forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Politička (ne)korektnost
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 81

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 14:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by nagor

Što se tiče unisex wc-ja, nijednom muškom to ne bi smetalo, i malo kojoj odrasloj ženi.

Ali kad ćete slati kćeri na školske izlete na kojima će upotrebljavati isti wc ko i sumnjivi odrasli muškarci vam neće više biti svejedno.



Imaš pravo, današnji ženski WC-i genetskim skenerom na ulazu detektiraju potencijalne sumnjivce i spale ih laserom. Kćerke su nam sigurne!



Kad bi imao izbor...
Na jednoj strani shopping centra je javni unisex wc, na drugoj strani je odvojeni wc (muški i ženski prostori). Udaljenost od tebe je ista?

U koji wc bi poslao svoju 10godišnju kćer?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/02/2017 : 15:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by dupli

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by dupli

quote:
Originally posted by nagor

Dupli, jel u redu ako se u ženskim borilačkim sportovima natječe transgender, muškarac koji je promijenio spol u ženski? Evo zakonski sve štima, Švicarci i Nijemci bi ga/ju sigurno pustili. Tvoje mišljenje?



Ja sam zagovornik potpune jednakosti.
Ne vidim potrebe za razdvajanjem muških i ženskih sportskih natjecanja.
Što se tiće borilačkih vještina, one nikad nisu trebale postati sportovi.


A što misliš o ovim transgenderskim klozetima? Jesi li i u ovom slučaju za jednakost ili ćemo kao i do sada pišati i srati u ovim zastarjelim, zasebnim, muškim i ženskim?



Je li ti kod sebe doma imaš odvojene muške i ženske WC-e?
Pa WC kabine imaju vrata. Ako se na prostoriju s pisoarima također stave vrata, stvar riješena.
Prije nego krenete sa sprdačinom, napomenuo bih vam da kod mene na poslu odmah do glavne predavaone (dakle frekventno mjesto) oduvjek stoji WC na kojem piše Unisex. Unutra je jedan umivaonik i dvije WC kabine. Nikad se nitko nije bunio oko toga. Ista stvar i sa tri WC-a na katu.
Inače, uvijek mi dođe da puknem od smijeha kad ono tijekom putovanja autobus stane na nekom odmorištu i onda red od deset metara ispred ženskog WC-a, a muški praktički prazan. Nekoliko puta sam uspio uvjeriti dio žena da pređu u muški WC. Pogotovo one s malom djecom. Nikad se ni jedan muškarac koji se zatekao u WC-u nije bunio.


Iskreno ja nisam za tu jednakost.
Ja bih da žena ostane žena a muškarac neka bude muškarac.
I uvijek bih uzeo ženu za ženu a ne muškarca za ženu.

Have mercy
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 15:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Ma što te briga jel muško ili žensko, izivko, bitno da je toplo... :)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/02/2017 : 15:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Tebi i duplom je svejedno :)

Have mercy
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 22/02/2017 : 15:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Ja ne znam šta vi ljudi radite u WC-u :)

Nagor polazi od pretpostavke da su javni WC-i puni čudaka i da bi uniseks WC to posebno doveo do izražaja. Ako je netko čudak koji želi gledati djevojčice (ili što već) nikakav ga natpis 'ženski WC' neće u tome spriječiti. Što kaže dupli, stavi pisoare u kabine i riješena stvar. Onda je jedini (legalan, je li) kontakt moguć tijekom pranja ruku, a ne vjerujem da je to ikakav problem.

A ovo da je muško muško, a žensko žensko, ako dozvoliš (čuj dozvoliš, ali eto :D) 1% (ili 5%, bubam) populacije da se izjašnjava kako se osjeća, neće zbog toga ostalih 99% (ili 95 % :D) koji se osjećaju uvjetno rečeno normalno odjednom poželjeti isto.

To mi djeluje kao kad mi je kolega govorio da bi on sve te pedere pohapsio i zabranio im bilo kakva prava jer inače mogu njegovu djecu pretvoriti u pedere :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 22/02/2017 : 15:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by nagor


Kad bi imao izbor...
Na jednoj strani shopping centra je javni unisex wc, na drugoj strani je odvojeni wc (muški i ženski prostori). Udaljenost od tebe je ista?

U koji wc bi poslao svoju 10godišnju kćer?



Vjerojatno bi mater išla s njom

Al inače, ne bi je slao nikud. Dijete bi odabralo samo.

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
977 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 22/02/2017 : 16:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by dupli

quote:
Originally posted by nagor

Da, svi smo isti, sve je to isto... žene, muškarci, kćeri, sinovi, doktori, ISIS teroristi... jednakost... ne postoje razlike u prirodi i društvu...



Ja ne zastupam uravnilovku.
Nismo svi isti. Razlike među ljudima su ogromne i postoje sve nijanse između. Problem nastupa kad se ljude želi svrstati u ladice, a ladica nema beskonačno.

Gdje povući crtu?
Imali li uopće smisla povući crtu?
Tko ima pravo odrediditi kako povući crtu i definirati ladice?

Meni jedino pošteno izgleda dozvoliti svakome da ima pravo pokušati.
Niti jedan zakon ni pravilo ne bi trebali biti tako koncipirani da bilo kojem ljudskom biću ne dozvole da svoje sposobnosti razvije do maksimuma i da ih testira u interakciji s ostalim ljudskim bićima.
Također sam protivnik kvota. One gluposti, treba biti 50-50% zastupljenosti jednih i drugih.

Ovo što ja pišem ne znači da treba ukinuti zakone i pravila i dozvoliti anarhiju. Pravila trebaju postojati da bi društvo bilo funkcionalno. Prebacivanje na unisex WC-e ni na koji način ne narušava funkcioniranje društva. Uvođenje kvota da.

Evo spominješ ISIS teroriste i doktore pa pretpostavljam da sad želiš preći na tu temu.
Što te zanima?




Ovo sa povlačenjem crta ne mislimo na to da su neki manje vrijedni nego jednostavno drukčiji. WC-ji su baš dobar primjer. Zašto zanijekati razlike izmedju žena i muškaraca. Crtu je povukla priroda, a sad odjednom u ženski wc žele muškarci koji se osjećaju ko žene. Ne velim da je osjećati drugačiji spol problematično. Problematično je to forsirati u postojeće ladice u ime političke korektnosti.

Što se tiče kvota, zvučiš kao tata Vineyard iz AG X. Sa koliko ovoga što je on u linku rekao se slažeš? ;)

https://youtu.be/eMVysV1lp98

Što me još zanima?

Što će NASA danas objaviti?



Na tvoju žalost priroda nije povuka jasnu crtu.
Ostavimo po strani sve ove osjećam se muško (žensko) osobe i zavirimo direktno u gaće.
U malom postotku, ali ipak, postoje osobe kod kojih nije došlo do diferencijacije spola tako da osoba ima i primarne i sekundarne osobine oba spola. Prije su ih zvali hermafroditi, a sada interseksualne osobe. Medicinari tvrde da u otprilke jednom od 2000 poroda nije moguće sa sigurnošću utvrditi kojeg je spola beba. Usporedi sad npr. taj postotak s vjerojatnošću da dijete ima ozbiljne alergijske reakcije kao posljedicu cijepljenja i koja se kreće, u slučaju cjepiva MMR (measles, mumps, and rubella) ili DTaP (diphtheria, tetanus, and acellular pertussis) oko jedan na milion. Čak i da faramceutski lobiji lažu i muljaju tisuću puta (Ej! 1000! To se ni oni ne bi usudili.) još uvijek bi ti postoci bili tu negdje. Sad usporedi pobunu koja se podiže oko cjepiva i povlači se argument da je svako dijete važno makar to bilo samo jedno u milion, ili recimo jedno u deset tisuća ako farmaceuti muljaju 100 puta. A s druge strane bez pol muke ignoriramo jedno dijete u 2000 samo zato što nam se sviđa ideja da je svijet podjeljen na muške i ženske. A pazi, ovdje kad govorimo o jednom u 2000, govorimo samo o onima kojima ne možemo odrediti spol na osnovu gledanja u gaće.
Što bi ti napravio s tim bebama?
Na formularu piše Spol: M Ž.
Što zaokružujemo?
Ok, imaš pet minuta da razmisliš, ipak se radi o cijelom jednom životu koji češ definirati.
Ja vjerujem da ti to možeš. Ti si ekspert za povlačenje crte, ja nisam.

Što se tiće AG X, molim te lijepo da nedoumice i pitanja formuliraš na hrvatskom jer nisam siguran da li jednako interpretiramo ono što je rečeno tj. mišljeno na engleskom.

Za NASU vjerojatno znam koliko i ti. Bit će nešto o eksoplanetima.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 19:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
@Dupli

Čekaj malo, ti misliš da bi ja branio ljudima koji su rodjeni sa fizickim abnormalijama korištenje javnog wc-ja ili što. Nisam ja nikakv expert za povlačenje crte, a vidim da si ti još manje jer inače ne bi izjednačavao ljude koji su rodjeni kao hermafroditi i one koji zbog krize identiteta idu mijenjati spol ili sa ovima koji svake toliko izmisle novi spol i traže priznanja.

Linkovi u ovom topicu se ne rugaju bolesnima, rugaju se upravo onima koje bi ti ostavio po strani (ne postoje 40 različitih spolova koje možeš mijenjati po želji). Šteta što si odjednom zaboravio osnove engleskog jezika pa te linkove ne možeš razumijeti. Isto kao što je šteta što nisi shvato da je bit ovog topica ne dozvoliti nekome da te označi za rasista ili ženomrzca jer po pitanju kvota imaš isti stav ko tata Vinyard.

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 19:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by nagor


Kad bi imao izbor...
Na jednoj strani shopping centra je javni unisex wc, na drugoj strani je odvojeni wc (muški i ženski prostori). Udaljenost od tebe je ista?

U koji wc bi poslao svoju 10godišnju kćer?



Vjerojatno bi mater išla s njom

Al inače, ne bi je slao nikud. Dijete bi odabralo samo.



Dijete bi odabralo samo? Pa daj, budi roditelj, ima 10 godina. Savjetuj je. Kamo bi je usmjerio? Evo, olakšat ću ti... nije to shopping centar u Ciudad Juaerezu nego, recimo, u Zagrebu.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/02/2017 : 19:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by nagor


Isto kao što je šteta što nisi shvato da je bit ovog topica ne dozvoliti nekome da te označi za rasista ili ženomrzca jer po pitanju kvota imaš isti stav ko tata Vinyard.




Čak i ja sam protiv tih kvota, a mene ovdje smatraju za nekakvo oličenje političke korektnosti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/02/2017 : 19:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by nagor


Kad bi imao izbor...
Na jednoj strani shopping centra je javni unisex wc, na drugoj strani je odvojeni wc (muški i ženski prostori). Udaljenost od tebe je ista?

U koji wc bi poslao svoju 10godišnju kćer?



Vjerojatno bi mater išla s njom

Al inače, ne bi je slao nikud. Dijete bi odabralo samo.



Dijete bi odabralo samo? Pa daj, budi roditelj, ima 10 godina. Savjetuj je. Kamo bi je usmjerio? Evo, olakšat ću ti... nije to shopping centar u Ciudad Juaerezu nego, recimo, u Zagrebu.




Ti stvarno misliš da postoji razlika?
Kao što je već rečeno, čudaka (oba spola) može biti u oba wc-a.

Uostalom, u unisex WC, Mate može ići s ćerkom i čekati ispred kabine (ako je već tolika opasnost).

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/02/2017 : 20:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by nagor


Kad bi imao izbor...
Na jednoj strani shopping centra je javni unisex wc, na drugoj strani je odvojeni wc (muški i ženski prostori). Udaljenost od tebe je ista?

U koji wc bi poslao svoju 10godišnju kćer?



Vjerojatno bi mater išla s njom

Al inače, ne bi je slao nikud. Dijete bi odabralo samo.



Dijete bi odabralo samo? Pa daj, budi roditelj, ima 10 godina. Savjetuj je. Kamo bi je usmjerio? Evo, olakšat ću ti... nije to shopping centar u Ciudad Juaerezu nego, recimo, u Zagrebu.





politički nekoretno je spominjanje mexičkih gradova kao simbola nereda und kaosa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 20:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by nagor


Kad bi imao izbor...
Na jednoj strani shopping centra je javni unisex wc, na drugoj strani je odvojeni wc (muški i ženski prostori). Udaljenost od tebe je ista?

U koji wc bi poslao svoju 10godišnju kćer?



Vjerojatno bi mater išla s njom

Al inače, ne bi je slao nikud. Dijete bi odabralo samo.



Dijete bi odabralo samo? Pa daj, budi roditelj, ima 10 godina. Savjetuj je. Kamo bi je usmjerio? Evo, olakšat ću ti... nije to shopping centar u Ciudad Juaerezu nego, recimo, u Zagrebu.




Ti stvarno misliš da postoji razlika?
Kao što je već rečeno, čudaka (oba spola) može biti u oba wc-a.

Uostalom, u unisex WC, Mate može ići s ćerkom i čekati ispred kabine (ako je već tolika opasnost).




Normalno da ima čudaka posvuda, zašto izmišljati i dodavati nove čudake.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/02/2017 : 20:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message


Ovo ja zove ženom, krvi bi joj dao.
A ne kao one švedske ku...

Have mercy
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 20:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor


Isto kao što je šteta što nisi shvato da je bit ovog topica ne dozvoliti nekome da te označi za rasista ili ženomrzca jer po pitanju kvota imaš isti stav ko tata Vinyard.




Čak i ja sam protiv tih kvota, a mene ovdje smatraju za nekakvo oličenje političke korektnosti.



Čekaj malo, hoćeš reći da žene nisu sposobne biti političarke? Kvote omogućavaju priliku i da žene udju u taj zatvoreni svijet muških... neovisno o tome što će do te više političke pozicije preskočiti kvalificiranije muške. Da, tintone ti si seksist koji podržava muški patrijarhat. Sram te bilo.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 20:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by nagor


Kad bi imao izbor...
Na jednoj strani shopping centra je javni unisex wc, na drugoj strani je odvojeni wc (muški i ženski prostori). Udaljenost od tebe je ista?

U koji wc bi poslao svoju 10godišnju kćer?



Vjerojatno bi mater išla s njom

Al inače, ne bi je slao nikud. Dijete bi odabralo samo.



Dijete bi odabralo samo? Pa daj, budi roditelj, ima 10 godina. Savjetuj je. Kamo bi je usmjerio? Evo, olakšat ću ti... nije to shopping centar u Ciudad Juaerezu nego, recimo, u Zagrebu.





politički nekoretno je spominjanje mexičkih gradova kao simbola nereda und kaosa.



To!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/02/2017 : 21:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor


Isto kao što je šteta što nisi shvato da je bit ovog topica ne dozvoliti nekome da te označi za rasista ili ženomrzca jer po pitanju kvota imaš isti stav ko tata Vinyard.




Čak i ja sam protiv tih kvota, a mene ovdje smatraju za nekakvo oličenje političke korektnosti.



Čekaj malo, hoćeš reći da žene nisu sposobne biti političarke? Kvote omogućavaju priliku i da žene udju u taj zatvoreni svijet muških... neovisno o tome što će do te više političke pozicije preskočiti kvalificiranije muške. Da, tintone ti si seksist koji podržava muški patrijarhat. Sram te bilo.


Nisam baš ljubitelj MLP, KGK i HRC, ali ima političarka i koje cijenim kao što je buduća zagrebačka gradonačelnica. Čak i Angelu Merkel poštujem kao političara, iako se u mnogo čemu s njom ne slažem.

Uglavnom, niti jedna od njih ništa što je postigla ne duguje kvotama.

Drugi post ne shvaćam. Tko izmišlja nove čudake?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 22/02/2017 21:10:38
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/02/2017 : 21:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
Kvote nisu nuzno vezane za Sabor, a tamo mozda i jedino imaju smisla.
U svakom su slučaju tamo kvote uistinu minimalne, a osiguravaju isto tako minimalnu zensku perspektivu. To malo zena u politici, bilo da je riječ o Zeljki Markić ili Bruni Esih, teško da oduzimaju mjesto kristalno čistoj kvaliteti muških političara.
Teoretski kvote ne bi trebale postojati, ali nema brige, muškarci mogu mirno spavati: iovako ionako mnogo naših političarki upravo podrzava patrijarhat i zagovara "prirodnu" nadmoć muškaraca.
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
977 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 22/02/2017 : 21:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor


Isto kao što je šteta što nisi shvato da je bit ovog topica ne dozvoliti nekome da te označi za rasista ili ženomrzca jer po pitanju kvota imaš isti stav ko tata Vinyard.




Čak i ja sam protiv tih kvota, a mene ovdje smatraju za nekakvo oličenje političke korektnosti.



Čekaj malo, hoćeš reći da žene nisu sposobne biti političarke? Kvote omogućavaju priliku i da žene udju u taj zatvoreni svijet muških... neovisno o tome što će do te više političke pozicije preskočiti kvalificiranije muške. Da, tintone ti si seksist koji podržava muški patrijarhat. Sram te bilo.



Evo, zbog ovoga sam tražio da svojim riječima napišeš što podrazumijevaš pod kvotama.
Upravo ti smatraš da žene nisu sposobne biti političarke jer u drugoj rečenici eksplicitno kažeš da su po stanju stvari niže kvalificirane od muških usprkos općepoznatoj činjenici da ne postoji niti jedna mjera po kojoj se određuje kvalifikacija za političara.
Ovaj tvoj post moram sutra pokazati ekipi s posla!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 22/02/2017 : 21:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
A zašto moje postove nitko ne pokazuje ekipi s posla :((
Zašto je život tako nepravedan :((

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 22/02/2017 : 21:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by nagor


Dijete bi odabralo samo? Pa daj, budi roditelj, ima 10 godina. Savjetuj je. Kamo bi je usmjerio? Evo, olakšat ću ti... nije to shopping centar u Ciudad Juaerezu nego, recimo, u Zagrebu.





Ne razumijem, zašto bih je savjetovao? Pod pretpostavkom da nije retardirano, bilo je samo na WC-u preko nekoliko puta. She'll handle it.

Al ako oćeš baš da odaberem...ako se i tati piša, išli bi oboje u unisex. Ako pita, poslao bih je u ženski. Al šta mi garantira da u njemu ne čuči pedofil? Ako smo u Ciudad Juarezu, najprije bi otišli do gepeka po kalašnjikov i metke. Nazireš li već besmisao ove pitalice?

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
977 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 22/02/2017 : 21:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

@Dupli
Čekaj malo, ti misliš da bi ja branio ljudima koji su rodjeni sa fizickim abnormalijama korištenje javnog wc-ja ili što. Nisam ja nikakv expert za povlačenje crte, a vidim da si ti još manje jer inače ne bi izjednačavao ljude koji su rodjeni kao hermafroditi i one koji zbog krize identiteta idu mijenjati spol ili sa ovima koji svake toliko izmisle novi spol i traže priznanja.



Nigdje ja nisam izjednačio "ljude koji su rodjeni kao hermafroditi" s onima koji mijenjaju spol zbog krize identiteta.
Mada, kad već spominješ, za pretpostaviti je da su to dijelom isti ljudi.
Ti si rekao da je priroda sve to lijepo uredila, a ja sam te tražio da odgovoriš na jednostavno pitanje.
Možda da ga preformuliram.
Na školskom izletu, desetogodišnjeg hermafrodita šalješ u koji WC, muški ili ženski?
Pretpostavljam da ti jasno što znači ako odgovoriš nek sam bira.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 22:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Da, dupli, priroda je uredila da postoje muški i ženski i uredila je da postoje rodjeni hermafroditi kojima, za razliku od ovih, o kojima ne želiš pričati, priroda nije dala jedan od (samo) dva spola nego iz njih napravila anomaliju.

U koji wc bi ga poslao? Ako mi na prvu izgleda ko dečko poslat ću ga u muški wc, ako mi izgleda ko žensko poslao bi ju u ženski (za izgled bi pobrinuli profesionalci odnosno roditelji). Ti bi mu gledao u gaće?

Još jednom, ubacuješ prirodnog hermafrodita kojemu priroda nije dala izbor u topic koji se bavi ljudima koji zbog osobnih kriza idu mijenjati spol (svi i ne nužno kirurški, jednostavno se odluči da je drugi spol i promijeni garderobu). Oke, neka promijeni ako želi, ali neka ne zahtijeva od mene da se ponašam kao da nisam primjetio.




Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 22:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by dupli

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor


Isto kao što je šteta što nisi shvato da je bit ovog topica ne dozvoliti nekome da te označi za rasista ili ženomrzca jer po pitanju kvota imaš isti stav ko tata Vinyard.




Čak i ja sam protiv tih kvota, a mene ovdje smatraju za nekakvo oličenje političke korektnosti.



Čekaj malo, hoćeš reći da žene nisu sposobne biti političarke? Kvote omogućavaju priliku i da žene udju u taj zatvoreni svijet muških... neovisno o tome što će do te više političke pozicije preskočiti kvalificiranije muške. Da, tintone ti si seksist koji podržava muški patrijarhat. Sram te bilo.



Evo, zbog ovoga sam tražio da svojim riječima napišeš što podrazumijevaš pod kvotama.
Upravo ti smatraš da žene nisu sposobne biti političarke jer u drugoj rečenici eksplicitno kažeš da su po stanju stvari niže kvalificirane od muških usprkos općepoznatoj činjenici da ne postoji niti jedna mjera po kojoj se određuje kvalifikacija za političara.
Ovaj tvoj post moram sutra pokazati ekipi s posla!



Dobro sad si se malo osramotio. Ovaj moj post je bio čisti sarkazam. Dobro, nećemo ti zamjeriti, cijenimo te kao dobrog sugovornika i prirodoslovca. Osjećaja za ironiju ti fali. Ne bih te poveo kao wingmana u noćne klubove.

PS:

Wingman je engleska riječ za osobu muškog spola koji ti pomaže zbariti trebu. Takodjer znači nešto iz Top Gun-a... susjedni avion/pilot.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2017 : 22:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by nagor


Dijete bi odabralo samo? Pa daj, budi roditelj, ima 10 godina. Savjetuj je. Kamo bi je usmjerio? Evo, olakšat ću ti... nije to shopping centar u Ciudad Juaerezu nego, recimo, u Zagrebu.





Ne razumijem, zašto bih je savjetovao? Pod pretpostavkom da nije retardirano, bilo je samo na WC-u preko nekoliko puta. She'll handle it.

Al ako oćeš baš da odaberem...ako se i tati piša, išli bi oboje u unisex. Ako pita, poslao bih je u ženski. Al šta mi garantira da u njemu ne čuči pedofil? Ako smo u Ciudad Juarezu, najprije bi otišli do gepeka po kalašnjikov i metke. Nazireš li već besmisao ove pitalice?



Smisao ove pitalice je da odgovoriš da bi ju poslao u ženski wc. Sad se pokušaj uvjeriti da to nije zbog toga što misliš da je unisex ipak malo opasniji.
Go to Top of Page
Page: of 81 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000