forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Jeste li ikada prevarili partnericu?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/05/2016 : 17:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da uranim dva i pol mjeseca, sretno uplovljavanje u bračnu luku Patak!!!!!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/05/2016 : 20:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/312210/kardinal-puljic-zene-nemojte-isprobavati-muskarce-prije-braka-da-ne-postanete-strace

ka da prati forum

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/05/2016 : 21:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/black/clanak/hrvatice-masovno-odgovorile-puljicu-registar-straca-je-novi-facebook-hit/892764.aspx

odgovor štraca je brzo stiga

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/05/2016 : 22:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/black/clanak/hrvatice-masovno-odgovorile-puljicu-registar-straca-je-novi-facebook-hit/892764.aspx

odgovor štraca je brzo stiga




Heh...


http://www.telegram.hr/zivot/ljudi-na-internetu-se-prilicno-dobro-zabavljaju-s-onom-idiotskom-izjavom-kardinala-puljica-o-zenama-stracama/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 00:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pa ja ovo ne mogu vjerovati
A što je sa štracama koje žive u vanbračnoj zajednici? Ta je nepoderiva štraca?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 00:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Eh, da..opet je stvoren procjep za one koje/i su u braku a deru se ko štrace mimo njega. Vinko nije mislio na to kad je uvjetovao brakom deranje štraca. Te se deru više od ovih koje nisu u ničemu (i to nikad neću skužiti zašto. Kao da sam nečastivi uđe u njih kad svoju štracu poderu na zakoniti trn onda tek moraju derat se na svaki trn koji bi da ubode. Ko štrace na buri više ih ne možeš poloviti)

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 12/05/2016 00:28:58
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 00:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Eh..da.
Muškarci, ako niste znali, vaše žene vas varaju.
Samo kažem, ako niste znali.

Bio je ovo CharlieLeaks..insajderske informacije.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/05/2016 : 00:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma ne varaju. Zaključane su. :)

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 00:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ovo ću samo jednom reć`, slušajte pažljivo:

Žene su Houdini.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/05/2016 : 01:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
dok sam bio momak,nisam mogao da verujem kad mi neko kaže da ne vara svoju devojku.

u nekom trenutku se nešto dogodilo,u glavi mi je nešto kvrcnulo,i od kada sam u braku (a i izvesno vreme pre njega),ne mogu da verujem kad čujem da neko vara svoju ženu.A posebno ako ima i decu sa njom.
Brak je svetinja,a vernost supružnika ključa za srećan i miran život cele porodice;pre svega dece.A to nema cenu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/05/2016 : 01:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/05/2016 : 01:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 01:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

dok sam bio momak,nisam mogao da verujem kad mi neko kaže da ne vara svoju devojku.

u nekom trenutku se nešto dogodilo,u glavi mi je nešto kvrcnulo,i od kada sam u braku (a i izvesno vreme pre njega),ne mogu da verujem kad čujem da neko vara svoju ženu.A posebno ako ima i decu sa njom.
Brak je svetinja,a vernost supružnika ključa za srećan i miran život cele porodice;pre svega dece.A to nema cenu.



Po nekim saznanjima uzimam si pravo ovdje reći da su žene te koje više varaju muževe i u tome je ključ uspjeha svakog braka.
(ako nekog zanima podrobnije kako to mislim, ću si dati vremena i podrobno obraniti svaku tvrdnju iznesenu ovdje. U humornom stilu, da se u muci barem nasmijete )

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 12/05/2016 01:19:53
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/05/2016 : 01:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zanima nas. Samo piši. :)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 01:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Uzalud vam, sve što napišem nećete vjerovati (i neće vrijediti)da se to i vama može dogoditi iz jednog razloga u kom leži glavna fora:

quote:
Originally posted by Just_Charlie


Žene su Houdini.



Znate tko je on, ne? E pa u tome je trik.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 01:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

dok sam bio momak,nisam mogao da verujem kad mi neko kaže da ne vara svoju devojku.

u nekom trenutku se nešto dogodilo,u glavi mi je nešto kvrcnulo,i od kada sam u braku (a i izvesno vreme pre njega),ne mogu da verujem kad čujem da neko vara svoju ženu.A posebno ako ima i decu sa njom.
Brak je svetinja,a vernost supružnika ključa za srećan i miran život cele porodice;pre svega dece.A to nema cenu.



Čitam ovaj post i razmišljam što je to sa ženama da se baš ne deru toliko ko štrace prije braka koliko svoje štrace deru u njemu..pa si mislim - doista, možda nastoje umanjiti deranje prije braka da budu po standardima donekle koje im nameće crkva, okolina..ali se onda udaju i sad legalno deru svoje štrace na trn, pa kad je već amenovano poderana, e sad ju mogu derati ko štracu koja je zakonito poderana od službenog trna pa se ostale poderotine na štraci neće ni primjetiti jer se ionako dere na jedan trn a grm ima mnogo trnja, zašto da stalno deru štracu na taj jedan kad je privlačan taj ružin grm a one svo trnje nisu probale, no brakom su štracu službeno oderale i u stvari time dobile izlaz do slobode da ih dere drugo trnje jer sad ionako svejedno je.
Da..službenom poderotinom im je utrt put do tajne poderotine..službeno deranje štrace im je samo paravan do oslobode
jer više ne mare kakve su im štrace kad su sad službene i mogu nesputano uživati u svakom grmu koji bode.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 12/05/2016 01:52:19
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 01:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Neizmjerno zahvalna kardinalu zbog riječi kojom mi je proširio vidike i rasplamsao inspiraciju, moj dragi forume, ja vam želim laku noć.
Toliko za sada, jubi vas Charlie, štraca - stilom.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/05/2016 : 07:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
vidim poceli ste kenjati

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/05/2016 : 09:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Da uranim dva i pol mjeseca, sretno uplovljavanje u bračnu luku Patak!!!!!


Thx, Johnny


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 10:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

vidim poceli ste kenjati



Prvi mizantrop foruma.
Pred tobom se zatvaraju i rupe na cesti kad te vide.
Ti nemaš što varati s kim.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 12/05/2016 : 10:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

Racunali se, zenina sestra i najbolja prijateljica?

edit -

Zaboravio sam od sure curu



Nemoj reci da si to ti toliki gnjus?

Ok, ja sma gnjus, sta je to, zvuci negativno? A sta su ove tri mindje? Valjda strace?
Da one nebijahu strace, ja ne bi bio gnjus. Jesam li dobro izracunao?


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 11:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

Racunali se, zenina sestra i najbolja prijateljica?

edit -

Zaboravio sam od sure curu



Nemoj reci da si to ti toliki gnjus?

Ok, ja sma gnjus, sta je to, zvuci negativno? A sta su ove tri mindje? Valjda strace?
Da one nebijahu strace, ja ne bi bio gnjus. Jesam li dobro izracunao?





Jesi.
Ti si gnjus jer ti ništa nije sveto a u moru je mnogo riba i treba imati minimum kriterija za selekciju.
Ostalo potkrepljuje moju tvrdnju o štracama i prestanite biti u zabludi. Houdini je iluzionist.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/05/2016 : 11:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Elem, o "štracama" i ostalim "titulama" žena u Dalmaciji:


https://radiogornjigrad.wordpress.com/2016/05/11/nazivi-za-zene-u-dalmaciji/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 12/05/2016 : 16:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Charlita,

bio sam mlad, lako bi se zaljubljivao i jos lakse odljubljivao...

...gornja glava je vodila beskompromisni rat sa donjom...

...donja pobjedila... znam da ne valja, jbg., necu vise.




+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/05/2016 : 16:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Charlita,

bio sam mlad, lako bi se zaljubljivao i jos lakse odljubljivao...

...gornja glava je vodila beskompromisni rat sa donjom...

...donja pobjedila.


Tipičan slučaj kada David pobijedi Golijata, neki kažu da su to najslađe pobjede.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000