forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NFL
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/01/2017 : 13:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Opet su nas pokrali, kao i prošli puta kad Megatronu nisu dosudili touchdown.
Ako ono nije bio fejsmask onda valjda ništa nije.
Kad suci vide plavi dres, da li Dinamov ili Detroitov uvijek naprave neki previd.
A, sad za ozbiljno.
Iako ima ponešto zadovoljavajući skor, trener mi je u najmanju ruku iritantan.
Ići na četvrti kad možeš prvi povesti i malo gurnuti momentum na svoju stranu, a onda ga izvesti na način da imaš osjećaj da QB gleda kome dodati na klupi loptu je pomalo razočaravajuće.
Uz to sa ipak donekle opasnom pas igrom i nelošim QB-om koji ima valjda najjaču ruku u NFL-u bi valjda trebao malo razvući obranu za koje lakše probijanje.
Pukli su u zadnjoj četvrtini, a da su samo nekaj odigrali, utakmica bi išla prema egalu.
Ipak uz skoro najlošije probijanje lige i bez neke pretjerano dobre statistike ovo je valjda zadovoljavajuća sezona.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 08/01/2017 : 21:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Opet su nas pokrali, kao i prošli puta kad Megatronu nisu dosudili touchdown.
Ako ono nije bio fejsmask onda valjda ništa nije.
Kad suci vide plavi dres, da li Dinamov ili Detroitov uvijek naprave neki previd.
A, sad za ozbiljno.
Iako ima ponešto zadovoljavajući skor, trener mi je u najmanju ruku iritantan.
Ići na četvrti kad možeš prvi povesti i malo gurnuti momentum na svoju stranu, a onda ga izvesti na način da imaš osjećaj da QB gleda kome dodati na klupi loptu je pomalo razočaravajuće.
Uz to sa ipak donekle opasnom pas igrom i nelošim QB-om koji ima valjda najjaču ruku u NFL-u bi valjda trebao malo razvući obranu za koje lakše probijanje.
Pukli su u zadnjoj četvrtini, a da su samo nekaj odigrali, utakmica bi išla prema egalu.
Ipak uz skoro najlošije probijanje lige i bez neke pretjerano dobre statistike ovo je valjda zadovoljavajuća sezona.



Istina, u svojoj prognozi nisam računao na višu silu.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 09/01/2017 : 00:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Hail Mary u zadnjoj sekundi prvog poluvremena. Ne znam da li su Packersi spretniji ili sretniji.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 09/01/2017 : 00:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nakon što su Giantsi neshvatljivo propustili priliku da nakon onako odigrane obrane gdje se Aaron najeo trave kao ko zna od kada, plus neshvatljivog ispadanja lopti, umjesto da se rezultatski odvoje, uvjerljivo gube.
Možda se vrate u nastavku, ali teško nakon ovog šoka.
Naravno da te sreća nemre pratiti cijelo vrijeme, pa bi se to GB-u moglo vratiti u sljedećoj utakmici.
Ipak plej of d dej je nastavak utakmice Qb-a Delfina nako umalo otkinute glave.
Zbilja ga je sašio ko zadnjeg neprijatelja.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 09/01/2017 : 00:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Moore je zbilja dobio batina danas. Još je i dobro odigrao nakon tog udarca.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 09/01/2017 : 15:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Steelersi su udarali koga i kako su stigli. Malo nakon što je Dupree satrao Moorea, bila je akcija u kojoj je safety Steelersa htio udariti receivera Dolphinsa, ali je pogodio vlastitog cornerbacka. Igrali su po devizi - nije važno koga udaraš, glavno je da udaraš. Zato ih je na kraju stigla zaslužena kazna jer je kod 30-6 Roethlisberger ozlijedio gležanj.
A ono što je Rodgers napravio u završnici prvog i u drugom poluvremenu protiv Giantsa graniči sa savršenstvom.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 09/01/2017 : 18:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Steelersi mi nisu omiljena franšiza, em zbog nasilja na terenu (a i izvan), em zbog trenera koji bez frke sa čačkalicom u gubcu vodi tekmu.
To mi je baš neka fina asocijacija, ali zbog kulture foruma nebum se slobodno izrazio.
U svezi glede Divova, mislim da su si oni sami pucali u nogu, jer nakon onakve dominacije u prvom dijelu otići sa minusom na kontu u svlačionicu je umjetnost.
Dalje je bila pomalo jednosmjerna utakmica, iako je ta za razliku od prethodne tri bila najbolja.
Nekako prelako domaćini pomeli protivnike.
Nadamo se neizvjesnijem nastavku pleja.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 09/01/2017 : 22:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Houston ima dobru obranu, ali su ipak zalutali u ovo društvo. Svi ostali imaju šansu i očekujem tri odlične utakmice. Najviše se veslim dvoboju Cowboysa i Packersa.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/01/2017 : 22:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Meni žao što nema Ravensa,
Bili su ravnopravni, ako ne i bolji od Steelersa, ali tako se posložilo.
Jako nezgodna momčad na gostovanju sa hrpu pobjeda za razliku od Sreelersa koji su mi nekako grubijanska momčad pa im to u gostima suci baš i ne ferceraju.
Slična situacija i sa Hawksima.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 11/01/2017 : 00:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Ravensi su imali težak raspored ovu sezonu, Flaco nije igrao kako može i gubili su utakmice koje dobre ekipe moraju dobiti. Usprkos svega toga imali su šansu protiv Steelersa i nisu je iskoristili.
Šteta.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 15/01/2017 : 01:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Domaćini i dalje rasturaju.
Ryan i napad Atlante igraju odlično.

Danas zvuči smiješno da su prije početka sezone Seahawksi bili prvi, a Falconsi 19. u ESPN-ovom "power rankings".
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 15/01/2017 : 05:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Matty Ice je odigrao još jednu vrhunsku partiju, ali i obrana Falconsa je bila odlična. Seahawksi nisu imali izgleda.
Utakmica Patriotsa i Texansa završila je očekivano iako će Patsi morati biti puno bolji sljedeći tjedan bez obzira tko im bio protivnik. I Chiefsi i Steelersi imaju puno boljeg QB-a od Osweilera.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/01/2017 : 17:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Daklem, sve ste vidjeli.
Ako gospodin sudac ne podržava divljačku igru Hawksa i ne prežmiri očigledno, oni su pomalo u problemima.
Da se igralo u Seattleu najvjerojatnije bi rezultat bio malo drugačiji.
Pravda je zadovoljena i bolja momčad koja igra daleko ljepše produžila korak u konferencijsko finale.
Ili po naški bolje ptice su tzasluženo dobile.
Plus ono na kraju kad se već mogli na tuširanje i odmor do sljedeće (ako nije ispravno napisano neka me moderato ispravi) sezone im nije trebalo.

Patriote sam gledao samo pola sata pa zaspao, ali nekako sam predviđao da ne bu bilo suprajza.

Danas uvjerljivo najatraktivnija tekma.
Ne ona u kojoj ako sudac bude objektivan isto možemo očekivati tabađijsku ekipu sa spakiranim koferima, nego kauboje protiv GB-a.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/01/2017 : 17:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Atlanta sinoć zasluženo, NE očekivano. Noćas poslastica. Go Rogers!
Nadam se finalu NE - GB.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/01/2017 : 17:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kako se nadaš kad su svi relevantni novinari NFL-a prognozirali finale Patriota i Hawksa.
Ako su tako dobro plaćeni, valjda znaju ono što mi neznamo.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 16/01/2017 : 02:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Kakva utakmica. Vrijedilo je ostati budan.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 16/01/2017 : 02:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Zao mi produzetaka.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 16/01/2017 : 02:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sta je znacio tajm aut Dalasa pri poslednjem sutu? U fazonu, da dekoncetrise igraca za ponovljeni sut ili?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 16/01/2017 02:21:14
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 16/01/2017 : 03:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Sta je znacio tajm aut Dalasa pri poslednjem sutu? U fazonu, da dekoncetrise igraca za ponovljeni sut ili?



Da, to Ameri zovu "icing the kicker". Najbolje je kada kicker fula field goal za pobjedu, ali je protivnički trener pozvao time-out, pa kicker dobije novu šansu koju iskoristi. Nije se jednom dogodilo.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 16/01/2017 : 18:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Malo su se slegli dojmovi nakon dramatičnih tekmi sinoć. Napokon smo vidjeli dramatične završnice. Ona u Dallasu je bila fenomenalna. Vidjeti tri pogođena FG-a sa preko 50 jarda zaredom u samo minutu i pol ravno je nekom uspješnom "Hail Maryju" za pobjedu. Kako je Rodgers rastrančirao obranu Cowboysa u prvom poluvremenu činilo se kako će se dogoditi još jedno gaženje u ovom playoffu, ali Cowboysima svaka čast na povratku.
U Kansas Cityju tekma je bila puno slabije kvalitete, Steelersi su došli do pobjede bez ijednog TD-a, jedini koji zaslužuje pohvale je Bell koji je osvojio1 170 jarda probijanjem, dok su većina od šest Boswellovih FG-ova bili ziceri. Osim odličnih prvog i zadnjeg drivea, Chiefsi su previše oscilirali, pogotovo running backovi koji nisu mogli razvuči obranu Steelersa, a Smith nije QB koji će svojim bacanjima sam odvesti momčad do pobjede.
Sada nas još samo dva "prava" ishoda dijele od toga da napokon vidimo dvoboj Rodgersa i Bradyja u borbi za naslov.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 16/01/2017 : 22:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ma kauboji su zabrljali u prvom djelu tekme.
Toliko grešaka i to ne baš prejeftinih su ih bacilli u nezgodnu poziciju.
Igrali su dobro, trebali držati priključak, a svaki napad neka glupost koja ih je bacila korak unazad.
Nekako su me podsjetili na prošlogodišnje Pantherse.
Došli otprilike niotkuda, postali favoriti i slomili zube u finalu.
Nekako prepuni samopouzdanja do udaranja u zid i onda tupi pogledi.
Slično jučer, navalili ko da nema sutra, Aaron ih malo primirio, plus pogreške i hrpa izbezumljenih faca na klupi.
Znaju da gospodin QB gleda ispod radara da ih uhvati sa viškom materijala na terenu, a frajer slavi sek ko da je osvojio SB umjesto da prati igru.
Da ih nije trener spašavao sa time outom zbog viška igrača, bilo bi više za zadnji napad u kojem su morali spajkati loptu da zaustave vrijeme pa izostao treći pokušaj.
Mislim da je to vagnulo na kraju.
Malo previse grešaka i nepripremljenosti za tako važnu tekmu.
No ionako sam skoro bio siguran da se neće vratiti, ali ugodno su me iznenadili.
Malo je falilo da bar produžetke izbore.
U svakom slučaju fenomenalna tekma i bio je užitak gledati.

Druga mi je bia malo kasno, pa sam ubio oko i nisam pogledao.
Ipak se mora nešto u ponedjeljak raditi.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28974 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2017 : 12:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam tek pogledao reprizu na Sportklubu Cowboysa i Packersa, Cowboysi se vratili i kakav kraj Packersa!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 22/01/2017 : 22:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Obrana Packersa igra jako loše večeras. Ryan ih rastura.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/01/2017 : 22:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Puno znači kad imaš tekmu manje, pa malo odmoriš igrače, a možda te i pokoja ozljeda zaobiđe.
Osim toga sreće je bilo napretek protiv Divova i Kauboja, pa se i to mora negdje kompenzirati.
Realno rezultat bi trebao biti puno, puno bliži nego ovaj, ali par pogrešaka ti odnese sve niz rijeku.
Nemreš baš bazirati igru na Hail Maryu i pogreškama protivnika.
Ima GB neku šansu ako se probudi odmah na početku, ali Falconsi imaju nezgodan napad pa će se i njih ponešto pitati.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28974 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/01/2017 : 06:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Falconsi i Patriotsi na Superbowlu! Jučer uvjerljivi i jedni i drugi!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000