forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor specijal 28 - Petočlana banda (VČ)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 18/08/2016 : 18:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message


Originalni broj #28

Scenario: Roberto Altariva
Crtež: Alessandro Chiarolla

Od danas u prodaji.

Edited by - zackoljicofil on 18/08/2016 18:11:58

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 18/08/2016 : 19:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
Slaba naslovnica,iako mi je ideja dobra,Ferri je zakazao!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/08/2016 : 20:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Sukladno dosadašnjoj praksi ne otvaraju se pojedinačni topici za VČ izdanja nego se koriste već postojeći topici. daljenje nepridržavanje ovog pravila rezultirati će udaljavanjem sa foruma.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 18/08/2016 : 21:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Sukladno dosadašnjoj praksi ne otvaraju se pojedinačni topici za VČ izdanja nego se koriste već postojeći topici. daljenje nepridržavanje ovog pravila rezultirati će udaljavanjem sa foruma.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47949&whichpage=1

Članstvo je reklo svoje, oni koji doprinose forumu su svetinja.
Mogu dobiti ban, ali to ništa neće promeniti, moj će obraz ostati čist, a ban će samo da mi uprlja ruke.

Amin.
Go to Top of Page

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 18/08/2016 : 21:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message
I još uvek čekam na argument zašto je ovo loše, ukoliko se već postavljaju naslovne stranice visoke rezolucije uz informacije o izdanju.
Jedini argument koji sam do sada čuo iz moderatorskih usta je "jer mi se može", i to je validno, samo, da li je i ispravno prema ljudima koji su dobivši apsolutnu većinu rekli da žele ovo.

Ti, kao neko ko se predstavlja kao liberal, demokrata u praksi radiš autoritantno, kao Nenad Čanak.

Edited by - zackoljicofil on 18/08/2016 21:51:49
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/08/2016 : 22:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by zackoljicofil

I još uvek čekam na argument zašto je ovo loše, ukoliko se već postavljaju naslovne stranice visoke rezolucije uz informacije o izdanju.
Jedini argument koji sam do sada čuo iz moderatorskih usta je "jer mi se može", i to je validno, samo, da li je i ispravno prema ljudima koji su dobivši apsolutnu većinu rekli da žele ovo.

Ti, kao neko ko se predstavlja kao liberal, demokrata u praksi radiš autoritantno, kao Nenad Čanak.


Ti još na slobodi?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 18/08/2016 : 22:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by zackoljicofil

I još uvek čekam na argument zašto je ovo loše, ukoliko se već postavljaju naslovne stranice visoke rezolucije uz informacije o izdanju.
Jedini argument koji sam do sada čuo iz moderatorskih usta je "jer mi se može", i to je validno, samo, da li je i ispravno prema ljudima koji su dobivši apsolutnu većinu rekli da žele ovo.

Ti, kao neko ko se predstavlja kao liberal, demokrata u praksi radiš autoritantno, kao Nenad Čanak.


Ti još na slobodi?


Rođen sam slobodan, živim slobodno, umreću slobodan.
Ali ne Milošević.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/08/2016 : 22:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Da stvarno, zašto i svako VČ izdanje ne bi imalo svoj topic? Kao bit će gužva na forumu? Kao da dosad nije zagužvano sa kojekakvim glupostima, a čovjek je otvorio temu povodom izlaska novog stripa. Čudno, u najmanju ruku.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/08/2016 : 23:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by zackoljicofil

quote:
Originally posted by mladjo

Sukladno dosadašnjoj praksi ne otvaraju se pojedinačni topici za VČ izdanja nego se koriste već postojeći topici. daljenje nepridržavanje ovog pravila rezultirati će udaljavanjem sa foruma.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47949&whichpage=1

Članstvo je reklo svoje, oni koji doprinose forumu su svetinja.
Mogu dobiti ban, ali to ništa neće promeniti, moj će obraz ostati čist, a ban će samo da mi uprlja ruke.

Amin.



Već je nekoliko puta objašnjeno zašto ta ideja nije dobra. Ponovno ulaženje u tu rapravu mi nema smisla.
Ne otvaraj više ovakve topice.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000