forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pazi se poštara !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

bsafar
Starting Member

6 Posts

Member since 30/09/2011

Posted - 17/03/2016 : 20:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bsafar a Private Message  Reply with Quote
Igman2 kaže: Ne razumijem zašto taj Bsafar ima još pristup ovom forumu i aukcijama?
Prevario je već četvoricu, a sad je pokušao i 1Eura

E pa Igmane2 moj lijepo te molim da se ne petljas kad ne znaš o čemu je bila riječ ovdje, a nisam nikoga prevario kako ti kažeš, a uostalom šta se nikome ovdje nije desilo da nije dobio stripove a platio je. Po meni je najbolje slati putem Tiska jer uvijek dođe, a ovi naši poštari nisu pouzdani u to sam se uvjerio. Bez ljutnje sugrađane moj, ali imam dosta loših iskustava sa poštarima i dostavama paketa koje potpisuju susjedi jer se poštaru ne da pisati žuti papirić. Lijep pozdrav !!

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/03/2016 : 22:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne smije poštar dati paket nekom od susjeda bez tvog dopuštenja. Ja sam imao nekoliko puta slučaj sa dostavljačem Overseasa koji je to htio napraviti kada nisam bio kod kuće, ali prvo me nazvao na mobitel pa sam mu izričiti zabranio da to napravi.
Njima se ne da vraćati paket pa bi ga htjeli uvaliti prvome tko naiđe, samo što za takav potez prvo treba pitati za dopuštenje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 17/03/2016 : 23:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Bsafar, hvala na objašnjenju, ali, ipak, mislim da nije bilo potrebe za otvaranjem još jednog topica kad je sve rečeno i razjašnjeno i u onom zaključanom.
S Eurom si riješio problem i dobio si njegov pozitivan komentar.
Eura si riješio i ja pitah što je s ostalom četvoricom gdje problem nije bio u pošti. Webmaster je odgovorio da je i tu sve u redu, stoga dalje se ne petljah, tj. ni riječ više ne rekoh.

Vidim da te i nije svejedno kada se spominje tvje poštenje, dakle, pretpostavljam da je sve bilo slučajnost, nespretnost i -pošta.
Dakle - svi na kraju zadovoljni
I Euro
i webmaster
i ja

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/03/2016 : 00:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nevezano za išta:
Poštara lopova, pijanaca i neozbiljnih definitivno ima. Nedolazak svih vrsta pošiljki, nagurano u sanduče i polomljeno, ostavljeno praktično na ulici. Tuđa pošta kod nas u ulazu je redovita pojava jer se poštaru ne da gladati jeli A, B ili C ulaz. Kritike što mora nositi paketić čak do zgrade iako sam ja insistirao da mi se ne nosi. Uglavnom, ljudi kojima je upala kašika u med, nesvjesni da je vani armija koja bi taj posao obavljala kako treba.
Naravno ima i onih koji rade kako treba. Uostalom kao i u svim drugim poslovima, ima nas svakakvih...

Još jednom, ovo govorim onako uopšteno, nevezano da 1 euro i bsafar

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 18/03/2016 : 07:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ljudi moji kakve vi to poštare imate?

moj je alkos da se smuk i salaso komotno trezvenjacima mogu proglasit.al uvijek sve dostavi na vrijeme,neoštećeno i na ruke.

pozdrav Boži ma u kojoj birtiji bio



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1276 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 18/03/2016 : 08:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
dragi g. šafar,
u međuvremenu, ja još uvijek čekam da mi se javite i da riješimo aukciju...
ostavio sam pozitivan komentar, unaprijed, nadam se da je to okej.
;-)

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 18/03/2016 : 10:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

ljudi moji kakve vi to poštare imate?

moj je alkos da se smuk i salaso komotno trezvenjacima mogu proglasit.al uvijek sve dostavi na vrijeme,neoštećeno i na ruke.

pozdrav Boži ma u kojoj birtiji bio






Moj poštar uvijek mrkne samo jednu rakijicu kod mene, ovako zimi kaže da je to antifriz, a ljeti kaže da mu služi za rashlađivanje...onako rosna iz frižidera.
Sad se zapitah gdje je on? ...nema ga već pola godine, a kod dostave pošte, svaki put drugi čovjek(poštar)?

Također, nikada mi se nije dogodilo da ne primim pošiljku, bilo u stripovima, bilo u novcu!
...zapravo, sada se sjetih,ipak jednom...nikada nisam dobio jednu kuvertu sa 10 eura iz Kanade, no mjesec ili dva od slanja tog pisma je na internet stranicama hrvatske pošte na prvoj naslovnoj strani stajala isprika HP-a zbog gubljenja pisama iz Kanade, znači, radilo se o nekom čoporativnom gubljenju pisama koje nema krivicu u lokalnom poštaru.
Zar stvarno mislite da bi danas ijedan poštar riskirao posao zbog nedostajanja dva tri stripa?
Glupost!
U Hrvatskoj nikada nije bilo lakše izgubiti posao nego danas.
Sada si malo mislim, dal je možda i moj poštar dobio otkaz zbog jedne rakijice koju sam mu ja znao potočiti?
Danas je gotovo u svim firmama po ugovoru obavezno 0,0 alkohola u krvi ili u suprotnom otkaz....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/03/2016 : 14:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

ljudi moji kakve vi to poštare imate?

moj je alkos da se smuk i salaso komotno trezvenjacima mogu proglasit.al uvijek sve dostavi na vrijeme,neoštećeno i na ruke.

pozdrav Boži ma u kojoj birtiji bio





A možda je na poslu, rano je za birtiju u pola 8 ujutro.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 18/03/2016 : 15:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ma šta rano.

u to vrijeme taman on sipa ulje u hidrauliku.dupli pelin.



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/03/2016 : 15:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by igor 12

ljudi moji kakve vi to poštare imate?

moj je alkos da se smuk i salaso komotno trezvenjacima mogu proglasit.al uvijek sve dostavi na vrijeme,neoštećeno i na ruke.

pozdrav Boži ma u kojoj birtiji bio






kad je neko svjestan ovih stvari pošteno će raditi posao
drugi traže izgovore ili su jednostavno aljkavi i lijeni
Moj poštar uvijek mrkne samo jednu rakijicu kod mene, ovako zimi kaže da je to antifriz, a ljeti kaže da mu služi za rashlađivanje...onako rosna iz frižidera.
Sad se zapitah gdje je on? ...nema ga već pola godine, a kod dostave pošte, svaki put drugi čovjek(poštar)?

Također, nikada mi se nije dogodilo da ne primim pošiljku, bilo u stripovima, bilo u novcu!
...zapravo, sada se sjetih,ipak jednom...nikada nisam dobio jednu kuvertu sa 10 eura iz Kanade, no mjesec ili dva od slanja tog pisma je na internet stranicama hrvatske pošte na prvoj naslovnoj strani stajala isprika HP-a zbog gubljenja pisama iz Kanade, znači, radilo se o nekom čoporativnom gubljenju pisama koje nema krivicu u lokalnom poštaru.
Zar stvarno mislite da bi danas ijedan poštar riskirao posao zbog nedostajanja dva tri stripa?
Glupost!
U Hrvatskoj nikada nije bilo lakše izgubiti posao nego danas.
Sada si malo mislim, dal je možda i moj poštar dobio otkaz zbog jedne rakijice koju sam mu ja znao potočiti?
Danas je gotovo u svim firmama po ugovoru obavezno 0,0 alkohola u krvi ili u suprotnom otkaz....


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bsafar
Starting Member

6 Posts

Member since 30/09/2011

Posted - 18/03/2016 : 19:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bsafar a Private Message  Reply with Quote
Poštovani gdin. Edvin !
Riješit ćemo svakako, očito sam preskočio ili deletao mail, pa molim još jednom podatke za uplatu, hvala na strpljenju.


Edited by - bsafar on 18/03/2016 19:40:12
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/03/2016 : 00:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
moj je postar zakon,do 12 u kladionici na aparatu,ali je zato paket u 12:30 kod mene

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 20/03/2016 00:31:28
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/03/2016 : 14:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ima svakakvih poštara. Meni tu i tamo ne ostavi obavijest o pošiljci pa mi se dva puta dogodilo da je paket vraćen pošiljatelju kao nepodignut. Od tada obavezno inzistiram da mi pošiljatelji daju i broj pošiljke - ne iz nepovjerenja prema njima već da vidim kad je paket stigao, zbog poštara.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/03/2016 : 14:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Ima svakakvih poštara. Meni tu i tamo ne ostavi obavijest o pošiljci pa mi se dva puta dogodilo da je paket vraćen pošiljatelju kao nepodignut. Od tada obavezno inzistiram da mi pošiljatelji daju i broj pošiljke - ne iz nepovjerenja prema njima već da vidim kad je paket stigao, zbog poštara.


Ja sam od tiskanica odavno odsutao. Počelo ne dolazit. Sada preporučeno i paket. Pa ček i to nestane, doduše rijetko. Primam obične pošiljke (pismo) sa ebay-a, ali tu me baš briga jer mi je tu garantiran povrat novca.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/03/2016 : 14:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by wolf

Ima svakakvih poštara. Meni tu i tamo ne ostavi obavijest o pošiljci pa mi se dva puta dogodilo da je paket vraćen pošiljatelju kao nepodignut. Od tada obavezno inzistiram da mi pošiljatelji daju i broj pošiljke - ne iz nepovjerenja prema njima već da vidim kad je paket stigao, zbog poštara.


Ja sam od tiskanica odavno odsutao. Počelo ne dolazit. Sada preporučeno i paket. Pa ček i to nestane, doduše rijetko. Primam obične pošiljke (pismo) sa ebay-a, ali tu me baš briga jer mi je tu garantiran povrat novca.



Ma tek sam tiskanice prekrižio. Bolje Tisak koverta.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/03/2016 : 14:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by wolf

Ima svakakvih poštara. Meni tu i tamo ne ostavi obavijest o pošiljci pa mi se dva puta dogodilo da je paket vraćen pošiljatelju kao nepodignut. Od tada obavezno inzistiram da mi pošiljatelji daju i broj pošiljke - ne iz nepovjerenja prema njima već da vidim kad je paket stigao, zbog poštara.


Ja sam od tiskanica odavno odsutao. Počelo ne dolazit. Sada preporučeno i paket. Pa ček i to nestane, doduše rijetko. Primam obične pošiljke (pismo) sa ebay-a, ali tu me baš briga jer mi je tu garantiran povrat novca.



Ma tek sam tiskanice prekrižio. Bolje Tisak koverta.


Tu opet neke tetkice kenjaju da mogu samo dokumenti - dakle samo papiri, a ne knjiga ili strip. Kao da to njima nešto znači...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/11/2019 : 11:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/631507/video-na-kojem-djelatnik-hrvatske-poste-ubacuje-posiljke-u-kombi-izazvao-pravu-buru-na-drustvenim-mrezama-sad-mi-je-jasno-zastomi-pola-paketa-doe-kao-da-su-prosli-kroz-rat

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/11/2019 : 13:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Momak na snimci djeluje kao da nema volje ni za život, a kamoli za posao koji obavlja. I onda ti pošalji neke vrijedne stripove putem pošte.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/11/2019 : 15:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Triba ih dobro zaštiti da se ni onda ne oštete kad ih ovako bace

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 05/11/2019 : 15:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/11/2019 : 16:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
tražili drogu a našli strip:)
kako su samo ovo uspili?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/11/2019 : 17:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tražili med, a unutra samo pčelica.
Ako je ovako kada brinu o pošiljci kako je tek kada ne brinu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/11/2019 : 19:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da ces uspeti da zamenis primerak.
Uzas.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 08/11/2019 : 19:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
Meni je postar prije koju godinu ukrao par sto kn otkupnine sto je trebao donijet za neke stripove sto sam prodao, desetak dana sam ga ispitivao kad god ga vidim i kaze nije nista doslo, na kraju sam otisao u postu i raspitao se i oni ga zvali i bla bla odmah otisao mojoj kuci ostavit pare s izlikom kako je bio ostavio susjedu...nismo ga nikad vise vidjeli poslije tog dana i to je covjek koji zna moju familiju a i cijelo susjedstvo bar deset godina je nasu ulicu odradjivao
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/11/2019 : 22:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sada si me malo zabrinuo, ubrzo nakon 28.10. sam trebao poštom dobiti 800 kn, a do dana današnjeg još ništa nije stiglo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 09/11/2019 : 09:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Meni niti jedan paket sa zavvija od 1.9 nije stigao. Tek kad sam poštara prijavio i zvao inspektore u pošti, počelo je stizati. Čak sam samome sebi iz drugog grada slao pakete koji su primamljivi za otvoriti, koje sam slao kao tiskanicu, i gle čuda nisu stigli. Skužio sam da ga je otvorio jer mu je bila poruka unutra, i sad me izbjegava čak i na ulici. Tražio sam otkaz za njega, i čekam rasplet
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000