forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Blade Runner 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/12/2016 : 19:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Villeneuve, Ford, Scott.
Pitam se na koji način će ovo zasrati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 24/12/2016 : 21:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Odgovor ti se nalazi u prvoj riječi.
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 25/12/2016 : 02:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Prije u zadnjoj.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/01/2017 : 21:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Slice of Life je domaći SF film čija je radnja smještena u univerzum Blade Runnera. Svoju premijeru trebao bi imati ove godine. Pogledajte foršpan, film izgleda prekrasno.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/01/2017 : 22:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Izgleda vrhunski, minijature i matte slike, old school

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 30/01/2017 : 23:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Slice of Life je domaći SF film čija je radnja smještena u univerzum Blade Runnera. Svoju premijeru trebao bi imati ove godine. Pogledajte foršpan, film izgleda prekrasno.





ima na YouTubeu i Production Diary

https://www.youtube.com/channel/UCfjdaJaICBL5mHapxeuA06Q

http://matanovogumno.blogspot.com

Edited by - Mali_Mate on 30/01/2017 23:44:00
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 31/01/2017 : 00:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
LOL!

A jel imaju autorska prava za to?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 01/02/2017 : 11:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

LOL!

A jel imaju autorska prava za to?


Nema direktnih referenci na Scottov film. Autori su se prvenstveno koncentrirali na oživljavanje tog ambijenta i stila. Radnja prati sasvim nove likove.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/06/2017 : 09:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Featurette novog Istrebljivača.

Inače, Villeneuve očekuje da će film propasti i biti popljuvan, ponajviše u usporedbi s izvornim, a tvrdi da je to logično jer se ne može ponoviti onakvo remek-djelo.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 27/06/2017 : 12:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool



Inače, Villeneuve očekuje da će film propasti i biti popljuvan, ponajviše u usporedbi s izvornim, a tvrdi da je to logično jer se ne može ponoviti onakvo remek-djelo.





Super su mu prognoze . Bolje i to nego da pili po "snimamo filmove za fanove, a ne za kritičare".
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 15/10/2017 : 23:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Pogledao danas i mogu kazati, da se može ravnopravno kosati sa "originalnim" prvim dijelom i kao "replika". Jesu tu neke nove ideje i ipak reference na Scottov film ali ti novi likovi su stvarno
Go to Top of Page

Antracit
Average Member



Croatia
509 Posts

Member since 09/08/2002

Posted - 20/10/2017 : 12:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Antracit a Private Message  Reply with Quote
Vizualni dojam savršen. Ostalo je zasrano ... sve ... od scenarija do glazbe.

Of all the things I've lost, I miss my mind the most
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 25/10/2017 : 19:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ford nije bio toliko loš kao u swfa, ali meni on više nema uvjerljivu glumačku facu. kao da će svaki čas reći "koji k... radim ovdje?"

inače, film je korektno odrađen. s obzirom da sam očekivao puno gore, i da je mogao bit puno gori nisam se razočarao.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/11/2017 : 01:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Gledao veceras.
Meni izvrstan.
Wallace mi je nejasan,nedorecen,nepotrebno ono sa klonom,zvukovi grada i vreva super odradjeno,samo ne kuzim kako dozvoljavalju one zvukove s reklama, ipak kako bi to djelovalo na stanare okolo,a onaj zvuk kao brodska sirena,pffft… zbrisao bi otamo dok si rekao biskvit, fora su holo-reklame, podsjetile me na nedavni odgledani "Ghost in the Shell" sa Scarlett.
Ima jos nekih stvari koje bi trebalo komentirati.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/11/2017 : 20:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Zadovoljan sam s filmom mada se ne može realno mjeriti s originalom. Vizualno je savršenstvo, zvučno također. Nije ovo Villeneuveu lagan zadatak, više kao teško breme, ali uspio je položiti. Trebalo je uskladiti se s originalom s jedne strane, a s druge unijeti nešto svoga tako da je teško bilo svakoga zadovoljiti.

Za moj ukus previše dugačak film, noirovska spora radnja pogoduje do određene granice, ali nekako mi je too much za moj ukus. Vrlo dobro je uklopljen Ford s pričom iz originala, nisam ljubitelj Goslinga, ali ovdje mi je sasvim dobar.

Uglavnom 8/10. I da, mojem dragom drogsyju poruka: ma kakav Nathan Never, e baš si me digao.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/11/2017 : 22:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Meni je film jako dobar, čak bi ga ponovo mogao ići gledati u kino a mi se jako rijetko događa.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/11/2017 : 23:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Inače ona fora kad Ford "nahrani" psa...Umro sam od smijeha:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2018 : 10:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Film mi je sasvim dobar, držao je pažnju. Ima duh originala i nisu napravili nikakav veliki zajeb. Da je bio neophodan, i nije, ali ovo što smo dobili je dobro. Još jednom me Villeneuve nije razočarao i ostaje moj trenutni favorit...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 13/01/2018 : 12:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote


Dobra scena.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/10/2019 : 09:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Film mi je u kosari netflixa za ponovno pogledati, a slijedeci mjesec dolazi nam i nova prica u stripu.

https://titan-comics.com/c/1506-blade-runner/

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/10/2019 : 15:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Film mi je u kosari netflixa za ponovno pogledati, a slijedeci mjesec dolazi nam i nova prica u stripu.

https://titan-comics.com/c/1506-blade-runner/




To ti izlazi već neko vrijeme, mislim da je na broju 3 ili 4.
Ovo što si ti linkao je vj TPB.
Nisam čitao....još.
BTW postoji i adaptacija knjige; razmišljam da li da to uzmem:

https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/comics/article/67404-boom-to-collect-do-androids-dream-of-electric-sheep.html

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/10/2019 : 17:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

Film mi je u kosari netflixa za ponovno pogledati, a slijedeci mjesec dolazi nam i nova prica u stripu.

https://titan-comics.com/c/1506-blade-runner/




To ti izlazi već neko vrijeme, mislim da je na broju 3 ili 4.
Ovo što si ti linkao je vj TPB.
Nisam čitao....još.
BTW postoji i adaptacija knjige; razmišljam da li da to uzmem:

https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/comics/article/67404-boom-to-collect-do-androids-dream-of-electric-sheep.html


Mislim da su cetiri broja u ovom kompletirana. A dalje izlazi broj 5 kao nova prica,tako sam danas bar vidio na brzinu.Kako god cekat cu na BD-u slijedrci mjesec za kupnju.
Ove potonje imam 6 komada u HC-u.😏

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 30/10/2019 : 04:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

Film mi je u kosari netflixa za ponovno pogledati, a slijedeci mjesec dolazi nam i nova prica u stripu.

https://titan-comics.com/c/1506-blade-runner/




To ti izlazi već neko vrijeme, mislim da je na broju 3 ili 4.
Ovo što si ti linkao je vj TPB.
Nisam čitao....još.
BTW postoji i adaptacija knjige; razmišljam da li da to uzmem:

https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/comics/article/67404-boom-to-collect-do-androids-dream-of-electric-sheep.html


Mislim da su cetiri broja u ovom kompletirana. A dalje izlazi broj 5 kao nova prica,tako sam danas bar vidio na brzinu.Kako god cekat cu na BD-u slijedrci mjesec za kupnju.
Ove potonje imam 6 komada u HC-u.😏



I jel dobar?
Knjiga mi je jako dobra, ovo je omnibus, sve je unutra, samo je SC, nema HC-a.

I da, BR 2019 je izašlo 4 komada.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 30/10/2019 04:49:34
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/10/2019 : 13:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

Film mi je u kosari netflixa za ponovno pogledati, a slijedeci mjesec dolazi nam i nova prica u stripu.

https://titan-comics.com/c/1506-blade-runner/




To ti izlazi već neko vrijeme, mislim da je na broju 3 ili 4.
Ovo što si ti linkao je vj TPB.
Nisam čitao....još.
BTW postoji i adaptacija knjige; razmišljam da li da to uzmem:

https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/industry-news/comics/article/67404-boom-to-collect-do-androids-dream-of-electric-sheep.html


Mislim da su cetiri broja u ovom kompletirana. A dalje izlazi broj 5 kao nova prica,tako sam danas bar vidio na brzinu.Kako god cekat cu na BD-u slijedrci mjesec za kupnju.
Ove potonje imam 6 komada u HC-u.😏



I jel dobar?
Knjiga mi je jako dobra, ovo je omnibus, sve je unutra, samo je SC, nema HC-a.

I da, BR 2019 je izašlo 4 komada.


Po knjizi je strip solidan,ali ovaj crtez sa Ash je puno bolji.😏

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/11/2019 : 18:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Vrhunski film.
Iako je izasao pre 2 godine i samo sam ga jednom gledao i dalje mi je svez u secanju. Genijalan film, sa odlicnim krajem. Nadmasio je prvi deo.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000