forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Problem sa editiranjem topica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/01/2016 : 21:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pokušao sam editirati prvi post u topicu o rukometu ali mi se prikazala obavijest da to nije moguće nakon 365 dana.
Moje zadnje uređivanje je bilo 26.11. pa mi sada nije jasno što se događa, pogotovo jer vidim da drugi normalno uređuju svoje topice godinama.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/01/2016 : 21:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pa topic je iz 10.12.2014.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/01/2016 : 21:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jest, ali je uređivan u međuvremenu. Vidio sam hrpu drugih puno starijih topica koje autori uređuju pa me zanima u čemu je caka. Nije valjda da se u sportskom podforumu to ne može.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 27/12/2018 : 08:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Da se mene pita zabranio bih nakon možda sat vremena od pisanja posta da se može editirati jer se kasnije autor može predomisliti pa pobrisati i onda cijela tema nema smisla ako ga netko nije citirao.

Na svim drugim forumima gdje sam ta opcija je uključena. I dok sam imao forum opcija je bila uključena.

Zadnji primjer je ova tema: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50157

I sad tko je pisao dobre postove razljuti se na nekoga s foruma i odluči otići a možda odluči i pobrisati sve svoje poruke.


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 27/12/2018 08:12:01
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/12/2018 : 08:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
U eurovom slučaju je razumljivo, tu je puno novca u igri
Ipak on briše ideje da mu ih drugi ne popale
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 27/12/2018 : 09:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

U eurovom slučaju je razumljivo, tu je puno novca u igri
Ipak on briše ideje da mu ih drugi ne popale



A mi smo mu tu pokusni kunići?

Kada imam ideju a ne želim da mi je drugi maznu ne pričam o njoj nego je pokušam sam realizirati ili s ljudima za koje znam da znaju raditi to što meni treba.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28980 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 27/12/2018 : 16:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
I kod mene kod nekih topica s tipovanjima nakon 365 dana se više ne može editirati, koliko sam primijetio i u većini slučajeva se nakon 365 dana ne može editirati topic! Zamoli se moderator da promjeni naslov i riješen problem, jest da bi bilo bolje da tvorac topica može neprestano mijenjati, ali...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/12/2018 : 16:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Treba ukinuti ta ograničenja...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/12/2018 : 17:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ne, samo treba ograniti ogranicenja.

:D :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 27/12/2018 : 20:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

I kod mene kod nekih topica s tipovanjima nakon 365 dana se više ne može editirati, koliko sam primijetio i u većini slučajeva se nakon 365 dana ne može editirati topic! Zamoli se moderator da promjeni naslov i riješen problem, jest da bi bilo bolje da tvorac topica može neprestano mijenjati, ali...



Zašto bi bilo doblje da tvorac može raditi što hoče? Čemu bi to doprinijelo? Recimo kaj da poludiš i posvađaš se i odlučiš maknuti sve svoje teme s točkom? Misliš da bi to bilo ok za forum? Ne, to je jako loše. Što je napisano prvi puta tako mora biti a ne da se mijenja nakon x minuta.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/12/2018 : 21:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Također zanimljivo je kad npr. radiš popis recenzija sa brojem strane topica gdje se koja nalazi, staviš ga u prvi post, a onda NEKI pobrišu svoje postove pa ti onda brojevi ne štimaju.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 29/12/2018 : 01:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Osobno sam zbog spomenutog ograničenja odustao od ažuriranja i/ili pokretanja nekoliko topica, ponajviše onih gdje postoje ili su nužni popisi na prvoj stranici topica i koje je moguće voditi (čitaj: potrebno ažurirati) duži niz godina.

Eventualno rješenje: da se (ako to forum podržava) ubaci još jedan rank između "stripovi.com suradnika" i "moderatora" koji bi također mogli editirati (određene) postove, no to se dodijeli samo forumašima koji se bave vođenjem/uređivanjem popisa i sličnih aktivnosti. Ima i to rješenje svojih mana, no eto, da se eventualno razmisli o tome ili nekoj sličnoj varijanti.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28980 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/01/2019 : 16:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Vidi recimo topic Champions League 2016/17 ne mogu ga editirati, da ne gomilamo topice nastavili pisati na tom, a već je sezona 2018/19 i sad mogu ili molit administratora da promijeni naslov ili otvoriti novi topic sa pravim naslovom... Ali dobro tak je kak je, meni ne smeta, ali mislim da bi tvorci trebali editirati naslov.

quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by tex2

I kod mene kod nekih topica s tipovanjima nakon 365 dana se više ne može editirati, koliko sam primijetio i u većini slučajeva se nakon 365 dana ne može editirati topic! Zamoli se moderator da promjeni naslov i riješen problem, jest da bi bilo bolje da tvorac topica može neprestano mijenjati, ali...



Zašto bi bilo doblje da tvorac može raditi što hoče? Čemu bi to doprinijelo? Recimo kaj da poludiš i posvađaš se i odlučiš maknuti sve svoje teme s točkom? Misliš da bi to bilo ok za forum? Ne, to je jako loše. Što je napisano prvi puta tako mora biti a ne da se mijenja nakon x minuta.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000