forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Prijatelji
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/04/2016 : 16:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Tonka, prije nekog vremena tražio si da ti se preporuče knjige.
Evo jedne preporuke:

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20031221/forum01.asp
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/04/2016 : 00:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
moga bi ti s tonkom u tu zajednicu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/04/2016 : 05:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Da mladim fundamentalistima držim predavanja i da ih s neokatekumenskog puta preusmjerim na staze radničkog i naprednog pokreta.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/04/2016 : 09:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ne,nego da oni tebi izbiju komunizam iz glave

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/05/2016 : 01:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


Sjetila sam se ove pjesme pa ju sad slušam u čast mojim prijateljima. Što je prijatelj, koja mu je definicija?
Imam jednu dugogodišnju najbolju prijateljicu s kojom mnogo pričam, najdražeg frenda, poput brata,
ostali ljudi u mom životu nisu toliko apdejtovani, no postoje iako prijateljstvo ne gnojimo da bi raslo kao nešto čemu treba njega da bi opstalo. Ovo sad pišem pod velikim dojmom događaja ove večeri kojeg sam sama izazvala slučajno, pogrešnom interpretacijom i tada se pokrenuli kotačići mehanizma i pokazali su se kao odlično umrežena organizacija koja se prepala za mene da je u par minuta, sa ženom, jedan već stigao na moja vrata, dvoje se željelo vratiti s puta na kojeg su tek krenuli.. i neću da ih sada brojim jer su jedna masa koju ne osjećam pojedinačno, da ih brojim, ali ne mogu još suvislo ni opisati tu moć prijateljstva koje sam od njih zaslužila time što i ja njima jesam sve što mogu biti kad im trebam ali si previše ne dodijavamo, samo smo tu, kao ekipa kad si trebamo.
Nikada neću naći dovoljno dobre riječi za te ljude, moje prijatelje, koji i kad nisu tu, poput sjene su samnom, u mom životu i doista nikad nisam sama.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000