forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Jeste li ikada prevarili partnericu?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2016 : 15:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
... odnosno imali nedozvoljen fizički odnos izvan matične veze?

Budući da je ovo forum kojeg posjećuju pretežno muški (čast iznimkama), ujedno je i odlično mjesto za postaviti ovo pitanje. Dakle, jeste li ikada prevarili curu odnosno ženu? Da vidimo što će poll pokazati. Ajde, anonimno i iskreno.

Četvrta opcija je tu da vas podsjeti na preplanule turistikinje na plažama, koje samo čekaju...


Choices:

Jesam.
Nisam.
Bio sam u prilici, ali nisam.
Da imam priliku sa dobrim komadom, prevario bih.


Edited by - nagor on 09/05/2016 15:50:37

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 09/05/2016 : 15:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Svoju suprugu nisam i nikada ne bih prevario.
Ne znam kako bih svojoj dvojici sinova pogledao u oči, naravno i njoj..
Ako si već zasnovao obitelj - onda se brižno i iskreno odnosi prema njoj, gaji je i njeguj, pa ćeš imati unuke jednog dana. Sve drugo vodi u razdor braka i djece, koja završe ili na jednoj ili na drugoj strani, nebitno je, ali rušiš sklad.
Obitelj je za mene najveće i najsigurnije utočište. Pa svi smo u njoj odrasli. A porastom modernih pošasti i, između ostalog, nevjere i sličnih grijeha, obitelj se sve više i više razara.
Veza prije braka i prevara? Nisam nikada prevario ni bivše partnerice.
To je jedan model kako ćeš se ponašati i u braku.
Kloni se čovjeka koji nije vjeran curi, prijateljstvu, braku. Bar ja tako mislim.

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 09/05/2016 : 15:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ne valja ti poll. Fali opcija za gayčine. Nećemo diskrimanicije

Have mercy
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 09/05/2016 : 15:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Nisam bio ni u prilici :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2016 : 15:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Ne valja ti poll. Fali opcija za gayčine. Nećemo diskrimanicije



Namjerno sam ih izostavio. Muško-muško je drugačija dinamika veze. Hetero muški dosta puta varaju jer žene "boli glava". Gayevi imaju tu prednost da jih manje puta boli glava.

Uglavnom, ovdje nas zanima odnos muški-žena.

Edited by - nagor on 09/05/2016 15:36:30
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 09/05/2016 : 16:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor


Muško-muško je drugačija dinamika veze. Hetero muški dosta puta varaju jer žene "boli glava".



ovo mi ipak moraš malo konkretizirati...
a šta ako bi neko varao ne sa ženskom neg sa muškim? ;o))

ea a kaj se mene tiče, zasad ništa, ni u prilikama
a na plažama kao i svaki bubamarac smijem gledat (to mi još nije zabranila) al ne oprašujem

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/05/2016 : 16:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Naravno da ne.
Ne bih se ni ženio da nisam smatrao da mi je jedna žena dosta (i previše ponekad)...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2016 : 16:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

quote:
Originally posted by nagor


Muško-muško je drugačija dinamika veze. Hetero muški dosta puta varaju jer žene "boli glava".



ovo mi ipak moraš malo konkretizirati...
a šta ako bi neko varao ne sa ženskom neg sa muškim? ;o))




To onda nije hetero, to je cijelo vrijeme bio pritajeni gay i za takvog treba poseban poll.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/05/2016 : 16:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
naravno.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/05/2016 : 16:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nikad. Jer, ako dođe do toga onda veza ne funkcionira i treba je prekinuti, jer čemu održavati laž.

Da sam to napravio, osjećao bih se kao govno, užasno bi me mučila savjest i smjesta bih joj sve priznao.

Jednom je jedan kolega s faksa još dok smo studirali istovremeno hodao s dvije cure, pa je između spojeva jurio kući da se istušira i presvuče. I onda se još, što ga je u mojim očima potpuno srozalo, išao s tim svima hvaliti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 09/05/2016 : 16:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Nema opcije za one koji nikad nisu bili u vezi nego samo jebu.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/05/2016 : 17:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ja sam lojalna dok imam kome to biti.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 09/05/2016 : 17:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Jesam,puno puta,sa različitim ženama. Razlog nije taj da u vezi nešto neštima,nego mi je to očito u krvi. Kad god vidim žensko koje mi se sviđa nemogu,a da to ne učinim ako ima ikakvih izgleda za to. Volim raznolikost,a ne monotoniju i to je jače od mene. Ako ima onih koji se prepoznaju u ovakvom opisu-shvatit će me,a oni ostali će me vjerojatno osuđivati. Ali to me baš puno nedira... Takav sam i šta ja tu mogu... S tim da nikad nijednu nisam natjerao da bude samnom i nehvalim se sa time,jer volim mir,a bilo je tu i udanih žena... Eto...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/05/2016 : 17:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Jednom je jedan kolega s faksa još dok smo studirali istovremeno hodao s dvije cure, pa je između spojeva jurio kući da se istušira i presvuče. I onda se još, što ga je u mojim očima potpuno srozalo, išao s tim svima hvaliti.



To mi podjsetilo na jednog frenda koji je za vrijeme dok je bio u srednjoj skoli istovremeno hodao sa 2-3 cure, a da one nisu znale za to. Pa je trebao paziti gdje bi se s kojom dobio i u koje vrijeme.
Nikada mi nije bilo jasno kako mu se dalo i nije li mu bilo to ... previse zivcano, plus dosta je pio tada i bio nasilan, no danas je porodicni covjek i dosta mu je jedna zena, ima kcerku, sasvim se promjenio. Life is strange ...



Ontopic, nisam ni ne bih zelio. Prilike su samo to ... prilike. Neka, i goodbye.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 09/05/2016 17:35:39
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/05/2016 : 17:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Dva poll-a u kratko vrijeme koji mi puno pokazuju o strip-publici: samoobmanjivi geekovi koji imaju sreće ako ih neka žena uopšte pogleda
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2016 : 18:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/05/2016 : 18:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by izivko

Ne valja ti poll. Fali opcija za gayčine. Nećemo diskrimanicije



Namjerno sam ih izostavio. Muško-muško je drugačija dinamika veze. Hetero muški dosta puta varaju jer žene "boli glava". Gayevi imaju tu prednost da jih manje puta boli glava.

Uglavnom, ovdje nas zanima odnos muški-žena.

Ovo je diskriminacija na osnovu sexualne orijentacije!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 09/05/2016 : 18:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ne kurva se samo onaj ko nemoze...

I molim vas..kurvanje i prevara dve su razlicite kategorije
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/05/2016 : 18:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
volim sex i rado ga se sjećam


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/05/2016 : 18:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Jednom je jedan kolega s faksa još dok smo studirali istovremeno hodao s dvije cure, pa je između spojeva jurio kući da se istušira i presvuče. I onda se još, što ga je u mojim očima potpuno srozalo, išao s tim svima hvaliti.



To mi podjsetilo na jednog frenda koji je za vrijeme dok je bio u srednjoj skoli istovremeno hodao sa 2-3 cure, a da one nisu znale za to. Pa je trebao paziti gdje bi se s kojom dobio i u koje vrijeme.
Nikada mi nije bilo jasno kako mu se dalo i nije li mu bilo to ... previse zivcano, plus dosta je pio tada i bio nasilan, no danas je porodicni covjek i dosta mu je jedna zena, ima kcerku, sasvim se promjenio. Life is strange ...



Ontopic, nisam ni ne bih zelio. Prilike su samo to ... prilike. Neka, i goodbye.






imam teoriju da fakeri imaju žensku djecu :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/05/2016 : 19:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nemam sad vremena pisati, idem sad prevariti ženu i objaviti tu vijest na ovom topicu... Čitamo se!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/05/2016 : 19:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nisam...ali ako bi, vi moji forumski drugari to bi prvi saznali.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 09/05/2016 : 20:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
"Kupite cvijece voljenoj zeni,ali ne zaboravite i na svoju."
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 09/05/2016 : 20:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Varam je jedino Stripovima 6 god odkada smo zajedno,i ne ide mi bas najbolje varanje, brzo me se otkrije

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 09/05/2016 : 21:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Puno lažnih moraliziranja...
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 09/05/2016 : 22:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Tko ne opći, ne treba ni da jede.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000