forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NFL
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 02/07/2016 : 22:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Deda je prošle godine unazadio svoja primanja da ostane više love za obranu, i vidimo da mu se isplatilo.
Možda na šalteru na kraju mjeseca koja kuna manje, ali mislim da mu nije žao.
Nisam baš pratitelj NFL preko ljeta pa nemam pojma je li Denver uspio neku zamjenu naći, a vidio sam da i neka sapunica od serije sa temom Arizona Cardinalsa ide.
Jel to netko probao gledati?



Denver je doveo Marka Sancheza koji je prošle godine bio rezerva u Eaglesima.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 03/07/2016 : 16:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Malo sam ga gledao prošlih sezona i nije baš ostavio neki dojam na mene.
Doduše baš da elitnih QB ima na tržnici i nije neka istina, pa moraš malo i po dnu zastrugati.
Naravno sve se može promjeniti ako se uz odličnu obranu uspije sve nekako posložiti pa dođe rezultat.
Bumo vidjeli, duga je sezona, samo nikako da počne.
Oće od ove sezone utrpati više momčadi u playoff ili je to još na čekanju?
Muči ih ta dodatna zarada na tih par utakmica više.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 03/07/2016 : 23:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Mislim da prijedlog širenja playoffa na 14 momčadi nije prošao kod vlasnika timova.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/07/2016 : 18:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Bez veze, pa ne bi imali više utakmica oni koji su se plasirali, nego bi ih se samo više utrpalo u doigravanje.
Osim toga svaka utakmica više, jednako koja kuna više na računu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/09/2016 : 19:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da će Denver lagano na kvasinu, ali za sad dobro guraju.
Nije loš onaj QB Siemian.
Jest da ga obrana gura, no ima dečko potencijala, sto kila i skoro dva metra su uvijek respect.
Doduše tek je dva kola prošlo, svašta se još može izroditi.
Detroit standardno, toplo - hladno.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 22/09/2016 : 21:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Siemian je dobar, ali je tu ipak glavna obrana.
Volio bih pogledati Patriotse noćas s zamjenom zamjene na poziciji QB, ali treba raditi sutra.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 24/09/2016 : 21:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Patriotsi su pobjedili 27:0. Novinari se zezaju da bi Belchick pobjeđivao i s grupom građana koju bi pokupio s ceste.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 25/09/2016 : 15:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nekako su obrane dominantne ove sezone.
Na početku prošle je bila hrpa pogrešaka i faulova dok se nisu uigrali.
Ove nekako sve profunkcioniralo od prve.
Gospodin trener Patriotsa ne glasi baš za naj fer osobu, ali mora mu se priznati da ga nije lako nadmudriti.
Mogao bi se on Bradya i riješiti. Nije neki sntimenti tip.

Danas moja omiljena tvornica tuge protiv GB-a.
Nadamo se najboljem, iako nakon dobrog starta i većeg djela druge tekme usljedilo ono neizbježno.



čak mi i kuja tužno izgleda u ovom dresu

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam

Edited by - ivi skoj on 25/09/2016 15:17:22
Go to Top of Page

fingolfin
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 24/02/2013

Posted - 04/10/2016 : 20:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send fingolfin a Private Message  Reply with Quote
Sta reci, nego da ste nam redovne musterije!
Go Packs go!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/10/2016 : 21:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Prošle godine smo imali najlošije suđenje, a ni ove se nije popravilo bitnije.
Uz polomljenu obranu, umirovljenje Megatrona, ozljedu Ameera Abdullaha i ostanak trenera možda sakupimo par pobjeda za utjehu, ali grupu bi mogli Vikinzi osvojiti unamjesto prenapuhanog GB-a.
Imaju vrlo ozbiljnu obranu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

fingolfin
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 24/02/2013

Posted - 10/10/2016 : 20:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send fingolfin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Prošle godine smo imali najlošije suđenje, a ni ove se nije popravilo bitnije.
Uz polomljenu obranu, umirovljenje Megatrona, ozljedu Ameera Abdullaha i ostanak trenera možda sakupimo par pobjeda za utjehu, ali grupu bi mogli Vikinzi osvojiti unamjesto prenapuhanog GB-a.
Imaju vrlo ozbiljnu obranu.



Ako Vikinzi osvoje diviziju, ja prestajem pratiti NFL. U najboljem slucaju po njih gube prvo mesto u week17 i to 01.01.2017, a pogodite od koga?
Go Packs go!!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/10/2016 : 21:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Pa osvojili su prošle godine, a ove im je obrana nevjerojatna, tako da... što bi rekli jedini imaju 5-0.
Ovaj vikend su slobodni, a onda Eaglesi u gostima da vidimo kako stoje,,iako ako su ih Lionsi pobjedili nisu baš nešto.
Daklem nemaju baš pretjerano zahtjevan raspored, a sa GB-om igraju u 16. kolu, zatim u 17. sa Bearsima.
Idu oni ove godine daleko.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

fingolfin
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 24/02/2013

Posted - 12/10/2016 : 23:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fingolfin a Private Message  Reply with Quote
U pravu si, week 16 igraju sa Packersima i ako do tada budu prvi u diviziji, doci ce do smene na vrhu. Samo da nas povrede obidju i da trio Rodgers-Lacy-Nelson nastavi da melje. Odbrana bi se mogla malo uozbiljiti, narocito u 3. i 4. cetvrtini.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/10/2016 : 22:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Mislim da nikad prije nisam gledao utakmicu u kojoj je bilo 5 "interceptionsa" u 5 napada zaredom (Vikings - Eagles u nedjelju).
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 18/12/2016 : 11:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Danas na SK3:
19.00 Giants - Lions
22.25 Broncos - Patriots

Ivi skoj, hoće li opet Stafford izvući neku čaroliju i spasiti Detroit u zadnjoj četvrtini?

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 18/12/2016 : 16:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Teško jer nemere sreća vječno trajati.
Što bi se ono reklo nikom nije do jutra gorjelo, pa neće ni njima.
Ruku na srce oni teško pobjeđuju playoff momčadi, pa zahvaljujući što prošle godine nisu baš bili top plasirani, malo lakši raspored i nevjerojatna doza sreće su ih učinili da su tu gdje jesu.
Nisu nikog razbili, a najjače ne pobjeđuju, tako da će biti sretni ako uopće uđu u završnicu.
Ako skoro svaku tekmu gubiš, pa preokrećeš u posljednjem drajvu, ne sluti baš na sretan završetak.
Naravno ako se plasiraju u Super Bowl, ja ću se posuti sa pepelom i u znak isprike snimiti reklamu za forum stripove i platit da je emitiraju u poluvremenu.
Valjda nebu puno koštalo.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

fingolfin
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 24/02/2013

Posted - 25/12/2016 : 22:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send fingolfin a Private Message  Reply with Quote
Eto lepe situacije da nasi miljenici odlucuju u zadnjem weeku o pobedniku divizije (i ucesniku u playoffu). Kao sto sam rekao pre par meseci da Minnesota ne moze biti pobednik divizije (uprkos pocetnih 5 pobeda) tako i sada tvrdim da GB pobedjuje DET prvog dana Nove Godine u gostima. Trenutno smo u boljoj formi i mislim da sa velikim ambicijama ulazimo u playoff, pogotovo sto se odrzava na Lambeau Fieldu. Saucesce tebi i Lionsima, bili ste dobri ove sezone.
quote:
Originally posted by ivi skoj

Teško jer nemere sreća vječno trajati.
Što bi se ono reklo nikom nije do jutra gorjelo, pa neće ni njima.
Ruku na srce oni teško pobjeđuju playoff momčadi, pa zahvaljujući što prošle godine nisu baš bili top plasirani, malo lakši raspored i nevjerojatna doza sreće su ih učinili da su tu gdje jesu.
Nisu nikog razbili, a najjače ne pobjeđuju, tako da će biti sretni ako uopće uđu u završnicu.
Ako skoro svaku tekmu gubiš, pa preokrećeš u posljednjem drajvu, ne sluti baš na sretan završetak.
Naravno ako se plasiraju u Super Bowl, ja ću se posuti sa pepelom i u znak isprike snimiti reklamu za forum stripove i platit da je emitiraju u poluvremenu.
Valjda nebu puno koštalo.

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 26/12/2016 : 14:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Uopće nismo bili dobri ove sezone, kao ni prošle.
Jest da je 1-7 preokrenuo u 7-1 prošle i ove sakupio po meni zadovoljavajući broj pobjeda, ali Jim mi kao trener ide strašno na živce.
Što bi Nesvrstani rekao, kurca ja ne kužim zakaj ima najveći broj obrambenih igrača na listi, kad ne igraju ni približno najbolju obranu u ligi.
Probijanje im je takvo da bi valjda sakupljeni sa foruma više napravili u ran igri.
Ni prepoznatljive igre, ni rizika, ni nekih inovacija.
Kao da se zadovoljavaju sa mjestom od sredine pa nadolje, ali već su ispali bolji od njih pa šta da se žale.
Nekako mislim da ne buju vidjeli doigravanje, da su Crvenokošci bliže.

Još samo do izrazim žaljenje za Derekom Carrom.
Šteta i za njega i za pley.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 26/12/2016 : 20:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Zbilja, šteta zbog Carra. Cijelu godinu igra jako dobro i onda ga tako teško ozlijede prije play-offa.

Što se tiče Lionsa, ne vjerujem da će pobijediti Packerse u zadnjem tjednu, Rodgers igra previše dobro zadnjih tjedana. Ne vjerujem ni da će Redskinsi izgubiti od Giantsa, ovima je utakmica potpuno nevažna. Šansa je večeras protiv Dallasa. I neriješeno je dovoljno.

Edited by - Ernie Pike on 26/12/2016 20:38:52
Go to Top of Page

fingolfin
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 24/02/2013

Posted - 26/12/2016 : 22:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send fingolfin a Private Message  Reply with Quote
Mislim, rezultatski ste bili dobri, nisam gledao nijednu vasu utakmicu (kao ni jednu od ekipa koje ne igraju sa GB- jednostavno mi nisu zanimljive), ali skor 9-5 ne laze, pa da ste igrali sa Bearsima 14 puta mozda nebi imali bolji

quote:
Originally posted by ivi skoj

Uopće nismo bili dobri ove sezone, kao ni prošle.
Jest da je 1-7 preokrenuo u 7-1 prošle i ove sakupio po meni zadovoljavajući broj pobjeda, ali Jim mi kao trener ide strašno na živce.
Što bi Nesvrstani rekao, kurca ja ne kužim zakaj ima najveći broj obrambenih igrača na listi, kad ne igraju ni približno najbolju obranu u ligi.
Probijanje im je takvo da bi valjda sakupljeni sa foruma više napravili u ran igri.
Ni prepoznatljive igre, ni rizika, ni nekih inovacija.
Kao da se zadovoljavaju sa mjestom od sredine pa nadolje, ali već su ispali bolji od njih pa šta da se žale.
Nekako mislim da ne buju vidjeli doigravanje, da su Crvenokošci bliže.

Još samo do izrazim žaljenje za Derekom Carrom.
Šteta i za njega i za pley.

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 02/01/2017 : 19:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Sve ste vidjeli.
Limitirana momčad, sa ziheraškim trenerom.
Hvala Divovima, pisat će se plasman u plej, barem ta jedna utakmica za statistiku.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

fingolfin
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 24/02/2013

Posted - 03/01/2017 : 18:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send fingolfin a Private Message  Reply with Quote
Samo polako, imate mladog QB, vreme radi za njega, bice bolji svake sledece sezone i daleko od toga da ste bez sansi protiv SEA. A sto se GB tice, mislim da smo najmanje egal sa NYG ako ne i blagi favoriti zbog domaceg terena iako smo izgubili u week5 i to kod kuce. Gledao sam Giantse protiv WAS i nisu mi ostavili neki utisak jake ekipe.
quote:
Originally posted by ivi skoj

Sve ste vidjeli.
Limitirana momčad, sa ziheraškim trenerom.
Hvala Divovima, pisat će se plasman u plej, barem ta jedna utakmica za statistiku.

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 07/01/2017 : 18:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Vi šel never serenda.
Go lajons.


Nema Levija, ali i bez njega smo ostvarili puno pobjeda.
Samo nam je nebo granica.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 07/01/2017 : 19:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Prognoza za sutra 6 ujutro:

Minuta je do kraja, Seahawksi vode dva razlike, Lionsi kreću sa svojih 25 yarda. Prvo dodavanje neprecizno, drugo dodavanje neprecizno, treće dodavanje uspješno uhvaćeno za 35 yarda i osiguran novi set pokušaja... U sljedećoj akciji Lionsi osvajaju 7 yarda i na teren izlazi Matt Prater pucati FG za pobjedu sa 51 yarda... Udarac je precizan, Lionsi slave i za tjedan dana putuju u Dallas!!!

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 07/01/2017 : 22:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Sretno Lionsima i Packersima ovaj vikend.
Lionsi su "underdog" sutra, ali ne treba se predavati. Nisu Seahawks nepobjedivi.
Packersima želim pobjedu zbog Rodgersa, njegova igra zbilja oduševljava, ali i da izbace Giantse. Kao navijač Patriotsa ne želim ih u play-offu :-)
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000