forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gentleman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 01:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24





meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?



Nemoj mi reci da nisi skuzio poantu?Ili se sprdas kao i obicno?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 02:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24





meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?



Nemoj mi reci da nisi skuzio poantu?Ili se sprdas kao i obicno?



ne,debilno mi je.
razumin da otvoriš vrata ženi,ljubavnici ,prijateljici..
al nepoznatim ženama? jedino ako joj misliš uletit

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 02:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Iwood i ostali dežurni spameri: sledeći offtopic- ban.



kakav offtopic? konstruktivno sudjelujen u topicu.


apsolutno se slazem - pricamo o pravim gentlmenima



baš to.
i ujedno raskrinkavamo one koji glumataju da to jesu a u biti su obične barabe i vandali.


Koji je tvoj problem s menom? Zasto em ne volis?
Lovre jesi spreman naci se s menom da popijemo nesto i popricamo, ja castim?
Mmislim nema mi smisla da me progonis po cijelom forumu.
Zadar-Split nije daleko...sto kazes?
Samo mi nemoj doci s jos nekim i onda neke osvete...nego vidim da imas velikh problema s menom pa ti nudim mogucnost da rijesimo



neman ja problema ni s tobon niti s bilo kim .
šta se stalno postavljaš tako ugroženo?


Dobro ali zastp me onda nazivas takvim imenima?
Zar je potrebno bas?
Ne znam veseli li te to ili sto ne kuzim te?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 02:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Tonka24

S time da prihvatis jedno stripovsko izdanje marvela malo bolje :)


ma ne :) jedan ledeni heineken bude taman


A ne nece to proci tako ja sam u krivu a onaj tko je u krivu ima pravo ispraviti na svoj nacin

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 02:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24





meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?



Nemoj mi reci da nisi skuzio poantu?Ili se sprdas kao i obicno?



ne,debilno mi je.
razumin da otvoriš vrata ženi,ljubavnici ,prijateljici..
al nepoznatim ženama? jedino ako joj misliš uletit


Ne znam ovisi o prigodi ja ako skuzim da zena,starija mlada nebitno ide iza mene a ja idem recimo iz neke ustanove ili kafica onda izadem otvorim vrata propustim i zatvorim...ovisi o prigodi, normalno da neces uvjek otvarati zenama kao neki manijak vrata hahaha
A ovdje jasno govori da ne otvaras jer zelis " ubosti " da se tako izrazim vec zato jer ti je to normalno.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 02:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?




Znaš, lijepo je to doživjeti i ja naiđem ponekad na takvog gentlemana, da mi otvori vrata i gestom me propusti ispred sebe.
Jednom sam ostala na trenutak u čudu kad mi je nespretno ispao novac dok sam odlazila s kioska jer punim rukama nisam potrefila u novčanik i pođem se sagnuti i osjetim iza sebe nekog lika koji je požurio i pokupio ga za mene, ljubazno mi pružio u ruku i nastavio svojim putem.. Stojim uz cestu gdje nije pješački pa mi se dogodilo da je vozač autobusa u prestrojavanju dijagonalno blokirao promet i uz osmijeh mi rukom dao znak da pređem slobodno.. ja mu tada mahnula i rukom poslala poljubac.. To su toliko malene slatke sitnice koje svima uljepšaju dan, oplemenjuju čovjeka, ženu čine da se osjeti baš onako..nekako lijepo.



Sad toliko od mene ovdje jer koliko vidim na ovom gentlemenskom topicu uskoro neće biti mjesta za dame, već će trebati sekundanti.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 02:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood
meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?




Znaš, lijepo je to doživjeti i ja naiđem ponekad na takvog gentlemana, da mi otvori vrata i gestom me propusti ispred sebe.
Jednom sam ostala na trenutak u čudu kad mi je nespretno ispao novac dok sam odlazila s kioska jer punim rukama nisam potrefila u novčanik i pođem se sagnuti i osjetim iza sebe nekog lika koji je požurio i pokupio ga za mene, ljubazno mi pružio u ruku i nastavio svojim putem.. Stojim uz cestu gdje nije pješački pa mi se dogodilo da je vozač autobusa u prestrojavanju dijagonalno blokirao promet i uz osmijeh mi rukom dao znak da pređem slobodno.. ja mu tada mahnula i rukom poslala poljubac.. To su toliko malene slatke sitnice koje svima uljepšaju dan, oplemenjuju čovjeka, ženu čine da se osjeti baš onako..nekako lijepo.



Sad toliko od mene ovdje jer koliko vidim na ovom gentlemenskom topicu uskoro neće biti mjesta za dame, već će trebati sekundanti.


Ovo je za mene veca gesta od one koju si primila

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 02:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 02:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
pa ne znam sada, više se kolnika slijeva u 2 kolničke trake koje jure u centar grada i nema šanse prijeći. Odjednom sve utihne i on je morao trubiti meni da shvatim što se događa i tad vidim da mi je poput Mojsija rasčistio slobodan prolaz. Kad zamisliš dvije nervozne kolone koju su mu #@#! sve po spisku, to je najmanje što sam mogla učiniti u tom trenu. A to i inače činim gospodi na te njihove geste i svi produže s osmijehom. Vidiš kako malo treba da svijet ima osmijeh na licu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 02:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja imam iskustvo da se zene samo iznenade i kad nadvladaju pocetni šok onda se osmjehnu ili zahvale.
Ali takoder treba pomoci i starijim osobama za koje vidis procjenis da treba pomoci...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 03:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Gle mene, opet filozofiram..
Ako se iz ove priče izuzmu žene, koji bi smisao imala?
Jesu li žene odn. to kako su tretirane mjerilo za nivo gospoštine u muškaraca?
Čini li žena muškarca gentlemanom? Je li on odraz žene?


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 03/01/2016 03:05:39
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 03:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Karakteristike gentlemena su strogo poštivanje bontona, odnosno protokola te iskazivanje poštovanja prema drugim ljudima, a posebno onima koji su fizički ili na neki drugi način slabiji od njega.
Vidio sam dosta " gentlemena " kako su gospoda prema damama uz jedan jedini cilj...zna se koji...a u isto vrijeme starija zena se muci s kesama, dakle vidno ne moze nositi i on prolazi pokraj nje kao pokraj zida.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 04:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Za mene je gentleman ovo:


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 04:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Evo jos jedan primjer nije samo otvaranje vrata i odjelo, kravata...kad bi bilo samo to svatko bi bio gentleman



If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/01/2016 : 04:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote



If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/01/2016 : 07:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 03/01/2016 : 08:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Dzentlmen jebe i suti, to bi bilo to.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 03/01/2016 : 08:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
o bože šta sve neću pročitat ovdje...gospodična se hvali kak je šofer busa blokiro promet samo da ona može prijeći cestu.ma i ja bi ti čarli stao,al samo zato da te uhvatim za ruku i dovedem do najbližeg pješačkog



Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 03/01/2016 08:38:59
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 03/01/2016 : 08:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Bez veze jedna strana išla u pm, rješite takve stvari na PM ili otvorite temu: Smetlara

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 03/01/2016 08:38:21
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 10:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Gle mene, opet filozofiram..
Ako se iz ove priče izuzmu žene, koji bi smisao imala?
Jesu li žene odn. to kako su tretirane mjerilo za nivo gospoštine u muškaraca?
Čini li žena muškarca gentlemanom? Je li on odraz žene?





https://youtu.be/P7JHM1d3pNI


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 11:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

o bože šta sve neću pročitat ovdje...gospodična se hvali kak je šofer busa blokiro promet samo da ona može prijeći cestu.ma i ja bi ti čarli stao,al samo zato da te uhvatim za ruku i dovedem do najbližeg pješačkog


e, ti bi prošao kao lupež, razbojnik, to bih vikala dok bih dozivala pomoć da imam razlog zašto sam te složila na pod i zavrnula ti ruku kojom si me želio odvuči tko zna kamo..jednu jadnu, nezaštićenu ženu..smrc, kakav je ovo svijet danas postao da žena sama ne može slobodno stajati uz cestu a da neki manijak ne naiđe niotkuda. Pa ti vuci ako ja neću na pješački.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/01/2016 : 11:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24





meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?



Nemoj mi reci da nisi skuzio poantu?Ili se sprdas kao i obicno?



ne,debilno mi je.
razumin da otvoriš vrata ženi,ljubavnici ,prijateljici..
al nepoznatim ženama? jedino ako joj misliš uletit


Ne znam ovisi o prigodi ja ako skuzim da zena,starija mlada nebitno ide iza mene a ja idem recimo iz neke ustanove ili kafica onda izadem otvorim vrata propustim i zatvorim...ovisi o prigodi, normalno da neces uvjek otvarati zenama kao neki manijak vrata hahaha
A ovdje jasno govori da ne otvaras jer zelis " ubosti " da se tako izrazim vec zato jer ti je to normalno.


Pa ako je iza tebe normalno da nećeš zalupiti vrata u lice, bila žena ili muškarac.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/01/2016 : 12:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood
meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?




Stojim uz cestu gdje nije pješački pa mi se dogodilo da je vozač autobusa u prestrojavanju dijagonalno blokirao promet i uz osmijeh mi rukom dao znak da pređem slobodno.. ja mu tada mahnula i rukom poslala poljubac.. To su toliko malene slatke sitnice koje svima uljepšaju dan, oplemenjuju čovjeka, ženu čine da se osjeti baš onako..nekako lijepo.




Kad bi svatko za svakoga tako zaustavljao promet, nastao bi kaos.
Kakvog to smisla ima?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 24/10/2017 19:17:14
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 03/01/2016 : 12:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by igor 12

o bože šta sve neću pročitat ovdje...gospodična se hvali kak je šofer busa blokiro promet samo da ona može prijeći cestu.ma i ja bi ti čarli stao,al samo zato da te uhvatim za ruku i dovedem do najbližeg pješačkog


e, ti bi prošao kao lupež, razbojnik, to bih vikala dok bih dozivala pomoć da imam razlog zašto sam te složila na pod i zavrnula ti ruku kojom si me želio odvuči tko zna kamo..jednu jadnu, nezaštićenu ženu..smrc, kakav je ovo svijet danas postao da žena sama ne može slobodno stajati uz cestu a da neki manijak ne naiđe niotkuda. Pa ti vuci ako ja neću na pješački.



pošto cepaš?

odo snijeg razgrtat.sam. kad neće nijedan đentlmen da se ponudi

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 12:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Budala.
Kad bi svatko za svakoga tako zaustavljao promet, nastao bi kaos.
Kakvog to smisla ima?



ali ja stvarno ponekad imam osjećaj da si mi po godinama otac, ne sin.
Što su učinili od tebe i ovaj život i država i politika..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000