forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: BATMAN 2 - Duga Noć vještica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/12/2015 : 21:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zašto ali trebalo mi je šest brojeva da se ja i strip sprijateljimo. Kasnije je sve teklo kako treba, sve osim kraja. Crtež me buni, stilizacija i stil su savršeni osim u onim djelovima kad su Batman i Catwoman hepertrofirana hrpa mišića.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

danilo9899
New Member



Serbia
108 Posts

Member since 15/12/2015

Posted - 30/12/2015 : 16:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send danilo9899 a Private Message  Reply with Quote
Kakvo izdanje! Kakav poklon za Novu Godinu :D









Sta reci? Koju posluku porati?
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/01/2016 : 14:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Duga Noć vještica

OK , ajde zaplesimo.
Odmah na pocetku se vidi da ovo nije Miller niti Morrison, sve je stilizirano i izbalansirano popud dobrog kulinarskog recepta...ipak upletanje gotovo cijelog Bat mikrokosmosa rezultira najbitnije djelice te slagalice.
Detektivska prica gotovo matematicki odredena i prezentirana ,bez ikakvih mana i bez ikakvog prostora za replike.
Nazalost, samo jos jedan dobar dobar strip u nizu Batmanovih perverzija.
Od mene cvrsta osmica, nista vise .


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/02/2016 : 00:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Evo pročitao i ja ovog Batmana...reći će sada netko da ja imam nešto protiv američkih stripova o "superherojima", ali jednostavno ni ova priča me nije uspjela niti najmanje oduševiti.
Jednostavno, radi se o priči koja ima strukturu nekog jubilarca gdje u stvari glavna priča sa Praznikom nije glavna nego je samo nit koja veže Batmanove "all stars" neprijatelje,a oni se svi kroz priču izmjenjuju kao na pokretnoj traci ne ostavljajući pri tome nikakav jači dojam jer je na kraju i njihova uloga u svemu ovome sporedna.
Nadalje ima tu dosta sitnica u scenariju/crtežu koje mi nemaju smisla pa mi je i samim time priča neuvjerljivija...npr:
Praznik svoje žrtve ubija pištoljem pri čemu dječju dudu koristi kao prigušivač. Čak i ako je navedeno moguće, činjenica je da prvi ispaljeni metak raznese dudu pri čemu bi svaki sljedeći metak bio ispaljen bez "prigušivač" efekta, pa samim time namontirana dječja duda nema ama baš nikakvu ulogu kod prikrivanja pucnjeva pogotovo jer je u crtežima ubojstava uvijek letilo više čahura iz pištolja ubojice, a duda je uvijek bila gotovo raznesena:)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/02/2016 : 10:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Evo pročitao i ja ovog Batmana...reći će sada netko da ja imam nešto protiv američkih stripova o "superherojima", ali jednostavno ni ova priča me nije uspjela niti najmanje oduševiti.
Jednostavno, radi se o priči koja ima strukturu nekog jubilarca gdje u stvari glavna priča sa Praznikom nije glavna nego je samo nit koja veže Batmanove "all stars" neprijatelje,a oni se svi kroz priču izmjenjuju kao na pokretnoj traci ne ostavljajući pri tome nikakav jači dojam jer je na kraju i njihova uloga u svemu ovome sporedna.
Nadalje ima tu dosta sitnica u scenariju/crtežu koje mi nemaju smisla pa mi je i samim time priča neuvjerljivija...npr:
Praznik svoje žrtve ubija pištoljem pri čemu dječju dudu koristi kao prigušivač. Čak i ako je navedeno moguće, činjenica je da prvi ispaljeni metak raznese dudu pri čemu bi svaki sljedeći metak bio ispaljen bez "prigušivač" efekta, pa samim time namontirana dječja duda nema ama baš nikakvu ulogu kod prikrivanja pucnjeva pogotovo jer je u crtežima ubojstava uvijek letilo više čahura iz pištolja ubojice, a duda je uvijek bila gotovo raznesena:)


I ja sam prilicno razocaran,a nisam ni imao neka prevelika ocekivanja. Slabo za moj ukus.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/02/2016 : 10:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
E...kako neki zlobni jezici znaju reći "ajde odi čitat Zagora" nakon što vide nepovoljan komentar na pročitani američki (super)herojski strip, moram jednostavno reći da mi je osjećaj kod čitanja ovog Batmana bio upravo isti kao kada bih čitao Zagora, ono Gotham je Batmanov Darkwood, a konkretno ovu "Dugu noć vještica" bih mogao usporediti sa Zagorovom epizodom (nisam baš siguran, ali mislim da je to ta) "Indijanska magija".
A druga stvar na koju me podsjeća Duga noć vještica je neka Batman igra za supernintendo koju sam igrao početkom 90-ih čija priča je urađena "na istu foru" jedino što u njoj nema Praznika, tako da mi je ovaj album na kraju i simpatičan zbog neke nostalgične note koju ima u sebi, a vjerujem da će nekima koji su ostali djeca u duši Duga noć vještica biti fantastična.
Moj "feeling" je jednostavno takav da osjećam da sam ovo odavna prerastao, ali eto pošto sam i sam ostao pomalo dijete po pameti, pročitao sam ovo u jednom komadu bez zastajkivanja iako mi se u kompletu ova priča nije svidjela;)
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/02/2016 : 10:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
idi citaj zagora
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 10/02/2016 : 11:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

E...kako neki zlobni jezici znaju reći "ajde odi čitat Zagora" nakon što vide nepovoljan komentar na pročitani američki (super)herojski strip, moram jednostavno reći da mi je osjećaj kod čitanja ovog Batmana bio upravo isti kao kada bih čitao Zagora, ono Gotham je Batmanov Darkwood, a konkretno ovu "Dugu noć vještica" bih mogao usporediti sa Zagorovom epizodom (nisam baš siguran, ali mislim da je to ta) "Indijanska magija".
A druga stvar na koju me podsjeća Duga noć vještica je neka Batman igra za supernintendo koju sam igrao početkom 90-ih čija priča je urađena "na istu foru" jedino što u njoj nema Praznika, tako da mi je ovaj album na kraju i simpatičan zbog neke nostalgične note koju ima u sebi, a vjerujem da će nekima koji su ostali djeca u duši Duga noć vještica biti fantastična.
Moj "feeling" je jednostavno takav da osjećam da sam ovo odavna prerastao, ali eto pošto sam i sam ostao pomalo dijete po pameti, pročitao sam ovo u jednom komadu bez zastajkivanja iako mi se u kompletu ova priča nije svidjela;)



a ono, nisi jedini - meni je The Long Halloween jedan od lošijih Batmana i nikad nisam baš razumio hype oko njega

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/02/2016 : 17:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
ma cim je Christopher Nolan u predgovoru, zivot ti se odmah smuci.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/03/2016 : 09:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Negdje do polovice mi je bio odlican, sve dok me u jednom trenu nije prestalo biti briga kako ce zavrsiti. Ubaceno je previse likova iz bat-svijeta koji su se mogli puno bolje okarakterizirati. Ostavlja dojam da je cijela poanta bila da se svi oni pojave u istom stripu i da bude sto vise tih nekakvih bigger than life scena. Pretenciozno...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25756 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/03/2016 : 10:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
po meni služi jedino za ukrasit police.sasvim obićni superherojski mainstreem kojih ima na tisuće.
ni crtež mi nije nešto osobito dobar.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kosinusoid
New Member



190 Posts

Member since 30/05/2015

Posted - 09/03/2016 : 19:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kosinusoid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

po meni služi jedino za ukrasit police.sasvim obićni superherojski mainstreem kojih ima na tisuće.
ni crtež mi nije nešto osobito dobar.



Jedino što u tom stripu valja jesu; boje.
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 27/10/2016 : 23:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Već je "bila rasprava"...superheroj...

1. Predstava Betmena DC sa JSL, dakle fantasy world...
2. Predstava Betmena realističnijeg tipa sa elementima fantastike pre svega protivnici - dakle bez fantastičnog aspekta super-heroja DC sveta...
3. Realistični Betmen...

Jasno je da DC je gledao svima da udovolji sa reboot-ima zadnjih pa manje više 30 godina...Meni sam Betmen jest superheroj ali Ničeov nadčovek. Dakle, osoba čiji pojmovi etike i protivnici koji ga raspinju sa svojim izazovima (kah zašto li je Joker toliko popularan!), daju rezultat nekog sasvim drugog "super-junaka" (dakle bez glupih lasera iz očiju, magičnog prstena i ostala bullshit sranja). Zato prva stavka takvog Betmena je meni mlaka i uglavnom je gledam kao zabavu ili za fanbojove DC sveta...Jedino je Miler tu napravio neko ozbiljno pomeranje oko nekih tema, koje ako ćemo iskreno neko je pre toga pokrenuo u drugim stripovima...
Realno, mas produkcija pravi premalo kvalitetnih priča i tako sam želeo da ova bude baš to...kvalitetna.

I ona skoro i da jeste. Elementi noir, funkcionišu koliko-toliko, Lang efekat manje više...Najviše se čini da kad bi spojio Azarelovog Džokera sa ovim stipom mi zapravo dobijamo kombinaciju prvog i drugog dela Nolanove triologije...Ok, opšte poznato. Ali u priči, osim trilera, je ideja i priča o Pravdi i cena iste...Ok to je dobro urađeno ali i dalje visoku, nenadjebivu visoku lestivu je postavio V sa samo jednim albumom...E kako se meni Nolan ne gadi kao većini ovde i totalno kapiram na šta je on ciljao tj. ovo ima sličan pečat (baš čudno :P), meni ovo jeste na koncu dobro...

Problemi...ima ih podosta. Puno likova, njihova jednodimenzionalnost da služe kao obična figurica (pa teško je zamisliti Joker-a u ovakvoj priči koja pretenduje da bude ozbiljna da bude na granici starog kemp komičnog lika i generalno previše slabog i neinspirativnog), na tabli u korist celokupne priče...razrešenje priče, pa realno baš i ne pije vodu, barem meni, da nije bilo te zadnje 3 stranice, to bi bilo ok...

...jeste na koncu dobro...ali daleko od spektakularnog, odličnog, pa i nekog statusa koji ovaj stip navodno ima...Dosta je ovo filmski strip, dinamičan i zato mu se (kako kome) na neke stvari može progledati kroz prste...ipak, velika šteta nije da sama priča nije mogla da bude i mnogo bolja...

Mršava 4/5...

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/11/2016 : 00:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote


Džef Leb&Tim Sejl:Betmen - Duga noć veštica(Darkwood)

Betmen u noir varijanti.
U godinama kada su Bets i Gordon još mladi,Gotamskim podzemljom,ali i samim Gotamom,vlada Karmine Falkone, poznatiji kao Rimljenin.Inače,na obrazu još ima ožiljak od Žene mačke iz genijelne Godine prve (koja hronološki prethodi Dugoj noći).
Kapetan,okružni tužilac i čovek u kostimu će dati sve od sebe da stanu na put don Karmineu,ali u okvirima zakona.

Sa jedne strane su Gordon,Harvi dent i čovek šišmiš,a sa druge moćna Falkoneova mafija.
Između - tajanstveni Praznik,koji ubija,kao što mu i nadimak kaže, na praznike.I to isključivo Rimljaninove ljude.
Po potrebi uskaču i Žena mačka,Otrovna Ajvi,Strašilo,Džoker,...

Duga noć veštica mi je zabavan strip.U prvom delu jako dobar,ali kako se priča odvija,sve sam bio nezainteresovaniji,i za same likove, i za to šta će se desiti.Završnica mi se nije svidela.Tvist bezvezan.
Autor je ubacio previše likova,a da većinu uopšte nije razradio - kao neka All-star Betmen epizoda.
Sejl je korektno uradio posao,sa filmskom stilizacijom;jedino je Catwoman previše nabudžio!

Znači,zabavno,dobro i daleko od očekivanog.Ni blizu Povratku mračnog viteza i Godini prvoj (izgleda da mi pored ovog dvojca i Ubistvenog vica,ništa više od Betmena što sam pročitao,a i nisam mnogo toga,nije hvalevredno)

granitna 7/10

*dobro je pa se ne zajebah i kupih Fibrino izdanje ili Darkvudovu HC verziju (jel' izašla,kad smo već kod toga?).Ovo je sasvim dovoljno.
*Duga noć veštica je uzela sedmo mesto na izboru za strip godine 2016.!?!Size does matter!!
*scenaristički propust koji mi pomalo bode oči - Salvatore Maroni zvani Bos je zakleti neprijatelj Falkoneu;a u više scena su predstavljeni skoro pa kao saradnici.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 19/11/2016 00:22:21
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 28/01/2018 : 20:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovaj strip bas dobar. Batman mi se sve vise svidja sto ga vise čitam. Krimi priča, svidja mi se kako se grade odnosi između Batmana, Gordona i Denta, dobra je atmosfera stripa, i Rimljanin isto doprinosi tome. Preokret na kraju mi je ok jer prvi ubojica mi je bio totalno nelogičan, nigdje veze. Glede vise suparnika koji se pojavljuju jedan za drugim, meni je bilo fora jer mi je sve to novo, otkrivam taj Batmanov svijet ali mozda razvodni malo glavnu priču kad se čita integral, vjerujem da se to puno manje osjeti u svescicama. Crtež dobar, osim sto mi je Batman prenabildan, točno se vidi da je to strip iz 90tih, bas su pretjerali sa tim. I plašt mi je također pretjerano velik, ali dobro, moraju malo nakitit Batman. Sve u svemu, vrlo lako moguće da ću si ga nabavit za kolekciju.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/01/2018 : 22:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

E...kako neki zlobni jezici znaju reći "ajde odi čitat Zagora" nakon što vide nepovoljan komentar na pročitani američki (super)herojski strip, moram jednostavno reći da mi je osjećaj kod čitanja ovog Batmana bio upravo isti kao kada bih čitao Zagora, ono Gotham je Batmanov Darkwood, a konkretno ovu "Dugu noć vještica" bih mogao usporediti sa Zagorovom epizodom (nisam baš siguran, ali mislim da je to ta) "Indijanska magija".
A druga stvar na koju me podsjeća Duga noć vještica je neka Batman igra za supernintendo koju sam igrao početkom 90-ih čija priča je urađena "na istu foru" jedino što u njoj nema Praznika, tako da mi je ovaj album na kraju i simpatičan zbog neke nostalgične note koju ima u sebi, a vjerujem da će nekima koji su ostali djeca u duši Duga noć vještica biti fantastična.
Moj "feeling" je jednostavno takav da osjećam da sam ovo odavna prerastao, ali eto pošto sam i sam ostao pomalo dijete po pameti, pročitao sam ovo u jednom komadu bez zastajkivanja iako mi se u kompletu ova priča nije svidjela;)



Dark victory je jos gori.

Kao Batman, ovo je vjerojatno nesto bolje od prosjecnog. Problem je u tome sto kad citas tekstove o ovom stripu mislis da se radi o tko zna cemu.

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/01/2021 : 12:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pročitah i ja ovo. Lako se čita i još lakše zaboravlja. Vizualno je još i zanimljivo, na momente mi vuče na Millera, ali Sale ipak nije toliko upečatljiv. Sve u svemu, osrednje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/01/2021 : 12:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da problem s ovim stripom leži u tome što ljudi od njega očekuju puno više nego što on zapravo jeste. The Long Halloween je jedan skroz solidan lagani krimić, no nekim ga se čudom često uzdiže u nebo i proglašava jednim od najboljih Batmana. Meni se sviđa jer em volim te likove, em volim taj štimung. Nepretenciozan je (za razliku od recimo Husha), zabavan i jednostavno me vuče da ga ne puštam iz ruku. Što se Salea tiče, u to neću ulaziti. Njegov mi stil u potpunosti odgovara, no jasno mi je zašto se nekome ne bi svidio.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 06/01/2021 : 13:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Baš sam čekao da netko pljucne na strip pa da vratim ravnotežu.

Ništa nisam očekivao, nedovoljno Batmana sam pročitao (6-7) da bih mogao usporediti i reći jel među boljima ili lošijima...

Ali Duga Noć vještica je meni ugodno iznenađenje. Nacrtano izvrsno. Pravi krimić, dovoljno dug zaplet, bezbroj likova, kombinacija, situacija... I tamo gdje krimići često zapnu, na samom kraju, ovaj strip ostaje na nivou.

Čitao sam ga prije 2-3 mjeseca, ali još ga se dobro sjećam...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/01/2021 : 13:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pa ne pljuje Shaner po stripu, komentar mu je skroz na mjestu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/01/2021 : 16:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ja zapravo nisam imao nikakva očekivanja od stripa, ali vrijedi naglasiti i da nisam neki ljubitelj superherojskih stripova, kao ni krimića. K tome sam i dojma da spomenuti žanrovi ovdje nisu najsretnije spojeni. Kao da je raspetljavanje slučaja i otkrivanje ubojice namjerno rastegnuto da bi se što više Batmanovih neprijatelja stiglo pojaviti. Da ne spominjem kako mi je i samo razrješenje neuvjerljivo. S druge strane, usprkos rastegnutosti, strip je pitak i to ponajviše zahvaljujući solidnom crtežu i razigranom koloritu (iako ni taj dio nije bez mana). Nije mi žao što sam ga pročitao, mislim da je to bilo sasvim korektno utrošeno vrijeme, ali u moru (meni) puno zanimljivijih naslova, sigurno mu se neću vraćati.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 06/01/2021 : 19:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Pa ne pljuje Shaner po stripu, komentar mu je skroz na mjestu.


Ako mu je strip osrednji i neće ga se sjećati, a meni se baš svidio, malo ga je, u odnosu na mene - pljucnuo.
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 06/01/2021 : 19:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Ja zapravo nisam imao nikakva očekivanja od stripa, ali vrijedi naglasiti i da nisam neki ljubitelj superherojskih stripova, kao ni krimića. K tome sam i dojma da spomenuti žanrovi ovdje nisu najsretnije spojeni.


Možda ti se samo činilo da nemaš nikakva očekivanja. Nit voliš superherojski strip, nit krimić.
Imaš li neki tebi vrlo dobar strip koji ti je dobar spoj 2 žanra koja ne voliš?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/01/2021 : 19:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zula

quote:
Originally posted by Paka01

Pa ne pljuje Shaner po stripu, komentar mu je skroz na mjestu.


Ako mu je strip osrednji i neće ga se sjećati, a meni se baš svidio, malo ga je, u odnosu na mene - pljucnuo.



Pa nije to pljuvanje bokte, to je samo suprotno mišljenje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 06/01/2021 : 20:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Zula

quote:
Originally posted by Paka01

Pa ne pljuje Shaner po stripu, komentar mu je skroz na mjestu.


Ako mu je strip osrednji i neće ga se sjećati, a meni se baš svidio, malo ga je, u odnosu na mene - pljucnuo.



Pa nije to pljuvanje bokte, to je samo suprotno mišljenje.


A kaj bi se ti sad svađao?
Nije to čak ni suprotno mišljenje, njemu je osrednje, a meni vrlo dobro. U odnosu na mene, malo ga je pljucnuo, ili ako ti se više sviđa podcijenio. Jel smije to biti moj doživljaj ili ćemo još o istom na drugačije načine?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000