forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NFL
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/01/2018 : 10:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://sportklub.hr/Americki-fudbal/NFL/a59321-VIDjENO-NA-SK-Cudo-nevidjeno-u-Minneapolisu.html

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 15/01/2018 : 17:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Da sam navijač Saintsa, i ja bih sinoć nakon tekme napravio ovo:

https://twitter.com/kyledet/status/952714787431075845

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 15/01/2018 : 22:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem da se noćas nisu trijeznili ni navijači Saintsa ni Vikingsa.

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/01/2018 : 15:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Večeras New England (bez Bradyja)-Jacksonville i Philadelphia-Minnesota.

Prognoza za Superbowl: New England-Minnesota

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 21/01/2018 : 20:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Večeras New England (bez Bradyja)-Jacksonville i Philadelphia-Minnesota.

Prognoza za Superbowl: New England-Minnesota



Prema zadnjim vijestima, Brady bi trebao igrati usprkos ozlijedi.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/01/2018 : 20:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Vidjet ćemo za dvadesetak minuta!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 22/01/2018 : 00:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Ovo je bilo napetije nego što sam očekivao.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/01/2018 : 00:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, mogli su ovo Jagsi dobiti, na kraju presudio kraj prvog poluvremena, umjesto da odu na 17:3, bilo je 14:10 na kraju poluvremena u kojem su Patriotsi bili grozni, drugo poluvrijeme druga priča, ali opet spretna i sretna pobjeda Patriotsa, ključ treći za 18 devet minuta do kraja! Sve u svemu, ako ništa drugo bar napeta utakmica, takva bi mogla biti i druga utakmica, kao i Superbowl?!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/01/2018 : 08:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Superbowl 2018:

New England-Philadelphia

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 22/01/2018 : 11:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Kao da su se Jaguarsi uplašili pobjede u Foxboroughu, vodili su 20:10 i imali punu kontrolu utakmice, usto i Patriotse bez Gronkowskog. A onda su dopustili da Brady kompletira dodavanje za Amendolu za 21 jard na trećem pokušaju za 18. Onda su ova dvojica "poludila", oba dodavanja za TD i preokret Brady je izveo za Amendolu i Imperija se nastavlja!
A u drugoj tekmi Keenumu je napokon otkucala ponoć, kočija se pretvorila u bundevu, konji su postali miševi, cipelica je ostala na stepenicama, a on je se iz elitnog QB-a pretvorio u ono što ustvari i jest - JAG. Baciti interception kod vodstva 7-0, izgubiti loptu na 20-ak jarda od protivničke end zone kod zaostatka 14:7 - neoprostivo. A Nick Foles je odigrao fantastično - 26/33 kompletiranih dodavanja za 352 jarda, 3 TD dodavanja, od kojih jedno za 53, a jedno za 41 jard, svaka čast!

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.

Edited by - 76 on 22/01/2018 11:49:22
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 22/01/2018 : 22:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Slažem se da je Jaguarsima nedostajalo malo hrabrosti (npr. nisu ni pokušali odigrati napad na kraju druge četvrtine) i sportske drskosti da pokopaju Patriotse. Dopustili su Patriotsima priključak, a kad Patriotsi jednom krenu teško ih je zaustaviti.

Nisam još pogledao NFC finale, ali čitam hvalospjeve Folesu. Ameri kažu da je to jedna od najboljih QB predstava u povijesti NFL playoffa.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/02/2018 : 14:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
HOĆE LI New England Patriotsi šesti ili Philadelphia Eaglesi prvi put podignuti Vince Lombardi Trophy, pokal namijenjen pobjedniku Super Bowla, finala doigravanja američke profesionalne lige u američkom nogometu (NFL), najgledanijem svakogodišnjem sportskom događaju u SAD-u, pitanje je na koje ćemo dobiti odgovor u noći s ponedjeljka na utorak kada će se ove dvije momčadi sučeliti u Minneapolisu.
Branitelji naslova Patriotsi svojim su uspjesima u 21. stoljeću, ovo će im biti osmo sudjelovanje u finalu otkako je za glavnog trenera postavljen stručnjak hrvatskih korijena Bill Belichick, a poziciju vođe napada preuzeo Tom Brady, postali najveća dinastija u modernom NFL-u, te se njihovo sudjelovanje u samoj završnici i očekivalo. Eaglesi se, pak, u prošle tri sezone nisu niti plasirali u doigravanje, no ove su nadmašili očekivanja i zahvaljujući sjajnoj igri na obje strane terena osvojili prvom mjesto u Nacionalnoj konferenciji u ligaškom dijelu sezone, a zatim u dvije utakmice u doigravanju uspjeli iskoristiti prednost domaćeg terena i osigurati put u Minneapolis.

Oba sastava su u ligaškom dijelu sezone ostvarila po 13 pobjeda i tri poraza te osigurala status prvih nositelja uoči doigravanja. Prednost domaćeg terena Patriotsi su iskoristili svladavši Tennessee Titanse s 35:14 i Jacksonville Jaguarse s 24:20, dok su Eaglesi nadigrali Atlanta Falconse s 15:10 i Minnesota Vikingse s 38:7.

Patriotsi će u slučaju pobjede protiv Eaglesa postati prva momčad koja je uspjela obraniti naslov nakon 13 godina i - Patriotsa. Momčad predvođena Belichickom i Bradyjem tog je 6. veljače 2005. godine u Jacksonvilleu u napetoj završnici svladala upravo Eaglese i to s 24:21. No, kod Eaglesa nema više niti jednog igrača iz tog sastava dok su Belichick i Brady još uvijek tu. Usto, u slučaju pobjede Patriotsi će se izjednačiti s Pittsburgh Steelersima na prvom mjestu po broju osvojenih naslova u Super Bowl eri. No, Steelersi su četiri od svojih šest naslova osvojili u 70-im godinama prošlog stoljeća.



Porijeklom iz Draganića pored Karlovca, 65-godišnji Belichick već 43 godine radi kao trener u NFL-u u raznim ulogama, a ovo će mu biti ukupno 11. sudjelovanje u Super Bowlu. Osim što je dosad sedam puta vodio Patriotse ostvarivši pet pobjeda i dva poraza, dva je puta sudjelovao u osvajanju naslova s New York Giantsima u ulozi defenzivnog koordinatora, a ima i jedan poraz u finalu kao pomoćni trener u Patriotsima. U slučaju pobjede njegove momčadi postat će treći u povijesti koji je kao glavni trener odveo svoju momčad do šest naslova NFL prvaka. No, prva dvojica Curly Lambeau i George Halas to su ostvarili prije Super Bowl ere.

"Svake je godine drugačije. Mjesta gdje igramo su drugačija, momčadi protiv kojih igramo su drugačije. Svaki dolazak u finale je jedinstven, ali osjećaj je uvijek sjajan. Morate se suočiti sa svim suparnicima i nadvladati ih", kratak je po običaju bio Belichick u svom obraćanju medijima.

S druge strane i trener Eaglesa Doug Pedersen ima iskustvo iz Super Bowla, no njegovo je daleko skromnije. Doduše, on zna kakav je osjećaj pobijediti Belichicka u finalu jer je prije 21 godinu bio treći "quarterback" Green Bay Packersa koji su svladali New England Patriotse kada je Belichick bio pomoćni trener. Pedersen nije ulazio u igru u toj utakmici, ali je odlučio kao motivatora svojim igračima pred sraz protiv Patriotsa dovesti bivšeg suigrača iz Packersa i najboljeg igrača tog finala Bretta Favrea.

"Znam da će Brett doći. Još uvijek smo u kontaktu i dobri smo prijatelji. Bili smo osam godina suigrači u Green Bayu i s obzirom na to da bi on ionako bio u Minneapolisu, odlučio sam ga pozvati da mojim igračima održi govor prije utakmice", rekao je Pedersen koji je bio pun hvale za svog suparnika:

"Naravno da je veliki izazov nadmetati se s tako inteligentnim trenerom za kojega znate da će vrhunski pripremiti svoju momčad. Mi ćemo s naše strane pokušati ostati usredotočeni na to da pokušamo predvidjeti sve zamke što bolje možemo i dovesti se u najbolju moguću poziciju na utakmici."

Posebna priča ove sezone je 40-godišnji "quarterback" Patriotsa Tom Brady koji igra fantastično i u poodmakloj dobi o čemu svjedoči i statistika prema kojoj je s 4,577 osvojenih jarda dodavanjem bio najbolji u ligi i zasluženo treći put u karijeri ponio naslov najkorisnijeg (MVP) igrača ligaškog dijela.

Iako je svake godine suočen s pitanjima razmišlja li o mirovini, Brady ih i dalje otklanja iako će u nedjelju postati najstariji "quarterback" koji je nastupio u Super Bowlu.

"Zašto svi toliko jako želite da se ja umirovim? Ne razumijem, pa ja se zabavljam na terenu, a moja momčad igra dobro. Znam da sam malo stariji od većine ostalih igrača, ali stvarno uživam. Naravno da ne razmišljam o kraju karijere već o Super Bowlu kojeg pokušavam osvojiti. U posljednjih 10-12 godina shvatio sam da moram ulagati u svoje tijelo što i činim i zato i dalje mogu izdržati sve napore treniranja. Ne znam koliko ću još igrati, ali znam da nikada neću biti na teret svojoj momčadi", kazao je Brady.


Eaglesi su sjajno krenuli u sezonu, dugo vremena bili i najučinkovitija momčad u čitavoj ligi, a ne samo u NFC-u, ali kada su sredinom prosinca ostali bez svog startnog "quarterbacka" Carsona Wentza, većina analitičara prognozirala je njihovo rano ispadanje u doigravanju poglavito jer se Wentzova zamjena Nick Foles u posljednje dvije utakmice ligaškog dijela sezone i nije iskazao. Ipak, Foles je u doigravanju uvelike popravio svoju igru te je s 352 jarda dodavanjem uz tri kompletirana dodavanja za polaganje protiv Vikingsa pokazao skepticima da su u krivu. Inače, Foles je svoju NFL karijeru započeo u Eaglesima 2012. godine, no 2015. je poslan u Ramse u kojima se zadržao samo jednu sezonu, kao i u Chiefsima gdje je bio lani prije povratka u staru momčad. On bi se u nedjelju mogao pretvoriti iz "zaboravljenog čovjeka" u najvećeg sportskog junaka Philadelphije ako odvede svoju momčad do naslova.

Bit će vrlo zanimljivo vidjeti i kakve će predstave pružiti dvojica igrača Eaglesa koji su prošle sezone bili u redovima Patriotsa i osvojili naslov, "running back" LeGarrette Blount i obrambeni linijaš Chris Long. Njih dvojica su u najavi utakmice dali potpuno oprečne izjave, Blount nije krio razočaranje time što mu Patriotsi prošle godine nisu ponudili novi ugovor iako je prevodio čitavu ligu s 18 probijanja za polaganje u sezoni, dok je 32-godišnji Long bio umjereniji i kazao kako shvaća što mu, s obzirom na godine, bivši poslodavci nisu željeli ponuditi novi ugovor.

"Uključit ću izravni neprijateljski mod. Ja tamo nemam prijatelja, ja više ne igram za Patriotse, ja ne gledam Patriotse i mene Patriotsi ne zanimaju. Bilo mi je lijepo tamo lani, ali to je bilo lani. Fokusiram se samo na ono što moram učiniti kako bih doveo svoju momčad do pobjede", rekao je Blount.

"Zašto bi mi bilo neobično igrati protiv bivših suigrača? Kad utakmica započne tada više nikome nisam prijatelj, pa ja sam igrao i protiv vlastitog brata. Patriotsi su odlična momčad, ali i mi smo odlična momčad", izjavio je Long.

Prava na prijenos ovogodišnjeg Super Bowla u SAD-u ima televizijska kuća NBC, a procjenjuje se kako su oglašivači plaćali čak 7.7 milijuna dolara za 30-sekundni reklamni spot tijekom stanki u utakmici što je veliko povećanje u odnosu na prošle dvije godine kada se procjenjuje da je za isto vrijeme trajanja reklame trebalo izdvojiti nešto više od pet milijuna dolara.

Publiku na US Bank stadionu u Minneapolisu tijekom poluvremena zabavljat će Justin Timberlake, dok će nacionalnu himnu prije početka dvoboja pjevati Pink.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 05/02/2018 : 02:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Eagles zasluženo vode.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/02/2018 : 06:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
I zasluženo osvojili!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/02/2018 : 12:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Kakva infarktna završnica
Građani Phile odlučili rasturit grad

Trljam ruke.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/02/2018 : 12:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
nisam baš neki poznavaoc NFL, ali ja sam mislio da če New England ovo gladko usvojiti-dobro što se nisam kladio. Zar nisu bili u poslednjih nekoliko godina najbolji?
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 05/02/2018 : 14:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Da mi je netko sinoć rekao da će Brady baciti preko 500 yardi, da neće imati niti jedan "punt", a da će Patriotsi izgubiti rekao bih mu da je poludio. :-)
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 05/02/2018 : 17:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Falilo je još samo da mu je uspio Hail Mary, pa da mu onda ne bi uspjelo pretvaranje za dva poena. To bi bio vrhunac...

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/02/2018 : 18:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Šteta za onaj fambl na kraju. Djelić sekunde i nepažnje su odlučili SB, inače, mislim da bi i Orlovi završili kao mnogi prije njih u posljednja dva minuta dok Brejdi ima loptu Ali ako ostanu na okupu Brejdi i Beličik, imaće opet šansu dogodine.

Inače, dobar je bio plej of ove godine, skoro sve sam ispratio, direktno ili u snimku, osim dva meča Falkonsa, ali mi je najbolji pored SB, bio onaj Stilersa i Jaguara, pogotovo što su Jaguari odigrali onako dobro i pored ogromnog potcjenjivanja i od publike i od igrača Stilersa. Neka su ih ostavili kući

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 18/08/2018 : 00:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Nova sezona počinje za 20 dana i vrijeme je da se topic digne.
Pripremni mečevi se naveliko igraju. Noćas su Patriotsi dobili Eaglese.

Za kraj posta vijest da su Bearsi potpisali s rezervnim QB Chase Danielom (nikad čuo za njega) ugovor na dvije godine za 10MUSD (7 garantirano). To vjerojatno ne bi bilo čudno da Daniels u cijeloj svojoj osmogodišnjoj karijeri nije bio rezerva i to s ukupno 78 dodavanja (prosječni QB to skupi u dvije utakmice). Ako dobije svih 10 MUSD, Daniels će biti na 51 mjestu svih vremena (dosad je zaradio 24.3 MUSD) po ukupnoj zaradi u karijeri među QB. Pedantni Ameri su izračunali da bi Payton Manning, da je dobivao toliko po yardu, zaradio više od 18 milijardi dolara.

Edited by - Ernie Pike on 18/08/2018 00:08:22
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/09/2018 : 14:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/pogledajte-jednu-od-najboljih-akcija-u-povijesti-americkog-nogometa/2024548.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 18/09/2018 : 22:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

https://www.index.hr/sport/clanak/pogledajte-jednu-od-najboljih-akcija-u-povijesti-americkog-nogometa/2024548.aspx



Izvrsno hvatanje jednom rukom, ali da je jedno od najboljih u povijesti je malo pretjerivanje.

Bortles i Jaguari su odigrali jako dobro poluvrijeme i razvalili Patriote. Kad je NE počeo mljeti u drugom djelu, mislio sam da su se Jaguari ponovo prepali pobjede, ali ih je ovaj put obrana spasila.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/09/2018 : 09:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/nevidjeno-u-povijesti-sporta-u-poluvremenu-utakmice-otisao-u-mirovinu/2024740.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/12/2018 : 09:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Fantastična utakmica u Miamiju, Brady ispisao povijest


Legendarni quaterback New England Patriotsa Tom Brady morao se pomiriti s porazom u fantastičnom susretu protiv Miamija (34:33), ali se ponovno upisao u povijest ovog sporta.

Quaterback Petsa je utakmicu protiv Dolphinsa završio sa 358 jardi bacanjem, uz tri touchdown dodavanja. S ova tri dodavanja jedan od najboljih, ako ne i najbolji igrač u NFL-u, izbio je samostalno na prvo mjesto ljestvice koja računa touchdown dodavanja u karijeri, gledajući regularni dio sezone plus play-off.
Tom Brady se prošlog tjedna izjednačio s još jednom legendom Paytonom Manningom, na prvom mjestu vječne liste, ali sada mu je pobegao za tri dodavanja. Brady ima 582, dok je Manning na 579.
Ipak, Patriotsima su slavu ukrali igrači Miamija s Kenyanom Drakeom na čelu, koji je donio pobjedu Dolphinsima. Akcija je počela od quaterbacka Ryana Tannehilla sedam sekundi prije kraja, koji je loptu bacio prema Kennyju Stillsu, ovaj je vratio nazad prema Devanteu Parkeru, koji je pronašao Drakea, a ovaj potonji je izbjegao sve zamke u obrani Petsa, istrčao preostala 52 jarda za fantastičnu pobjedu, poslije sjajne akcije.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/12/2018 : 22:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Meni cijela sezona super.
Ima tu svega i svačega, od ostarjelog Bradya do mlađahnih QB-a, hrpa novih trenera, a i obrambeni igrači imaju štogod za poručiti.
Sve u svemu svi su pokazali da imaju slabosti i da niko nije baš toliko dominantan.
Nekako su mi se Ramsi učinili nepobjedivima, ali šta im medvjedi jučer napraviše sa groznim Trubiskyim to je za proučavanje.
Iako ruku na srce protiv Lionsa su tek na kraju prelomili, tako da mi se čini kao da su u laganom padu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000