forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Njuškalo
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 09/03/2016 : 19:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
Jaooooo,evo gubim cijeli dan u uvjeravanju jednog stručnjaka s njuškala.
Naime evo o čem se radi-još nemogu doći sebi.
Čovijek traži za komplet extra komplet redovnog i maxi almanah i specijal znači sva Hrvatska izdanja Zagora sitnicu od 75000kn,i ja njemu se javim i kazem mu pa mozda si mislio 7500,a on meni-Da jesam ja lud,da on to skuplja od 1991 i da to vrijedi minimalno 75000kn i da će pravi ljubitelj stripa to znati cijeniti.
Blago takvoj pameti,a ja jos luđi jer se još tresem od dopisivanja s njim aaaaaaaaaaaaaaaa.

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/03/2016 : 20:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Da nije sova u pitanju?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/03/2016 : 20:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ne budi lud, kupi prije nego nestane :P
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/03/2016 : 20:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

hm, znaci nekih 10.000 eurosa ... pa sta je to, sitnica za takav skupocjeni i dijamantni nabirak koji se sakuplja vec ... hm, kako sada od '91??? zar prodaje i ZS?? :DD :PPP

vjerujem da mu je netko ponudio vec 88.000 kuna do sada




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/03/2016 : 20:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Tip je u cijenu uračunao i golemu intimnu vrijednost kolekcije, do posljednje lipe.

Posjedovati kolekciju Zagora - neprocjenjivo. Za sve ostalo tu je Mastercard.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 09/03/2016 : 20:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
Na tom njuškalu 90% likova nema pojma,čak ni neprovjere vrijednost nekih stvari koje prodaju,trebao si ti njemu ponuditi komplet extra i ostale za pola iznosa pa ako ima hrabrosti neka kupi,zaradit če duplo,haha

Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 09/03/2016 : 21:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
Haha nije Sova neki Saša
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 09/03/2016 : 21:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
I da ponudio sam da cu mu isti komplet prodati za 20000 pa neka zaradi hahhaha,sli nije komentirao to
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/03/2016 : 21:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Na Njuškalu je 90 % djece, debila, lopova i sličnih koji ne znaju šta hoće.
Znam, dugo tamo trgujem. Nikome se ne smije vjerovati ni slučajno. 2 puta sam vjerovao i oba puta sam prevaren. To je bio moj neuspješan pokušaj vjere u ljude :-) Također ima gomila robe sa pretjeranom cjenom ili sa niskom istaknutom cjenom pa kada kontaktiraš, kažu nešto drugo. Cirkus uglavnom...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 09/03/2016 : 21:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
nisam imao loše iskustvo sa prodavaćima jer inače kada nešto kupujem,a to su uglavnom veće količine stripova
i to isplaniram kada idem za Zagreb ili sam u prolazu pa osobno preuzmem jer nemam naviku plačati veće iznose nepoznatim ljudima
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 09/03/2016 : 21:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


hm, znaci nekih 10.000 eurosa ... pa sta je to, sitnica za takav skupocjeni i dijamantni nabirak koji se sakuplja vec ... hm, kako sada od '91??? zar prodaje i ZS?? :DD :PPP

vjerujem da mu je netko ponudio vec 88.000 kuna do sada





ma kakvi ništa od zs samo Hrvatska izdanja,i da sigurno mu zvoni telefon bez prestanka
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/03/2016 : 22:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Na Njuškalu je 90 % djece, debila, lopova i sličnih koji ne znaju šta hoće.
Znam, dugo tamo trgujem. Nikome se ne smije vjerovati ni slučajno. 2 puta sam vjerovao i oba puta sam prevaren. To je bio moj neuspješan pokušaj vjere u ljude :-) Također ima gomila robe sa pretjeranom cjenom ili sa niskom istaknutom cjenom pa kada kontaktiraš, kažu nešto drugo. Cirkus uglavnom...




Mislim da je ipak ovo boldano točno, da lopovi jako dobro znaju što hoće. Kao i uvijek i svugdje, žele zahebati onu djecu, debile i slične.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 09/03/2016 : 22:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ima dosta "talenata" na Njuskalu sigurno,ne triba puno da skontas,ali ja sam kod 5-6 ljudi uzimao poprilicnu kolicunu stripova i mogu reci da sam izuzetno zadovoljan postenjem i korektnoscu istih.Srecom,mozda nisam naletija na "pravoga".

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2016 : 23:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Na Njuškalu je 90 % djece, debila, lopova i sličnih koji ne znaju šta hoće.
Znam, dugo tamo trgujem. Nikome se ne smije vjerovati ni slučajno. 2 puta sam vjerovao i oba puta sam prevaren. To je bio moj neuspješan pokušaj vjere u ljude :-) Također ima gomila robe sa pretjeranom cjenom ili sa niskom istaknutom cjenom pa kada kontaktiraš, kažu nešto drugo. Cirkus uglavnom...



dodji na nas pik.ba tojest olx.ba pa ces vidjeti sto je cirkus

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 10/03/2016 : 07:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
evo da ne cendrate kak je onaj komplet preskup,našao sam povoljniji,za sirotinju.

http://www.njuskalo.hr/stripovi/kolekcija-zagor-oglas-17537213

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/03/2016 : 12:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Na Njuškalu je 90 % djece, debila, lopova i sličnih koji ne znaju šta hoće.
Znam, dugo tamo trgujem.

....kao i poneki "poznati" prodavač sa mnogobrojnih strip portala, među ostalom i ovoga, koji dakako dobro zna šta hoće, a to je po astralnim cijenama utopiti ovcama za šišanje poneke primjerke za koje mu ni najnoviji novajlija ovdje ni pola cijene platio ne bi.


quote:
Originally posted by Obi-wan

Nikome se ne smije vjerovati ni slučajno. 2 puta sam vjerovao i oba puta sam prevaren. To je bio moj neuspješan pokušaj vjere u ljude :-)

Hmmm...ne znam...Pa zar nije prvi kontakt, konkretno nas dvojice, bio baš na tom njuškalu, u smislu pazarenja, tj. moje kupovine kompleta prvih 20-ak i 5 brojeva "Odabranih priča (V. Č.)" od tebe?
Pa nisam npr. ni ja tebe tada poznavao a uplatio istog dana nekih, ako se dobro sjećam, 750-ak kuna i na kraju bilo sve ok.

PS. I s Agom Zekovićem moj prvi kontakt bio je preko njuškala. Čovjek mi izdvojio masu poželjenih stripova, ja mu sve uplatio, da bih tek oko mjesec dana kasnije, na njegovom štandu na "Hreliću", upoznao ga i pokupio pripremljeni paket.
Dakle, i u tom slučaju sve korektno, kvota pozitivnog iskustva: ne 10 nego punih 100%.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 10/03/2016 13:13:32
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/03/2016 : 14:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
P. S. Nedeljko, pa što ga nisi upitao koliko tisućica bi mu trebao dodati na tih 75.000 ako ti uspije nabaviti i svih 40 klasika?

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-kompletna-kolekcija-oglas-18419074

Mislim, cijena kao takva bi mogla biti ok, obzirom da je čovjek ponudio i nešto što još nitko na našim prostorima nema, 15. almanah.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2016 : 20:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Obi-wan
Na Njuškalu je 90 % djece, debila, lopova i sličnih koji ne znaju šta hoće.
Znam, dugo tamo trgujem.

....kao i poneki "poznati" prodavač sa mnogobrojnih strip portala, među ostalom i ovoga, koji dakako dobro zna šta hoće, a to je po astralnim cijenama utopiti ovcama za šišanje poneke primjerke za koje mu ni najnoviji novajlija ovdje ni pola cijene platio ne bi.


quote:
Originally posted by Obi-wan

Nikome se ne smije vjerovati ni slučajno. 2 puta sam vjerovao i oba puta sam prevaren. To je bio moj neuspješan pokušaj vjere u ljude :-)

Hmmm...ne znam...Pa zar nije prvi kontakt, konkretno nas dvojice, bio baš na tom njuškalu, u smislu pazarenja, tj. moje kupovine kompleta prvih 20-ak i 5 brojeva "Odabranih priča (V. Č.)" od tebe?
Pa nisam npr. ni ja tebe tada poznavao a uplatio istog dana nekih, ako se dobro sjećam, 750-ak kuna i na kraju bilo sve ok.


Pa razmišljao sam cijeli dan da te prevarim, ali na kraju je poštenje nekako prevladalo.
Inače, sve druge varam... Tako da - pažnja na Njuškalu !

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/03/2016 20:47:41
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/03/2016 : 20:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ja dakle imao samo sretan dan? E baš ti hvala, svaka ti da.... milsim, čast!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/03/2016 : 22:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Izračunao sam koliko bi koštao komplet koji prodaju ovaj lik i ispalo mi 12106 kn. Uzeo sam u obzir sadašnje cijene tih izdanja iako je tijekom godina ona rasla, znači momak misli zaraditi barem 6-7 puta u odnosu na nekakvu izdavačku punu cijenu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 10/03/2016 : 22:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izračunao sam koliko bi koštao komplet koji prodaju ovaj lik i ispalo mi 12106 kn. Uzeo sam u obzir sadašnje cijene tih izdanja iako je tijekom godina ona rasla, znači momak misli zaraditi barem 6-7 puta u odnosu na nekakvu izdavačku punu cijenu.



Da to je ta cijena,zato sam mu i ponudio da ja njemu pridam taj komplet za 20000,i pritom zaradim tisuću ojra,a on 50000kn i svi sretni hahahahaha
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 10/03/2016 : 22:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

evo da ne cendrate kak je onaj komplet preskup,našao sam povoljniji,za sirotinju.

http://www.njuskalo.hr/stripovi/kolekcija-zagor-oglas-17537213



Pa to je jeftino koji ti je klinac,pa to ti isto ovaj prodaje za 70000kn a taj tvoj trazi 14000
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 10/03/2016 : 22:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

P. S. Nedeljko, pa što ga nisi upitao koliko tisućica bi mu trebao dodati na tih 75.000 ako ti uspije nabaviti i svih 40 klasika?

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-kompletna-kolekcija-oglas-18419074

Mislim, cijena kao takva bi mogla biti ok, obzirom da je čovjek ponudio i nešto što još nitko na našim prostorima nema, 15. almanah.



Haha baš,ma vjeruj izgubio sam volju taj dan čitajući njegove poruke.
A bar 100000 da nabavi jos klasik hahahaha
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/03/2016 : 00:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izračunao sam koliko bi koštao komplet koji prodaju ovaj lik i ispalo mi 12106 kn. Uzeo sam u obzir sadašnje cijene tih izdanja iako je tijekom godina ona rasla, znači momak misli zaraditi barem 6-7 puta u odnosu na nekakvu izdavačku punu cijenu.


Ma sve to stoji, ali njegovi stripovi su ipak "...u savršenom stanju kao iz dućana".
A reci mi još nešto, jesi li ti u sklopu tog tvoga proračuna uzeo u obzir i ovo: "Uz to dajem i duplikate koji su se nakupili slučajno 15 komada"?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/03/2016 : 00:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mbukov80

A bar 100000 da nabavi jos klasik hahahaha


A glavu dajem ako ne bi bio u stanju nabaviti brojeve 1 do 41 !

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/03/2016 : 14:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DODSFERD

Izračunao sam koliko bi koštao komplet koji prodaju ovaj lik i ispalo mi 12106 kn. Uzeo sam u obzir sadašnje cijene tih izdanja iako je tijekom godina ona rasla, znači momak misli zaraditi barem 6-7 puta u odnosu na nekakvu izdavačku punu cijenu.


Ma sve to stoji, ali njegovi stripovi su ipak "...u savršenom stanju kao iz dućana".
A reci mi još nešto, jesi li ti u sklopu tog tvoga proračuna uzeo u obzir i ovo: "Uz to dajem i duplikate koji su se nakupili slučajno 15 komada"?


Duplikate nisam uračunao u ukupnu cijenu jer vjerujem da oni idu kao poklon, ili se možda varam.
Ja sam prošle godine nabavio komplet SD Zagora 1-71 za nekih 600 kn, ali nisu bili u savršenom stanju pa ne znam koliko bi takvi vrijedili.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000