forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Neozbiljnost striparnice...
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

ivanomo
Starting Member

16 Posts

Member since 01/09/2015

Posted - 07/01/2016 : 23:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanomo a Private Message  Reply with Quote
Slažem se.Sudeći po kometarima,ispade odlična reklama za Babilon.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/01/2016 : 13:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Nije svako zlo za zlo.
Evo ja sam nabasao na ovo slučajno, otišao na Babilonove stranice i napravio narudžbu srpskih izdanja koje nemaju u SNK
Dakle Obi je nesvjesno doveo Babilonu barem jednog kupca više.
Volim unificirati nabavke pa ću vjerojatno i sve ostale (osim onih izravno od izdavača zbog popusta) ubuduće vršiti preko ove drevne civilizacije


Eto vidiš, kao da su moje riječi. Ima nas par koji sve to već odavno ne naručujemo "tamo". A zašto i bi, kad i u "drevnoj civilizaciji" dobiješ sve što i oni nude i to po istoj prodajnoj cijeni. Jest' da je koji dan kasnije nego što oni izbace, no nema veze, isplati se to malo strpljenja, a faktor gubljenja nervi gotovo oko nule.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/01/2016 : 14:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čovječe, al si se promijenio da sam te jedva prepoznao... i odmah ti ruka nisko bježi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/01/2016 : 17:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čovječe, al si se promijenio da sam te jedva prepoznao... i odmah ti ruka nisko bježi.


Ruka podrhtava... a siguran sam i tvoja bi?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mister T
Starting Member



Croatia
51 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 12/01/2016 : 23:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mister T a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja nešto za napisati, da ostanemo u topicu...
Odlučih doći u jednu striparnicu koja se ne nalazi u mom gradu. Namjeravao sam kupiti veću količinu stripova, da mi se put od više stotina kilometara isplati... To mi je bio prvi dolazak kod njih.
Dodjem ja tako do te striparnice... Već prilikom ulaza začujem od prodavača, bez da je i podigao pogled: "zatvorite vrata!". Dobro, nisam baš očekivao riječi poput: "prvi puta ste kod nas? Dobrodošli, slobodno razgledajte i pitajte, stojimo na usluzi", uz rasprostiranje crvenog tepiha, ali vjerujem da bi ok bilo i jedno obično: "dobar dan". No, dobro... Guranje u neadekvatnom i premalom prostoru možda bi bilo simpatično da su se prodavači potrudili barem malo pomoći ili na neko od mojih pitanja odgovoriti rečenicom dužom od dvije riječi. Tipični odgovori su bili: najčešće "ne" ili "nemamo" te poneki "da". O (oprostite) nadrkanosti i hladnoći prodavača nema ni smisla trošiti riječi, imao sam dojam da su u meni vidjeli osobu koja im je poubijala obitelj i rodbinu, a ne kupca koji je došao potrošiti novac, pa čak se i podružiti u ugodnoj atmosferi - ipak je nas stripofila malo. ukratko - sramota. Zadržao sam se nekoliko minuta (previše), pozdravio, zahvalio i izašao. Nakon izlaska sam zatvorio vrata! U striparnicu sam ušao sretan i optimističan, s praznim ruksakom i punim novčanikom. Izašao sam takodjer s praznim ruksakom i punim novčanikom, razočaran. Još napominjem da nisam neotesani balavac, nisam bio alkoholiziran ili nadrogiran, nisam neugodno mirisao i trudim se biti ugodan u komunikaciji. Možda sam prekršio neku, meni nepoznatu, normu ponašanja za tu striparnicu (uvjerite me!), ali mislim da kupac ipak treba biti uslužen da puno adekvatniji način. Zaključak: ne vjerujem da će me ta striparnica više ikada vidjeti.
P.s. Nije Babilon, o njemu sve najbolje!

Baš dobra boja za potpis...

Edited by - mister T on 13/01/2016 00:10:55
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2016 : 09:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Pa reci koja je. Šta ima veze. Eto mene popljuvaše svi pa me baš briga. Napisao sam kako je bilo i to je to. Nema tu šta da se skriva. Mi njima dajemo novac pa možemo malo biti i kritični.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/01/2016 09:15:35
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 13/01/2016 : 09:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
"premali i neadekvatni prostor" ---- po ovome rekao bih da znam o kojoj se radi :)
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 13/01/2016 : 09:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message  Reply with Quote
Da i ja dam komentar u vezi Babilona!
Naručivanje i plaćanje sve uredno, ne traži ni prethodnu uplatu kada se naruči.
Naručivao puno puta, čovjek besprijekorno šalje pakete, budu tako dobro zapakirani i zaštićeni slojevima kartona i stiropora, još nijedan poštar nije uspio niti očešati nijedan strip.
Možda bi ih eventualno sjevernokorejska hidrogenska bomba malo načela.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/01/2016 : 12:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

"premali i neadekvatni prostor" ---- po ovome rekao bih da znam o kojoj se radi :)



Budući su i Libellus i Stripovi na kvadrat u malom i neadekvatnom prostoru može biti i jedna i druga striparnica.
Ono šta meni govori da se radi o Stripovima na kvadrat je tradicionalni ubilački pogled koji dobiješ za svako obraćanje prodavaču, nebitno da li si nešto pitao ili samo rekao "dobar dan".
I nevjerovatno kamena lica, čudo jedno. Tako nešto se ne viđa.

Iman osjećaj da u SNK razgovor za posao izgleda ovako:
SNK: Da li ste ikada pozdravili susjeda?
Kandidat:Ne.
SNK: Da li ste ikada pozdravili kada ste ušli neku javnu ustanovu?
Kandidat:Ne.
SNK:Dali ste ikad ikoga pozdravili?
Kandidat:Ne.
SNK:Da li ste ikada u životu rekli "Izvolite"
Kandidat:Ne.
SNK: DA li ste ikada u životu rekli "Hvala"
Kandidat:Ne.
SNK: A "Molim"
Kandidat: Šta "Molim"?
SNK:Da li ste se ikada u životu nasmiješli?
Kandidat:?????
SNK: Da li vas se djeca plaše?
Kandidat:Da.
SNK:Da li ste ikada u životu imali posao koji zahtjeva minimalne socijalno/komunikacijske vještine?
Kandidat:Ne.
SNK: Čestitamo, dobili ste posao.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/01/2016 : 12:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tako nekako Nesvrstani! :D

I ja se sjecam za taj "propuh" i "zatvoriti vrata!", i mogu razumijeti da je neugodno stalno ustajati i zatvarati vrata za onima koji imaju rep (pogotovo zimi), ali je u pitanju nacin. Odnosno manjak toga.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 13/01/2016 : 12:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
Da glede SNK, bio sam tamo pred mjesec dana. Iskustvo slično kao što je naveo "mister T". Uz to, dok sam gledao police stripova prema "unutarnjem rubu" striparnice, tip koji radi tamo se zaderao na glas "NEMOŽE SE TAMO". Stajao sam do neke špage koja improvizira valjda ulazak u privatni dio, dakako sa ove "legalne" strane,a li svejedno dobio bitchslap. Ne planiram više tamo kupovati...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 13/01/2016 : 13:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
i ja sam jenput kupovao u SNK.dao sam prodavaču popis šta tebam i stao sam ko mali vojnik,u stavu pozor.ni trepnut,brijem da ni disao nisam.od tada sam klaufostrobičan i po noći piškim u krevet.



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/01/2016 : 13:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by badseed

Da glede SNK, bio sam tamo pred mjesec dana. Iskustvo slično kao što je naveo "mister T". Uz to, dok sam gledao police stripova prema "unutarnjem rubu" striparnice, tip koji radi tamo se zaderao na glas "NEMOŽE SE TAMO". Stajao sam do neke špage koja improvizira valjda ulazak u privatni dio, dakako sa ove "legalne" strane,a li svejedno dobio bitchslap. Ne planiram više tamo kupovati...


Moj zadnji posjet je iz prosinca 2014.
Ne bi ni onda ušao u SNK da nije bilo 20% na Fibru,a poslom sam bio u Zg.
Od prije mi poprilično idu na živce, a i taj put se prodavač kamenog lica "proslavio".
Ništa posebno, ali kap koja je prelila čašu.
Uzeo Adolfa i još neke stvari i pitam "Imate li Hicksville?"
Bez ikave provjere, kameni ko iz topa ispali "Nema".
Tražeći nešto drugo, nađem traženi Hicksville uredno na polici, i još uvijek dobre volje i uz smješak da se kameni slučajno ne naljuti ga zezam "Pa kakav si ti to trgovac koji ne želi prodat nešto iz svoga dućana?". Kameni mi je odgovorio već spomenutim ubilačkim pogledom.

Ne znam, očito je u strip biznisu ogromna lova u điru, pa striparnicama kupci nisu bitni, i šta ih briga šta neki Nesvrstani, Mister T i badseed neće više nogom kročiti u striparnicu.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 13/01/2016 13:39:43
Go to Top of Page

mister T
Starting Member



Croatia
51 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 13/01/2016 : 13:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mister T a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by jang

"premali i neadekvatni prostor" ---- po ovome rekao bih da znam o kojoj se radi :)



Budući su i Libellus i Stripovi na kvadrat u malom i neadekvatnom prostoru može biti i jedna i druga striparnica.
Ono šta meni govori da se radi o Stripovima na kvadrat je tradicionalni ubilački pogled koji dobiješ za svako obraćanje prodavaču, nebitno da li si nešto pitao ili samo rekao "dobar dan".
I nevjerovatno kamena lica, čudo jedno. Tako nešto se ne viđa.

Iman osjećaj da u SNK razgovor za posao izgleda ovako:
SNK: Da li ste ikada pozdravili susjeda?
Kandidat:Ne.
SNK: Da li ste ikada pozdravili kada ste ušli neku javnu ustanovu?
Kandidat:Ne.
SNK:Dali ste ikad ikoga pozdravili?
Kandidat:Ne.
SNK:Da li ste ikada u životu rekli "Izvolite"
Kandidat:Ne.
SNK: DA li ste ikada u životu rekli "Hvala"
Kandidat:Ne.
SNK: A "Molim"
Kandidat: Šta "Molim"?
SNK:Da li ste se ikada u životu nasmiješli?
Kandidat:?????
SNK: Da li vas se djeca plaše?
Kandidat:Da.
SNK:Da li ste ikada u životu imali posao koji zahtjeva minimalne socijalno/komunikacijske vještine?
Kandidat:Ne.
SNK: Čestitamo, dobili ste posao.



Svaka čast NESVRSTANI, pogodio si u "sridu", odlično!!! :)

Baš dobra boja za potpis...
Go to Top of Page

mister T
Starting Member



Croatia
51 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 13/01/2016 : 13:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mister T a Private Message  Reply with Quote
Ima li koga iz SNK na forumu?

Baš dobra boja za potpis...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/01/2016 : 13:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jel to famozni bernijev zet :D ili sam neš pobrko

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

brko17
Junior Member



Croatia
379 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 13/01/2016 : 14:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Puna podrska Zlatku i Babilonu!!! Odnos prema kupcu, uvazavanje svakakvih zelja, kombinacija i prohtjeva, slanje i prije same uplate(o samom pakiranju da ne govorimo), ma ogromna preporuka za Babilon.

Edited by - brko17 on 13/01/2016 14:03:49
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/01/2016 : 14:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

jel to famozni bernijev zet :D ili sam neš pobrko




Nije samo jedna osoba.
Radila su 2 lika i jedna gospođ(ic)a.
Da jedan nije visočiji od drugoga, i da se na ovoj trećoj osobi ne vidi da je ženska osoba, ako bi gleda samo lice lako bi se zavara i mislija da je sve to ista osoba. Ka da ih je neko napravija od istoga kamena.
Kažem, čudo neviđeno.

Jedini od kojega san tamo dobija dobar dan, i suvisli odgovor na pitanje, iako me ne poznaje kao ni ova 3 kamena lica je bio Raul.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/01/2016 : 14:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pa reci koja je. Šta ima veze. Eto mene popljuvaše svi pa me baš briga. Napisao sam kako je bilo i to je to. Nema tu šta da se skriva. Mi njima dajemo novac pa možemo malo biti i kritični.


Nisi ti napisao kako je bilo, nego si dao svoj iskrivljeni doživljaj situacije o kojoj pišeš.
Kako je stvarno bilo je napisao Babilon.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 13/01/2016 14:21:10
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/01/2016 : 14:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
sad moram i ja da podjelim svoje iskustvo, ja sam prvi i zadnji put bio u jednoj striparnici na moju žalost to je bio snk, ima tome 7-8 godina, nagovarao sam tada curu da odemo u zg samo zbog mog posjeta striparnici htio sam uzeti naslove koji su mi nedostajali ali i osjetiti taj osjećaj striparnice i ljudi koji vole strip, uletio sam unutra pun entuzijazma koji je trajao par sekundi dok mi pogled sa stripova nije susreo pogled prodavača, najmanje je reći da je bio neuslužan, nisam htio ništa niti kupiti ali me je žena natjerala pa sam uzeo par stripova, više niti nesjećam šta je bilo, nažalost toliko su mi to zgadili da od onda nisam niti bio u striparnici, tek prošle godine sam odlučio doći na interliber pa sam vidio ljude koji jednostavno žive strip nisam nikoga niti stigao upoznati jer sam vukao maloga (jer je žena vidjela neke svoje kolegice i odzujala s njima) , znam da mi je na fibrinom štandu netko uzeo posljednji živimrtvaci na popustu ispred nosa :-), ali bilo je super nisam ništ uspio kupiti a moj bebić od 3 godine je nekome na fibrinom štandu vikao zašto ovaj striček nema kose gdje mu je otišla kosa, neznam tko je to bio ali bilo je smješno i nadasve ugodno iako je bila velika gužva, tako da ove godine planiram ponoviti dolazak u jednu od striparnica u zg nadam se da ću dobiti sve ono što sam trebao prije 8 godina,žalosno je samo što su na taj način poslovanja u snk tko zna koliko potencijalnih kupaca izgubili
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/01/2016 : 16:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

sad moram i ja da podjelim svoje iskustvo, ja sam prvi i zadnji put bio u jednoj striparnici na moju žalost to je bio snk, ima tome 7-8 godina, nagovarao sam tada curu da odemo u zg samo zbog mog posjeta striparnici htio sam uzeti naslove koji su mi nedostajali ali i osjetiti taj osjećaj striparnice i ljudi koji vole strip, uletio sam unutra pun entuzijazma koji je trajao par sekundi dok mi pogled sa stripova nije susreo pogled prodavača, najmanje je reći da je bio neuslužan, nisam htio ništa niti kupiti ali me je žena natjerala pa sam uzeo par stripova, više niti nesjećam šta je bilo, nažalost toliko su mi to zgadili da od onda nisam niti bio u striparnici, tek prošle godine sam odlučio doći na interliber pa sam vidio ljude koji jednostavno žive strip nisam nikoga niti stigao upoznati jer sam vukao maloga (jer je žena vidjela neke svoje kolegice i odzujala s njima) , znam da mi je na fibrinom štandu netko uzeo posljednji živimrtvaci na popustu ispred nosa :-), ali bilo je super nisam ništ uspio kupiti a moj bebić od 3 godine je nekome na fibrinom štandu vikao zašto ovaj striček nema kose gdje mu je otišla kosa, neznam tko je to bio ali bilo je smješno i nadasve ugodno iako je bila velika gužva, tako da ove godine planiram ponoviti dolazak u jednu od striparnica u zg nadam se da ću dobiti sve ono što sam trebao prije 8 godina,žalosno je samo što su na taj način poslovanja u snk tko zna koliko potencijalnih kupaca izgubili



Možda boss osobno

Inače, odem tu i tamo i do SNK kad mi nije gužva, ali jednom sam i sam to doživio, da me nitko ništa nije pitao, a unutra proveo barem 5-6 minuta.
Sa sjetom se prisjetim MC-a, nema šanse da Edvin nije pozdravio ili pitao trebam li što.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/01/2016 : 17:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tihomirduras

sad moram i ja da podjelim svoje iskustvo, ja sam prvi i zadnji put bio u jednoj striparnici na moju žalost to je bio snk, ima tome 7-8 godina, nagovarao sam tada curu da odemo u zg samo zbog mog posjeta striparnici htio sam uzeti naslove koji su mi nedostajali ali i osjetiti taj osjećaj striparnice i ljudi koji vole strip, uletio sam unutra pun entuzijazma koji je trajao par sekundi dok mi pogled sa stripova nije susreo pogled prodavača, najmanje je reći da je bio neuslužan, nisam htio ništa niti kupiti ali me je žena natjerala pa sam uzeo par stripova, više niti nesjećam šta je bilo, nažalost toliko su mi to zgadili da od onda nisam niti bio u striparnici, tek prošle godine sam odlučio doći na interliber pa sam vidio ljude koji jednostavno žive strip nisam nikoga niti stigao upoznati jer sam vukao maloga (jer je žena vidjela neke svoje kolegice i odzujala s njima) , znam da mi je na fibrinom štandu netko uzeo posljednji živimrtvaci na popustu ispred nosa :-), ali bilo je super nisam ništ uspio kupiti a moj bebić od 3 godine je nekome na fibrinom štandu vikao zašto ovaj striček nema kose gdje mu je otišla kosa, neznam tko je to bio ali bilo je smješno i nadasve ugodno iako je bila velika gužva, tako da ove godine planiram ponoviti dolazak u jednu od striparnica u zg nadam se da ću dobiti sve ono što sam trebao prije 8 godina,žalosno je samo što su na taj način poslovanja u snk tko zna koliko potencijalnih kupaca izgubili



Možda boss osobno

Inače, odem tu i tamo i do SNK kad mi nije gužva, ali jednom sam i sam to doživio, da me nitko ništa nije pitao, a unutra proveo barem 5-6 minuta.
Sa sjetom se prisjetim MC-a, nema šanse da Edvin nije pozdravio ili pitao trebam li što.


Istina, Edvin je baš bija prodavač po mome guštu. Nikakvi pretjerani izljevi ljubaznosti niti ona druga krajnost kad su prodavači dosadni sa stalnin zapitkivanjen, nego taman po mjeri.
i Brada je bija kralj.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 13/01/2016 : 17:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
prvo sam išo kod Bucha, pa doznao za striparnice na Gajevi i Preradovičevoj. I onda se desio Lastan. Prvo Bow! a onda Fuckit!

I dok na Gajevu još idem, u SNK nema me več od januara 2012. I nije uzrok propala menjačnica u blizini, niti mali uski prostor, niti kartica vjernosti umesto standardnog popusta od 10% na keš i iznos >1.000 kn nego odnos prema kupcu. Uđem sa malom, kupim stripova za par 100€, mala hoče Dragona, Marsupilamija i joše neke figurice a mrtavladan tip (malo manji i okrugliji) jedva da nam namjeni 15 sekundi svog dragocjenog vremena. Izašli smo hitrim postupkom sa stripovima, Dragonom i Marsupilamijem i nema nas više osim kad zalutam tamo pod mus.
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 13/01/2016 : 18:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Ja sam samo jednom u životu bio u striparnici (ako se na računa Columbov štand,haha).

I to u Babilonu u Đakovu :O

Šta sam ja radio u Đakovu? E pa bio sam na dobrovoljnom služenju vojnog roka (selo pokraj Đakova, Gašinci). Čisto da imam opciju više za zaposlenje, jer 5 godina fakulteta ne znači baš nešto u današnje vrime.

Uglavnom pustalo mene jedan vikend (subota) da odem malo iz šume do grada.
Prvo što sam napravio kad sam došao u grad je da sam se pojavio pred vratima Babilona.
Međutim striparnica nije radila, proplaka sam od žalosti.
Ja na forum i nađem broj od Zlatka. Nazovem ga, a on na piru....snima :)
Da će bit sutra u striparnici....problem je šta sam ja ima samo izlazak Subotu.

Sva sreća da je se nekim univerzalnim vojnicima nije išlo u Nedilju do grada, pa sam se ja prošverca opet.
I Zlatko mi je izaša u susret, iako sam doša u vrime kad striparnica inače ne radi. Ispričali se dobre 2 ure, ja prigleda cilo skaldište stripova. Oduševljen jer nikad nisam ništa slično vidija u životu. Kupija nešto (nisam marenda 10 dana,haha), i naravno Zlatko mi uvalija poklone.

Možda je bitno napomenuti da smo se prije ovog susreta ja i Zlatko poznavali samo preko 2-3 manje internet kupovine.

Nedavno, Zlatko me počastio poklon bonom od 100 kn. Ja mu poslao mail sa narudžbom, i kako je bio u gužvi, a i blagdani su bili, nije se javio brzinski kao inače. I onda nenadano, zove mene Zlatko na mobitel, haha. Wtf? Odakle mu moj broj pitam se ja.

I onda još više nenadano počme mene Zlatko ispitivati za neke moje planove i ciljeve o kojima smo pričali (btw.nismo se čuli od kad sam ja bio gore, 10ak mjeseci). Kako je zapamtio to? Ja se nesjećam šta sam večera jučer :)

Ja možda više nikad ne odem u Babilon, ali ovo iskustvo sa Zlatkom teško koja striparnica može nadmašiti.

Nažalost nisam u mogućnosti kupovati nove stripove. Uglavnom nabavljam polovne, oštećene, mjenjam, al da mogu svaka bi moja kuna otišla u Babilon.

Vi šta uzimate nove stripove po izlasku, kupujte u Babilonu ;)

Edited by - dicmanjac on 13/01/2016 18:54:06
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/01/2016 : 01:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by jang

"premali i neadekvatni prostor" ---- po ovome rekao bih da znam o kojoj se radi :)



Budući su i Libellus i Stripovi na kvadrat u malom i neadekvatnom prostoru može biti i jedna i druga striparnica.
Ono šta meni govori da se radi o Stripovima na kvadrat je tradicionalni ubilački pogled koji dobiješ za svako obraćanje prodavaču, nebitno da li si nešto pitao ili samo rekao "dobar dan".
I nevjerovatno kamena lica, čudo jedno. Tako nešto se ne viđa.

Iman osjećaj da u SNK razgovor za posao izgleda ovako:
SNK: Da li ste ikada pozdravili susjeda?
Kandidat:Ne.
SNK: Da li ste ikada pozdravili kada ste ušli neku javnu ustanovu?
Kandidat:Ne.
SNK:Dali ste ikad ikoga pozdravili?
Kandidat:Ne.
SNK:Da li ste ikada u životu rekli "Izvolite"
Kandidat:Ne.
SNK: DA li ste ikada u životu rekli "Hvala"
Kandidat:Ne.
SNK: A "Molim"
Kandidat: Šta "Molim"?
SNK:Da li ste se ikada u životu nasmiješli?
Kandidat:?????
SNK: Da li vas se djeca plaše?
Kandidat:Da.
SNK:Da li ste ikada u životu imali posao koji zahtjeva minimalne socijalno/komunikacijske vještine?
Kandidat:Ne.
SNK: Čestitamo, dobili ste posao.


SNK je jedna obična mala prčvarnica, za razliku od Babilona koji zaslužuje naziv striparnica.
Tko god u bilo kojem treutku tamo da sjedi, zrači isključivo odvratnošću buljeći onako odsutno u onaj svoj ekran PC-a. Napisah ja već jednom, one svoje pišljive kupone za skupljanje slobodno nek' okače mačku o rep. Pa čak i da živim u Zabrebu, naručivao bih stripove bilo gdje (vjerovatno opet kod Zlatka) i ne bi' ih kupovao kod njih. Pa onakvo droljavo ponašanje onih polumrtvaca svakom stripu dušu izvuče!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000