forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Neozbiljnost striparnice...
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/01/2016 : 01:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pa reci koja je. Šta ima veze. Eto mene popljuvaše svi pa me baš briga. Napisao sam kako je bilo i to je to. Nema tu šta da se skriva. Mi njima dajemo novac pa možemo malo biti i kritični.


A i ti si se baš ufurao? Nitko živ te nije pljuvao, u suprotnom, ako je netko bio "popljuvan" onda to biješe Zlatko i to sa tvoje strane. Sve dok onim Mailom nije dokazao suprotno.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 14/01/2016 : 07:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Prije nego sam cuo za Babilon nabavljao sam stripove u SNK i moram reci da nisam imao nikakvo negativno iskustvo. Doduse, nisam bio direktno u striparnici nego online. Znam da sam na teren u Litvaniju narucio odjednom oko 16 paketa po 2 kg i sve stiglo u redu i po dogovoru.
Malo sam iznenadjen zbog ovoliko negativnih komentara, ne bih to ocekivao. Ali eto, toliko nezadovoljnih kupaca sigurno se ne vara.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/01/2016 : 08:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Vi koji imate pritužbe na SNK ne razumijete.

Atmosfera čudaštva kojom odiše striparnica u Preradovićevoj je upravo ono što striparnicu čini striparnicom. To je simpatično, a u to svakako ulazi i osjećaj neprijateljstva prema kupcima.

Uostalom, već je bilo riječi o ovome prije više godina, i netko je napisao da u američkim striparnicama možeš dobiti i batina ili biti podvrgnut izrugivanju od strane prodavača.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 14/01/2016 : 08:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Super, eto narode kad sljedeči put budete u SNK, očekujte batine

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

budo
Starting Member



Croatia
97 Posts

Member since 21/01/2008

Posted - 14/01/2016 : 08:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send budo a Private Message  Reply with Quote
Meni je isto SNK u početku bio šok, mislim da smo svi doživili "nema", "ne znam" i "zatvori vrata". U ovaj opis svakako ne spada Raul, čovjek je uvijek ljubazan, pokušava odgovoriti na sva pametna pitanja tipa "kad će" i sl., realno komentira stanje
Sada sam se navikao pa mi je fora, kao da sam ušao u "cvjećarnicu"

O Zlatku jednostavno
Prošli tjedan sam bio opet nešto naručio pa smo se čuli par puta, ne možeš vjerovat koliko je čovjek pozitivan.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 14/01/2016 : 09:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Vi koji imate pritužbe na SNK ne razumijete.

Atmosfera čudaštva kojom odiše striparnica u Preradovićevoj je upravo ono što striparnicu čini striparnicom. To je simpatično, a u to svakako ulazi i osjećaj neprijateljstva prema kupcima.

Uostalom, već je bilo riječi o ovome prije više godina, i netko je napisao da u američkim striparnicama možeš dobiti i batina ili biti podvrgnut izrugivanju od strane prodavača.




Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/01/2016 : 09:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Obi-wan

Pa reci koja je. Šta ima veze. Eto mene popljuvaše svi pa me baš briga. Napisao sam kako je bilo i to je to. Nema tu šta da se skriva. Mi njima dajemo novac pa možemo malo biti i kritični.


A i ti si se baš ufurao? Nitko živ te nije pljuvao, u suprotnom, ako je netko bio "popljuvan" onda to biješe Zlatko i to sa tvoje strane. Sve dok onim Mailom nije dokazao suprotno.


Naravno. Svi su mi čestitali što sam iznio nešto protiv omiljene striparnice.
Prijetnje koje svakodnevno dobijam na e-mail da ni ne spominjem.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 14/01/2016 10:00:57
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/01/2016 : 10:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Inače, iz SNK naručujem godinama online baz ikakvih problema.
Osobno sam doduše bio samo jednom. Jest bilo skučeno, ali nitko nije vikao na mene niti mi uradio išta nažao. Tamo je čak bio i neki mali zeko u kavezu i to živ! Izabrao, kupio i sretan sa glavom na ramenima izašao van...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/01/2016 : 10:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ako hoćeš pristojnost, idi u T-Com, ondje toga ima i previše.

Ako nekada budem otvarao striparnicu, zaposlit ću čudake i asocijalne likove, rukovodeći se možda i intervjuom kakav je predložio Nesvrstani.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/01/2016 : 10:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ako hoćeš pristojnost, idi u T-Com, ondje toga ima i previše.

Ako nekada budem otvarao striparnicu, zaposlit ću čudake i asocijalne likove, rukovodeći se možda i intervjuom kakav je predložio Nesvrstani.


U principu se slažen s tobon. U starome MC-u je bila upravo ovakva atmosfera o kojoj pišeš. Edvin i Brada su taman bili idealni balans između laganog čudaštva kako ti kažeš i osnovne pristojnosti.
Ovo šta je zadnjih par godina nema veze s vezon.
Još jedan put ću napisat da se slažen s tobon, i da u striparnicama i na sajmovima prodavači moraju bit lagani freekovi, i meni osobno nema ništa mrže nego kad me na štandu dočeka zgodna hostesa. Nisan doša gledat ženske nego kupit strip, a ova zgodna u pravilu osin eventualno cijene ne može ponudit nikakvu korisnu informaciju.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/01/2016 : 11:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiv stari topic sjajnog naslova: Katakombe bez duha

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=25849&
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 14/01/2016 : 13:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Kupovao sam i kupovat ću u svim zagrebačkim striparnicama. Nikad nisam doživio ovdje opisanu neljubaznost.

Osjetio sam potrebu kao protutežu staviti svoja 100% pozitivna iskustva. Naravno da ne dvojim oko istinitosti vaših priča.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/01/2016 : 23:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by budo

Meni je isto SNK u početku bio šok, mislim da smo svi doživili "nema", "ne znam" i "zatvori vrata". U ovaj opis svakako ne spada Raul, čovjek je uvijek ljubazan, pokušava odgovoriti na sva pametna pitanja tipa "kad će" i sl., realno komentira stanje


Istina, on je sasvim druga priča. U zadnjih 6-7 mjeseci uvijek je prisutan u striparnici kada dođem, dok onog mrguda kojeg su mnogi ovdje spomenuli nisam već dugo vidio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/01/2016 : 00:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
možda mrgud nije dobio plaču pa je na iglama...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/01/2016 : 12:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

možda mrgud nije dobio plaču pa je na iglama...


Ma nije on izgleda već dugo dobio, da sad ne tresnem šta...!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 21/01/2016 : 10:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Ha ha ha ha ha....istina sve šta piše za SNK.....jednom sam uletio unutra i onako lagano fućkam (ono samo kroz zube ne pravo fućkanje) i samo čujem iz one njihove prostorije ženski glas "Nemojte fućkat".....ja ostao paf.....prvo sam mislio da me netko zajebava. Uglavnom da uvijek su "nadrkani" i namrgođeni.

Having said all that, isto tako moram reć da nikada nisam imao neugodno iskustvo šta se tiče ove business strane.....uzmem si stripove i platim....hvala-doviđenja.

Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 21/01/2016 : 11:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
U SNK nisam imao nikakvo loše iskustvo, a bio sam tamo već jedno 5-6 puta i svaki put se zadržim po sat vremena minimalno.
Ono što me smeta kod njih je to što na web shopu imaju možda četvrtinu onoga što imaju u ponudi u striparnici.
Za nas koji nismo iz Zagreba, web shop je osnovno sredstvo prodaje, a ovom slučaju to ne funkcionira kako treba.
Znam da imaju masu stvari i da bi za održavanje takvog web shopa trebalo puno truda i vremena, al eto....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 22/01/2016 : 00:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Ha ha ha ha ha....istina sve šta piše za SNK.....jednom sam uletio unutra i onako lagano fućkam (ono samo kroz zube ne pravo fućkanje) i samo čujem iz one njihove prostorije ženski glas "Nemojte fućkat".....ja ostao paf.....prvo sam mislio da me netko zajebava. Uglavnom da uvijek su "nadrkani" i namrgođeni.

Having said all that, isto tako moram reć da nikada nisam imao neugodno iskustvo šta se tiče ove business strane.....uzmem si stripove i platim....hvala-doviđenja.




E jbg., pa kad ti fućkaš Severinu, a g'đa taman fino sanja o Zečiću.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/02/2016 : 12:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sve pohvale gospodinu Zlatku.
Očuvanije stripove u životu nisam dobio.
Čovjek vrlo, vrlo strpljiv, na svako pitanje će odgovoriti, sve se da postići dogovorom.
Sve pohvale.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 01/03/2016 : 15:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Do sada sam kupovao u Asteroidu i SNK.

Dečki iz Asteroida su skroz OK, kad uđeš lijepo kažu "dobar dan", puste te na miru da brauzaš okolo, korektno odgovore na pitanja i pažljivo stave strip u vrećicu. Jednom sam preko njih primio dostavu stripa iz Srbije i to su odradili super.
Sve u svemu, vrlo korektno.

SNK su druga priča.
Slično kao i Trol, prije više godina sam relativno često uzimao stripove kod njih, ali već neko vrijeme mi ne pada na pamet ući unutra.
To je prvenstveno na moju žalost, jer svaki dan prošećem ispred dućana na putu s posla i bio bi gušt češće ući unutra, međutim neprijateljska atmosfera i neugodni prodavači su učinili svoje, tako da više nema šanse da me vide.
Inače, kod kupnje stripova nisam mimoza pa da me prodavač treba maziti i paziti, jer je to visoko specijalizirana nabava i kada kupujem točno znam što želim uzeti, tako da bi neki naporan servilni prodavač bio samo smetnja, ali njihov stav top frikovštine i "čudnih" pogleda se ne sreće svaki dan.
Nedostatak sposobnosti za elementarnu komunikaciju vremenom počne smetati čovjeku mojih godina, još pogotovo ako mi taj nedostatak servira onaj kod koga trošim svoje teško zarađene pare.

Sreća pa postoje drugi načini kupnje stripova koji me zanimaju

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 01/03/2016 : 15:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Ja nemam osobnih iskustava za zg striparnicama, pa ne mogu ni komentirati postupke kad nikad nisam bio tamo,...ali da se slažem u potpunosti s gore navedenim, koje se odnosi na trošenje teško zarađenih novaca na stripove u ovo vrijeme, a usluga nikakva ili režeća, nema šanse. Sad da se referiram na " Babilon ", iako to nije tema ovog topica, kad dobijem na " Eurojackpotu " kupit ću sve stripove i Zlatka uz njih
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 02/03/2016 : 13:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Nisam nikad bio u SNK ali.. moram, sad jednostavno moram prvom prilikom, živo me zanima taj fenomen
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 02/03/2016 : 15:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Ponesi kameru, složi dokumentarac, tko zna..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 02/03/2016 15:24:45
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/03/2016 : 15:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Na kraju ispada da su neljubaznost i neprijateljstvo glumljeni, da bi se privukli kupci željni vidjeti kakvi čudaci tamo obitavaju.
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 02/03/2016 : 18:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
I onda se reba upitati tko je tu čudak
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000