krš
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/10/2016 : 17:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kod mojih primjeraka nema problema sa uvezom, ono lagano pucketanje na prva 3 broja mi ne smeta.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/11/2016 : 10:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Gdje su dojmovi?
Nisam čitao pa ne mogu u svezi onoga što je unutar oblačića (eventualnih tiskarskih grešaka i prijevoda) no kad gledam i listam izdanje čini se da je Forma B nastojala biti slična Rosencrantzu samo u vanjštini. Npr., papir i font definitivno nisu isti. Formin font mi se više sviđa a papir je masniji i rekao bi mrviiicuuu tanji (ili mi se to čini upravo zbog kliznosti i masnoće). Kako god, neka Tim i Dusty idu dalje, vjerujem u izdavača iako nam je ovo prvi kontakt

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 05/11/2016 10:34:32
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/11/2016 : 11:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Još ga nemam, ali sviđa mi se što masnoća papira nije smanjivana već povećavana.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 05/11/2016 : 12:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Evo ja upravo procitao broj dva. Isto nisam do sada citao ove junake. Hajde, citljivo i zabavno, nista losije od mnogih drugih. Cak ni ne pucketa kao jedinica. Meni dobro. Osmicu takodje jos nisam drzao u rukama pa ne mogu ucestvovati u raspravi.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 17/11/2016 : 19:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Joooj, evo stigla osmica i upravo je drzim u rukama. Papir je skoro pa dvostruko tanji, malo sivlji, zato su korice deblje, da bi hrbat bio priblizno debeo kao kod brojeva 1-7. Na zadnjoj strani nije druga naslovnica epizode koja je unutra nego najava za sljedeci broj.

Meni sve to nimalo ne smeta. Logo na hrbatu je slicne duzine i slicne boje kao Rosencrantz-ov pa ni to ne smeta. Otisak odlican.

Nadam se priblizno slicnom tempu kao kod prvih brojeva i meni okay.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/11/2016 : 14:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Joooj, evo stigla osmica i upravo je drzim u rukama. Papir je skoro pa dvostruko tanji, malo sivlji, zato su korice deblje, da bi hrbat bio priblizno debeo kao kod brojeva 1-7. Na zadnjoj strani nije druga naslovnica epizode koja je unutra nego najava za sljedeci broj.

Meni sve to nimalo ne smeta. Logo na hrbatu je slicne duzine i slicne boje kao Rosencrantz-ov pa ni to ne smeta. Otisak odlican.

Nadam se priblizno slicnom tempu kao kod prvih brojeva i meni okay.


da,isti dojmovi kod mene...
ok je i ta FORMAB....samo da izgraju do kraja.
iako imam na sumu da tog dečka dobijemo u Ludensu kad završi B&B.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 18/11/2016 14:22:55
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/11/2016 : 15:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ZoranC

Joooj, evo stigla osmica i upravo je drzim u rukama. Papir je skoro pa dvostruko tanji, malo sivlji, zato su korice deblje, da bi hrbat bio priblizno debeo kao kod brojeva 1-7. Na zadnjoj strani nije druga naslovnica epizode koja je unutra nego najava za sljedeci broj.

Meni sve to nimalo ne smeta. Logo na hrbatu je slicne duzine i slicne boje kao Rosencrantz-ov pa ni to ne smeta. Otisak odlican.

Nadam se priblizno slicnom tempu kao kod prvih brojeva i meni okay.


da,isti dojmovi kod mene...
ok je i ta FORMAB....samo da izgraju do kraja.
iako imam na sumu da tog dečka dobijemo u Ludensu kad završi B&B.



Nisam stigao kupiti te stripove, nego hoces reci da unutar stripa ima i ubacenih naslovnica, shvatio sam po postu da je ovaj put izostala?
Koliko znam iz ludensovih stripova oni ne ubacuju naslovnice u stripove koji imaju dve i vise epizoda, osim onih iz Zagor biblioteke, ali u c-b varijanti.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 18/11/2016 : 16:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@emirem:
Unutra su kao i do sada one male c/b naslovnice, slicno kao B&B ili Mark. Posto su u knjizi uvijek dvije epizode, brojevi 1-7 imaju na zadnjoj stranici naslovnicu druge price iz knjige u kojoj se nalazi.
Preko cijele zadnje strane, naravno u boji.
Od knjige 8 to nije tako, neho se na zadnjoj strani(kad zatvoris knjigu) nalazi naslovnica sljedece knjige koja je u stampi.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 18/11/2016 : 17:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
telleru, sukladno promjenama i novom izdavaču, promijeni i ti dio potpisa koji se odnosi na ove junake.

Inače, nisam još čitao zadnju epizodu br. 7 koja se ovdje nastavlja da vidim je li tehnika na nivou cijene. Nikako na red. Možda mu za vrijeme upravo početog vikenda nađem mjesto.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 18/11/2016 17:10:29
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/11/2016 : 19:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Možda se na prvi pogled, ovako u šarenilu boja, ni ne primijeti, no "osmica" novog izdavača je znatno manje debljine od predhodnih brojeva Rosencrantz-a. A to, uz činjenicu samo dvije stranice (stripa) manje.






Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/11/2016 : 20:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa zar je toliko tanji papir.
Ne sviđa mi se to baš, ne zbog same debljine već zbog eventualno papira slabije kvalitete.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 24/11/2016 : 09:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Pa zar je toliko tanji papir.
Ne sviđa mi se to baš, ne zbog same debljine već zbog eventualno papira slabije kvalitete.

Vidi moj predzadnji post, papir je duplo tanji pa su korice duplo deblje da bi kako-tako izgledalo slicne debljine. Inace bi bio debeo kao Zagor extra ili sl.
Ne cini mi se da je kvalitet papira puno losiji, osim sto je sivkast.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 29/01/2017 : 12:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Ide li ovo dalje? Ima li Forme B negdje na forumu gdje se moze pratiti kakvo je stanje?
Rosencrantz drmnu 7 knjiga dvostruko brze nego oni jednu.
Idemo dalje, jos 13ak knjiga pa zavrsen serijal.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/01/2017 : 13:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Ide li ovo dalje? Ima li Forme B negdje na forumu gdje se moze pratiti kakvo je stanje?
Rosencrantz drmnu 7 knjiga dvostruko brze nego oni jednu.
Idemo dalje, jos 13ak knjiga pa zavrsen serijal.


i ja jedva čekam nastavak...
ali se bojim da če prije 1 broj Tim i Dastija u izdanju Ludensa nego 2 knjiga Forme B...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 30/01/2017 : 08:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam ja čuo, Predrag Đurić je zapalio i otišao da živi negde napolju (Irska?), tako da mislim da može da se smatra da je na Rosenkrantz stavljen katanac.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 30/01/2017 : 09:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Koliko sam ja čuo, Predrag Đurić je zapalio i otišao da živi negde napolju (Irska?), tako da mislim da može da se smatra da je na Rosenkrantz stavljen katanac.



Đurić je pametno u životu uradio ali nije valjda samo on činio Rosenkrantz? Šta je sa Tozom Obradovićem, koliko znam on je bio sa Đurićem suvlasnik firme?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/01/2017 : 09:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Zaboravite Rozenkratz, sada su sve nade na Formi B...kako oni stoje?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/02/2017 : 19:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, zna li itko išta o ovome? Mislim, imam 20-ak nepročitanih stripova i stripčina (govorim po količini stranica a ne kvaliteti) ali ne bi volio da ovo kompletiram 50-im. Obraća li se FORMA B igdje: na svojoj fb stranici (ako je ima), možda Darkwoodovom forumu, ima li bar "glasnogovornike"?

loading...
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 17/03/2017 : 16:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Има ли наде да се појави број 9? Зна ли ко шта се дешава?

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 17/03/2017 : 18:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Meni se cini da opet ostadosmo na prekinutom mini serijalu od nekih bijednih 21 brojeva. Jbg, valjda nema kupaca, ne znam.
Mene ne smeta toliko, ne tezim da imam sve i svasta, jedino sto se epizode ne zavrsavaju u svakoj knjizi. Znaci ostade zauvijek "nastavlja se".
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000