forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gentleman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/11/2017 : 21:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Gentlemane






Dobro,i reci mi što sada s ovim?To dokazuje što?
Molim te pokaži mi nepogrešivog čovjeka,čovjeka bez mane,čovjeka koji ne može izgubiti živce i napraviti tešku glupost.Evo i sam sam sklon takvim stvarima i više nego što bi trebao,da li to umanjuje moje ljudske vrijednosti ili nešto što sam napravio dobro?Kad bi svi tako gledali tuđe pogreške kao što ti ovdje iznosiš ( a nije ti prvi put,još uvijek pamtiš u detalj moj ispad prije ne znam koliko,to ti sigurno bolje znaš od mene,u vezi one rukometne utakmice,kad me većina skroz krivo razumjela i razapela,zato i pišem da ti nije prvi puta da pamtiš nečije pogreške,u čemu je problem?Ti si savršen?nepogrešiv? ) ovaj svijet bi bio jednu pedeset puta gore mjesto nego što trenutno jeste.
Kad mi takvoga pokažeš,možeš nešto i dokazati.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/11/2017 : 21:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Messi može napraviti tri puta koliko je do sada napravio ali nikada neće biti kao Totti,tu mislim i na ljudske kvalitete


quote:
Mislim gentleman u nogometnom smislu,kao osobu ga ne poznam


Sam sebe demantujes.
Dzentlmen ne sudi o drugima na osnovu podataka kojih nema.


Onom porukom, dokazujem isto sto i ti, da niko nije nepogresiv i da niko u sustini nije dzentlmen :D Pokazao sam ti tamniju stranu njegovog karaktera.
Ne znam ni ja kakav je Tote u privatopm zivotu, ali, posto pratim nogomet, mogu reci da je Tote legendarni igrac i po pitanju odanosti i po pitanju kvaliteta, ali je isto tako prgav i donekle, pokvaren na terenu (moje misljenje, naravno). Cesto mu dodje crna minuta.

A, ne secam se sta je bilo u vezi rukometa, totalno je nebitno sada, jer sa moje strane nema zle krvi prema tebi.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 25/11/2017 22:15:17
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/11/2017 : 01:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Messi može napraviti tri puta koliko je do sada napravio ali nikada neće biti kao Totti,tu mislim i na ljudske kvalitete


quote:
Mislim gentleman u nogometnom smislu,kao osobu ga ne poznam


Sam sebe demantujes.
Dzentlmen ne sudi o drugima na osnovu podataka kojih nema.


Onom porukom, dokazujem isto sto i ti, da niko nije nepogresiv i da niko u sustini nije dzentlmen :D Pokazao sam ti tamniju stranu njegovog karaktera.
Ne znam ni ja kakav je Tote u privatopm zivotu, ali, posto pratim nogomet, mogu reci da je Tote legendarni igrac i po pitanju odanosti i po pitanju kvaliteta, ali je isto tako prgav i donekle, pokvaren na terenu (moje misljenje, naravno). Cesto mu dodje crna minuta.

A, ne secam se sta je bilo u vezi rukometa, totalno je nebitno sada, jer sa moje strane nema zle krvi prema tebi.



Na ovo da sam sebe demantiram,zanimljivo da si nastavak rečenice totalno ignorirao,a nastavak rečenice objašnjava da ne demantiram sam sebe- "no dosta govori o njemu vjernost klubu".
Gentlemani nisu strojeve nego su ljudi,dakle nisu savršeni
U vezi rukometa nebitna stvar,očito si se promijenio na bolje,što mi je drago vidjeti

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 26/11/2017 01:42:25
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/12/2017 : 01:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/12/2017 : 09:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
eh, Totti... jedan od najmržih mi igrača zbog svoje prgavosti i bahatosti
daleko je to od primjera jednog gentlemana
to su ti xavi, iniesta, puyol, cassilas
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/12/2017 : 09:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
baci pogled i uživaj:
https://www.youtube.com/watch?v=_T-xhg3PNlM
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 16/12/2017 : 10:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

eh, Totti... jedan od najmržih mi igrača zbog svoje prgavosti i bahatosti
daleko je to od primjera jednog gentlemana
to su ti xavi, iniesta, puyol, cassilas



Ili jedan bezvremenski džentlmen, Vinnie Jones.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/12/2017 : 22:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/12/2017 : 22:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2018 : 21:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da nam ne potone topic
Usput da li netko zna ima li ovih knjiga na hrv jeziku?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 28/02/2018 : 21:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
jel ima Gentleman for dummies?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2018 : 22:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, prvi puta čujem.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 03:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
https://gentleman.hr/memento-mori-razmisljate-li-gospodo-ikad-o-vlastitoj-smrti-a-o-zivotu/

Dobar tekst

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 16/07/2018 : 04:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ja sam spreman.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 16/07/2018 : 23:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja sam rodjen spreman.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2018 : 01:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Prvi put vidin ovaj topic, pa san malo prelistava i vidin onu nagorovu situaciju iz kina. Nema tu "cura mi je ode", neće meni niko na moja mista u kinu sidat, makar i sam doša. #kinofrik :P

Inače, ta kina su zajebana. A ako išta mrzin to je bagra koja se još nije naučila di je red A, jel to blizu il dalje od ekrana. Di je desno, di livo u dvorani, i di su ti jebena mista.

Nema tu milosti za te kino razbojnike.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 17/07/2018 : 07:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Prvi put vidin ovaj topic, pa san malo prelistava i vidin onu nagorovu situaciju iz kina. Nema tu "cura mi je ode", neće meni niko na moja mista u kinu sidat, makar i sam doša. #kinofrik :P

Inače, ta kina su zajebana. A ako išta mrzin to je bagra koja se još nije naučila di je red A, jel to blizu il dalje od ekrana. Di je desno, di livo u dvorani, i di su ti jebena mista.

Nema tu milosti za te kino razbojnike.



Dodjem u kino gledat IT. Pao mi grah da mi sjedalica bude do tri tinejdzera. Mislim si, e sad sam jebo jeza, ima da uzivam u filmu. Sutim kroz reklame i forspane jer decki komentiraju ko da su doma, i onda fakat, pocne film, joj vidi maloga kak izgleda kakva mu je frizura, joj vidi ovo pa ono. I tu puknem, bolje to odma na to pocetku rijesit. Decki, dajte budite dobri, pa u kinu smo. A decki, onako dzentlmenski, joj pardon, ne budemo vise. I nisu vise. Odgledali film u miru i tisini skupa sa mnom. A ja si na izlasku iz kina mislim, pristojni klinci, al di je taj mladalacki bunt nestao.

Za Tonku, ne znam jel bilo na topiku, knjiga je klasika:

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/07/2018 : 09:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@Fandango
Nije mi se za pohvaliti ali eto,iskreno ne znam dovoljno dobro engleski za pročitati knjigu,ipak hvala što si se potrudio.
Da i mene više puta u životu neki ljude iznenade tako ponašanjwm na prvu " čobanski" a nakon reakcije baš gospodski.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/07/2018 : 09:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ponekad je zaista izazovno tako se odnositi na taj način kad s druge strane naletiš na uvrede,pa i ponižavanje,nepravdu,pogotovo ako si emotivan,dinamičan i teško kontroliraš emocije.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/07/2018 : 10:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dzaba knjige, dzaba sve...Gentleman se ne postaje, gentleman se radja!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/07/2018 : 10:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ta stoji ali isto nitko nije stroj da je savršen i da nema pogreške.
A kontroliranje avojih emocija je pola puta savršenstva.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/07/2018 : 11:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote













Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 19/07/2018 : 08:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

@Fandango
Nije mi se za pohvaliti ali eto,iskreno ne znam dovoljno dobro engleski za pročitati knjigu,ipak hvala što si se potrudio.
Da i mene više puta u životu neki ljude iznenade tako ponašanjwm na prvu " čobanski" a nakon reakcije baš gospodski.




Pa kaj ne velis prije, majstore

https://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=41621
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/07/2018 : 09:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Dzaba knjige, dzaba sve...Gentleman se ne postaje, gentleman se radja!


Đavo se ne rađa, đavo se postaje.
Dylan Dog

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/07/2018 : 09:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Prvi put vidin ovaj topic, pa san malo prelistava i vidin onu nagorovu situaciju iz kina.



ja se nagora bojim
kada sam čuo to iz kina, smrzao sam se. i prije mi je izgledao neki zajebani, ali poslije toga, mislim si "dobro da mu se nisam zamjerio. taj bi me pojeo." inače su mi najstrašniji ti tipovi koji imaju cure i džentlmenski ih brane, trubaduri 21. stoljeća. još dobro to da se tako džentlmenski ponašaju, nego to što imaju cure ----- to je za svisnuti za nas ostale jadnike koji gledamo cure na slikama. a nagor je i među takvima car, mislim, to što je uradio u kinu, živ sam se usrao kad je to ispričao.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000