forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Politička (ne)korektnost
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 81

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/06/2018 : 14:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Oke, je, postoji i taj X faktor, ali ako je natjecanje za miss ne bi se curama trebali ispričavati što ih ocjenjuju uglavnom po izgledu.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/06/2018 : 14:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Ma, proboj bi bio vec kada bi jednom osvojila lovoriku jedna koja ljulja, a ne zulja!

Kome trebaju ovi kosturi koji obicno pobjede.

Ok, ima izuzetaka, ali u principu osvajaju neke "Barbike".



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/06/2018 : 14:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Kosturi? Miss obićno biraju heteroseksualci, tako da nisu to baš kosturi. Moda i modeli je drugo. To je u domeni pedera.

Evo, mis amerike. Nije kostur. :)

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/06/2018 : 15:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Ne znam, ali meni je vecina ovih u istoj domeni.
http://missamerica.org/former-miss-americas/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/06/2018 : 10:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message


quote:
Mr Gyimah, an Oxford graduate himself, said the universities should not just focus on academic results during their admissions process to ensure they achieve more diverse intakes.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/06/2018 : 11:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/06/2018 : 11:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Tragikomično.

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/06/2018 : 23:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Imati jaje u emoji solati je politički nekorektno do vegana.


https://www.cnet.com/news/google-removes-egg-from-salad-emoji-making-it-vegan-friendly/

quote:
Jennifer Daniel, UX-Art Manager of the Expression design team at Google, tweeted about a small tweak to Google's salad emoji for Android P Beta 2. She says there's big talk about inclusion and diversity at Google and points to the example of removing the egg from the emoji, "making this a more inclusive vegan salad."



Edited by - nagor on 17/06/2018 23:07:06
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/06/2018 : 00:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Meni ok posto ih ne jedem.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/06/2018 : 12:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Meni ok posto ih ne jedem.






Ah, vi vegani, omiljene mušterije svakog konobara.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/06/2018 : 13:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Dobar članak.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/europi-ne-prijete-samo-desni-nego-i-lijevi-populisti-gdje-je-tu-zivi-zid/2005030.aspx

quote:
Profesor s Harvarda Borjas, inače i sam imigrant s Kube, smatra da Amerika baš nema velike koristi od većine imigranata jer su oni uglavnom slabo obrazovani pa je potrebno nekoliko generacija prije nego što se ekonomski, u plaćama, izjednače sa starosjediocima. Jasno, Amerika prima i velik broj najsposobnijih i najpametnijih ljudi iz cijelog svijeta i protiv njih u Americi rijetko tko ima išta protiv jer zbog takvih imigranata Amerika i jest najmoćnija država svijeta. Dakle, nije problem sama imigracija nego je li ona kontrolirana ili nekontrolirana, odnosno prima li država one koje uistinu želi primiti ili u zemlju može ući svatko tko to poželi. Ako se stvari ne mijenjaju i imigracija postane nekontrolirana, kod nemalog postotka glasača stvara se uvjerenje da normalne stranke ne mogu riješiti problem, već samo radikalne.


quote:
Posebno kada se mora glasovati između ultradesnog i liberalnog kandidata, mnogi konzervativci priklanjaju se ultradesnom kandidatu kao što se dogodilo u Austriji za zadnjih izbora. Premda je ultradesnica uživala potporu trećine biračkog tijela, nemali dio glasača konzervativaca dao je glas ultradesnom kandidatu koji je potom izgubio, ali s velikih 49% glasova. Jasno, sljedeći put 49% lako postane 51% i to je problem demokracije. Kada je demokracija neograničena, fašizam, socijalizam i komunizam kad-tad demokratski mogu pobijediti, kao što je Hitler pobijedio prije 80 godina ili Allende u Čileu.



quote:
Gdje je u svemu tome Hrvatska?

Najveće demografske gubitke za očekivati imaju zemlje visoke korupcije u kojima nema bitnijih reformi, a kad nema promjena, ljudi s vremenom gube nadu, postaju očajni i u konačnici iseljavaju. A kao što sam rekao, globalizacija prirodno vodi k nestajanju nacija pa čemu onda živjeti u Hrvatskoj ako možeš u Norveškoj ili Americi? Hrvati odlaze, pa kod nas dužnosnici već naveliko pričaju kako ćemo, da sačuvamo stabilnost sustava, biti prisiljeni dovoditi strance. No tu je opet to pitanje - kakve strance? One koji će se lako asimilirati ili one koji bi poželjeli nas asimilirati? Jesmo li mi uopće u prilici birati ili će nam Nijemci i EU slati one kojih će se sami htjeti riješiti? Nijemci nas možda stave pred dilemu: Ili vraćajte dugove i plaćajte kamate, ili primite imigrante!


quote:
Znanstvenici su usporedili imena skandinavskih emigranata koji su se u 19.stoljeću preselili u SAD s imenima onih koji su ostali u Skandinaviji te otkrili da su emigranti često imali neobična, rijetka imena. Psiholozi već dugo znaju da roditelji koji djeci daju neobična imena općenito djecu odgajaju individualistički i nekonformistički.

U Skandinaviji je takav vid ponašanja - ponos na vlastite uspjehe - društveno nepoželjan. Kolektivizam i težnja k jednakosti u Skandinaviji je opisana konceptom koji se zove Janteov zakon, koji predstavlja socijalnu normu kojom se preskribira kooperacija između pojedinaca, dok se na kompeticiju ne gleda blagonaklono. Skandinavci koji su odbijali slijediti te društvene norme jednostavno su emigrirali u SAD, a u Skandinaviji su ostali oni koji su bili skloniji kolektivizmu. Njihova država blagostanja jednostavno ne bi bila moguća bez većine koja preferira kolektivizam.

Edited by - nagor on 18/06/2018 13:04:29
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/06/2018 : 14:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Poli


Meni ok posto ih ne jedem.




Ah, vi vegani, omiljene mušterije svakog konobara.


Mi? Ja nisam vegan. Samo vegetarijanac.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/06/2018 : 14:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ma, i ja sam isto zadnjih par godina. Mislim, nisam ja, ali moja je. Dakle...

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 18/06/2018 : 17:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Poli


Meni ok posto ih ne jedem.




Ah, vi vegani, omiljene mušterije svakog konobara.


Mi? Ja nisam vegan. Samo vegetarijanac.






slažem se. bolje je sa vegetom.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/06/2018 : 09:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message



...i jedna žlica Vegete

Spektatkularni završetak svakog recepta, u izvedbi nenadmašnog gosn Steve Karapandže.
Dok su ziljavi Lepi Brka, mutavi DŽejmi Oliver i usiljeno zajebani Gordon Remzi još vukli šerpe po dvorištu i jeli pačija govna, iskazujući tako svoj talenat za gastronomiju, čika-Stevo je pravio klopu dostojnu serviranja na britanskom dvoru, kad im dođu španski kralj, japanski car, debeli Čerčil i srpski premijer na preslavu.

Jebeš vegetu, kad ga majstor sočini, 'ladno možeš uturiti supenu kašiku ptičijeg izmeta, nećeš mu ukus pokvariti.
Ali, pogledajmo kako bi kultna emisija ''Male tajne velikih majstora kuhinje'' izgledala danas.

Ivo Serdar: No? Što ćemo danas tako lijepo, a naše zgotoviniti, dobri moj Stevo?
Stevo: Zgotoviću ti kurac d'isteraš oči, mamicu ti domobransku i tebi i lijepoj vašoj!
Oliver Mlakar: Isprićavamo se cijenjenom pućanstvu za ovaj mali ispad. Gospodine Karapanđa, pa kak se to ponašate? Isuse, Marijo blaga, svijeti Duje, aerodrome u Cavtatu i Trogirska klapo!?
Stevo: Ti pederu ćoravi, idi kviz da vodiš, dok te nisam klepio ovom satarom po tintari, jeble li te osobe A, Be i Ce u šupak, odjednom! Ustaško pućanstvo, metnem vas na pimpeka, ja sam Srbin! SRBIN bre, šokačko vam sjeme jebem posred gujsce. Mišomor ću ja vama spremiti, na sto i jedan način, pa ubaciti u maksimirsku postaju vodosnabdijevanja, čisto da prigodno proslavite obljetnicu Oluje i plasman na Svjetsko prvenstvo o istom trošku. Dogodine u Kninu! Na tenku!
Vrati se Vojvodooooo na Dinaru ponovooo...

...i jedna žlica Vegete! Prijatan tek.


sa Vukajlije


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/06/2018 : 00:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/06/2018 : 00:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/06/2018 : 01:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Dobar članak.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/europi-ne-prijete-samo-desni-nego-i-lijevi-populisti-gdje-je-tu-zivi-zid/2005030.aspx

quote:
Profesor s Harvarda Borjas, inače i sam imigrant s Kube, smatra da Amerika baš nema velike koristi od većine imigranata jer su oni uglavnom slabo obrazovani pa je potrebno nekoliko generacija prije nego što se ekonomski, u plaćama, izjednače sa starosjediocima. Jasno, Amerika prima i velik broj najsposobnijih i najpametnijih ljudi iz cijelog svijeta i protiv njih u Americi rijetko tko ima išta protiv jer zbog takvih imigranata Amerika i jest najmoćnija država svijeta. Dakle, nije problem sama imigracija nego je li ona kontrolirana ili nekontrolirana, odnosno prima li država one koje uistinu želi primiti ili u zemlju može ući svatko tko to poželi. Ako se stvari ne mijenjaju i imigracija postane nekontrolirana, kod nemalog postotka glasača stvara se uvjerenje da normalne stranke ne mogu riješiti problem, već samo radikalne.


quote:
Posebno kada se mora glasovati između ultradesnog i liberalnog kandidata, mnogi konzervativci priklanjaju se ultradesnom kandidatu kao što se dogodilo u Austriji za zadnjih izbora. Premda je ultradesnica uživala potporu trećine biračkog tijela, nemali dio glasača konzervativaca dao je glas ultradesnom kandidatu koji je potom izgubio, ali s velikih 49% glasova. Jasno, sljedeći put 49% lako postane 51% i to je problem demokracije. Kada je demokracija neograničena, fašizam, socijalizam i komunizam kad-tad demokratski mogu pobijediti, kao što je Hitler pobijedio prije 80 godina ili Allende u Čileu.



quote:
Gdje je u svemu tome Hrvatska?

Najveće demografske gubitke za očekivati imaju zemlje visoke korupcije u kojima nema bitnijih reformi, a kad nema promjena, ljudi s vremenom gube nadu, postaju očajni i u konačnici iseljavaju. A kao što sam rekao, globalizacija prirodno vodi k nestajanju nacija pa čemu onda živjeti u Hrvatskoj ako možeš u Norveškoj ili Americi? Hrvati odlaze, pa kod nas dužnosnici već naveliko pričaju kako ćemo, da sačuvamo stabilnost sustava, biti prisiljeni dovoditi strance. No tu je opet to pitanje - kakve strance? One koji će se lako asimilirati ili one koji bi poželjeli nas asimilirati? Jesmo li mi uopće u prilici birati ili će nam Nijemci i EU slati one kojih će se sami htjeti riješiti? Nijemci nas možda stave pred dilemu: Ili vraćajte dugove i plaćajte kamate, ili primite imigrante!


quote:
Znanstvenici su usporedili imena skandinavskih emigranata koji su se u 19.stoljeću preselili u SAD s imenima onih koji su ostali u Skandinaviji te otkrili da su emigranti često imali neobična, rijetka imena. Psiholozi već dugo znaju da roditelji koji djeci daju neobična imena općenito djecu odgajaju individualistički i nekonformistički.

U Skandinaviji je takav vid ponašanja - ponos na vlastite uspjehe - društveno nepoželjan. Kolektivizam i težnja k jednakosti u Skandinaviji je opisana konceptom koji se zove Janteov zakon, koji predstavlja socijalnu normu kojom se preskribira kooperacija između pojedinaca, dok se na kompeticiju ne gleda blagonaklono. Skandinavci koji su odbijali slijediti te društvene norme jednostavno su emigrirali u SAD, a u Skandinaviji su ostali oni koji su bili skloniji kolektivizmu. Njihova država blagostanja jednostavno ne bi bila moguća bez većine koja preferira kolektivizam.



odlican clanak, izjednacio je hitlera i Allende_a. moras biti stvarno moron za ne prepoznati sranje od propagande.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/06/2018 : 11:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/06/2018 : 19:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 01/07/2018 : 05:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/07/2018 : 08:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by nagor





da


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/07/2018 : 12:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/07/2018 : 12:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2018 : 13:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by nagor

Dobar članak.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/europi-ne-prijete-samo-desni-nego-i-lijevi-populisti-gdje-je-tu-zivi-zid/2005030.aspx

quote:
Profesor s Harvarda Borjas, inače i sam imigrant s Kube, smatra da Amerika baš nema velike koristi od većine imigranata jer su oni uglavnom slabo obrazovani pa je potrebno nekoliko generacija prije nego što se ekonomski, u plaćama, izjednače sa starosjediocima. Jasno, Amerika prima i velik broj najsposobnijih i najpametnijih ljudi iz cijelog svijeta i protiv njih u Americi rijetko tko ima išta protiv jer zbog takvih imigranata Amerika i jest najmoćnija država svijeta. Dakle, nije problem sama imigracija nego je li ona kontrolirana ili nekontrolirana, odnosno prima li država one koje uistinu želi primiti ili u zemlju može ući svatko tko to poželi. Ako se stvari ne mijenjaju i imigracija postane nekontrolirana, kod nemalog postotka glasača stvara se uvjerenje da normalne stranke ne mogu riješiti problem, već samo radikalne.


quote:
Posebno kada se mora glasovati između ultradesnog i liberalnog kandidata, mnogi konzervativci priklanjaju se ultradesnom kandidatu kao što se dogodilo u Austriji za zadnjih izbora. Premda je ultradesnica uživala potporu trećine biračkog tijela, nemali dio glasača konzervativaca dao je glas ultradesnom kandidatu koji je potom izgubio, ali s velikih 49% glasova. Jasno, sljedeći put 49% lako postane 51% i to je problem demokracije. Kada je demokracija neograničena, fašizam, socijalizam i komunizam kad-tad demokratski mogu pobijediti, kao što je Hitler pobijedio prije 80 godina ili Allende u Čileu.



quote:
Gdje je u svemu tome Hrvatska?

Najveće demografske gubitke za očekivati imaju zemlje visoke korupcije u kojima nema bitnijih reformi, a kad nema promjena, ljudi s vremenom gube nadu, postaju očajni i u konačnici iseljavaju. A kao što sam rekao, globalizacija prirodno vodi k nestajanju nacija pa čemu onda živjeti u Hrvatskoj ako možeš u Norveškoj ili Americi? Hrvati odlaze, pa kod nas dužnosnici već naveliko pričaju kako ćemo, da sačuvamo stabilnost sustava, biti prisiljeni dovoditi strance. No tu je opet to pitanje - kakve strance? One koji će se lako asimilirati ili one koji bi poželjeli nas asimilirati? Jesmo li mi uopće u prilici birati ili će nam Nijemci i EU slati one kojih će se sami htjeti riješiti? Nijemci nas možda stave pred dilemu: Ili vraćajte dugove i plaćajte kamate, ili primite imigrante!


quote:
Znanstvenici su usporedili imena skandinavskih emigranata koji su se u 19.stoljeću preselili u SAD s imenima onih koji su ostali u Skandinaviji te otkrili da su emigranti često imali neobična, rijetka imena. Psiholozi već dugo znaju da roditelji koji djeci daju neobična imena općenito djecu odgajaju individualistički i nekonformistički.

U Skandinaviji je takav vid ponašanja - ponos na vlastite uspjehe - društveno nepoželjan. Kolektivizam i težnja k jednakosti u Skandinaviji je opisana konceptom koji se zove Janteov zakon, koji predstavlja socijalnu normu kojom se preskribira kooperacija između pojedinaca, dok se na kompeticiju ne gleda blagonaklono. Skandinavci koji su odbijali slijediti te društvene norme jednostavno su emigrirali u SAD, a u Skandinaviji su ostali oni koji su bili skloniji kolektivizmu. Njihova država blagostanja jednostavno ne bi bila moguća bez većine koja preferira kolektivizam.



odlican clanak, izjednacio je hitlera i Allende_a. moras biti stvarno moron za ne prepoznati sranje od propagande.



znaš kako se kaže mamlaze;"manje crnaca,manje rasista" .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 81 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000