forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 American Crime Story
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/03/2016 : 00:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:





http://www.imdb.com/title/tt2788432/

http://www.eonline.com/news/738102/american-crime-story-the-people-v-o-j-simpson-fact-v-fiction-where-the-ripped-from-reality-fx-series-gets-creative


Gledate li?

Odlična serija koja u prvoj sezoni na skoro dokumentaristički način predstavlja suđenje, medijski cirkus i događaje "behind the scenes" tog američkog "suđenja stoljeća" odnosno suđenja slavnoj sportskoj (i filmskoj) zvijezdi O.J. Simpsonu. Druga sezona će imati skroz drugu temu - baviti će se događajima nakon uragana Katrine.

Nije me nešto privlačila ta priča o O.J.-u, ali serija te stvarno povuče i na kraju ne možeš prestat gledat niti vjerovat kako su na temelju svih tih jakih dokaza pustili čovjeka, koji je ubio svoju ženu i njenog prijatelja. Odvjetnički dream team, rasne napetosti i nemiri (Rodney King incident) su napravili svoje. Čovjek je oslobođen.

Kad smo već kod te teme. Što vi mislite? Jeste li pratili taj slučaj? Je li O.J. kriv? Je li počinio ta ubojstva?

Choices:

O.J. je ubio svoju ženu, kriv je!
O.J. je nedužan!

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/03/2016 : 12:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Kriv

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/04/2016 : 10:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Nitko ne gleda seriju, ali svejedno većina misli da ju je O.J. ubio. :)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/04/2016 : 11:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Želio sam gledati tu seriju, ali propustio sam početak na Foxu pa mi je glupo gledati od sredine.
Ne znam jel' kriv, a ne volim osuditi ljude bez da znam o čemu se radi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/04/2016 : 11:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Trk na torente i sve će ti biti jasno.

U seriji nisu prikazali O.J.-a kako ubija, ali sve to ludilo oko suđenja je nevjerovatno.

Vidi ovo... ovo je stvaran isječak iz suđenja:


Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/04/2016 : 12:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Torenti? Što je to?
Već ću naći ja neki drugi način da to pogledam. Kad, tad.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 02/04/2016 : 12:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Kriv je i serija mi je bezveze. Čak mi je AHS bolji.

Nagore, ako hoćeš još ludila oko suđenja, onda si obavezno pogledaj Making a Murderer. Što se mene tiče to je još intrigantnija priča od ove. :)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 02/04/2016 : 14:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Cili taj cirkus san upozna kad san na ˝CNN˝ kanalu vidija jedne noći čudne scene di policija sa gomilom auta prati neki prosječni kombi a komentatori uzbuđeni oko događaja kojim se događa uživo. Nisan ima pojma o tom njihovom sportskom ˝staru˝, ne pratin football, ali san svatija da je on zvijezda u Americi. Idućeg dana san primjetija da je cila Europa ˝zapaljena˝ sa tin događajen, i naravno sve se pretvorilo u medijski cirkus di je bilo pitanje ˝oče li crnca osudit ili neće˝. Na žalost i presuda je išla na to i tip se izvuka (a gotovo sigurno je kriv). Sad nakon toliko godina ovo mi djeluje bez veze, sam izbor glumca (O.J.) je loš, i kao osobi koja je pratila uživo cili događaj, ova serija mi djeluje kao proizvod za one koji o tome ne znaju ništa (to je možda i za njih snimljeno). Ukratko, nakon svih godina o tom procesu ne mislin ništa, a sa tim me ni priča o tome ne zanima.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/03/2018 : 11:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5484291/OJ-Simpson-confesses-murdering-Nicole-Brown-knife.html
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 10/03/2018 : 13:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Njegova žena je u napadu izgubila večinu krvi, a da li na fotkama izgleda onako bljedo kao svaki mrtvac? Ma kakvi. Boja njene kože je još uvijek ista - kao kod čovjeka kojemu srce još uvijek kuca.

Ubojstva su farsa, a suđenje isto.

To je moje mišljenje.


Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 10/03/2018 13:51:14
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 10/03/2018 : 15:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Ova serija ima i drugu sezonu?
Moracu da pogledam, odavno je imam u planu, ali uvek izleti nesto drugo.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000