forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Jeste li ikada prevarili partnericu?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 17:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Charlita,

bio sam mlad, lako bi se zaljubljivao i jos lakse odljubljivao...

...gornja glava je vodila beskompromisni rat sa donjom...

...donja pobjedila... znam da ne valja, jbg., necu vise.






Znas kako ja znam obecati:
Necu vise.
A ni manje

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/05/2016 : 14:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 17/05/2016 : 00:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by zlatko900

Jesam,puno puta,sa različitim ženama. Razlog nije taj da u vezi nešto neštima,nego mi je to očito u krvi. Kad god vidim žensko koje mi se sviđa nemogu,a da to ne učinim ako ima ikakvih izgleda za to. Volim raznolikost,a ne monotoniju i to je jače od mene. Ako ima onih koji se prepoznaju u ovakvom opisu-shvatit će me,a oni ostali će me vjerojatno osuđivati. Ali to me baš puno nedira... Takav sam i šta ja tu mogu... S tim da nikad nijednu nisam natjerao da bude samnom i nehvalim se sa time,jer volim mir,a bilo je tu i udanih žena... Eto...


U redu je što si napisao, a sad pitanje za tebe
Kako bi reagirao da saznaš da te žena vara sa svakim likom koji joj se sviđa?

Misliš da žene ne varaju??? Ja se nehvalim sa ovim,pa da se sazna,samo sam ovdje otvoreno priznao jer nema pristup ovim stranicama. A sa kime bih ja i ovakvi poput mene to radili da nema takvih žena??? Ja za sebe priznajem da je to moja potreba, moj prirodni nagon da uživam u seksu,a ne da ga samo odradim u okvirima bračnih dužnosti. A sada neka se javi onaj tko bi dao svoju ruku koliko je siguran da ga žena nevara,ili da ga nije barem jednom prevarila? Ja nedajem ni nokat,a kamoli ruku ili neki drugi dio tijela... I neka se jave i oni "čedni" koji nisu svašta pomislili kad ugledaju žensku po svom ukusu...jer-kako vjera uči-i sama pomisao je već grijeh... Jednostavno-volim seks i uzbuđuje me i sama pomisao da me očekuje nešto drugačije od onih uobičajenih bračnih dužnosti.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/07/2016 : 13:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/black/clanak/foto-ova-je-upala-seksi-studentica-dosla-prijaviti-prijemni-pa-pokazala-guzu-fejs-eksplodirao/903651.aspx

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/07/2016 : 14:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ima sam dvi malo duze veze i vara sam obje djevojke..i to vise puta, ne kuzim cemu drama, to je jednostavno potreba ka i kad tribas ici na wc..i dok te ne uvate sve je ok, zato pamet u glavu..

I nikad necu shvatit one ljude koji idu priznat svom partneru varanje, jbt koliko glup moras biti da to napravis..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 02/07/2016 14:42:42
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/07/2016 : 14:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Evo malo statistike. Nisam očekivao da smo ljubitelji stripa toliko pohotni.


Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 02/07/2016 : 15:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Samo 35%..ccccc

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2016 : 15:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
prilika čini lopova.
ka i za gomilu drugih stvari

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/07/2016 : 15:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisam varao. Kao konobar ne trebam ni govoriti koliko sam se puta našao u prilici... više puta sam osjetio onaj trenutak, onu prijelomnu točku kad donja glava preuzima kontrolu gornjoj. Ako sam u vezi onda tu osobu poštujem, a ako je poštujem onda neću to učiniti.

Mogu razumijeti one koji su pokleknuli trenutku strasti, ali nikad neću razumijeti one koji to rade svjesno i s namjerom. Za mene to je najobičniji šljam.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/07/2016 : 15:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Nikad nisam varao. Kao konobar ne trebam ni govoriti koliko sam se puta našao u prilici...



Kad radis ka konobar vrlo brzo prestanes brojati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/07/2016 : 15:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ne doživljavam žene kao trofeje.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/07/2016 : 15:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
E jbg kod nas je galebarenje sport, cilj je "osvojiti" sta vise trofeja..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/07/2016 : 13:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ako vam ide kao i hajduku nogomet onda ... :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/07/2016 : 13:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Puni su "trofeja"

Have mercy
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 03/07/2016 : 14:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
ovaj ju je
http://www.24sata.hr/news/bizarna-intimna-veza-zaljubio-sam-se-u-plasticnu-lutku-saori-480600

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 03/07/2016 14:04:14
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/07/2016 : 14:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Žene varaju isto kao i muškarci. Možda ih gone neke drugo pobude, ali to je druga priča.
Također idu na WC kao i muškarci, a vjerovali ili ne, puno su perverznije i više razgovaraju o seksu međusobno nego muškarci. Ne pitajte kako znam.
No, to sve nije nikakvo opravdanje muškarcima niti kome drugom. Priča mi kolega sa posla da on voli svoju ženu, ali kada mu se ukaže prilika da ju prevari sa zgodnom ženskom, on tu priliku iskoristi. Kaže, da ne može izdržati jer je to jače od njega. To je valjda onaj evolucijski poriv i instinkt, produženje vrste i te stvari.
Meni mnoge žene igledaju dobro, ali ne pomišljam na nevjeru. Čak se ponosim time što mi je razum jači od instinkta. Za produženje vrste me baš briga, ionako nas ima previše, a uskoro će nas biti puno manje. Da želim više različitih žena, ne bih se ženio i kraj priče. Onaj tko se oženi pa vara ženu nije moralna osoba. No, tko mari, ionako svi uskoro idemo u pakao...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 03/07/2016 14:09:10
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2016 : 14:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Žene varaju isto kao i muškarci. Možda ih gone neke drugo pobude, ali to je druga priča.
Također idu na WC kao i muškarci, a vjerovali ili ne, puno su perverznije i više razgovaraju o seksu međusobno nego muškarci. Ne pitajte kako znam.
No, to sve nije nikakvo opravdanje muškarcima niti kome drugom. Priča mi kolega sa posla da on voli svoju ženu, ali kada mu se ukaže prilika da ju prevari sa zgodnom ženskom, on tu priliku iskoristi. Kaže, da ne može izdržati jer je to jače od njega. To je valjda onaj evolucijski poriv i instinkt, produženje vrste i te stvari.
Meni mnoge žene igledaju dobro, ali ne pomišljam na nevjeru. Čak se ponosim time što mi je razum jači od instinkta. Za produženje vrste me baš briga, ionako nas ima previše, a uskoro će nas biti puno manje. Da želim više različitih žena, ne bih se ženio i kraj priče. Onaj tko se oženi pa vara ženu nije moralna osoba. No, tko mari, ionako svi uskoro idemo u pakao...



uskoro če nas bit još više.
osin ako nisi nabavija prljavu bombu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/07/2016 : 15:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Obi-wan

Žene varaju isto kao i muškarci. Možda ih gone neke drugo pobude, ali to je druga priča.
Također idu na WC kao i muškarci, a vjerovali ili ne, puno su perverznije i više razgovaraju o seksu međusobno nego muškarci. Ne pitajte kako znam.
No, to sve nije nikakvo opravdanje muškarcima niti kome drugom. Priča mi kolega sa posla da on voli svoju ženu, ali kada mu se ukaže prilika da ju prevari sa zgodnom ženskom, on tu priliku iskoristi. Kaže, da ne može izdržati jer je to jače od njega. To je valjda onaj evolucijski poriv i instinkt, produženje vrste i te stvari.
Meni mnoge žene igledaju dobro, ali ne pomišljam na nevjeru. Čak se ponosim time što mi je razum jači od instinkta. Za produženje vrste me baš briga, ionako nas ima previše, a uskoro će nas biti puno manje. Da želim više različitih žena, ne bih se ženio i kraj priče. Onaj tko se oženi pa vara ženu nije moralna osoba. No, tko mari, ionako svi uskoro idemo u pakao...



uskoro če nas bit još više.
osin ako nisi nabavija prljavu bombu?


Nisam. Ne bi nama jedna bomba ništa naškodila.
Promjene klime su evidentne. Sva upozorenja prenebjegavamo i tjeramo po svojem. Ustvari ja nisam ništa kriv, ali koga briga.
Dajem ljudskom društvu u ovom obliku plafon 50 godina. Najgori scenario je možda samo 20 godina. Radije bih da bude 50 da ne doživim vodeni svijet...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 03/07/2016 15:28:04
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2016 : 16:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
šta fali vodenom svijetu? to bi bilo baš cool.
vjerovatnije je da če bit vatreni svit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 03/07/2016 : 16:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo ja jučer.
Obećao da čemo ići na dva čelca, ali izivko je rekao da se to ne isplati, pa ga poslušao.
Ostao doma gledati tekmu i danas ne razgovara sa mojom malenkosti.
Izivko je kriv za sve, a ja mislio da je dobronamjeran.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/07/2016 : 17:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Od postenih i vjernih zena i kurve sve manje posla imaju.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/07/2016 : 20:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Od postenih i vjernih zena i kurve sve manje posla imaju.


hehe u centar:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/07/2016 : 20:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
na tragu robijevog post-a. koliko je cura/zena sa vama prevarilo partnera?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 03/07/2016 : 21:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Imam djevojku već skoro dvije godine. Bio sam u prilici prevariti ju nekoliko puta, ali nisam ništa učinio jer mi druge cure ne trebaju. Ova koju imam mi je i više nego dovoljna.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/07/2016 : 21:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Imam djevojku već skoro dvije godine. Bio sam u prilici prevariti ju nekoliko puta, ali nisam ništa učinio jer mi druge cure ne trebaju. Ova koju imam mi je i više nego dovoljna.


Sinko,pamet u glavu.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000