forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Personalizovani kalendari za 2016. godinu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/12/2015 : 20:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

Svi smo mi vlasnici zagora..ja ulazem u zagora vec 30godina..kakva sad autorska prava kakvi bakraci


Naravno da jesmo!
Evo ja ti npr. imam potpis čika Galliena osobno, sa "Mafesta 2009". To ti je kvazi "blanko odobrenje i pravo" na sve što poželiš, bez da bilo koga moraš pitati.



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 07/12/2015 : 00:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ddeki

Ovaj poster ce da krasi zid moje sobe. I da... nemam autorsko pravo za ovaj poster ali sam ga ipak napravio, pa me ti 1euro tuzi kod Brus Lija.


Zar nije njegov sin Brandon naslijedio sva autorska prava od starog.



Ne znače njemu puno ta prava, pogotovo otkad je dobio metak na snimanju 'The Crow'
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2015 : 07:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

kalendari su super, ali ako nisu plačena prava, onda je to obična piraterija i kao takva zabranjena na forumu



Vidi ko se javlja...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/12/2015 : 08:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ddeki

Ovaj poster ce da krasi zid moje sobe. I da... nemam autorsko pravo za ovaj poster ali sam ga ipak napravio, pa me ti 1euro tuzi kod Brus Lija.


Zar nije njegov sin Brandon naslijedio sva autorska prava od starog.



Ne znače njemu puno ta prava, pogotovo otkad je dobio metak na snimanju 'The Crow'


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/12/2015 : 08:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by 1Euro

kalendari su super, ali ako nisu plačena prava, onda je to obična piraterija i kao takva zabranjena na forumu



Vidi ko se javlja...


Manhuntere, kako je ovo drugacije od onoga kad je clan CUVAM STARUDIJE prodavao magnete, pa kad je na njega nastala hajka koju si ti podrzao?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/12/2015 : 08:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ddeki

Ovaj poster ce da krasi zid moje sobe. I da... nemam autorsko pravo za ovaj poster ali sam ga ipak napravio, pa me ti 1euro tuzi kod Brus Lija.


Zar nije njegov sin Brandon naslijedio sva autorska prava od starog.



Ne znače njemu puno ta prava, pogotovo otkad je dobio metak na snimanju 'The Crow'


Ma znam, mala sala na njegov racun.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/12/2015 : 09:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by 1Euro

kalendari su super, ali ako nisu plačena prava, onda je to obična piraterija i kao takva zabranjena na forumu



Vidi ko se javlja...



može neko pojašnjenje?
Šta sam ja to krivo rekao?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/12/2015 : 09:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by 1Euro

kalendari su super, ali ako nisu plačena prava, onda je to obična piraterija i kao takva zabranjena na forumu



Vidi ko se javlja...


Manhuntere, kako je ovo drugacije od onoga kad je clan CUVAM STARUDIJE prodavao magnete, pa kad je na njega nastala hajka koju si ti podrzao?



+1
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2015 : 12:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by 1Euro

kalendari su super, ali ako nisu plačena prava, onda je to obična piraterija i kao takva zabranjena na forumu



Vidi ko se javlja...


Manhuntere, kako je ovo drugacije od onoga kad je clan CUVAM STARUDIJE prodavao magnete, pa kad je na njega nastala hajka koju si ti podrzao?



Ja sam samo rekao "Vidi ko se javlja" čoveku koji je hteo da švercuje zlato poštom, da istražuje tuđe tavane i podrume pod izgovorom "da sakuplja stari papir", a da onda nađene ZS stripove prodaje za više stotina evra...Čoveku koji je hteo da podvodi devojke iz Ukrajine i sl.

Za ovo ostalo, nisam zauzeo stav. Mada se sećam da je sam pristup člana Čuvam starudije bio dosta drugačiji. Ovaj topic ide pod ključ za sada, status ćemo rešiti blagovremeno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2015 : 19:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Inače, ddeki me je još juče kontaktirao i rekao da se topic zaključa ako se kosi sa pravilima. I izvinio se ako je neko pravilo prekršio.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000