forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Bosonogi Gen 4 - pitanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/08/2016 : 14:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Postavih pitanje u odgovarajućoj temi,ali kako mi niko ništa ne odgovara,a nemam mogućnost da proverim u nekom drugom primerku,postaviću pitanje i ovde:

Kod Bosonog Gena,4.deo,,redosled radnje je zbrkan.Da li je ovo do mog primerka,do celog tiraža ili do stranog izdanja??Ili je Keiji Nakazava nešto zajebao?

1.stranice 98-105: Gen i Rjutu napadaju kriminalce,pa ide scena kad Rjutu ide po pištolj (i uzima ga)(stranice 98 i 99),pa scene kad krimosi batinjaju Gena,pa scena kad se pojavljuje Rjutu i vidi da je Gen prebijen,pa opet kako trči po pištolj (stranica 105)!! Ovde nešto nije u redu.

2.2.stranice 228-238:kad lekar saopštava vesti oko Tomoko,ide scena obeležavanja druge godišnjice oa bacanja bombe gde oni tipovi koji zovu Tomoko princezom prave pičvajz,pa odjednom onda Gen nudi svoje usluge molitvi i seća se trenutka kad mu gine porodica;pa se opet vraća scena na trenutak kad im doktor govori dijagnozu.A tek posle toga će Gen da bude profesionalni molitelj.
I opet ovde nešto škripi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/08/2016 : 14:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Na godišnjem sam, ne mogu provjeriti dok se ne vratim.

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/08/2016 : 15:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ok,nigde ne žurim.
hvala u svakom slučaju.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/08/2016 : 16:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ako brojevi stranica nisu pomiješani, onda ne bi trebala biti greška.

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/08/2016 : 10:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
brojevi stranica nisu pomešani - to me i zbunjuje;da jesu,stvar bi bila jasna ko dan.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/08/2016 : 12:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Onda bi to trebalo tako biti.

Trouble will find me
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000