forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zavist
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/05/2016 : 21:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Naravno da zavidim.
Volio bih da sam JA kralj svijeta, a svi ostali moji robovi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/05/2016 : 21:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije zanimljivo ako se ne moraš boriti za nešto i sve ti je servirano na pladnju.
Kakvi milijuni i slične stvari, sa 20 000 kn mjesečno živio bih bolje nego kralj.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/05/2016 : 22:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
zavidim ljudima koji su mudri, nevjerovatno inteligentni, brzi, britki, sposobni, neoborivi, koji su svoje sjajne ideje i zamisli uspješno ostvarili, realizirali. zavidim i duhovitim ljudima, ljudima sa sjajnim smislom za humor. to osobno smatram vanserijskom osobinom.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/05/2016 : 23:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A gle, može netko imati i bolji posao i više novca i ljepšu ženu od mene, ali to mu nije nikakva garancija da je sretniji u životu od mene;)
Nisam zavidan nikome niti sam ikada bio.
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 10/05/2016 : 06:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message  Reply with Quote
zavidim sebi od pre 15 godina. u svemu sam bio bolji i srecniji.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 10/05/2016 : 07:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Znao sam ponekad biti zavidan i pakostan dok sam bio mlađi i gluplji ali svaki put bi mi se to razbilo od glavu.Sve se vraća,sve se plaća...

Wtf?
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 10/05/2016 : 10:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drablj

zavidim sebi od pre 15 godina. u svemu sam bio bolji i srecniji.


Fuuuu.....koja iskrenost!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/05/2016 : 11:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Iskreno ... nikome i na nicemu. Svi smo svoje srece kovaci, i svako nosi svoj tovar, pa tko zna kako bi mi sjeo cjeli tovar nekoga, a ne samo ovo i ono.

Kad si mlad mislis da si najpametniji na svijetu, kasnije sve manje laprdas i posipas se pepelom, pa nije da bih se bas zelio vratiti u mladost (mozda skinuti koju kilu, ali i to se moze ako se zaista hoce, pa izgleda nemam snage volje :D).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 10/05/2016 : 13:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Po meni jedino bolestan zdravome.. Možeš imati milijune, ali što ćeš kada izgubiš pare. Netko će reći s parama se lakše liječiti, ali pogledajte koliko je milijunaša umrlo od raka gušterače.. Prvi mi na pamet pada Jon Lord, klavijaturist Deep Purplea, mog najdražeg banda. Imao je čovjek sigurno milijune, ali, nažalost, nema pomoći..
Zato - tko ima zdravlje - svi drugi problemi su minorni. Za koricu kruha uvijek će se naći. A kad se razboliš - čemu sve...
Zato tko prihvati zdravlje kao mjerilo sreće, naravno uz uživanje u normalnim životnim radostima, da ne progoniš "jedanaestu kunu" pored svojih deset, e tada zavist po meni nestaje.
To je moj pogled..

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/05/2016 : 13:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

pa zato i ona "renounce and enjoy" ;)

a mi hrckamo ove stripove li ga hrckamo :/

sto vise imas, to vise si vezan za nesto i vise ces strahovati, da ces to i izgubiti



a zdravlje je sigurno na prvom mjestu, za svakoga bez iznimke, samo najcesce tek kada se i sami (tesko) razbolestimo :/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 10/05/2016 : 16:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Cinjenica kako je zavrsio i Steve Jobs govori koliko novac moze bit nebitna stvar u zivotu.

Tudji uspjesi normalnom covjeku treba da budu podsticaj na rad,u bilo kom segmentu zivota.
Toliko na temu zavist.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 10/05/2016 : 18:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drablj

zavidim sebi od pre 15 godina. u svemu sam bio bolji i srecniji.



slično je i kod mene. 33 godine - nikad gluplji.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

jankela
New Member



207 Posts

Member since 09/04/2018

Posted - 04/06/2018 : 21:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jankela a Private Message  Reply with Quote
Ne, nikada i ponosan sam na tu činjenicu!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000