forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ROSENCRANTZ predstavlja: DEČAK SA DIVLJEG ZAPADA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/03/2017 : 19:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ostalo je i u izdanjima Dnevnika pa ih mnogi danas kupuju ponovo ispočetka.
Ne, stvarno, meni to miriše ili već i na trećeg izdavača ili, pak, na podvlačenje crte ispod ove osmice.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 17/03/2017 : 20:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Dok je Rosencrantz izdavao prvih 7 knjiga, rekli su ovdje na forumu vise nego blagovremeno, da su prava od knjige 8 do 14 predali Formi B, te da se ne zna ko ce dalje izdavati. Da knjiga 9 toliko kasni, cini mi se da Forma B ostade sa svojim pravima u ladici. Ocito je jeftinije platiti prava i zaustaviti ediciju nego izdavati i strahovati da se ne prodaju ni tih mizernih 200 ili koliko primjeraka naklade.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/03/2017 : 20:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Eto, pade mi po tom pitanju baš večeras i "bolna tema Bookglobe" na pamet (Jonathan Cartland, Buddy Longway, Tounga, Conan, Bruno Brazil etc. etc.).
Dakle, ne bi "Forma B" bila prva.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 18/06/2017 : 23:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Kopiram forumasa cerichus sa tipica Saguaro (jer je temi mjesto na ovom topicu):


"Izašao Dečak sa Divljeg zapada 9."

Hvala na dobroj vijesti pred spavanje.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/06/2017 : 13:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A gdje je naslovnica, ovaj strip je zadnja rupa u svirali od kada ga je preuzela Forma B.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 19/06/2017 : 14:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Evo naslovnica: https://www.olx.ba/artikal/25957249/decak-sa-divljeg-zapada-9-forma-b/

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/06/2017 : 15:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

Evo naslovnica: https://www.olx.ba/artikal/25957249/decak-sa-divljeg-zapada-9-forma-b/


Ima li bez vodenog žiga olx?
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 19/06/2017 : 17:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by cerichus

Evo naslovnica: https://www.olx.ba/artikal/25957249/decak-sa-divljeg-zapada-9-forma-b/


Ima li bez vodenog žiga olx?


Kakvog vodenog žiga?

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 19/06/2017 : 18:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Ima ovdje na forumu jedan mudroser i dušebrižnik koji je pohitio da na PM ismijava moj prethodni upit o kakvom se vodenom žigu na olx radi tako što mi je poslao link iz wikipedije da se informiram o tome. Baš mu hvala na tome!Prosvijetlio me, nisam hudnik znao šta je to vodeni žig. Moje pitanje se odnosilo na to o kakvom se to vodenom žigu na olx radi? Gdje bi to trebalo biti? Ako je riječ o slici proizvoda, čini mi se da stoji u donjem lijevom uglu.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 19/06/2017 : 18:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

Ima ovdje na forumu jedan mudroser i dušebrižnik koji je pohitio da na PM ismijava moj prethodni upit o kakvom se vodenom žigu na olx radi tako što mi je poslao link iz wikipedije da se informiram o tome. Baš mu hvala na tome!Prosvijetlio me, nisam hudnik znao šta je to vodeni žig. Moje pitanje se odnosilo na to o kakvom se to vodenom žigu na olx radi? Gdje bi to trebalo biti? Ako je riječ o slici proizvoda, čini mi se da stoji u donjem lijevom uglu.



Nema se što činit kad je tako. I da žigovi se ostavljaju na samom proizvodu!

Diskretno sam mu skrenuo pozornost privatnom porukom ali dečko voli da se javno sramoti, pa eto
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 19/06/2017 : 18:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Superheroj usagi77 - savjest i dušebrižnik foruma. Vodi brigu da se neko javno ne osramoti.
Eto, ja se osramotih, ti učini jedno dobro djelo pa me pouči šta je vodeni žig.
Hvala ti. I neka ostane na tome bez daljnje besmislene prepiske.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/06/2017 : 19:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by cerichus

Evo naslovnica: https://www.olx.ba/artikal/25957249/decak-sa-divljeg-zapada-9-forma-b/


Ima li bez vodenog žiga olx?


Kakvog vodenog žiga?


Pa tog u donjem lijevom uglu. Tražim sken naslovne da postavim na stripovi.com, a ne mogu da postavljam ništa sa žigom.
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 19/06/2017 : 20:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by cerichus

Evo naslovnica: https://www.olx.ba/artikal/25957249/decak-sa-divljeg-zapada-9-forma-b/


Ima li bez vodenog žiga olx?


Kakvog vodenog žiga?


Pa tog u donjem lijevom uglu. Tražim sken naslovne da postavim na stripovi.com, a ne mogu da postavljam ništa sa žigom.


To je jedino mjesto gdje sam vidio naslovnicu. Čudi me da Forma B već nije najavila izdanje na forumu. Baš su neagilni. kao da im nije stalo da išta prodaju.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/06/2017 : 20:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Onda ćemo sačekati da vidimo hoće li se još negdje pojaviti sken.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/06/2017 : 20:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote


sa facebooka

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/06/2017 : 15:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Odlično...ide Dečak dalje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 20/06/2017 : 16:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ako je mogao Tim i Dasti da doživi čak devet knjiga do sada, može i Džoni Panter bar jednu!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/06/2017 : 18:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Kad ce ovo u prodaju?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/06/2017 : 19:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Hajde, bolje išta nego ništa. Ali moraju malo ubrzati jer ritam je očajan. Ovo je prvi broj u 2017., prvi njihov bijaše lani u 10. mj. To nigdje ne vodi.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 21/06/2017 19:41:14
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/06/2017 : 21:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Isti ovaj izdavač ima jak ritam sa Morganom pa ne razumijem zašto je ovdje tako spor.
Do sada bi Rosencrantz već bio na 2/3 serijala da je ostao u igri.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 22/06/2017 : 07:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Isti ovaj izdavač ima jak ritam sa Morganom pa ne razumijem zašto je ovdje tako spor.
Do sada bi Rosencrantz već bio na 2/3 serijala da je ostao u igri.



Baš čudno da Morgan ide mnogo brže i mnogo se više čita od "Tima i Dastija"...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/06/2017 : 08:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
kratak je serijal pa nema žurbe...ali moraju ubrzat da to ne pokrene Bernard na B&B način...onda su mrzli ako to
Ludens ili Strip Agent izbaci na kioske....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/06/2017 : 13:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by DODSFERD

Isti ovaj izdavač ima jak ritam sa Morganom pa ne razumijem zašto je ovdje tako spor.
Do sada bi Rosencrantz već bio na 2/3 serijala da je ostao u igri.



Baš čudno da Morgan ide mnogo brže i mnogo se više čita od "Tima i Dastija"...


Puno je jeftiniji pa se samim time mora prodavati bolje jer je mnogima cijena najbitnija stavka za kupovinu nečega.
Ipak, ovo je prevelika razlika u ritmu između ta 2 serijala, a da DSDZ može ići brže dokazao je Rosencrantz izbacivši 7 brojeva u rekordnom roku. Po tome se može zaključiti da nije problem u kupcima već u izdavaču.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/07/2017 : 18:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Pošto nitko nije spomenuo citirat ću napisano u uvodu broja 9, kratko obraćanje izdavača čitateljima:
Poštovani čitaoci,
pred vama je deveta (druga u izdanju FORME B) knjiga sa avanturama dečaka sa divljeg zapada, odnosno Tima Kartera i njegovog vernog pratioca Dastija.
Iz financijskih razloga tempo izdavanja nije onaj koji smo planirali,
ali računajte sa sigurnošću da ćemo izdati sve knjige iz ovog serijala.
Epizode koje se nalaze u ovoj knjizi kod nas su već objavljivane i to u ediciji Zlatna serija u sveskama 204, 227 i 228.


Garantiraju odrađivanje ali ritam je "Kad bude bude". Korektno da su ovo stavili.

loading...
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/07/2017 : 08:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ja bi triba ovih dana dobit 8. i 9. knjigu,pa za ovo nisam ni zna.U svakom slucaju,korektno od izdavaca,a posebno sto namjeravaju izdati sve brojeve.Ne bi bilo bas lipo sad zaustavit,kad je serijal kratak.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000