forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Mister No libellus 3 i 4
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

BullShark
Starting Member

33 Posts

Member since 15/01/2010

Posted - 21/03/2016 : 10:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send BullShark a Private Message  Reply with Quote
Tražim ove dvije knjige. Jeli moguće da ih nigdje nema za nabaviti? Molim neka me netko razuvjeri

Vanja - BullShark

Edited by - BullShark on 25/03/2016 10:05:00

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/03/2016 : 10:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Možeš ih nabaviti na aukcijama samo trebaš biti strpljiv

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 25/03/2016 : 16:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ali su masne cijene

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

BullShark
Starting Member

33 Posts

Member since 15/01/2010

Posted - 25/03/2016 : 23:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BullShark a Private Message  Reply with Quote
Malo sam skeptičan. Knjiga 4 se u zadnjih godinu dana pojavila samo tri puta na aukcijama, u veljači (tu sam outbidan), u prosincu prošle godine i tek u travnju isto prošle godine.
Knjiga 3 je još gora. Jednom u prosincu 2015., listopad i prosinac 2014. i ostalo je iz 2013-te.
Bojim se da neću kompletirati kolekciju.

Edited by - BullShark on 26/03/2016 00:01:55
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 26/03/2016 : 10:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BullShark

Malo sam skeptičan. Knjiga 4 se u zadnjih godinu dana pojavila samo tri puta na aukcijama, u veljači (tu sam outbidan), u prosincu prošle godine i tek u travnju isto prošle godine.
Knjiga 3 je još gora. Jednom u prosincu 2015., listopad i prosinac 2014. i ostalo je iz 2013-te.
Bojim se da neću kompletirati kolekciju.



Ne znam odakle si ali ako imas koga u Srbiji ili BiH mozes pokusati nesto napraviti u ovom slucaju:

http://www.olx.ba/artikal/21206044/mister-no-libellus-3/
Go to Top of Page

Swiper
Starting Member



30 Posts

Member since 03/10/2010

Posted - 26/03/2016 : 23:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Swiper a Private Message  Reply with Quote
Ja imam duple MN libeluse br 3 ,br4 i br5 al ti ih neću prodat, jer ste napumpali cijenu jednog običnog,do sad ne toliko traženog stripa mn 62 (etrurski demon ) i tako sjebali sve iduće kupce tog stripa koji će sad morat isprsit 400kn za dobit ga (uključujući i mene)
Ni tebi, ni onom drugom bideru
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 27/03/2016 : 04:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Pa prodaj br 3 ili 4 i kupis taj koji su nadbidali na 400 kn
Mislim da ako ga neko stavi opet cijena nece ici ni priblizno toliko osim ako opet ne nalete neka 2 slicna

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

BullShark
Starting Member

33 Posts

Member since 15/01/2010

Posted - 27/03/2016 : 16:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send BullShark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Swiper

Ja imam duple MN libeluse br 3 ,br4 i br5 al ti ih neću prodat, jer ste napumpali cijenu jednog običnog,do sad ne toliko traženog stripa mn 62 (etrurski demon ) i tako sjebali sve iduće kupce tog stripa koji će sad morat isprsit 400kn za dobit ga (uključujući i mene)
Ni tebi, ni onom drugom bideru


Jako "inteligentan" način razmišljanja od tebe. Cijene će splasnuti jer nije uvijek situacija kao kod te aukcije. Pa i MM Ljudi u crnom je znao doseći cijene oko 1000kn, i opet si ih mogao poslije kupiti za 300-tinjak kuna.
A ako se malo smiriš i ipak ih idlučiš prodati, javi mi se.

Edited by - BullShark on 27/03/2016 16:28:22
Go to Top of Page

Swiper
Starting Member



30 Posts

Member since 03/10/2010

Posted - 28/03/2016 : 00:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Swiper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BullShark

quote:
Originally posted by Swiper

Ja imam duple MN libeluse br 3 ,br4 i br5 al ti ih neću prodat, jer ste napumpali cijenu jednog običnog,do sad ne toliko traženog stripa mn 62 (etrurski demon ) i tako sjebali sve iduće kupce tog stripa koji će sad morat isprsit 400kn za dobit ga (uključujući i mene)
Ni tebi, ni onom drugom bideru


Jako "inteligentan" način razmišljanja od tebe. Cijene će splasnuti jer nije uvijek situacija kao kod te aukcije. Pa i MM Ljudi u crnom je znao doseći cijene oko 1000kn, i opet si ih mogao poslije kupiti za 300-tinjak kuna.
A ako se malo smiriš i ipak ih idlučiš prodati, javi mi se.


Ja mogu isto tako reći "inteligentan" način bidanja kod tebe.
Navedeni stripovi nisu za prodaju, za sad. Stoje mi u kolekciji sa ostalim stripovima na polici ima skoro 10 godina pa mogu i još.
Inače, izuzetno sam miran i sad, i inače po prirodi. Ne znam po čemu zaključuješ da bih se trebao smiriti.
Go to Top of Page

BullShark
Starting Member

33 Posts

Member since 15/01/2010

Posted - 28/03/2016 : 12:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BullShark a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
Ja mogu isto tako reći "inteligentan" način bidanja kod tebe.
Navedeni stripovi nisu za prodaju, za sad. Stoje mi u kolekciji sa ostalim stripovima na polici ima skoro 10 godina pa mogu i još.
Inače, izuzetno sam miran i sad, i inače po prirodi. Ne znam po čemu zaključuješ da bih se trebao smiriti.
[/quote]
Da, ali nisam ja na kraju platio onoliku cijenu. Ni kada sam ga nabavio dan poslije kad su mi se sami javili drugi prodavači. Na smirivanje sam mislio samo iz razloga što si bio malo ljut zbog sebe i eventualne cijene koju ćeš morati platiti za istu knjigu, što je po mom mišljenju daleko od istine.
I jedino još ne razumim zašto 9 godina imaš duplikate, a nisi zainteresiran za prodaju (i zaradu). Ako ikad dođe taj dan, a ja ih i dalje ne nabavim, svejedno se nadam da ćeš mi se javit. Pozdrav.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/03/2016 : 14:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nema ni godinu dana kako je knjiga 4 bila na aukcijama po prihvatljivoj cijeni, potražnja je bila takva da je jedva pala jedna ponuda što je ovom kupcu dobro došlo. http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-br-4-libellus/10031512/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

kra-kra
New Member



Slovenia
106 Posts

Member since 20/09/2004

Posted - 28/03/2016 : 18:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kra-kra a Private Message  Reply with Quote
Evo, imam ja MN #1-3 & Almanah 94/95. Jednom pročitani, 5-. Ponude?

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books ... and now there's only time to say ... THANK YOU GOD! LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

Swiper
Starting Member



30 Posts

Member since 03/10/2010

Posted - 28/03/2016 : 18:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Swiper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BullShark



Ja mogu isto tako reći "inteligentan" način bidanja kod tebe.
Navedeni stripovi nisu za prodaju, za sad. Stoje mi u kolekciji sa ostalim stripovima na polici ima skoro 10 godina pa mogu i još.
Inače, izuzetno sam miran i sad, i inače po prirodi. Ne znam po čemu zaključuješ da bih se trebao smiriti.
[/quote]
Da, ali nisam ja na kraju platio onoliku cijenu. Ni kada sam ga nabavio dan poslije kad su mi se sami javili drugi prodavači. Na smirivanje sam mislio samo iz razloga što si bio malo ljut zbog sebe i eventualne cijene koju ćeš morati platiti za istu knjigu, što je po mom mišljenju daleko od istine.
I jedino još ne razumim zašto 9 godina imaš duplikate, a nisi zainteresiran za prodaju (i zaradu). Ako ikad dođe taj dan, a ja ih i dalje ne nabavim, svejedno se nadam da ćeš mi se javit. Pozdrav.
[/quote]
znam da nisi, još gore..."zakuva si manistru i uteka" Al dobro pustimo tu priču više. Budući da smo jurili iste stripove, ža mi je samo šta se nismo sitili prije bidanja dogovorit ko će šta - ovako sam ja tebi pumpa cijenu i ti meni.
Nisam ja jedini koji ima duplikate stripova, to ti je normalno kod kolekcionarstva. Znaš samo koliko njih kupuje po 2 primjerka inače - ne iz špekulativnih razloga nego zato da jedan mogu pročitat a drugi za na policu.
Što se tiče cijene koju ću dat za mn62 - da mi samo taj fali za cijelu kolekciju, i da ja u međuvremenu ubodem eurojackpot, ne bi da 420kn za njega, jer jednostavno taj strip za mene NE VRIDI tih novaca. Nije neki put stvar novaca koji netko može potrošit za nešto - stvar je principa.
Eto toliko, pozdrav i sretno u nabavci mn 3 i 4.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 31/03/2016 : 19:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-libellus-br-4/11647387/
Evo ga , culo se da se da je trazen pa ko ima love nek se isprsi

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 31/03/2016 19:12:05
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 01/04/2016 : 08:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
meni samo taj fali, no pričekat ću neku atraktivniju cijenu. pravi hadžija počinje natjecanje na soma kunića, sve manje je igra amatera.
:)

Till I Collapse
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 03/04/2016 : 16:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
http://www.njuskalo.hr/stripovi/mister-no-biblioteka-covjek-gvajane-oglas-18700858
http://www.njuskalo.hr/stripovi/mister-no-biblioteka-posljednji-cangaceiro-oglas-18700842

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000