forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Jeste li ikada prevarili partnericu?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2016 : 22:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Inače, rezultati su zanimljivi. Nisam ovo očekivao.



Izgleda da su i strip geekovi jebači. Tko bi reko... :)
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/05/2016 : 22:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kad većinu na forumu čine zagorovci, zagorolozi, zagorofili i ostali ZAGOR-jeli.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/05/2016 : 22:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Događalo se...ali od kada imam djecu, nema šanse ni da se radi o najboljem komadu sa duplerice/naslovnice.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14512 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/05/2016 : 05:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Jesam,puno puta,sa različitim ženama. Razlog nije taj da u vezi nešto neštima,nego mi je to očito u krvi. Kad god vidim žensko koje mi se sviđa nemogu,a da to ne učinim ako ima ikakvih izgleda za to. Volim raznolikost,a ne monotoniju i to je jače od mene. Ako ima onih koji se prepoznaju u ovakvom opisu-shvatit će me,a oni ostali će me vjerojatno osuđivati. Ali to me baš puno nedira... Takav sam i šta ja tu mogu... S tim da nikad nijednu nisam natjerao da bude samnom i nehvalim se sa time,jer volim mir,a bilo je tu i udanih žena... Eto...


U redu je što si napisao, a sad pitanje za tebe
Kako bi reagirao da saznaš da te žena vara sa svakim likom koji joj se sviđa?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 10/05/2016 : 06:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message  Reply with Quote
nisam do sada. previse biram kad su zene u pitanju, pa nisam ni bio u prilici. ciljam samo na ozbiljne veze. ako bih nekad bio u trange frange vezi, pa odjednom dobio priliku da budem sa nekom koju sam mnogo zeleo i nisam je imao, ne znam kako bih reagovao. probao bih da se kontrolisem, ali u svakom slucaju bih bio nezadovoljan (i da prevarim i da to ne uradim). to je jedan od vaznih razloga zasto se necu zeniti (ne mogu nijednoj obecati da ce biti jedina i te stvari).
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 10/05/2016 : 18:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ako vi mislite da se nebi kurvali zasto ne isprobate svoje partnerice..ko zna sta vas ocekuje.recept je jednostavan..nemojte ih karat neko vreme i namestite im nekog da bude uvek tu negde blizu.ako joj sta zatreba..da ju se odveze nekamo i tako to...

Istina bi mogla biti strasna.ali opet kazu da istina oslobadja.i kad jednom shvatite da vam je zena isto ko i svi drugi ljudi.i da nije prirodno primat jednu te istu kitu citav zivot.dace i vama pravo da ubodete nesto sa strane...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 10/05/2016 : 18:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by zlatko900

Jesam,puno puta,sa različitim ženama. Razlog nije taj da u vezi nešto neštima,nego mi je to očito u krvi. Kad god vidim žensko koje mi se sviđa nemogu,a da to ne učinim ako ima ikakvih izgleda za to. Volim raznolikost,a ne monotoniju i to je jače od mene. Ako ima onih koji se prepoznaju u ovakvom opisu-shvatit će me,a oni ostali će me vjerojatno osuđivati. Ali to me baš puno nedira... Takav sam i šta ja tu mogu... S tim da nikad nijednu nisam natjerao da bude samnom i nehvalim se sa time,jer volim mir,a bilo je tu i udanih žena... Eto...


U redu je što si napisao, a sad pitanje za tebe
Kako bi reagirao da saznaš da te žena vara sa svakim likom koji joj se sviđa?



Pitanje je pogresno.kao da ga pitas kako bi mu bilo glabat onu stvar...
Nemos tako poredit nas ljude i zene...
Naime.u nas kad proradi nagon.sasvim svejedno je kakvo je zemsko..vazna je trofeja jos jedna recka na kundaku i naslada..

Dok zene to drukcije gledale.one se isto tako moraju trebaju i hoce jebat.i njima proradi nagon.ali ujedno radi i razum.pa je vecini zena glupo da se skidaju i razgaljivju pred nekim sto nije sposoban odradit poso.nece da legnu za dva minuta sexa.one to nanjuse.zato i jeste suva kyrca vecinu zivota..zene treba barit kuvat palit.recima i vonjem skrsit njen razum i onda je normalno muski oderat...a one cim naslute da mi mogo pasti dobar sex.sire noge bez problema..jedini je problem doci do izvora jer uvijek vode dva putica..

Ali ionako.sve drtine koje poznajem a imaju 7 banki naledjima.kaju se danas kad nemogu.sto nisu onda kad su mogli derali sve redom

Edited by - KRAS on 10/05/2016 18:56:47
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/05/2016 : 18:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Navodno je recept za sretan i radostan brak... varanje! :)
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/05/2016 : 19:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ja samo znam da, od kad sam vidio rezultate poll-a, više ne gledam mušku bratiju istim očima. Vratili ste mi vjeru u ljude. Hvala vam
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/05/2016 : 19:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Ako vi mislite da se nebi kurvali zasto ne isprobate svoje partnerice..ko zna sta vas ocekuje.recept je jednostavan..nemojte ih karat neko vreme i namestite im nekog da bude uvek tu negde blizu.ako joj sta zatreba..da ju se odveze nekamo i tako to...

Istina bi mogla biti strasna.ali opet kazu da istina oslobadja.i kad jednom shvatite da vam je zena isto ko i svi drugi ljudi.i da nije prirodno primat jednu te istu kitu citav zivot.dace i vama pravo da ubodete nesto sa strane...


Prejako mi je razmišljanje muškaraca da su sve žene kurve, ali da su njihove cure, žene, šta već, vijerne i fine i vole ih bezgranično. Mislim, negdje tu računica ne valja... malo koga sam upoznao da kaže "a ko zna, možda...". Isto tako, dođu žene i kažu "svi muškarci su isti, kurvaju se itd..."... samo me zanima s kim se to kurvaju, u p.... materinu
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 10/05/2016 : 20:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Nema opcije za one koji nikad nisu bili u vezi nego samo jebu.


Go kneel and weep
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/05/2016 : 21:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Racunali se, zenina sestra i najbolja prijateljica?

edit -

Zaboravio sam od sure curu

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 10/05/2016 21:06:40
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/05/2016 : 21:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Racunali se, zenina sestra i najbolja prijateljica?


Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 10/05/2016 : 21:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Nekoliko vas ovde lazu!prevara je nagin a ne tolika zelja da volis drugu.prihvatam i priznajem pohlepu.zene jos vise i samo cekaju pogodan momenat.sasvim priridno.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/05/2016 : 21:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

Nekoliko vas ovde lazu!prevara je nagin a ne tolika zelja da volis drugu.prihvatam i priznajem pohlepu.zene jos vise i samo cekaju pogodan momenat.sasvim priridno.



Jednom sam na poslu načuo razgovor između dvije oženjene žene (jedna oko 35, druga oko 40k godina)... nešto u stilu: "gle, život je nepredvidljiv, nikad ne znaš... ako ti naleti neki drugi tip sa kojim klikneš... krvavi smo ispod kože..."

Zanimljivo i zdravo razmišljanje tih ženski.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/05/2016 : 22:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Racunali se, zenina sestra i najbolja prijateljica?

edit -

Zaboravio sam od sure curu



Nemoj reci da si to ti toliki gnjus?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/05/2016 : 22:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by cronos six

Nekoliko vas ovde lazu!prevara je nagin a ne tolika zelja da volis drugu.prihvatam i priznajem pohlepu.zene jos vise i samo cekaju pogodan momenat.sasvim priridno.



Jednom sam na poslu načuo razgovor između dvije oženjene žene (jedna oko 35, druga oko 40k godina)... nešto u stilu: "gle, život je nepredvidljiv, nikad ne znaš... ako ti naleti neki drugi tip sa kojim klikneš... krvavi smo ispod kože..."

... a na koži često bude...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/05/2016 : 22:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Čarli, ovo je muška ispovjedaonica. Bez osuda, molim. ;)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/05/2016 : 22:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dobro. Prilagodit cu se tome i muskom svijetu.
Zar bas nimalo casti nemate kad varate.
Zar bas nista nije sveto? Nekim nepisanim zakonom izuzeto?

Ja da sam musko to bih pitala.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/05/2016 : 23:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
topic- reklama za 2. krug

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 11/05/2016 : 13:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
imao prilika i uvijek se imade ali zato ne skidam prsten sa ruke da se cisto vidi da sam ozenjen; medicinske sestre kako ja vidim varaju muzeve cesto kurvetine kao misle imam ozbiljan posao ako izjebem nekoga nikad nece znati itd...kurve a mislim i vjerujem da ako neko vara muza ili zenu da ce biti problema u drugom svijetu za te...ne znam kad vidim kurve take, pocnem da razmisljam o serijatskom zakonu, mozd a ne sa hidzabom itd... ali brate ako te peca pizda ne znaci oprcaj koga naidjes prvog

i kakva je to fascinacija sa spermom sprejati po licu itd..i onda da poljubis tu nakaradu pihhh

Edited by - Raymond on 11/05/2016 13:39:32
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/05/2016 : 13:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Nope. Zadovoljan svakim aspektom veze: emotivno, seksualno, komunikativno.
Štaviše, ženim je 30.7. da bismo mogli češće da komuniciramo

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2016 : 16:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne kvari vino vodom niti ljubav brakom :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/05/2016 : 16:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ako je netko prava osoba za tebe, neće to pokvariti ni brak ni ništa drugo. A prevara ti neće ni padati na pamet.
Ako se brakom nešto drastično promjeni ili stalno razmišljaš o drugim ženama, znači da tu nešto ionako nije štimalo. Nisi još za brak ili to nije žena za tebe i sl.

Zašto bi mene žena varala kada imam penis od 22 cm. i mogu izdržati cijelu noć? Također, kupujem cvijeće svaki dan kada se vraćam s posla.
I nikada ne lažem...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/05/2016 16:35:46
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 11/05/2016 : 16:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
u pravi si za prvi dio a za dugi nisam siguran, zene se naviknu na velicinu ...na pocetku svaka kaze hebi me sa big kak itd haha a onda malo kasnije nema nista ili zaborave ili se naviknu a prije naviknu znas kolika beba ispane odatle..haha misle da ako to kazu (veliki k.. o daaaa) da nas prave muskim haha zene....a medicinski pricano za vecinu zena samo dubisnksi prvih 5-6 cm su erogene zone pa vecini ne znaci nista duzina sem ako nemas debeo (duzina mozda vizualno neke napumpa kao kad neki muskarac vidi dobre sisetine ) ali varanje nije dobra stvar bolej se raskinuti
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000