forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolji Zagorov neprijatelj!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/01/2016 : 17:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ike666

Supermike.
Jedini je imao sreću da ga se još nije dočepao Burattini


Samo polako, ne treba izazivati vraga da se ne probudi.

Pa najavio je Rakosija,Supermika,vjerovatno ce ih on pisat.Tu sam na forumu pročitao neznam ko je stavio mislim da Solar da ce bit okršaj u Europi u srcu translivanije.Ako je to istina onda jedva čekam tu epizodu.Imam osjećaj da bi mi to mogla bit najbolja Zagorova epizoda.Al ak to razjebe e onda...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/01/2016 : 17:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Nemogu vjerovat da Kandrax ima samo jedan glas,on mi je poslije Rakosija najdraži neprijatelj.Zanimljivi su i ostali al volim ove mitske neprijatelje koji nisu obični ljudi!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2016 : 21:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Nemogu vjerovat da Kandrax ima samo jedan glas,on mi je poslije Rakosija najdraži neprijatelj.Zanimljivi su i ostali al volim ove mitske neprijatelje koji nisu obični ljudi!




Boselli je kriv za to. I Nicolai, manje, ali...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/01/2016 : 22:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nemogu vjerovat da Kandrax ima samo jedan glas,on mi je poslije Rakosija najdraži neprijatelj.Zanimljivi su i ostali al volim ove mitske neprijatelje koji nisu obični ljudi!




Boselli je kriv za to. I Nicolai, manje, ali...

jbg...
Sad ce Burattini razjebat Supermikea i Rakosija ako ih se dohvati!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000