forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zona X
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 10/08/2016 : 14:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Moze li mi neko dati info/link sa podacima o ovom serijalu posto ga SBE sajt nema (barem ja nisam uspeo da nadjem)?
Sve sto mi je search ovde na forumu izbacio su prilicno stare i informacijama oskudne strane, mozda neko ima neki update

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu

stripadzija
Junior Member

Slovenia
464 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 10/08/2016 : 15:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
Na ubcfumetti imaš dosta recenzija ovog izdanja:
http://www.ubcfumetti.com/zonax/

U redovnoj seriji su izašle dve epizode MM-a koje su se bavile tzv. Zonom X, radilo se o nekoliko priča koje su nastale po sistemu "šta bi bilo kad bi bilo". Čitaocima se to svidelo i na osnovu toga je pokrenut spin-off serijal u Italiji. Svaka sveska je imala 190 strana i na početku su zaista priče bile sa Martijem kao glavnim junakom u nekoj vrsti alternativne stvarnosti. Pošto im je nestalo ideja za redovno izlaženje, počeli su u okviru toga da objavljuju serijale drugih junaka (koji nisu imali svoje serije) uglavnom fantastične tematike. Između ostalog je samostalne epizode u Zoni X imao Magic Patrol iz baze "Drugde". Ediciju su ugasili sa 45-im brojem.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4987 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 14/08/2016 : 00:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
... a Libellus nikako da izda novi broj,,,,

47 god. Alan Forda u HR DD Almanah knjiga XVII na kioscima

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 14/08/2016 : 09:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripadzija

Na ubcfumetti imaš dosta recenzija ovog izdanja:
http://www.ubcfumetti.com/zonax/

U redovnoj seriji su izašle dve epizode MM-a koje su se bavile tzv. Zonom X, radilo se o nekoliko priča koje su nastale po sistemu "šta bi bilo kad bi bilo". Čitaocima se to svidelo i na osnovu toga je pokrenut spin-off serijal u Italiji. Svaka sveska je imala 190 strana i na početku su zaista priče bile sa Martijem kao glavnim junakom u nekoj vrsti alternativne stvarnosti. Pošto im je nestalo ideja za redovno izlaženje, počeli su u okviru toga da objavljuju serijale drugih junaka (koji nisu imali svoje serije) uglavnom fantastične tematike. Između ostalog je samostalne epizode u Zoni X imao Magic Patrol iz baze "Drugde". Ediciju su ugasili sa 45-im brojem.


Zovi me glupim, ali ja ne mogu da nadjem link koji bi me doveo do spiska epizoda sa autorima ili bilo kakvu hronologiju.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

lifesence
Starting Member

97 Posts

Member since 14/04/2010

Posted - 14/08/2016 : 10:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lifesence a Private Message  Reply with Quote
Za moj popis ja sam upotrebio ovo:

https://it.wikipedia.org/wiki/Albi_fuori_serie_di_Martin_Myst%C3%A8re#Zona_X
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000