forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Neozbiljnost striparnice...
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/03/2016 : 21:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

necu reci o kojoj se radi.a.ford nije da se zna odmah.
godinama ista prica i isto sranje!
lenjost je produkt te striparnice,necu dalje...



Prvo da pohvalim i ja Zlatka iz Babilona koji je korektan, pedantan, strpljiv, do ujutru bih mogao da redjam epitete i svi bi bili u superlativu. I da mu se i ovom prilikom zahvalim na usluzi jer sam preko Babilona nabavio neke stripove koje nisam mogao da nadjem u Srbiji.
Ono sto mislim o Alan Fordu kod nas, to mislim i o Zlatku i Babilonu u Hrvatskoj, sve najbolje.
Zao mi je sto ranije nisam primetio ovaj topic da na vreme uputim i ja reci podrske.
Obzirom da je moj zemljak cronos Srbin, potpuno je jasno da govori o Darkwoodu. Srecom, otkako Alan Ford ima saradnju sa Libellusom nemam vise potrebu da saradjujem sa Darkwoodom i jako mi je drago zbog toga.
Spori, ponekad su gluvi telefoni trajali i po mesec dana i vise. Pare unapred uplacene, stripove cekas kao Srbija ulazak u EU.
Jedino vredno u to vreme u Darkwoodu je Goksi koji bi trebao da prima platu svih koji imaju veze sa striparnicom. Jednostavno zato sto je i radio za sve njih. Ogresio bih se da ga ne pomenem.
Eto, kratko (dobro, mozda ne bas toliko kratko) i jasno.
Zemo, sledeci put kazi konkretno o kome se radi. Mada je i ovo bilo dovoljno konkretno. Ako nije AF, onda mora da je DW
Zao mi je samo sto su onu ljudinu Zlatka uvukli u celu tu pricu.
Veliki pozdrav Zlatku, Miroslavu i Marku ako ovo kojim slucajem procitaju
Go to Top of Page

panic
Starting Member

Serbia
98 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 13/03/2016 : 15:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send panic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

necu reci o kojoj se radi.a.ford nije da se zna odmah.
godinama ista prica i isto sranje!
lenjost je produkt te striparnice,necu dalje...



Prvo da pohvalim i ja Zlatka iz Babilona koji je korektan, pedantan, strpljiv, do ujutru bih mogao da redjam epitete i svi bi bili u superlativu. I da mu se i ovom prilikom zahvalim na usluzi jer sam preko Babilona nabavio neke stripove koje nisam mogao da nadjem u Srbiji.
Ono sto mislim o Alan Fordu kod nas, to mislim i o Zlatku i Babilonu u Hrvatskoj, sve najbolje.
Zao mi je sto ranije nisam primetio ovaj topic da na vreme uputim i ja reci podrske.
Obzirom da je moj zemljak cronos Srbin, potpuno je jasno da govori o Darkwoodu. Srecom, otkako Alan Ford ima saradnju sa Libellusom nemam vise potrebu da saradjujem sa Darkwoodom i jako mi je drago zbog toga.
Spori, ponekad su gluvi telefoni trajali i po mesec dana i vise. Pare unapred uplacene, stripove cekas kao Srbija ulazak u EU.
Jedino vredno u to vreme u Darkwoodu je Goksi koji bi trebao da prima platu svih koji imaju veze sa striparnicom. Jednostavno zato sto je i radio za sve njih. Ogresio bih se da ga ne pomenem.
Eto, kratko (dobro, mozda ne bas toliko kratko) i jasno.
Zemo, sledeci put kazi konkretno o kome se radi. Mada je i ovo bilo dovoljno konkretno. Ako nije AF, onda mora da je DW
Zao mi je samo sto su onu ljudinu Zlatka uvukli u celu tu pricu.
Veliki pozdrav Zlatku, Miroslavu i Marku ako ovo kojim slucajem procitaju


Ne znam kako si stigao do Darkwooda kao primer za lošu saradnju, ako s njima nisi mogao da se dogovoriš oko bilo čega, onda je problem do tebe. Samo ko nije bio kod njih i video obim posla kojim se bave (a za stalno je zapošljenih 3-4 osobe, nisam siguran, ostalo su saradnici) može nešto tako da napiše. I nemamo hiljadu striparnica, nego dve, pa teško da jedna može da dozvoli da bude gora od druge. A da ne bude zabune, sarađujem sa obe dugo vremena na obostrano zadovoljstvo.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/03/2016 : 17:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panic

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

necu reci o kojoj se radi.a.ford nije da se zna odmah.
godinama ista prica i isto sranje!
lenjost je produkt te striparnice,necu dalje...



Prvo da pohvalim i ja Zlatka iz Babilona koji je korektan, pedantan, strpljiv, do ujutru bih mogao da redjam epitete i svi bi bili u superlativu. I da mu se i ovom prilikom zahvalim na usluzi jer sam preko Babilona nabavio neke stripove koje nisam mogao da nadjem u Srbiji.
Ono sto mislim o Alan Fordu kod nas, to mislim i o Zlatku i Babilonu u Hrvatskoj, sve najbolje.
Zao mi je sto ranije nisam primetio ovaj topic da na vreme uputim i ja reci podrske.
Obzirom da je moj zemljak cronos Srbin, potpuno je jasno da govori o Darkwoodu. Srecom, otkako Alan Ford ima saradnju sa Libellusom nemam vise potrebu da saradjujem sa Darkwoodom i jako mi je drago zbog toga.
Spori, ponekad su gluvi telefoni trajali i po mesec dana i vise. Pare unapred uplacene, stripove cekas kao Srbija ulazak u EU.
Jedino vredno u to vreme u Darkwoodu je Goksi koji bi trebao da prima platu svih koji imaju veze sa striparnicom. Jednostavno zato sto je i radio za sve njih. Ogresio bih se da ga ne pomenem.
Eto, kratko (dobro, mozda ne bas toliko kratko) i jasno.
Zemo, sledeci put kazi konkretno o kome se radi. Mada je i ovo bilo dovoljno konkretno. Ako nije AF, onda mora da je DW
Zao mi je samo sto su onu ljudinu Zlatka uvukli u celu tu pricu.
Veliki pozdrav Zlatku, Miroslavu i Marku ako ovo kojim slucajem procitaju


Ne znam kako si stigao do Darkwooda kao primer za lošu saradnju, ako s njima nisi mogao da se dogovoriš oko bilo čega, onda je problem do tebe. Samo ko nije bio kod njih i video obim posla kojim se bave (a za stalno je zapošljenih 3-4 osobe, nisam siguran, ostalo su saradnici) može nešto tako da napiše. I nemamo hiljadu striparnica, nego dve, pa teško da jedna može da dozvoli da bude gora od druge. A da ne bude zabune, sarađujem sa obe dugo vremena na obostrano zadovoljstvo.



Ja evo u svako doba mogu i SMIJEM biti jasan:

"Alan Fordu" SVAKA ČAST (stvarno opravdano nose naziv striparnice), a o Darkwoodu mislim isto što i o SNK u ZG i mogu se samo ponavljati: što se mene tiče mogu i jedni i drugi svoja vrata slobodno zaključati.
A o Zlatku i njegovom Babilonu mislim da ne treba više čak ni riječi pohvale jer sve bitno već je bezbroj puta rečeno.

Ne pali to: "imaju ogroman obim posla", jer imaju ga i gore pomenuti pa im je ipak stalo do svakog pojedinog kupca. Očito je kako se gospoda u međuvremenu smatra "prevelikom", toliko velikom da im izgleda nije stalo do nekih 100-tinjak eura (najmanje, prije i 200,-!) koje im za par Texova u kešu doneseš u radnju?

U sklopu toga, evo moga primjera i iskustva, doživljenog prošle godine:
Jedan od onih "junaka" kaže drugom: "Eno ih u magacinu, hajde donesi ih", na šta isti (vidljivo bezvoljan na bespotrebne dodatne dnevne korake) odgovara: "Ma znaš da smo ih strpali u neke kartone za sajam?", da bi prvi: "Nemamo ih dostupne."

Jednostavno se samo okreneš i izađeš, a zatim odeš do Alan Forda, dobiješ 5 od 6 poželjenih Giganata, uzmeš naravno još nekoliko neplaniranih, potrošiš skoro 250,- € ali odeš bar' sa osjećajem potpunog zadovoljstva.

Rezime:
S oproštenjem, popišam vam/im se na takav oblik poslovanja!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/03/2016 : 17:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panic


Ne znam kako si stigao do Darkwooda kao primer za lošu saradnju, ako s njima nisi mogao da se dogovoriš oko bilo čega, onda je problem do tebe. Samo ko nije bio kod njih i video obim posla kojim se bave (a za stalno je zapošljenih 3-4 osobe, nisam siguran, ostalo su saradnici) može nešto tako da napiše. I nemamo hiljadu striparnica, nego dve, pa teško da jedna može da dozvoli da bude gora od druge. A da ne bude zabune, sarađujem sa obe dugo vremena na obostrano zadovoljstvo.



A ti si vidovit ili imas neke transkripte, pa znas da je do mene?
Uplacivao sam unapred a problem je bio kod njih u medjusobnoj komunikaciji. Da li je uplaceno, kad je naruceno, kad je poslato i jeste li...
Pricam o vremenu od pre vise godina, 5-6 ili koliko vec, izmenjala se tu ekipa. Moguce je da su sad efikasniji, nemam nameru da proveravam.
Carson moze da potvrdi ovo sto pricam jer je bas on poslednji put dogovarao. Pa bila guzva oko Sajma, Salona, krenulo se s izdavastvom pa se tu vise juri, vise i ne pamtim sve izgovore za kasnjenja.
Bilo je paketa koji nisu cak ni novine imali ubacene kao neku zastitu, pa onda naravno ostecenja. Pa to trebam da vracam, nije problem, troskove nemam, stizu zamene. Ali nemam vremena da se zajebavam, ocekujem brzo i profesionalno upakovan i isporucen paket. I to je sve.
A koliki je obim posla ili obaveze oko izdavastva, iskreno boli me uvo. Mogli su da uposle vise ljudi ili neka smanje obim posla ako ne mogu da postignu. Sa AF nikad nisam imao takve probleme. Nisam iz BG i jako mi je bitno da sve bude brzo, efikasno i pedantno odradjeno.
Ti slobodno pricaj o svojim iskustvima, niko ti ne brani. Ja pricam o svom. Uostalom, ne znam sto bih tebi ista dalje objasnjavao.
Moje iskustvo je ovakvo i tacka. Podelio sam ga ovde, kao sto je i cronos i to je to.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/03/2016 : 17:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule


Rezime:
S oproštenjem, popišam vam/im se na takav oblik poslovanja!



Ja zaboravio rezime, smem da potpisem ovaj
Pazi, na strip forumima je zabranjeno pricati lose o nekom jer uvek imas armiju obozavatelja koja ce da skoci na tebe. Kad sam iznosio primedbe na lose odradjena izdanja, samo sacekas malo i eto ih.... stize par instruiranih fanova koja ne vidi sta ima lose u tome sto je jedan Jezovnik visi od drugog i slicno. Ili jednostavno nije visi, ti si corav. Na kraju dana pocnes da se pitas gde ima neka dobra opticarska radnja, jer je ocigledno da ti slabi vid
Go to Top of Page

panic
Starting Member

Serbia
98 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 13/03/2016 : 18:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send panic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by panic


Ne znam kako si stigao do Darkwooda kao primer za lošu saradnju, ako s njima nisi mogao da se dogovoriš oko bilo čega, onda je problem do tebe. Samo ko nije bio kod njih i video obim posla kojim se bave (a za stalno je zapošljenih 3-4 osobe, nisam siguran, ostalo su saradnici) može nešto tako da napiše. I nemamo hiljadu striparnica, nego dve, pa teško da jedna može da dozvoli da bude gora od druge. A da ne bude zabune, sarađujem sa obe dugo vremena na obostrano zadovoljstvo.


A koliki je obim posla ili obaveze oko izdavastva, iskreno boli me uvo. Mogli su da uposle vise ljudi ili neka smanje obim posla ako ne mogu da postignu.


Prvo, ni ja nisam iz Bg (skoro smo zemljaci). Drugo, rekao sam da i ja imam odličnu saradnju sa AF. I treće, ne znam kako se rasprava o nekoj striparnici iz HR prenese na striparnice iz SRB.
A ovo gore sam mogao da pretpostavim da ćeš da navedeš. A i ono o čekanju na ulazak u EU, a dobro znaš neke iz susedstva koji bi rado izašli iz iste (vise svaki vikend kod nas po kafanama i prodavnicama). Tako da, takvi smo, kakvi smo, nesavršeni ali naši i nekako funkcionišemo.

Edited by - panic on 13/03/2016 18:48:15
Go to Top of Page

panic
Starting Member

Serbia
98 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 13/03/2016 : 18:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send panic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Dukidule


Rezime:



Pazi, na strip forumima je zabranjeno pricati lose o nekom jer uvek imas armiju obozavatelja koja ce da skoci na tebe. Kad sam iznosio primedbe na lose odradjena izdanja, samo sacekas malo i eto ih.... stize par instruiranih fanova koja ne vidi sta ima lose u tome sto je jedan Jezovnik visi od drugog i slicno. Ili jednostavno nije visi, ti si corav. Na kraju dana pocnes da se pitas gde ima neka dobra opticarska radnja, jer je ocigledno da ti slabi vid


Teško da sam ja armija obožavatelja, više sam pred penzijom...A ako ti je ovo gore najveći problem...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/03/2016 : 19:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panic

I treće, ne znam kako se rasprava o nekoj striparnici iz HR prenese na striparnice iz SRB.


Izgleda nisi baš pažljivo pratio, jer slučaj je bio baš obrnut. Rasprava je počela upravo vezano za dotičnu striparnicu u Srbiji (vidi link ispod/prvi komentar autora topica), a sasvim slučajno i potpuno bespotrebno upetljala i Zlatkov Babilon u Slavoniji koji je zatim ostao tema neko vrijeme i privukao triput više komentara o one, same diskusije bitne, dotične striparnice.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47407&whichpage=1

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

panic
Starting Member

Serbia
98 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 13/03/2016 : 19:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send panic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by panic

I treće, ne znam kako se rasprava o nekoj striparnici iz HR prenese na striparnice iz SRB.


Izgleda nisi baš pažljivo pratio, jer slučaj je bio baš obrnut. Rasprava je počela upravo vezano za dotičnu striparnicu u Srbiji (vidi link ispod/prvi komentar autora topica), a sasvim slučajno i potpuno bespotrebno upetljala i Zlatkov Babilon u Slavoniji koji je zatim ostao tema neko vrijeme i privukao triput više komentara o one, same diskusije bitne, dotične striparnice.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47407&whichpage=1


Izvinjavam se, ko će da čita 5 strana topica
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/03/2016 : 19:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Dukidule


Rezime:
S oproštenjem, popišam vam/im se na takav oblik poslovanja!



Ja zaboravio rezime, smem da potpisem ovaj
Pazi, na strip forumima je zabranjeno pricati lose o nekom jer uvek imas armiju obozavatelja koja ce da skoci na tebe. Kad sam iznosio primedbe na lose odradjena izdanja, samo sacekas malo i eto ih.... stize par instruiranih fanova koja ne vidi sta ima lose u tome sto je jedan Jezovnik visi od drugog i slicno. Ili jednostavno nije visi, ti si corav. Na kraju dana pocnes da se pitas gde ima neka dobra opticarska radnja, jer je ocigledno da ti slabi vid


Naravno da smiješ.

P.S. Nisam ni ja "pričao loše" o bilo kojoj striparnici, nego samo opisao svoje, ne prvo ali definitivno poslijednje iskustvo sa istom.
Nisam ni uvrijedio bilo kojeg službenika, djelatnika, radnika ili šta znam kakvog lika iz iste (čakšta, nazvao sam onog tipa i "junakom"), a to što sam u sklopu rezimea pustio vodu, ni to nije uvrijeda, jer se odnosi isključivo na oblik poslovanja.

Dakle, koliko u pravnom toliko i u moralnom pogledu, sve čisto k'o suza...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/08/2020 : 00:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako sam sad slucajno naisao na ovaj topik i procitao ga. Ali ja nikad nisam imao neprijatna iskustva u Darkvudu niti u Alan Fordu. I u Darkvud i u AF idem preko 10 godina, odnosno od 2009.godine, doduse cesce u DW jer mi je blizi. I znam celu ekipu u DW i neke koji vise ne rade, svi su oduvek bili jako prijatni i usluzni i dobro raspolozeni. Pricuvaju mi strip i po 2,3 meseca kad ih zamolim, par puta kad sam bio klinac sam se i lose preracunao bio pa sam ostao duzan neke pare, nikakav problem niko nikad nije pravio.
Bio sam i u striparnici Carobne knjige vise puta i tamo su isto jako prijatne zene sto rade, iako mi se cini da nisu toliko upoznate sa strip izdavastvom i stripovima generalno.
Go to Top of Page

calvin
Starting Member



43 Posts

Member since 08/11/2015

Posted - 02/11/2021 : 19:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send calvin a Private Message  Reply with Quote
Ja vise ne narucujem stripove iz Srbije. Ranije sam kupovao iz dvije beogradske striparnice, pa odustao zbog katastrofalnog pakiranja stripova. Znao sam dobijati pakete u kojima bi polovina stripova bilo osteceno, ali bas osteceno. I onda dobijati tipicna opravdanja kako je za sve kriva posta tj. postari, itd. Tih problema vise nemam od kako kupujem stripove u Hrvatskoj.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/11/2021 : 19:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ok ali odakle si?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

calvin
Starting Member



43 Posts

Member since 08/11/2015

Posted - 02/11/2021 : 19:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send calvin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ok ali odakle si?



preko bare... tamo gdje postarina kosta skoro koliko i stripovi
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/11/2021 : 19:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Dobro.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



82 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 19/12/2021 : 12:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jednom naručio neke stripove na Babilonovom web shopu. Predao narudžbu, nikakav odgovor nisam dobio. Nakon par dana poslao mail, nikakav odgovor nisam dobio. Nakon još par dana poslao još jedan mail, opet ništa. I tako par puta. Uglavnom, nikad se čovjek nije javio.

Vrhunska usluga.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/12/2021 : 13:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Neobično, s obzirom da je Željko iz Babilona jedan od najsusretljivijih prodavača u RH, pa rekao bih i šire
Postavi upit u njegov topic na forumu i sigurno ce odgovoriti
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/12/2021 : 13:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

To prvi put cujem za Babilon, i sigurno je neka cudna... Na koji mail si slao?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



82 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 19/12/2021 : 13:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
Nebitno. Nemam namjeru natezati se s njim, kupujem u drugom web shopu redovno i zadovoljan sam. Ovo sam napisao čisto da se vidi da ima i drugačijih iskustava s Babilonom, jer ga gotovo svi ovdje hvale.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/12/2021 : 13:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Možda je narudžba bila napisana s invisible inkom?
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



82 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 19/12/2021 : 14:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno je to.
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 19/12/2021 : 14:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by InvisibleMan

Ja sam jednom naručio neke stripove na Babilonovom web shopu. Predao narudžbu, nikakav odgovor nisam dobio. Nakon par dana poslao mail, nikakav odgovor nisam dobio. Nakon još par dana poslao još jedan mail, opet ništa. I tako par puta. Uglavnom, nikad se čovjek nije javio.

Vrhunska usluga.


Evo, ja isto prvi put čujem za ovo.
Očigledno od vas do nas nikad niti jedan mail nije stigao.
Gdje su nestali mailovi u bespuću interneta ne znam, ali znam da možete i sad nazvati na 098-776-766 (Zlatko), poslati sms poruku, ili na Viber, WhatsApp, Messenger, ...
Uz malo dobre volje sve se može.

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

InvisibleMan
Starting Member



82 Posts

Member since 07/01/2021

Posted - 19/12/2021 : 18:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send InvisibleMan a Private Message  Reply with Quote
quote:

Evo, ja isto prvi put čujem za ovo.
Očigledno od vas do nas nikad niti jedan mail nije stigao.
Gdje su nestali mailovi u bespuću interneta ne znam, ali znam da možete i sad nazvati na 098-776-766 (Zlatko), poslati sms poruku, ili na Viber, WhatsApp, Messenger, ...
Uz malo dobre volje sve se može.

Pozdrav iz Babilona!



👍

Edited by - InvisibleMan on 19/12/2021 18:05:49
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000