forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gentleman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Tonka24
3. Poštuju tuđe vlasništvo i zato vraćaju svoje dugove.


zanimljivo...
hmmm steta sta nisi ti jedan od tih jelda?
nego ostajes duzan ljudima kao npr meni za one DVD-ove sa filmova od prije 2 godine koje sam ti poslao


Moze biti...podsjeti me i isplatit cu ti ako budem mogao i duplo.
Zanimljivo da me nisi mogao podsjetiti na pm...ali ako je ovo tvoj stil ja ga prihvacam i rijesit cu ti dug.
I jos nesto stvar kulture je isto tako nekome mozda malo pomoci ili uzeti manje za nesto sto taj netko moze naci na svakome koraku ali eto nema nikoga pa je pitao tebe koji si to debelo iskoristio.
A sad mi se lijepo javi da ti vratim ako bude trebalo i troduplo. :)



1) kako sam debelo iskoristio ako nisi platio?
zanimljivo...

2) provjerio sam - rijec je o ravnih 65kuna (ptt je bila gratis)... nema sta - bome sam se mogao debelo obogatiti na tome... dvoumim se da li kupiti od tih para stan u zagrebu ili splitu


nije stvar u tih par kuna, ali svako malo naletim na forumu kako pricas o casti, postovanju, gentlmenu bla bla bla bla... pa mi bilo smijesno - zato sam se i javio... a ne zato da naplatim tih par kuna

pravom gentlmenu mogu i oprostiti dug
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
bas si me nasmijao..
narucio si DVD-ove, zaboravio platiti jer ih nisi gledao?
ali vidis kako si se odmah sjetio za sto si ostao duzan

ajde otidji u ducan pa uzmi robu neku i onda objasni prodavacu da mu ne zelis platiti jer nisi sve konzumirao
ili naruci stripove u striparnici i nemoj platiti jer ih nisi sve procitao

svaka cast - na dobrom si putu da postanes pravi lord - pravi gentlmen

Edited by - wanderer on 03/01/2016 01:22:08
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
1. Iskoristio si na drugim dogovorima ali ok nema veze, ne zelim vise o tome.
2. Obecao sam duplo znaci 130 kn sad to nemam, pa mozemo rijesiti na dva nacina: a) ponudim ti neke stripove u toj vrijednosti ili da sacekas pa kad budem imao kroz nekih mjesec dana ti posaljem novac.

Vidis...znaci ti si mene pratio i tek se nakon dvije godine javljas i to na kakav covjekoljubljiv i kulturan nacin da ti vratim ono sto sam duzan?
Cekaj ajde ti meni reci sto ti znas zasto sam ja i iz kojeg razloga zaboravio na tebe i svoju duznost?

Cijenim od tebe indirektnu ponudu oprosta ali ne prihvacam iz vise razloga:
1. Nije mi potreba
2. Dogovorili smo se i ja sam pristao bez obzira koliko dugo u proslosti bilo i to je tvoje osobno vlasnistvo.
3. Oprosti ako je tvoj stil bio ovo sto si napravio ali za mene je ispod svakoga postovanja koje si mi duzan iskazati i ispod svake ljudske razine.
Sad bi te zamolio ako nemas sto jos ponuditi u vezi moje prevare tebe cijelom forumu da rijesimo na ljudski nacin preko pm-a.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

bas si me nasmijao..
narucio si DVD-ove, zaboravio platiti jer ih nisi gledao?
ali vidis kako si se odmah sjetio za sto si ostao duzan

ajde otidji u ducan pa uzmi robu neku i onda objasni prodavacu da mu ne zelis platiti jer nisi sve konzumirao
ili naruci stripove u striparnici i nemoj platiti jer ih nisi sve procitao

svaka cast - na dobrom si putu da postanes pravi lord - pravi gentlmen


Ovim nacinom mene ne sramotis mozda to radis sam sebi a da nisi ni svjestan...ili se javi da rijesimo normalno kao ljudi ili nemoj vise zatrpavati topic.
Ako ti je bas potreba i sila javno ja cu otvoriti topic pa cemo na tom topicu dogovoriti i iznjeti sve vani da cijeli forum vidi.
I normalno da sam se sjetio jer mi nije bio cilj da te prevarim samo nisam znao o kojoj se cifri radi jer je bilo dugo.
Svatko imalo pametan vidi da se sve poklapa da sam zaista zaboravio suportno onome cime ti zelis skrenuti pozornost.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 03/01/2016 01:34:10
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 01:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Iwood i ostali dežurni spameri: sledeći offtopic- ban.



kakav offtopic? konstruktivno sudjelujen u topicu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

1. Iskoristio si na drugim dogovorima ali ok nema veze, ne zelim vise o tome.
2. Obecao sam duplo znaci 130 kn sad to nemam, pa mozemo rijesiti na dva nacina: a) ponudim ti neke stripove u toj vrijednosti ili da sacekas pa kad budem imao kroz nekih mjesec dana ti posaljem novac.


isto si mi rekao i prije 2 god pa sam ti rekao da mi je svejedno


quote:
Originally posted by Tonka24
Vidis...znaci ti si mene pratio i tek se nakon dvije godine javljas i to na kakav covjekoljubljiv i kulturan nacin da ti vratim ono sto sam duzan?


haha, pratio sam te? bas si me nasmijao sad - hvala na tome :)

quote:
Originally posted by Tonka24
Cekaj ajde ti meni reci sto ti znas zasto sam ja i iz kojeg razloga zaboravio na tebe i svoju duznost?


neznam, ali me stvarno i ne zanima...

quote:
Originally posted by Tonka24
Cijenim od tebe indirektnu ponudu oprosta ali ne prihvacam iz vise razloga:
1. Nije mi potreba
2. Dogovorili smo se i ja sam pristao bez obzira koliko dugo u proslosti bilo i to je tvoje osobno vlasnistvo.
3. Oprosti ako je tvoj stil bio ovo sto si napravio ali za mene je ispod svakoga postovanja koje si mi duzan iskazati i ispod svake ljudske razine.
Sad bi te zamolio ako nemas sto jos ponuditi u vezi moje prevare tebe cijelom forumu da rijesimo na ljudski nacin preko pm-a.


postovanje koje sam ti duzan iskazati? nakon sto ti 2 godine ne postujes dogovor i ne postujes svoju danu rijec... sad sam ja duzan tebi iskazati postovanje? da, u manirima pravog gentlmena

mozda bi pravi gentlmen na tvojem mjestu samo se ispricao tada i onda bi ti gentlmen prodavac koji je ostecen rekao poput pravog gentlmena - druze, nema problema - jebes tih par kuna, bitno da smo zivi i zdravi i tako bi se postigao gentlmenski dogovor
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Iwood i ostali dežurni spameri: sledeći offtopic- ban.



kakav offtopic? konstruktivno sudjelujen u topicu.


apsolutno se slazem - pricamo o pravim gentlmenima
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 01:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24





meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24




meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?




sta te nije strah promaje ako drzis stalno otvorena vrata?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ti sebe nazivas gospodinom a covjeka namjerno dovodis u neugodnu situaciju zbog 65 kn?
Znas sto cu ja tebi reci, ja se tebi opravdavati necu Lijepo kulturno sam ti predlozio da ti u duplo posaljem novac i ponudio sam ti sipriku gdje god zelis.
Time sam ja pokazao postovanje prema tebi i svoje gospodstvo.
A ti i dalje unistavaj topic tom svojom stvari i ne imaj postovanje prema meni to je tvoje pravo koje govori samo za sebe o tebi.
Vec i to sto si napravio govori sve o tebi kao covjeku.
Sad bi i mamlaz mogao napisati isto, mamlaz kojem dugujem 200 kn...a mamlaz...pa sada neka drugi vide tko je od nas trojice gospodin i kulturan a tko je ispao netko koga treba zaliti ti, mamlaz ili ja.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 01:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Iwood i ostali dežurni spameri: sledeći offtopic- ban.



kakav offtopic? konstruktivno sudjelujen u topicu.


apsolutno se slazem - pricamo o pravim gentlmenima



baš to.
i ujedno raskrinkavamo one koji glumataju da to jesu a u biti su obične barabe i vandali.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 01:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24




meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?




sta te nije strah promaje ako drzis stalno otvorena vrata?



i promaje i toga da iščašin šaku

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ti sebe nazivas gospodinom a covjeka namjerno dovodis u neugodnu situaciju zbog 65 kn?


pravi gentlmen nebi bio doveden u neugodnu situaciju za 65kuna
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja i dalje nudim da to liepo rijesimo bez ruznih rijeci ili necega...evo zasto to ne zelis prihvatiti?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Tonka24

Ti sebe nazivas gospodinom a covjeka namjerno dovodis u neugodnu situaciju zbog 65 kn?


pravi gentlmen nebi bio doveden u neugodnu situaciju za 65kuna


I gentlmeni su ljudi nisu Bogovi iako imaju u sebi Boziji kod kao i svaki drugi covjek.
Ja ti ponavljam da nije namjerno i da sam imao u to vrijeme nekih drugih stvari i u svemu tome tebe nepravedno zaboravio.

Kao naknadu ti nudim duplo

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ja i dalje nudim da to liepo rijesimo bez ruznih rijeci ili necega...evo zasto to ne zelis prihvatiti?


nema ruznih rijeci niti zamjeranja sa moje strane.

pravi gentlmen pravom gentlmenu oprasta dugove jer nas to cini pravim gentlmenima

Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24




meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?




sta te nije strah promaje ako drzis stalno otvorena vrata?



i promaje i toga da iščašin šaku



a da li pravi gentlmen drugom pravom gentlmenu drzi vrata otvorena?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Iwood i ostali dežurni spameri: sledeći offtopic- ban.



kakav offtopic? konstruktivno sudjelujen u topicu.


apsolutno se slazem - pricamo o pravim gentlmenima



baš to.
i ujedno raskrinkavamo one koji glumataju da to jesu a u biti su obične barabe i vandali.


Koji je tvoj problem s menom? Zasto em ne volis?
Lovre jesi spreman naci se s menom da popijemo nesto i popricamo, ja castim?
Mmislim nema mi smisla da me progonis po cijelom forumu.
Zadar-Split nije daleko...sto kazes?
Samo mi nemoj doci s jos nekim i onda neke osvete...nego vidim da imas velikh problema s menom pa ti nudim mogucnost da rijesimo

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Tonka24

Ja i dalje nudim da to liepo rijesimo bez ruznih rijeci ili necega...evo zasto to ne zelis prihvatiti?


nema ruznih rijeci niti zamjeranja sa moje strane.

pravi gentlmen pravom gentlmenu oprasta dugove jer nas to cini pravim gentlmenima




A gledaj, stvarno se sad neugodno osjecam...i u pravu si samo me zasmetao nacin nista drugo...u svemu drugom si u pravu i cijenio bi kad bi ipak pruzio mi priliku da nekim drugim nacinom ispravim svoju nepravdu prema tebi

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Tonka24

Ja i dalje nudim da to liepo rijesimo bez ruznih rijeci ili necega...evo zasto to ne zelis prihvatiti?


nema ruznih rijeci niti zamjeranja sa moje strane.

pravi gentlmen pravom gentlmenu oprasta dugove jer nas to cini pravim gentlmenima




A gledaj, stvarno se sad neugodno osjecam...i u pravu si samo me zasmetao nacin nista drugo...u svemu drugom si u pravu i cijenio bi kad bi ipak pruzio mi priliku da nekim drugim nacinom ispravim svoju nepravdu prema tebi



eto kad na ljeto naletim u zadar, onda cemo popiti gentlmensku pivu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 01:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24




meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?




sta te nije strah promaje ako drzis stalno otvorena vrata?



i promaje i toga da iščašin šaku



a da li pravi gentlmen drugom pravom gentlmenu drzi vrata otvorena?



samo ako nosi aktovku punu love,kokaina ili sarina

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
S time da prihvatis jedno stripovsko izdanje marvela malo bolje :)

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 01:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Iwood i ostali dežurni spameri: sledeći offtopic- ban.



kakav offtopic? konstruktivno sudjelujen u topicu.


apsolutno se slazem - pricamo o pravim gentlmenima



baš to.
i ujedno raskrinkavamo one koji glumataju da to jesu a u biti su obične barabe i vandali.


Koji je tvoj problem s menom? Zasto em ne volis?
Lovre jesi spreman naci se s menom da popijemo nesto i popricamo, ja castim?
Mmislim nema mi smisla da me progonis po cijelom forumu.
Zadar-Split nije daleko...sto kazes?
Samo mi nemoj doci s jos nekim i onda neke osvete...nego vidim da imas velikh problema s menom pa ti nudim mogucnost da rijesimo



neman ja problema ni s tobon niti s bilo kim .
šta se stalno postavljaš tako ugroženo?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 03/01/2016 : 01:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

S time da prihvatis jedno stripovsko izdanje marvela malo bolje :)


ma ne :) jedan ledeni heineken bude taman
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000