forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 STAR TREK DISCOVERY
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/09/2017 : 12:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Serija je čista vizualna poslastica. Tako dobre efekte u seriji (i tako puno njih) još vidio nisam.
Na razini su filmskih.
Dijalog mi je malo bio li la u početku prve epizode, ali je vrlo brzo sve došlo na svoje i postalo zanimljivo i napeto.
Ovo je izvrstan, rekao bih pomalo fantasy SF, ali nije 'your daddy's Star Trek'.
I tu nastaje problem.
Trekkiji, ponajviše čistunci trekkiji su jedni od najnezahvalnijih fanova ikad i pljuju seriju na sve strane.
To bi moglo smanjiti gledanost, a uzevši u obzir da je serija izrazito skupe produkcije, mogla bi biti ukinuta vrlo brzo.
Nadam se da neće. Sviđa mi se viđeno, a onaj teaser na kraju druge epizode prikazuje da će biti zanimljivo i dalje.



Da vizualno je odlična.
A što se tiče pljuvanja od trekkija, hrpa njih će pljuvati ali će na kraju svi gledati seriju tako da mislim da će gledanot biti dosta dobra.
Ali kaj je najbolje ovo fakat je i daddy's Star tek. ne vidim sad tu neke ogromne odmake od osnovnih postavki. Ma ljudi nikad nisu zadovoljni.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/09/2017 : 13:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Od TOS-a i TNG-a je dosta drukčije, dinamičnije, akcijsko.
I promjenili su vizualno neke stvari i to mnogima smeta.
Klingonci su gotovo neprepoznatljivi, uniforme na brodu, kao i pretjerana tehnologija u odnosu na TOS se teško mogu povezati s njime.
Ali ima sličnosti s kasnijim sezonama DS9 i Enterprise.

Možda je problem što su prve dvije epizode tek prequel pravoj seriji.
Pa tek smo upoznali tri glavna lika serije, a ostatak posade, uključujući kapetana, ćemo upoznati tek kad ona dođe na Discovery.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/09/2017 : 13:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Prva epizoda gotovo 10 milijuna gledatelja, dobar pocetak za ST:D

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 26/09/2017 13:19:11
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 27/09/2017 : 11:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Meni serija super, usprkos i unatoc tome sto sam stari trekker (nije trekkie!) Smetalo mi malo na pocetku je sto su uniforme i Klingonci drukciji, ali ipak smo u 21. stoljecu. Naviknuo sam se vec u drugoj epizodi.

Evo i zanimljiv osvrt na Inverziji (ako niste gledali, u tekstu ima SPOILERA!): http://inverzija.net/signali-s-posljednje-granice-1-trek-ide-u-rat/ Za sada nemam sto dodati, idemo dalje, where no man has gone before.

Samo jos jedna stvar, mislim da je sluzbena kratica serije DISCO, a ne STD (doduse ne znam jel disko tolko bolji od spolnih bolesti...)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/09/2017 : 18:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=black&id=996766
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 27/09/2017 : 18:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Meni serija super, usprkos i unatoc tome sto sam stari trekker (nije trekkie!) Smetalo mi malo na pocetku je sto su uniforme i Klingonci drukciji, ali ipak smo u 21. stoljecu. Naviknuo sam se vec u drugoj epizodi.

Evo i zanimljiv osvrt na Inverziji (ako niste gledali, u tekstu ima SPOILERA!): http://inverzija.net/signali-s-posljednje-granice-1-trek-ide-u-rat/ Za sada nemam sto dodati, idemo dalje, where no man has gone before.

Samo jos jedna stvar, mislim da je sluzbena kratica serije DISCO, a ne STD (doduse ne znam jel disko tolko bolji od spolnih bolesti...)



Ocito nisi bio zarazen nijednim pa cu ti ja reci: DISCO FOREVER.

@ supermark
Aj nam pliz nemoj obezvrijeđivati logiku mobilnim linkovima. Pricekaj dok budes na kompjuteru. Link ti je broken, bar za moj komp.

Inace, bas trazim nesto simpaticno, mislim da ce mi ovo zadovoljiti kriterije.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/09/2017 : 20:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
link radi savršeno, kao i onaj tko ga postavlja
komp ti je broken
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 27/09/2017 : 20:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

link radi savršeno, kao i onaj tko ga postavlja
komp ti je broken



Sacuvajte me, nebesa, od takvog savrsenstva koje supermark propovijeda. Mozemo se svi skupa onda kolektivno razvaliti od izracuna placa i dizanja na benchu, pa nek nam je radostan zivot koji se samo uz pomoc "Some" moze prezivjeti :)
Daj ti nama link koji valja pa da se ne moramo svađati :)
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 27/09/2017 : 21:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by fandango

Meni serija super, usprkos i unatoc tome sto sam stari trekker (nije trekkie!) Smetalo mi malo na pocetku je sto su uniforme i Klingonci drukciji, ali ipak smo u 21. stoljecu. Naviknuo sam se vec u drugoj epizodi.

Evo i zanimljiv osvrt na Inverziji (ako niste gledali, u tekstu ima SPOILERA!): http://inverzija.net/signali-s-posljednje-granice-1-trek-ide-u-rat/ Za sada nemam sto dodati, idemo dalje, where no man has gone before.

Samo jos jedna stvar, mislim da je sluzbena kratica serije DISCO, a ne STD (doduse ne znam jel disko tolko bolji od spolnih bolesti...)



Ocito nisi bio zarazen nijednim pa cu ti ja reci: DISCO FOREVER.

@ supermark
Aj nam pliz nemoj obezvrijeđivati logiku mobilnim linkovima. Pricekaj dok budes na kompjuteru. Link ti je broken, bar za moj komp.

Inace, bas trazim nesto simpaticno, mislim da ce mi ovo zadovoljiti kriterije.



Disku svaka cast, ali muzicki sam u zadnje vrijeme zarazen Ruby Friedman https://www.youtube.com/watch?v=cYhLnYnrivI, i to zato sto sam proteklih mjeseci odgledao Justified (otprije zarazen noirom i Elmoreom Leonardom pa sam morao apsolvirati i taj moderni hillbilly noir), a onda mi je uletila i fantasticno dobra knjiga Branka Milanovica Global Inequality u kojoj izmedju ostalog spominje americke rudare ugljena kao globalizacijske gubitnike, i eto ti struje svijesti.

On-topic: Sto vise razmisljam o DISCU, sve mi se vise svidja i nadam se da ce zavrsiti u optimisticnom duhu starih serija. Bio sam bas razgovarao s kolegama kako je Star Trek jedna od rijetkih optimisticnih vizija buducnosti zbog svojeg izrazenog humanizma. Sto bi DISCO mogao donijeti je kompleksnost i realizam, nadajmo se ne naustrb tih vrijednosti. A i cool mi je da su u serijama svi znanstvenici, u stilu, jao vidi krasne anomalije, ajmo je istraziti pa da o tome napisemo znanstveni rad.

Inace ima jedan zanimljiv clanak, autor predvidja cetiri moguca scenarija buducnosti covjecanstva, Star Trek, Mad Max, Ecotopia ili Big Government, http://pdxscholar.library.pdx.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1024&context=iss_pub

A evo da komentiram, odgledao sam i prvu epizodu The Orvillea, Seth McFarlaneov klon Star Treka. Simpaticno i vuce na klasicni Trek vise od DISCA, ali za moj ukus previse, previse infantilnog humora.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/09/2017 : 22:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by supermark

link radi savršeno, kao i onaj tko ga postavlja
komp ti je broken



Sacuvajte me, nebesa, od takvog savrsenstva koje supermark propovijeda. Mozemo se svi skupa onda kolektivno razvaliti od izracuna placa i dizanja na benchu, pa nek nam je radostan zivot koji se samo uz pomoc "Some" moze prezivjeti :)
Daj ti nama link koji valja pa da se ne moramo svađati :)




ne znam kakve veze ima što dižem 112,5 kg u bechu, 120kg u čučnju, 160kg u deadliftu i imam ogroman penis s ovim, ali OK, eto ti link:
http://www.index.hr/black/clanak/star-trek-se-vratio-ali-hoce-li-zadovoljiti-prave-fanove/996766.aspx
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/09/2017 : 22:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Odlično!





Edited by - nagor on 27/09/2017 22:38:46
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/09/2017 : 01:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Sad sam ponovo malo bacio pogled. Serija je vizualno odlična. Ovo je miljama od starih ST epizoda. Ako ovako nastave DISCO i ST općenito imaju dobru budućnost.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/09/2017 : 08:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by fandango

Meni serija super, usprkos i unatoc tome sto sam stari trekker (nije trekkie!) Smetalo mi malo na pocetku je sto su uniforme i Klingonci drukciji, ali ipak smo u 21. stoljecu. Naviknuo sam se vec u drugoj epizodi.

Evo i zanimljiv osvrt na Inverziji (ako niste gledali, u tekstu ima SPOILERA!): http://inverzija.net/signali-s-posljednje-granice-1-trek-ide-u-rat/ Za sada nemam sto dodati, idemo dalje, where no man has gone before.

Samo jos jedna stvar, mislim da je sluzbena kratica serije DISCO, a ne STD (doduse ne znam jel disko tolko bolji od spolnih bolesti...)



Ocito nisi bio zarazen nijednim pa cu ti ja reci: DISCO FOREVER.

@ supermark
Aj nam pliz nemoj obezvrijeđivati logiku mobilnim linkovima. Pricekaj dok budes na kompjuteru. Link ti je broken, bar za moj komp.

Inace, bas trazim nesto simpaticno, mislim da ce mi ovo zadovoljiti kriterije.



Disku svaka cast, ali muzicki sam u zadnje vrijeme zarazen Ruby Friedman https://www.youtube.com/watch?v=cYhLnYnrivI, i to zato sto sam proteklih mjeseci odgledao Justified (otprije zarazen noirom i Elmoreom Leonardom pa sam morao apsolvirati i taj moderni hillbilly noir), a onda mi je uletila i fantasticno dobra knjiga Branka Milanovica Global Inequality u kojoj izmedju ostalog spominje americke rudare ugljena kao globalizacijske gubitnike, i eto ti struje svijesti.

On-topic: Sto vise razmisljam o DISCU, sve mi se vise svidja i nadam se da ce zavrsiti u optimisticnom duhu starih serija. Bio sam bas razgovarao s kolegama kako je Star Trek jedna od rijetkih optimisticnih vizija buducnosti zbog svojeg izrazenog humanizma. Sto bi DISCO mogao donijeti je kompleksnost i realizam, nadajmo se ne naustrb tih vrijednosti. A i cool mi je da su u serijama svi znanstvenici, u stilu, jao vidi krasne anomalije, ajmo je istraziti pa da o tome napisemo znanstveni rad.

Inace ima jedan zanimljiv clanak, autor predvidja cetiri moguca scenarija buducnosti covjecanstva, Star Trek, Mad Max, Ecotopia ili Big Government, http://pdxscholar.library.pdx.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1024&context=iss_pub

A evo da komentiram, odgledao sam i prvu epizodu The Orvillea, Seth McFarlaneov klon Star Treka. Simpaticno i vuce na klasicni Trek vise od DISCA, ali za moj ukus previse, previse infantilnog humora.



Hvala ti bas na toj struji svijesti. Jedan od zanimljivijih postova uopce u zadnje vrijeme, a i daje mi otprilike pet novih stvari za citati i gledati. Masala.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 28/09/2017 : 09:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Ma hvala tebi na komplimentu. Ipak upozoravam za Justified, hillbilly noir slash macho neo-western nije za svakoga, ali meni izvrsno profilirani glavni likovi i iznadprosjecan, nerijetko i genijalan dijalog. "We dug coal together." Sto se knjiga tice, u zadnje vrijeme citam puno o (ne)jednakosti pa na temu preporucam i The Society of Equals Pierrea Rosanvallona.

Malo on-topic :) Izasla prva DISCO knjiga! http://www.shastrix.com/books/star-trek-forthcoming.php Ima tu netko da cita Star Trek knjige? Ja procitao one stare Blishove adaptacije TOS epizoda i traljavu trilogiju o postanku Borga.

Kad ce vise nova epizoda?!? Ajmo CBS, brze to malo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/09/2017 : 10:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Justified je odličan, a Boyd Crowder jedan od najboljih likova na TV-u i šire.

On topic: Discovery još nisam gledao, ali ispravim tu pogrešku, nadam se već danas, pa javim dojmove.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/09/2017 : 21:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Eto pogledao i ja prve dvije epizode i moram se složiti s do sada izrečenim pozitivnim dojmovima. Pristup je isti kao i kod većine serija danas, s jednom pričom koja će se razvijati kroz više epizoda, ili se bar tako čini na osnovu onog kratkog foršpana s kraja druge epizode. Priznat ću da mi se za Star Trek boljim čini koncept kakav je imao The Next Generation, ali Discovery i dalje izgleda stvarno dobro i radujem se budućim epizodama.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 29/09/2017 : 22:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Meni se jedino nije svidjao interijer Shenzhou broda, pogotovo mosta, izgledao je nekako hladno, sivo, metalno, netipicno za federacijski brod. Bas me zanima kakav ce biti Discovery u usporedbli.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DragonSlayer
New Member



Croatia
263 Posts

Member since 22/01/2013

Posted - 02/10/2017 : 11:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DragonSlayer a Private Message  Reply with Quote
Bez spoilera

Treća epizoda najbolja do sad, serija ide u nekom drugom smjeru od onoga što sam očekivao, pomalo upoznajemo posadu Discoverya pod vodstvom kapetana skroz netipičnog za Star Trek, Michael Burnham rastura, a uz dosta easter eggova imamo i reference na Aliena...
U svakom slučaju ja zadovoljan...

When I die, I want to die like my grandfather who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 02/10/2017 : 16:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i odlično je.
Definitivno najbolja i najkvalitetnija svemirska SF serija u zadnje vrijeme, još od Battlestar Galactice.

Svaka čast Expanseu, koji je zanimljiv i solidan, pa i trashastim Killjoysima i Dark Matteru, koji su mi blesavi guilty pleasure, pa i Orvilleu, koji je simpatičan, ali previše pitom i već viđen, no Star Trek Discovery je definitivno kvalitetom van njihove lige.

Željno iščekujem novi ponedjeljak i novu epizodu.
Ovo je serija koju bih rado bingao sve u komadu, za razliku od većine ostalih gdje mi je dovoljno jednom tjedno.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/10/2017 : 01:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Serija je odlična, ugodno sam iznenađen. Treća epizoda je prva liga. Ovo je odlična, moderna i uzbudljiva Star tek serija koja ima potencijal da postane legendarna i u rangu sa najboljima, ne samo u ST svijetu nego u SF svijetu općenito. kako se sad daleko čine sva ona loša predviđanja...Ali dobro, pričakjmo još neko vrijeme za ukupnu ocjenu - još se to sve da upropastiti :D

Nego (SPOLIER) biti će zanimljiva ta priča sa bio - pogonom odnosno kako će je uklopiti u ST univerzu. Možda dobijemo još jedan alternativni timeline...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 03/10/2017 : 08:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i ja, treca epizoda pocinje malo traljavo, ali nastavlja se izvrsno. Jason Isaacs kao Lorca fantastican, takve mu uloge izgleda leze. Easter eggs FTW!

Nastavak na mladjin SPOILER: Mene je isto toga strah, da se sad ne otvore nekakvi multiverzumi i slicne pizdarije. Doduse, bilo je poigravanja s time u prime timelineu barem u Voyageru, ako se dobro sjecam. Ali u ovoj me epizodi odusevila upotreba recentnih znanstvenih saznanja, spajanje kvantne mehanike i biologije. Preporucam izvrsnu, izvrsnu knjigu na tu temu, Life on the Edge: The Coming Age of Quantum Biology autora Jima Al-Khalilija i Johnjoea McFaddena. Nije laka za citati iako je popularno znanstvena, istovremeno sluzi i kao uvod u kvantnu mehaniku i primjenu iste u modernoj biologiji.

Prvi DISCO roman daje nam i retcon, TOS Enterprise jos dok je kapetan bio Pike sastaje se sa Shenzhouom, Spock se susrece s Michael, a objasnjava se i da su uniforme na Enterpriseu modernizirana verzija za brodove vise klase. Sve u prime timelineu, ali romani ionako nisu sluzbeni kanon.

Mislim da sam inace tu na dretvi pisao o nadolazecem europskom Star Trek Conu u Birminghamu za godinu dana, buraz koji je jos vec trekker od mene i ja ozbiljno razmisljamo da odemo.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/10/2017 : 17:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
@fandango

Rado bih pročitao knjigu koju si spomenuo. Vidim je na Amazonu za osam dolara i Book Depositoryju za cca 13$. Imaš li je možda u pdf-u?!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/10/2017 : 17:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
I meni je serija odlična, treća epizoda vrhunska! Odlično sve to izgleda vizualno, zanimljiva radnja, dijalozi, glavni lik negativac, a praktički pozitivac ... ne znam što bih naveo kao manu. Jasno je da je ovo odmak od klasičnog Star Trek stila i to mi se sviđa! Nemojte me krivo razumjeti, guštam na epizodama legende Picarda, volim i Voyager, odličan mi je i kapetan Archer... ali nakon toliko godina dosadilo mi je sve to. Već desetljećima sve isto, isti princip, isti Klingonci i sve ostalo. Mislim da će se ovo svidjeti široj publici, a startrekeri će ionako gledati.

Jedna primjedba ili zanimljivost ili nelogičnost. Burnhamica je osuđena na doživotni zatvor i to mi ne drži vodu. U njihovom svijetu na Zemlji, gdje nema gladi, siromaštva, previše nejednakosti, korporacija, ratova, ne postoji novac u današnjem smislu... svijet je to gdje ljudi rade i žive kako bi unaprijedili sebe kao osobu, a ne povećavali svoja materijalna dobra. U takvom svijetu bi se svakog osuđenika pokušalo rehabilitirati i vratiti u društvo, pa makar to trajalo deset ili pedeset godina.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 03/10/2017 : 18:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

@fandango

Rado bih pročitao knjigu koju si spomenuo. Vidim je na Amazonu za osam dolara i Book Depositoryju za cca 13$. Imaš li je možda u pdf-u?!



Nemam, ali imas PM.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/10/2017 : 19:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Jedna primjedba ili zanimljivost ili nelogičnost. Burnhamica je osuđena na doživotni zatvor i to mi ne drži vodu. U njihovom svijetu na Zemlji, gdje nema gladi, siromaštva, previše nejednakosti, korporacija, ratova, ne postoji novac u današnjem smislu... svijet je to gdje ljudi rade i žive kako bi unaprijedili sebe kao osobu, a ne povećavali svoja materijalna dobra. U takvom svijetu bi se svakog osuđenika pokušalo rehabilitirati i vratiti u društvo, pa makar to trajalo deset ili pedeset godina.


Iako shvaćam tvoj argument, bila bi to jedna diskrepancija u kontinuitetu, s obzirom da su u Federaciji postojali zatvori 100 godina nakon radnje serijala Discovery.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000